CvC s Bubbem a nezapnutí odporu

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

CvC s Bubbem a nezapnutí odporu

Příspěvek od Enesek »

Ano a dneska poděkuju dvoum hráčům. Je to Bubo a Sharia Mard, kteří mi tak neskutečně zhnusili hru až sem si říkal, že to není možný. Že mi Bubo zabije postavu (aniž mi dá odpor) pochopím, stane se. Ale když tam dojde Sharia a kouká jak tam leží mrtvola v krvi, celá probodaná s několika sekerkama v zádech a začne si Bubem povídat o tom jak si pujde prodat kamínky a o tom že nemá jen tak zabíjet lidi a usmívá se u toho na pulorka co moji postavu zabil, jak kdyby nezabil člověka ale mravenečka. A pak si jakoby nic odejdou (ještě teda mě aby se neřeklo kouzlem vyléčila). To už na mrtvé těla lépe reagují NPC! Nejde mi o debilně provedenou vraždu ale o tu reakci. Někteří by se měli zamyslet jak by se chovali oni, kdyby na cestě z obchoďáku viděli na chodníku mrtvolu a nad ní nabouchanýho cápka s "vidlema" v ruce. Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti. A díku za tu náramnou hru! :angry:

//EDIT Naylun: Pro OT přesunuto z topicu Poděkování
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Enesek píše:Ano a dneska poděkuju dvoum hráčům. Je to Bubo a Sharia Mard, kteří mi tak neskutečně zhnusili hru až sem si říkal, že to není možný. Že mi Bubo zabije postavu (aniž mi dá odpor) pochopím, stane se. Ale když tam dojde Sharia a kouká jak tam leží mrtvola v krvi, celá probodaná s několika sekerkama v zádech a začne si Bubem povídat o tom jak si pujde prodat kamínky a o tom že nemá jen tak zabíjet lidi a usmívá se u toho na pulorka co moji postavu zabil, jak kdyby nezabil člověka ale mravenečka. A pak si jakoby nic odejdou (ještě teda mě aby se neřeklo kouzlem vyléčila). To už na mrtvé těla lépe reagují NPC! Nejde mi o debilně provedenou vraždu ale o tu reakci. Někteří by se měli zamyslet jak by se chovali oni, kdyby na cestě z obchoďáku viděli na chodníku mrtvolu a nad ní nabouchanýho cápka s "vidlema" v ruce. Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti. A díku za tu náramnou hru! :angry:
Prosimte, vsichni zucastneni byste meli poslat nekomu z tymu report z CvC. Nezapnuti odporu v CvC je mimo jine poruseni pravidel. Diky
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Enesek píše:Ano a dneska poděkuju dvoum hráčům. Je to Bubo a Sharia Mard, kteří mi tak neskutečně zhnusili hru až sem si říkal, že to není možný. Že mi Bubo zabije postavu (aniž mi dá odpor) pochopím, stane se. Ale když tam dojde Sharia a kouká jak tam leží mrtvola v krvi, celá probodaná s několika sekerkama v zádech a začne si Bubem povídat o tom jak si pujde prodat kamínky a o tom že nemá jen tak zabíjet lidi a usmívá se u toho na pulorka co moji postavu zabil, jak kdyby nezabil člověka ale mravenečka. A pak si jakoby nic odejdou (ještě teda mě aby se neřeklo kouzlem vyléčila). To už na mrtvé těla lépe reagují NPC! Nejde mi o debilně provedenou vraždu ale o tu reakci. Někteří by se měli zamyslet jak by se chovali oni, kdyby na cestě z obchoďáku viděli na chodníku mrtvolu a nad ní nabouchanýho cápka s "vidlema" v ruce. Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti. A díku za tu náramnou hru! :angry:
chápu že tě to mohlo hodně naštvat, ostatně bych asi v této situaci reagoval stejně, ale tvá reakce je špatná. Zkus se o tom poradit pm s danými hráči a domluvit jim, popř. to pak řešit s DM, rozhodně není zprávně nám tu popisovat IC informace co se stalo a ještě do poděkování. :no: . Jinak ano, hráč bubo mě taky z ničeho nic napadl bez zapnutí odporu. :clover:

