Krávům prasícím

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

hemendo píše:..
Víš co? Nech si poslat log od kokosáka, abys pochopil, jak hrozně na ně nalítl strašlivý hobit. A ještě jednou si přečti černě zdůrazněný text.

Nováčci můžou dělat chyby, ale nemůže to že jsou nováčci omlouvat vše. A hlavně ne to, že neměli ani tu slušnost se za to omluvit, reagovali zcela opačně a lidi co ani neví o co šlo se jich tu zastávají. A že jsou chudáčci na 3 levelu, co je vyděsil evilák? Neřešilo se tu zrovna včera, jak ti ubožáčci zabili postavu pro mnohem menší věc a ani nemrkli víčkem?

Já nemám problém říct "odpusťte jim prasení", ale teprve ve chvíli kdy aspon pochopí a uznají, že ho udělali.

A mimochodem, věta "Bav se hrou, ale snaž se aby se také ostatní bavili tvou hrou" se dá vyložit různě. A neznamená to nutně "do mé hry mi nikdo nesmí zasahovat, protože se pak nebavím".
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2538
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

hemendo píše:
Nevěšti. Logy události jsi neviděl.

*Perlička k nadávkám: "Stul kabelku a prdni v roh" - pěkně po staročesku, a kdo tomu rozumí? Kromě Braenn a Luelle...? :))
Kraki Skengdrang
LD
Příspěvky: 87
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Luelle píše:
Moc hezké. Ale nevím, jestli tak jako Ty i jiní dokáží rozeznat "pseudodobovost" - hru a vulgární jednání ze strany hráče. Včera jedna postava řekla mojí, že je debil, tedy jedinec stižený debilitou.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Debilita
Z toho vyplývá, že to debilové nemají na Desce co dělat. :bigwink: A když jsem se proti tomu tellem ohradil, dotyčný mi napsal, že jsem první, komu to vadí. No... Asi jsem už takový. :blush:

Slovy jednoho z mých učitelů:
"Diskutujte se mnou. A nadávejte mi. Ale slušně prosím. Nadávat sprostě umí každý, to není umění. Nadávat slušně, to je kumšt, to každý neumí. A jestli chcete, já vás to naučím."

Nadávky patří k životu i hře. Ale měly by vypadat tak, aby bylo k uvěření, že na druhém konci mezi klávesnicí a židlí nesedí retardovaný sprosťák. Nebo ne? :clover:

Omlouvám částečně OT
Naposledy upravil(a) LD dne 15. 3. 2010 2.00, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Braenn píše:
hemendo píše:..
Víš co? Nech si poslat log od kokosáka, abys pochopil, jak hrozně na ně nalítl strašlivý hobit. A ještě jednou si přečti černě zdůrazněný text.

Nováčci můžou dělat chyby, ale nemůže to omlouvat vše. A hlavně ne to, že neměli ani tu slušnost se za to omluvit, reagovali zcela opačně a lidi co ani neví o co šlo se jich tu zastávají. A že jsou chudáčci na 3 levelu, co je vyděsil evilák? Neřešilo se tu zrovna včera, jak ti ubožáčci zabili postavu pro mnohem menší věc a ani nemrkli víčkem?

Já nemám problém říct "odpusťte jim prasení", ale teprve ve chvíli kdy aspon pochopí a uznají, že ho udělali.

A mimochodem, věta "Bav se hrou, ale snaž se aby se také ostatní bavili tvou hrou" se jdá vyložit různě. A neznamená to "do mé hry mi nikdo nesmí zasahovat, protože se pak nebavím".
javascript:emoticon(':clover:')
Když jim tu budete nadávat to prasících krav tak asi nemůžete čekat reakci typu omluvy ale pobuření, což vlastně přišlo. :clover: Ach ještě že aspoň vy jste tu dokonalí :yes:

// sry ale tohle jsem si nemohl odpustit, vidím že nemá cenu se jich zastávat, akorát pobuřuju Hráče.
Kokosáku pošli mi prosím ten report jestli ti to nevadí :bigwink:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

hemendo píše:
Kokosák svou chybu s vulgaritou názvu topicu přehnal. A omluvil se. Nikdo jiný jim nenadával do ničeho. Čti příspěvky. A pak nebudeš pobuřovat ani hráče, ani Hráče a co víc, nebudeš za.. jak to bylo? Rozkopnutou tykev.
Naposledy upravil(a) Braenn dne 15. 3. 2010 2.07, celkem upraveno 1 x.
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Konečně se po víkendu bez PC vyjádřím. Ta věta už je ohraná, ale je dobré ji mít před očima a držet si ji v mysli. Každý z nás byl jednou nováček. Já osobně se za něj ještě považuji a vím, jaké to je, když se před vámi ukáže někdo, kdo je již v tomto světě zkušený a zběhlý. Není to nic příjemného, když něvíte, jak to doopravdy je, že si chce ten "silnější jen pohrát".

