DMs

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

sircervic
Příspěvky: 213
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

DMs

Příspěvek od sircervic »

Chtěl bych poprosit DMs atd. aby se pokud možno nepletly do hry mé apod. opravdu to že mi do cesty hodíte jen silnějšá NPC jen mou hru pobuřuje a nutí mě jednat tak jak jednám.

Jestli tomu někdo nerozumí at si to po mě přečtě. díky.
LordAladar
Příspěvky: 137
Registrován: 5. 8. 2009 20.39
Bydliště: sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LordAladar »

dobre cerve :-D
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

he?
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Tomyn píše:he?
Proč he? Slušně poprosil.…
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: DMs

Příspěvek od cybermisa »

sircervic píše:Chtěl bych poprosit DMs atd. aby se pokud možno nepletly do hry mé apod. opravdu to že mi do cesty hodíte jen silnějšá NPC jen mou hru pobuřuje a nutí mě jednat tak jak jednám.

Jestli tomu někdo nerozumí at si to po mě přečtě. díky.
Naprosto netusim, za jakou postavu ve hre hrajes, ale po tomhle vystupu si to teda rozhodne rad zjistim :shades:
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

že by se schylovalo na nějaký DM kill? :megalol:
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Tomyn píše:že by se schylovalo na nějaký DM kill? :megalol:
Ciste zvedavost :devil_2:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: DMs

Příspěvek od anurin »

cybermisa píše:
sircervic píše:Chtěl bych poprosit DMs atd. aby se pokud možno nepletly do hry mé apod. opravdu to že mi do cesty hodíte jen silnějšá NPC jen mou hru pobuřuje a nutí mě jednat tak jak jednám.

Jestli tomu někdo nerozumí at si to po mě přečtě. díky.
Naprosto netusim, za jakou postavu ve hre hrajes, ale po tomhle vystupu si to teda rozhodne rad zjistim :shades:
Po jakém výstupu??? Slušně požádal, nedělej hned z komára velblouda ne? Pakliže si někdo hraje pěkně a nepotřebuje DM podporu, nač mu ji cpát.…


( pokud měl někde výstup a já nevím kde, tak se omlouvám... ale tady na phoru slušně žádal )
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Jen jestli to bylo DM/DS, klidně to mohl být EQ spawn, který občas vyhodí nenormálně přesílené NPC sám od sebe...

A vzhledem k tomu, že "sircervic" nenapsal žádné podrobnosti, tak tu všichni "věštíme" z ničeho :bigwink: .
Obrázek
Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

třeba je tzo moc IC a moc tajné že to nemůže napsat, ale zajímalo by mě taky co se Ti stalo, proto to první He? (míněno co se stalo?)
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

KaTo píše:"věštíme" z ničeho :bigwink: .
mnoho lidí tu má dokonce feat Vylepšené věštění z ničeho. :zorro:
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

Tomyn píše:He? (míněno co se stalo?)
Vážně? Mě to připomělo spíše He, když se probereš z alkoholického opojení... více PM
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: DMs

Příspěvek od cybermisa »

anurin píše:
cybermisa píše:
sircervic píše:Chtěl bych poprosit DMs atd. aby se pokud možno nepletly do hry mé apod. opravdu to že mi do cesty hodíte jen silnějšá NPC jen mou hru pobuřuje a nutí mě jednat tak jak jednám.

Jestli tomu někdo nerozumí at si to po mě přečtě. díky.
Naprosto netusim, za jakou postavu ve hre hrajes, ale po tomhle vystupu si to teda rozhodne rad zjistim :shades:
Po jakém výstupu??? Slušně požádal, nedělej hned z komára velblouda ne? Pakliže si někdo hraje pěkně a nepotřebuje DM podporu, nač mu ji cpát.…


( pokud měl někde výstup a já nevím kde, tak se omlouvám... ale tady na phoru slušně žádal )
Mylslim, ze uz tusim, o jakou postavu jde a v cem je "problem".

Kazdopadne naprosto nechapu, proc se k tomu vyjadrujes zrovna ty, kdyz se te to naprosto netyka a naprosto netusis oc jde :shades:
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: DMs

Příspěvek od anurin »

cybermisa píše:
anurin píše:
cybermisa píše: Naprosto netusim, za jakou postavu ve hre hrajes, ale po tomhle vystupu si to teda rozhodne rad zjistim :shades:
Po jakém výstupu??? Slušně požádal, nedělej hned z komára velblouda ne? Pakliže si někdo hraje pěkně a nepotřebuje DM podporu, nač mu ji cpát.…


( pokud měl někde výstup a já nevím kde, tak se omlouvám... ale tady na phoru slušně žádal )
Mylslim, ze uz tusim, o jakou postavu jde a v cem je "problem".

Kazdopadne naprosto nechapu, proc se k tomu vyjadrujes zrovna ty, kdyz se te to naprosto netyka a naprosto netusis oc jde :shades:
Třeba ze zvědavosti? Přišlo mi že požádal o zrušení DM podpory. A z toho co tu je, si myslím že požádal slušně. A tím tvým … ,,po tomhle výstupu ´´ … jestli myslíš tento výstup na phoru, tak to žádný výstup nebyl. Reaguju na tohle. Nevím co je v pozadí a nevím zda si myslel jiný výstup.