EDIT: CM mě předběhl :clover:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Enesek píše:Ano a dneska poděkuju dvoum hráčům. Je to Bubo a Sharia Mard, kteří mi tak neskutečně zhnusili hru až sem si říkal, že to není možný. Že mi Bubo zabije postavu (aniž mi dá odpor) pochopím, stane se. Ale když tam dojde Sharia a kouká jak tam leží mrtvola v krvi, celá probodaná s několika sekerkama v zádech a začne si Bubem povídat o tom jak si pujde prodat kamínky a o tom že nemá jen tak zabíjet lidi a usmívá se u toho na pulorka co moji postavu zabil, jak kdyby nezabil člověka ale mravenečka. A pak si jakoby nic odejdou (ještě teda mě aby se neřeklo kouzlem vyléčila). To už na mrtvé těla lépe reagují NPC! Nejde mi o debilně provedenou vraždu ale o tu reakci. Někteří by se měli zamyslet jak by se chovali oni, kdyby na cestě z obchoďáku viděli na chodníku mrtvolu a nad ní nabouchanýho cápka s "vidlema" v ruce. Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti. A díku za tu náramnou hru! :angry:
Zajímalo by mě jak by to vypadalo a co by se dělo kdyby Aris stála s rukem v ruce a pocákaná krví, vedle od v krve topícíseho těla, plné kovových šípů s rudými letkami Martina.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

hemendo píše:
Enesek píše:Ano a dneska poděkuju dvoum hráčům. Je to Bubo a Sharia Mard, kteří mi tak neskutečně zhnusili hru až sem si říkal, že to není možný. Že mi Bubo zabije postavu (aniž mi dá odpor) pochopím, stane se. Ale když tam dojde Sharia a kouká jak tam leží mrtvola v krvi, celá probodaná s několika sekerkama v zádech a začne si Bubem povídat o tom jak si pujde prodat kamínky a o tom že nemá jen tak zabíjet lidi a usmívá se u toho na pulorka co moji postavu zabil, jak kdyby nezabil člověka ale mravenečka. A pak si jakoby nic odejdou (ještě teda mě aby se neřeklo kouzlem vyléčila). To už na mrtvé těla lépe reagují NPC! Nejde mi o debilně provedenou vraždu ale o tu reakci. Někteří by se měli zamyslet jak by se chovali oni, kdyby na cestě z obchoďáku viděli na chodníku mrtvolu a nad ní nabouchanýho cápka s "vidlema" v ruce. Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti. A díku za tu náramnou hru! :angry:
chápu že tě to mohlo hodně naštvat, ostatně bych asi v této situaci reagoval stejně, ale tvá reakce je špatná. Zkus se o tom poradit pm s danými hráči a domluvit jim, popř. to pak řešit s DM, rozhodně není zprávně nám tu popisovat IC informace co se stalo a ještě do poděkování. :no: . Jinak ano, hráč bubo mě taky z ničeho nic napadl bez zapnutí odporu. :clover:

EDIT: CM mě předběhl :clover:
Myslím že nechtěl vystihnout to nezapnutí odporu jako to, že to totálně zpackali a vůbec nebrali na vědomí mrtvolu opodál. Jakoby tam prostě nebyla.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

ale i tak, bubo má zapínat odpor. Já sem taky měl co dělat když ke mě přibehl a nabodl mě jen tak na vidle. A sharia to jistě z tohoto popisu taky špatně zahrála, ale chybama se hráči učí. :bigwink:
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