Neměl bych jim to za zlé, že se zachovali jak se zachovali. Jak znám Martina a Juditu ze hry: rady, které jsem získal jim předávám a oni si je berou k srdci a snaží se podle nich chovat. Zkuste si představit situaci, že jste v cizím městě, kde je veden určitý řád. Vy osobně jste zvyklí na jiný způsob života a tak než se zaběhnete s davem nějakou dobu trvá.

Pevně věřím, že tito dva nováčci dostanou na takovou úroveň, že budeme překvapeni z toho, co ve hře dokáží (mimochodem, mě překvapují téměř každou hru). Jediné co je třeba, je vést "za ruku dítě, které se učí chodit aby jednoho dne se té ruky mohlo pustit a dělat nám svými kroky radost.

Nebo máme možnost se nadále navážet do každé z jejich chyb a tak přijít a další dva hráče. Pokud jde o jejich reakce a reakce Vás, tak mě mrzí, že se k sobě neumíme ani chovat. Nadávky, narážky, dvojsmyslné řeči, kam to vede? Zkusme se prosím nechytat každého slova, které se nám hodí do útočného děla a zkusme se držet hlavních myšlenek a popřípadě i výhradně na ně odpovídat.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Tak já se udržím hlavní myšlenky, neboť zdá se že zdůraznění černou nepomohlo:

Omluví se za to prasení s odlogem a přišlo jim to vůbec špatné? Nebo je nakonec špatný kokosák a ti, co se jim odvážili něco vytknout?
Naposledy upravil(a) Braenn dne 15. 3. 2010 2.11, celkem upraveno 1 x.
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Děkuji

Příspěvek od Scrappy »

Děkuji. Odpověď na tuto otázku znají podle mě právě oni. Počkal bych na jejich vyjádření.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Braenn píše:Tak já se udržím hlavní myšlenky.

omluví se za to prasení a přišlo jim to vůbec špatné?
Myslím, že když se to s nima probere nějak normálně tak to pochopí a omluví se sami, bez výzev. :clover:
Taky myslím, že jde i o to že kontrolují fórum jen na upozornění a teď už asi spí a já myslím že už půjdu taky,
protože mi to už moc nemyslí, takže dobrou.

EDIT na Braenin edit: Kokosák ani nikdo kdo se jim to snažil vytknout není špatný, jen si myslím že v té situaci špatně jednali,
evidentně protože je to hodně vytočilo a tak se na fóru objevilo dvakrát to co dvakrát dm označili jako něco co patří do pm DM a né na fórum.
tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Omluva kokosákovi

Příspěvek od tenskytarou »

Čtu to, zapaluji jeden doutník za druhým a přemýšlím. A už mi to v mém přece jen pokročilém věku pomalu dochází. Černý havran opakovaně volá, abychom se omluvili zelenému mužíčkovi a začínám i rozumět, proč se zelený mužíček cítí být ublížen.
Ne, černý havrane, mýlíš se, když si myslíš, že my nováčci neumíme požádat o radu a omluvit se. Ti kdo nás znají a ve hře potkali, vědí a možná ti i potvrdí, jak vřele za každou radu děkujeme (ať už je IC nebo OOC) a jak se omlouváme, když se dopustíme nějaké chybičky. Dokonce ohledně tebou připomenutého nezapnutého odporu stačilo jediné upozornění jednoho hodného trpaslíka, já se omluvil a moc poděkoval za radu.
Ale teď neřešíme odpor, ani domnělou smrt "bez mrknutí oka" (jsem zvědav na tvé omluvy za tato falešná obvinění), řešíme mou omluvu zelenému mužíčkovi, který i na OOC dotaz, proč uráží mou ženu nedokázal odpovědět, už vůbec ne poradit.

