Přítelíček - ublížení na zdraví

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Přítelíček - ublížení na zdraví

Příspěvek od Scrappy »

Nevím, zda-li se to už někde neprobíralo, ale při dnešní hře jsem narazil na jednu událost, která mě vyvedla trochu z míry. Jedná se o situaci, kdy si pixie (přítelíček) poletuje a po nedlouhé době si sní začne hrát nejmenovaná osoba, vše je v pořádku do té doby, než omylem ta nejmenovaná osoba pixii zlomí nos. Není na tom nic zarážejícího do doby, než hráč opustí přítelíčkovo tělo a zjistí, že ten nos nemá zlomená jen pixie, ale i její pán :megalol: Jen se jsem tomu zasmál, ale mám za to, že by tomu tak nemělo být. Pokud se mýlím, tak mě prosím opravte. :bigwink:
Mija
Příspěvky: 47
Registrován: 8. 12. 2007 12.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mija »

Možná se to dá popsat taky tak že když ti umře přítelíček tak že tě to zraní … tak že si to zranění převzal taky??? :smile: ale nevim :clover:
Rith - elfka z hor ''Sinda Alarca Maica''

Miriam - Malá zlodějka z Tirianu

Katka - Ponožka paladinky Alexandry ,mladá naivní holka s velkou představou o světě.
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

*pokrčí rameny*

Příspěvek od Scrappy »

To jsem si taktéž říkal, ale pak by se na to soucitění mohla vztahovat i smrt. tj. umře přítelíček - umře postava. Nevím, radši si to nechám vysvětlit, nebo potvrdit, že se jedná o chybu. :bigwink:
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Re: *pokrčí rameny*

Příspěvek od Luelle »

Scrappy píše:To jsem si taktéž říkal, ale pak by se na to soucitění mohla vztahovat i smrt. tj. umře přítelíček - umře postava. Nevím, radši si to nechám vysvětlit, nebo potvrdit, že se jedná o chybu. :bigwink:
když zhebne přítelíček utrpíš nějaké zranění, myslím, že tohle bude natvrdo nastaveno v NwN systému jako takovým a taky mi to moc nedává smysl, ale což...

dá se to pochopit dejme tomu u mága a pixie..ale u hraničáře a psa? whatever už to tak je =)
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: *pokrčí rameny*

Příspěvek od Wolf »

Luelle píše:
Scrappy píše:To jsem si taktéž říkal, ale pak by se na to soucitění mohla vztahovat i smrt. tj. umře přítelíček - umře postava. Nevím, radši si to nechám vysvětlit, nebo potvrdit, že se jedná o chybu. :bigwink:
když zhebne přítelíček utrpíš nějaké zranění, myslím, že tohle bude natvrdo nastaveno v NwN systému jako takovým a taky mi to moc nedává smysl, ale což...

dá se to pochopit dejme tomu u mága a pixie..ale u hraničáře a psa? whatever už to tak je =)
No jo, zranění se asi nepředělají, ale Scrappy má na mysli to, kdy Pixie někdo zlomil nos a ten zlomený nos měl i páníček té Pixie? Jakože někdo Pixie zabil stínovvým zraněním. Přijde mi divné, aby to co schytá přítelíček schytal i Páníček. Snad je to chybka! :biggrin:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Taky bych to klasifikoval spíš jako bug, než featuru :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

To je bug. Podívám se na to.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Odpovědět