Ano, odpor mě tak ne*e*e jako to, že totálně zpackali tu hru. A ta mrtvola neležela opodál ale přímo pod nima a chtěl jsem zároveň tímhle na ně apelovat:
Enesek píše:… Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti! …
Nechci aby byli potrestáni ale chci aby hráli tak, abych příště nebyl takhle nas*án až s nima budu hrát. Prostě chci aby se nad hrou zamýšleli. Proto jsem to napsal.
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Enesek píše:Ano a dneska poděkuju dvoum hráčům. Je to Bubo a Sharia Mard, kteří mi tak neskutečně zhnusili hru až sem si říkal, že to není možný. Že mi Bubo zabije postavu (aniž mi dá odpor) pochopím, stane se. Ale když tam dojde Sharia a kouká jak tam leží mrtvola v krvi, celá probodaná s několika sekerkama v zádech a začne si Bubem povídat o tom jak si pujde prodat kamínky a o tom že nemá jen tak zabíjet lidi a usmívá se u toho na pulorka co moji postavu zabil, jak kdyby nezabil člověka ale mravenečka. A pak si jakoby nic odejdou (ještě teda mě aby se neřeklo kouzlem vyléčila). To už na mrtvé těla lépe reagují NPC! Nejde mi o debilně provedenou vraždu ale o tu reakci. Někteří by se měli zamyslet jak by se chovali oni, kdyby na cestě z obchoďáku viděli na chodníku mrtvolu a nad ní nabouchanýho cápka s "vidlema" v ruce. Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti. A díku za tu náramnou hru! :angry:
Ale možná to ani tak není chyba Sharii, prý ji tvá postava předtím v obchodě urážela a buba si prý vyprovokoval. Takže možná byla reakce zcela oprávněná, avšak ty jsi ukřivděn. :clover: Nevím
jestli bych pomohl někomu kdo mi v obchodu řekne "že by mě nejraději zmrskal jen proto že jsem žena"

(VERZE SHARII) :clover:

Takže se možná zamysli taky, matěji. :clover: :bigwink:
tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Příspěvek od tenskytarou »

Enesek píše:Ano, odpor mě tak ne*e*e jako to, že totálně zpackali tu hru. A ta mrtvola neležela opodál ale přímo pod nima a chtěl jsem zároveň tímhle na ně apelovat:
Enesek píše:… Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti! …
Nechci aby byli potrestáni ale chci aby hráli tak, abych příště nebyl takhle nas*án až s nima budu hrát. Prostě chci aby se nad hrou zamýšleli. Proto jsem to napsal.
Ahoj, za to nezapnutí odporu se omlouvám, to jsem nevěděl, již mi to hemendo vysvětlil, jsem poučen a už to neudělám. Nicméně Bubo tě nezabil, Sharia mu vynadala, že nemá zabíjet lidi a vyléčila tě. Kdybys hned neběžel na forum a sledoval, co se děje ve hře, tak bys to věděl a mohl to tu vylíčit po pravdě. Také bys mohl připsat, jak jsi se choval k ní a kam jsi posílal Buba.
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

hemendo píše:
Enesek píše:
Ale možná to ani tak není chyba Sharii, prý ji tvá postava předtím v obchodě urážela a buba si prý vyprovokoval. Takže možná byla reakce zcela oprávněná, avšak ty jsi ukřivděn. :clover: Nevím
jestli bych pomohl někomu kdo mi v obchodu řekne "že by mě nejraději zmrskal jen proto že jsem žena"
(VERZE SHARII) :clover:
Takže se možná zamysli taky, matěji. :clover: :bigwink:
Ano v Hargolu jsem to říkal a to proto, že má postava není zvyklá aby aby se žena bavila s mužem (mimochodem je to beduín) Ale pořád to nemění to že se nad mrtvolou baví o kamínkách, stačilo by alespoň blbé "O bože ty si zabil člověka! Co jsi to provedl!" A ne něco ve smyslu co tam odehráli

Sharia: *koukne na mrtvolu*
Sharia: Ahoj Bubo *usměje se na něj*
Sharia: Říkám ti, abys nezabíjel lidi

Po chvilce, kdy Bubo říkal že jsem ho urazil se začali bavit o kamínkách jako kde je poradjí a pak mě tda kouzlem vyléčila a šli doháje.
Nejde mi o SMRT!!! Jde mi o reakci!
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