Kokosáku … omlouvám se ti hluboce, že jsme ti zkazili hru tím, že jsme jejím vypnutím opustili tvou postavu, snad nám to odpustíš s přihlédnutím k níže uvedenému:

- tvé pro nás nepochopitelné urážky, nařčení do krav a debilů rozbrečely mou citlivou ženu, která má o hezké hře jiné představy než ty,
- nevěděli jsme, že pro tebe už dávno není zábavné běhat se svou postavou po desce, objevovat její krásy, radovat se ze střídání počasí i dne a noci, ze zurčení potůčků, z rozhovorů s inteligentními lidmi a proto nacházíš zábavu snad už jen v tom, že se snažíš vyprovokovat a potom napadnout postavičky mnohem menších levelů než jsi sám,
- nevěděli jsme, že odpojení se ze hry je tak hrubým porušením pravidel hodným veřejného pranýřování - to víš, doteď jsme žili ve sféře, kde platí, že moudřejší agresorovi ustoupí a podle těchto zásad jsme jednali.

Milí zkušení hráči a vy kteří svůj volný čas věnujete chodu desky, zamyslete se prosím. Kolik nově příchozích lidí v historii desky už na tomto fóru demonstrované farizejství vás "zkušených" hráčů odradilo od další hry? Necedíte komáry, zatímco polykáte velbloudy? Až vyrosteme a voda v místních potůčcích pro nás ztratí svůj třpyt, až budeme vládnout silnými kouzly, zbrojí a zbraněmi tak jako teď vy, pak možná uvítáme to "vzrušení" hry s vámi při soubojích a jiných šarvátkách. Teprve pak možná budeme schopni vám poděkovat za pěknou hru. To co teď předvádíte, nám bohužel pěkné nepřipadá a ti, kteří vás obdivují a označují za hráče s velkým H nám připomínají leda větu z jedné staré bajky: "Pokorně lížu surovou tlapu, po slabých běháčcích zuřivě chňapu".

Děkujeme Vám všem, kteří jste nás podpořili jak v tomto fóru, tak prostřednictvím PM a OOC zpráv. Jste důvodem, proč ve hře pokračovat a předem děkujeme za Vaši pomoc, jak v IC, tak v případě nouze OOC. Snad nám radost z dalších zážitků ve hře dá zapomenout na tento nešťastný víkend.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Gavota píše:A druhá věc... opravdu v tomto případě zapomněl pan Ezechiel, jak vylevlovanou má postavu? Opravdu s ní takto hraje od začátku její existence? Nějak si neumím představit malého hobitka na 1 levlu jak přijde k ohništi, kde sedí ohromný tlustý poloork... jak koĺem drze poskakuje a uráží jej, tak aby vyprovokoval boj! Drahý pan dobře ví, co mu od koho může hrozit a očividně se baví zabíjením malých hráčů a ještě čeká děkování za krásný souboj po té, co ho dvěmi ranami, zahnaného do koutku, ubil.
Pan Ezechiel nemá postavu, postavu má Pan Kokosák. Pan Kokosák ví moc dobře jakou má postavu, postava ví taky jaká je a ví co svede. Pan Ezechiel záměrně provokoval a pak Kokosák se těšil až po něm ork vyjede. Panu Kokosákovi nedělalo nejmenší problémy Ezem vyprovokovaný konflikt nevyhrát a byl připraven vám oboum poslat expy. Místo toho hořce litoval, že je nemůže strhávat.

Pro vaši představu - Ezovi nedělalo problémy si vyskakovat a provokovat ještě jako low levelu Asar, což byla v tu dobu jediná epická postava na serveru, proslulá zvláště vražděním. Kokosák byl ochoten za jednání své postavy nést odpovědnost. Vy toho očividně schopni nejste.
Naposledy upravil(a) kokosak dne 15. 3. 2010 7.09, celkem upraveno 1 x.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Omluva kokosákovi

Příspěvek od kokosak »