( pokud měl někde výstup a já nevím kde, tak se omlouvám... ale tady na phoru slušně žádal ) -- psal jsem tu tohle... pokud si vážně myslel tenhle výstup na phoru, je dle mě tvoje reakce přehnaná, skoro vtom cítím touhu po pomstě (třeba DS kill? ). Ale pokud jde o jiný výstup, tak sory. :megalol:

A pokud se jednalo o tvou DM podporu, možná chápu proč ji nechce. :megalol:
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4101
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

Dost těch keců! Spamujete tu příspěvek! :angry:
Wanting something does not give you the right to have it.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: DMs

Příspěvek od cybermisa »

anurin píše:A pokud se jednalo o tvou DM podporu, možná chápu proč ji nechce. :megalol:
Ne, nejednalo anurine.

Mam pro tebe dve rady, ktere muzes ignorovat stejne jako ostatne vsechna ma doporuceni, co jsem ti kdy dal:
1. Zjisti si laskave vyznam slova "vystup".
2. Je mi te vazne lito. Dle tveho vystupovani na foru je jednoznacne videt, ze jsi se za tu dlouhou dobu vazne ani trochu nezmenil. Myslim, ze pro eq komunitu hracu i tymu bude lepsi, kdyz se z fora opet stahnes, obzvlaste kdyz nemas zajem se na eq vratit coby hrac ani jakkoli jinak pozitivne prispivat.
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Re: DMs

Příspěvek od anurin »

cybermisa píše:
anurin píše:A pokud se jednalo o tvou DM podporu, možná chápu proč ji nechce. :megalol:
Ne, nejednalo anurine.

Mam pro tebe dve rady, ktere muzes ignorovat stejne jako ostatne vsechna ma doporuceni, co jsem ti kdy dal:
1. Zjisti si laskave vyznam slova "vystup".
2. Je mi te vazne lito. Dle tveho vystupovani na foru je jednoznacne videt, ze jsi se za tu dlouhou dobu vazne ani trochu nezmenil. Myslim, ze pro eq komunitu hracu i tymu bude lepsi, kdyz se z fora opet stahnes, obzvlaste kdyz nemas zajem se na eq vratit coby hrac ani jakkoli jinak pozitivne prispivat.
hehe.. stejně jako jsem se nezměníl já, i ty budeš stejný zabedněnec... ono by stačilo říct, že to co si napsal se netýkalo výstupu tady na foru a že ten hráč dělá špatně nějaké věci a proto svět reagoval nějakým způsobem.… a já bych dal pokoj ale ty reaguješ jen na věci na které musím zas reagovat já. Kdyby si měl aspon ty rozum, když ho nemám já.… tak bys mi napsal, že se jedná o takového hráče a že tvá reakce nebyla přehnaná protože a protože a oba bychom si ušetřili tohle debilní tlachání o ničem. … a na tvoje rady z vysoka... víš co? Stačí se hned nenasrat a v klidu odpovědět na to stěžejní a rejpavé poznámky nechat v klidu... proč myslíš že jsem napsal tohle?
anurin píše:A pokud se jednalo o tvou DM podporu, možná chápu proč ji nechce. :megalol:
Přesně protože na to budeš reagovat... skoro to vypadá jako kdyby si to nejdůležitější nečetl a reagoval jen na tenhle debilní štouch...


A ještě jedna věc ty hrdino :megalol: všechny tvé rady jsem neignoroval.….


Sorry arto... jo a vocasi, jestli chceš pokračovat v téhle debatě.. tak do PM prosím.
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

KaTo píše:Jen jestli to bylo DM/DS, klidně to mohl být EQ spawn, který občas vyhodí nenormálně přesílené NPC sám od sebe...

A vzhledem k tomu, že "sircervic" nenapsal žádné podrobnosti, tak tu všichni "věštíme" z ničeho :bigwink: .
Přesně tak, kolikrát se mi už stalo, že Equilibrijská umělá inteligence přelstila celou skupinu hráčů pomalu lépe, než kdyby za ní DM hrálo. A automatické hlášky vyskakovaly přesně v ten moment, kdy měly :)
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Dr.Lizard
Příspěvky: 238
Registrován: 13. 4. 2009 13.51
Bydliště: Konec světa

Re: DMs

Příspěvek od Dr.Lizard »

anurin píše:
Omlouvám se za vstup do této dobře probíhající debaty.
Jen bych se chtěl otázat členů týmu, zda za tyto ubohé výlevy bude udělen přinejmenším time ban, či výraznější upomínka, nebo zde závadíme precedens "drobnější urážení týmu je povoleno, pravidel fora si nevšimejte".
Jeden by rád věděl, kdyby měl potřebu si ulevit. :ironic:
Ludwig von Vergesenburg - "Jen jsem potřeboval na toaletu.… Deska říkáte."
Hubert Boural mladší - už jen nostalgie
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: DMs

Příspěvek od cybermisa »

anurin píše: … skoro to vypadá jako kdyby si to nejdůležitější nečetl a reagoval jen na tenhle debilní štouch...
Myslim, zes to pojmenoval naprosto vystizne. A naprosto nechapu duvody tveho "debilniho stouchani".

AD sircervic: Jasne jsem napsal, ze si zjistim, o jakou postavu slo (a co se stalo). Dle DM deniku velmi pravdepodobne neslo o nejaky DM zasah, ale o klasicke pravdepodobnosti rovnatko pravdepodobnostniho spawnu. Ale je mozne, ze jde o neco uplne jineho a ja tusim souvislosti. Dotycnemu bych silne doporucil, at uz je to jakkoli, netahat podobne vystupy na verejne forum, ale nejdriv napsat PM DM. Jsme rozumni lide a vse lze normalne vysvetlit. Podobne vystupy vyvolaji jen nevrazivosta a presny opak, navic, vyhneme se tim zbytecnym "debilnim stouchum". :shades:
LordAladar píše:dobre cerve :-D
A tebe se to tyka taky …
Odpovědět