hemendo píše:
Enesek píše:Ano a dneska poděkuju dvoum hráčům. Je to Bubo a Sharia Mard, kteří mi tak neskutečně zhnusili hru až sem si říkal, že to není možný. Že mi Bubo zabije postavu (aniž mi dá odpor) pochopím, stane se. Ale když tam dojde Sharia a kouká jak tam leží mrtvola v krvi, celá probodaná s několika sekerkama v zádech a začne si Bubem povídat o tom jak si pujde prodat kamínky a o tom že nemá jen tak zabíjet lidi a usmívá se u toho na pulorka co moji postavu zabil, jak kdyby nezabil člověka ale mravenečka. A pak si jakoby nic odejdou (ještě teda mě aby se neřeklo kouzlem vyléčila). To už na mrtvé těla lépe reagují NPC! Nejde mi o debilně provedenou vraždu ale o tu reakci. Někteří by se měli zamyslet jak by se chovali oni, kdyby na cestě z obchoďáku viděli na chodníku mrtvolu a nad ní nabouchanýho cápka s "vidlema" v ruce. Zkuste o tom popřemýšlet a vložit do hry trochu emocí a logičnosti. A díku za tu náramnou hru! :angry:
Ale možná to ani tak není chyba Sharii, prý ji tvá postava předtím v obchodě urážela a buba si prý vyprovokoval. Takže možná byla reakce zcela oprávněná, avšak ty jsi ukřivděn. :clover: Nevím
jestli bych pomohl někomu kdo mi v obchodu řekne "že by mě nejraději zmrskal jen proto že jsem žena"

(VERZE SHARII) :clover:

Takže se možná zamysli taky, matěji. :clover: :bigwink:
Plácáte páté přes deváté. Nebyl jsem u toho, ale z výpovědi Eneska vím i o Prvním setkání Sharii a Azraela.
Azrael je pouštní muž a v poušti, pokud to nevíš, mají hlavní slovo muži a ženy vždy mlčí (stručně řečeno)

A už jsme hodně OT, tak bych poprosil příslušné o promazání, popřípadě přesun do jiného topicu (jestli někteří cítí že je potřeba si něco vyjasnit)
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Enesek píše:
hemendo píše:
Enesek píše:
Ale možná to ani tak není chyba Sharii, prý ji tvá postava předtím v obchodě urážela a buba si prý vyprovokoval. Takže možná byla reakce zcela oprávněná, avšak ty jsi ukřivděn. :clover: Nevím
jestli bych pomohl někomu kdo mi v obchodu řekne "že by mě nejraději zmrskal jen proto že jsem žena"
(VERZE SHARII) :clover:
Takže se možná zamysli taky, matěji. :clover: :bigwink:
Ano v Hargolu jsem to říkal a to proto, že má postava není zvyklá aby aby se žena bavila s mužem (mimochodem je to beduín) Ale pořád to nemění to že se nad mrtvolou baví o kamínkách, stačilo by alespoň blbé "O bože ty si zabil člověka! Co jsi to provedl!" A ne něco ve smyslu co tam odehráli

Sharia: *koukne na mrtvolu*
Sharia: Ahoj Bubo *usměje se na něj*
Sharia: Říkám ti, abys nezabíjel lidi

Po chvilce, kdy Bubo říkal že jsem ho urazil se začali bavit o kamínkách jako kde je poradjí a pak mě tda kouzlem vyléčila a šli doháje.
Nejde mi o SMRT!!! Jde mi o reakci!
Takže si neumřel? Tak proč potom říkáš že jo? Nevím neviděl jsem, ale řekl bych že tvá reakce na fóru byla víc přehnaná než jejich ve hře. Ona tě vyléčila a ty bys chtěl aby jí u toho ještě ukápla slza. Možná že ta lhostejnost a bavení o kamínkách splnili účel. :clover: Dle mého hráli tak jak nejlépe umí a není vhodné jim za to veřejně nadávat a ironicky "děkovat". Think about it! :bigwink:
Uživatelský avatar
Enesek
Příspěvky: 311
Registrován: 22. 3. 2008 12.33
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Enesek »