tenskytarou píše:Čtu to, zapaluji jeden doutník za druhým a přemýšlím.
Tak ho zkus odložit a možná že i ten mozek zabere.
tenskytarou píše:… řešíme mou omluvu zelenému mužíčkovi, který i na OOC dotaz, proč uráží mou ženu nedokázal odpovědět, už vůbec ne poradit.
Chlapče, chlapče. Zopakuji svou otázku, kterou jsem ti po tellu odpověděl. Víš co to je IC? A jelikož očividně nevíš, odpovím ti. In Character. Tedy, postava jedná tak, jak by jednala postava. Hráč nemusí a v tomto konkrétním případě ani nehodlá na veřejném foru vysvětlovat protistraně pohnutky své postavy.
tenskytarou píše:
Kokosáku … omlouvám se ti hluboce, že jsme ti zkazili hru tím, že jsme jejím vypnutím opustili tvou postavu, snad nám to odpustíš
Dalo by se o tom uvažovat.
tenskytarou píše:s přihlédnutím k níže uvedenému:
- tvé pro nás nepochopitelné urážky, nařčení do krav a debilů rozbrečely mou citlivou ženu, která má o hezké hře jiné představy než ty,
Což mě mrzí a nebyl to účel. Není takový problém, pokud nezvládáte psychicky něco uhrát dát to najevo, klidně i OOC tellem. Já jako hráč vidící vše zkrz optiku postavy nemůžu tušit kdo jakou má hranici... a že někoho dokáže rozplakat i nadávání do krávů a pak (slovo debil nepadlo) mě ani ve snu nenapadlo. Opravdu není mým účelem škodit hráčům za klávesnicí a nejsem takový "nelida" abych nedokázal lehce přiohnout charakter či vaše postavy prostě nevynechával.
tenskytarou píše:- nevěděli jsme, že pro tebe už dávno není zábavné běhat se svou postavou po desce, objevovat její krásy, radovat se ze střídání počasí i dne a noci, ze zurčení potůčků, z rozhovorů s inteligentními lidmi a proto nacházíš zábavu snad už jen v tom, že se snažíš vyprovokovat a potom napadnout postavičky mnohem menších levelů než jsi sám,


S příhlédnutím k tomuto výplodu tvou omluvu nepřijímám. Očividně stále nechápete kde je problém a místo toho abyste se zamysleli nad svým jednáním mě napadáte.
tenskytarou píše:- nevěděli jsme, že odpojení se ze hry je tak hrubým porušením pravidel hodným veřejného pranýřování - to víš, doteď jsme žili ve sféře, kde platí, že moudřejší agresorovi ustoupí a podle těchto zásad jsme jednali.


Buď prosím konkrétní a pošli odkaz na pravidla dané sféry.
tenskytarou píše:Milí zkušení hráči a vy kteří svůj volný čas věnujete chodu desky, zamyslete se prosím. Kolik nově příchozích lidí v historii desky už na tomto fóru demonstrované farizejství vás "zkušených" hráčů odradilo od další hry? Necedíte komáry, zatímco polykáte velbloudy? Až vyrosteme a voda v místních potůčcích pro nás ztratí svůj třpyt, až budeme vládnout silnými kouzly, zbrojí a zbraněmi tak jako teď vy, pak možná uvítáme to "vzrušení" hry s vámi při soubojích a jiných šarvátkách. Teprve pak možná budeme schopni vám poděkovat za pěknou hru. To co teď předvádíte, nám bohužel pěkné nepřipadá a ti, kteří vás obdivují a označují za hráče s velkým H nám připomínají leda větu z jedné staré bajky: "Pokorně lížu surovou tlapu, po slabých běháčcích zuřivě chňapu".


*Hlasitě se rozesměje* Och jaký jsi zručný perem (klávesnicí). Zcela padám na kolena před tvou básnickou výřečností a nenacházím dalších slov. Upřímně řečeno, před nedávnou dobou jsem si myslel, že jsem zažil ultraplyšáctví, ale tohle.… to si snad zaslouží nový výraz. Asi Totálplyš. Dovolím si vám dát malou radu. Pokud vám víkend dokáže zkazit, že na vás VE HŘE byla nějaká postava nepříjemná a druhá že s vámi vyprovokovala konflikt, do kterého jste se vesele navezli.… pak vám upřímně a bez nejmenší stopy zloby radím, abyste se buď naučili lépe oddělovat sebe a svoji postavu, zvýšili si odolnost.… a nebo se zamysleli, jestli HCRP je vůbec pro vás.
Naposledy upravil(a) kokosak dne 15. 3. 2010 7.10, celkem upraveno 1 x.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Opět dodávám, že jsem ochoten probrat s vámi konkrétní situaci po PM, případně (pokud jste z Prahy) i osobně.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Domnivam se, ze je naprosto zbytecne pokracovat v teto diskuzi verejne, protoze se do ni nasledne jen pripoji dalsi nezucastneni, kteri si uz z principu budou chtit kopnout do jedne ze stran - coz je na eq bohuzel dosti casty a podle me velmi smutny jev :shades:

Abych shrnul udalosti, co se zde staly:

:excl: Novacci neznali pravidla a porusili je predevsim kvuli "strachu o postavu". Novacky jsem poucil, poslal linky, muzou se na me kdykoli obratit s dotazy, to moc dobre vedi. Priste to jiz neudelaji. Kazdy jsme nekdy uklouzli a pokud nejde o notoricke porusovace pravidel, netreba hned verejne kamenovat, naopak, citova vazba mezi hracem a postavou znaci potencialni velmi dobre RP hrace.