hemendo píše:Takže si neumřel? Tak proč potom říkáš že jo?
Byl domlácen do bezvědomí tím, že měl v zádech 5 seker. Aji kdyby uplně zemřel tak mi to nevadí je to blbej 2 lvl o xpy nejde.
Enesek píše: Nejde mi o SMRT!!! Jde mi o reakci!
Prostě je divný, že i u blbýho mrtvýho vlka, kterej napadá pocestný je více rozruchu jak u téměř (stínovým zraněním) mrtvého člověka. V případu s vlkem jsme si krásně zahráli, ve hře byli emoce a cit k mrtvému zvířeti. Ale tady? Rozhovor o kamínkách a pak ubohé systémové vyléčení a šli do háje. Asi jsem si hold zvykl na jinou hru.
Erika - Cikánské dítko
Azrael Al-Namun - Sajjíd kmene Al-Namun
Matěj z Tirianu - Tirínský rytíř
Joachim - Shifu, "V klidu, klid, uklidni se …"
Gradush - "Žrát!"
----------------------------------------
In omnia paratus!
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Enesek píše:Prostě je divný, že i u blbýho mrtvýho vlka, kterej napadá pocestný je více rozruchu jak u téměř (stínovým zraněním) mrtvého člověka. V případu s vlkem jsme si krásně zahráli, ve hře byli emoce a cit k mrtvému zvířeti. Ale tady? Rozhovor o kamínkách a pak ubohé systémové vyléčení a šli do háje. Asi jsem si hold zvykl na jinou hru.
Možná proto že vlk jako takový lidi které ho zabijí neuráží, jen má hlad a chce je sežrat. :bigwink:

Nj, každý hraje nějak, myslím že by se na tvé hře taky dali najít mezery, stejně tak i na mé a dost velké :biggrin: , ale pořád jde o to,
že se dá domluvit nebo rozumně pohovořit s dotyčnými a né křičet na fóru, zvlášť pokud ti nešlo o odpor. Ikdyž zrovna to se mi u buba v té chvíli zdálo jako největší chyba. :clover:
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Jen podotknu, že ačkoliv na venek jsou v poušti muži opravdu nadřazeni a žena v jejich přítomnosti nesmí bez dovolení ani promluvit, stále se k ženám chovají uctivě a rozhodně je neurážejí. To, jak se to jeví "lidem ze severu" je pouze povrhcní stav; je to dáno beduínskými tradicemi. Mají k ženě úctu jako k té, která přivádí na svět a vychovává jejich děti, ať syny nebo dcery. Vztah mužů a žen v pouštní kultuře je velmi složitý a ženy zaujímají v historii pouštního národa významné místo.
Kraki Skengdrang
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Prosim vas, takoveto zalezitosti na forum nepatri! Vynasite IC informace a jenom se dohadate. O kazdem CvC je treba zaslat report. Pokud mate nekdo pocit, ze se postavy neadekvatne (nikdy nemuzete mit jistotou, jaky charakter & presvedceni dana psotava ma), poslete zaroven s reportem relevantni kus logu. Neni problem dodatecne posunout presvedceni, s hraci promluvit atd.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

hemendo: zcela objektivně se zamysli... zdá se ti reálné, že někdo tam někoho zabije (po doseká tak, že by IRL zcela jistě umřel... díky systému možná vyregeneroval), pak příjde někdo jiný, ve dvouch větách okomentuje mrtvolu a pak se v klidu baví o kamínkách? Navíc to okomentuje stylem, který říká, že to nemají být zlé postavy (u kterých je jasné, že nad mrtvolou brečet nebudou).
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Jon píše:Jen podotknu, že ačkoliv na venek jsou v poušti muži opravdu nadřazeni a žena v jejich přítomnosti nesmí bez dovolení ani promluvit, stále se k ženám chovají uctivě a rozhodně je neurážejí. To, jak se to jeví "lidem ze severu" je pouze povrhcní stav; je to dáno beduínskými tradicemi. Mají k ženě úctu jako k té, která přivádí na svět a vychovává jejich děti, ať syny nebo dcery. Vztah mužů a žen v pouštní kultuře je velmi složitý a ženy zaujímají v historii pouštního národa významné místo.
Já to tu vůbec nepopírám, avšak pokud to postava ze severu pochopí jako urážku, pak bych se její reakci možná ani nedivil. :clover: :smile:
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Nalk píše:hemendo: zcela objektivně se zamysli... zdá se ti reálné, že někdo tam někoho zabije (po doseká tak, že by IRL zcela jistě umřel... díky systému možná vyregeneroval), pak příjde někdo jiný, ve dvouch větách okomentuje mrtvolu a pak se v klidu baví o kamínkách? Navíc to okomentuje stylem, který říká, že to nemají být zlé postavy (u kterých je jasné, že nad mrtvolou brečet nebudou).
Těžko říct, neviděl jsem - neposoudím vlastně jen hádám, ale stejně tak ty nevíš co se tam stalo ne? :biggrin:
cybermisa píše: Prosim vas, takoveto zalezitosti na forum nepatri! Vynasite IC informace a jenom se dohadate. O kazdem CvC je treba zaslat report. Pokud mate nekdo pocit, ze se postavy neadekvatne (nikdy nemuzete mit jistotou, jaky charakter & presvedceni dana psotava ma), poslete zaroven s reportem relevantni kus logu. Neni problem dodatecne posunout presvedceni, s hraci promluvit atd.
Sorry, jen sem reagoval na Eneska, pokud jsem vynesl neco moc IC tak se omlouvam, ale přišlo mi dost divné že se nemohou bránit jen proto že na fórum tolik nechodí nebo na něm třeba nejsou reglí. Když se to dalo řešit s nima domluvou.
tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Příspěvek od tenskytarou »

Enesek píše:
hemendo píše:Takže si neumřel? Tak proč potom říkáš že jo?
Byl domlácen do bezvědomí tím, že měl v zádech 5 seker. Aji kdyby uplně zemřel tak mi to nevadí je to blbej 2 lvl o xpy nejde.
Enesek píše: Nejde mi o SMRT!!! Jde mi o reakci!
Prostě je divný, že i u blbýho mrtvýho vlka, kterej napadá pocestný je více rozruchu jak u téměř (stínovým zraněním) mrtvého člověka. V případu s vlkem jsme si krásně zahráli, ve hře byli emoce a cit k mrtvému zvířeti. Ale tady? Rozhovor o kamínkách a pak ubohé systémové vyléčení a šli do háje. Asi jsem si hold zvykl na jinou hru.
Když už je forum přesunuto kam má a když už tady Enesek rozjel takovou diskusi, dovolím si ještě jeden vstup. Samozřejmě děkuji za zastání hráči hemendo, za nezapnutí módu jsem se už omluvil, jsme nováčci, tak se ještě učíme a takové chyby prostě můžeme dělat, dokud nás někdo na ně neupozorní nebo to nevyčteme na stránkách či foru.
Na druhou stranu hráč Enesek je už zkušenější a tak by se měl chyb vyvarovat spíš. Jednou chybou je, že tu rozjede sáhodlouhou diskusi, místo aby zůstal ve hře, sledoval, co se děje a pak i případně OOC se zeptal a poučil.
Samotná jeho reakce v Hagu byla buď chybná, nebo při nejmenším podivná. Sharia vešla do místnosti a pozdravila "dobrý den" (myslela, že tam je pouze NPC). On jí začal psát o tom, jak by ji zpráskal, že by ji její muž měl zmrskat, atd. Samozřejmě takový člověk se nemůže divit, jak už tu bylo napsáno, že nad ním dotyčná nebude ronit slzy. Přesto jako dobrotivá kněžka jej úplně vyléčí a přátelsky pokárá Buba, kterého zná, neboť ona je jediným člověkem, kterého má Bubo rád a mluví s ním o dalších plánech (vlastně jsme čekali, až se zvedne, jenže marně, neb už se rozepisoval tady). Opravdu neshledávám chybu ve hře Sharii či Buba, který sice skoro do každého píchá vidlemi, ale ještě nikoho nezabil.
A ještě je tu jedna věc na zamyšlení v souvislosti s beduínem, který ženy pokládá za nižší tvory. Někde jsem četl, že náboženství z reálného světa nemají co dělat ve hře. Opravdu se i na zdejší poušti pěstuje islám? :bigwink: Samozřejmě nezávisle na tom může mít nějaká postava v neoblibě ženy (pak by se hodilo třeba *je beduín, nemá rád ženy*, což tam chybělo a Sharia nechápala, o co dotyčnému v obchodě jde), ale až mu nějaká ženská či její přítel za urážky nabančí, nechť sklidí co zasel a nepláče na hrobech cizích. :no:
Zamčeno