:excl: Doslo k vzajemnemu nepochopeni, nekolika chybnym predpokladum a nasledne unahlenym zaverum. Ano, Ezechiel je high level postava, ano, chova se jako hajzlik, ale, a to novacci nemohli vedet, on byl hajzlik i jako low level a rozhodne nejednal takto z duvodu, ze "ma high level, tak proste muze". Na druhou stranu, i kokosak ujel, pac jel nastval metagaming novacku a cele to dospelo do velmi nestastne a vyhrocene faze … Z tohoto duvodu proto pripominam zlate pravidlo dobreho RP: ignorujte level postav svych spoluhracu, nejlepe si tuto informaci ani nezjistujte, protoze dokaze povetsinou pouze negativne ovlivnit vasi hru a nuti byt k podvedomemu metagamu.

A znovu opakuji: kazdy jsme nejak zacinali a kazdy jsme na zacatku slapli vedle - spocital bych na prstech jedne ruky nynejsi Hrace, kteri jsou vyjimkami potvrzujici toto pravidlo. :shades: Ja se taky ucil na svych chybach …
Naposledy upravil(a) cybermisa dne 15. 3. 2010 10.29, celkem upraveno 1 x.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Ten s kytarou ode mě má PM s vysvětlením mého pohledu na celou událost.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Gavota
Příspěvky: 7
Registrován: 15. 3. 2010 0.27

Příspěvek od Gavota »

Tak tedy asi mé slovo závěrem k celé věci.
Samozřejmě, došlo nám, že jsem svým odhlášením udělali chybu. Pro radost dalších, co v podobném jednání vidí zábavnou hru, mohu slíbit, že už se to opakovat nebude a nadále vydržíme ve hře až do našich bídných konců.
Sharia nabádala Buba k odchodu, chtěla tak ukončit nepříčetné výjevy drzého Hobita, rozhodně si nepřála aby se ty dva do sebe pustili. Měli jsem se, pro dobré pobavení dotyčného, pokusit utéci... zázrakem ho přeskočit a zburcovat stráž ve městě... pak by mohl být sám popohnán třeba před spravedlnost tohoto fantastického světa.
Za odlogování SE OPRAVDU OMLOUVÁM. Byli jsme v úzkých, jedinou cestu k uniku zastoupit již námi zmiňovaný "machr".
Snad bych měla pana Breanna pochválit, že si zapamatoval můj příklad slušné nadávky a několikrát ho tu, ne příliš vtipně, zvládl zopakovat, šlo ale opravdu JEN O PŘÍKLAD, který v tomto případě ze všech příspěvků pochopil zastávající se LD. Ono vymyslet nadávku, která se k danému okamžiku hodí není snadné. Jinak asi nadává žena u soudu, která přichází o vše, něco jiného by asi stačilo použít, když chceš předvést svou náturu před kněžkou po té, co Ti popřála dobrého dne, ale to už je o citu a umění hráčů. Takže asi opravdu zas u každého jinak.
Znovu se hlásím také k názoru, že je opravdu rozdíl, když se v boji utkají dvě postavy podobné síly... pak si asi mohou situaci užít a snad si také navzájem děkovat.
Jinak zjišťuji, že je opravdu zbytečné dál se na toto téma zde bavit. Vyvolává tu jen další odezvy mistrů hráčů, kteří si už ani nepamatují, že také oni tu nějak začínali, ale to už bývá kámen úrazu podobných her. Kokosák už zachází příliš daleko s urážkami o inteligenci dokonce i tady na fóru... a přitom co se jeho samotného týče... No, už nemám slov.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

LD píše:
Luelle píše:
http://cs.wikipedia.org/wiki/Debilita
Z toho vyplývá, že to debilové nemají na Desce co dělat.
momentík...kde to z toho vyplývá?
mám pocit, že tyto výrazy atd se začínaly utvářet v 19. století

tak btw.… jak tě napadlo, ženevím co je debilita? :blink:


a jestli sis všiml já poukazuji na nadávky z 15. století a níž

Debila bych ve hře asi taky nepoužila, přijde mi moc moderní (i když není tak moc, jak si myslíme)

a věř, že pseudodobovost rozeznávat umím, protože mám celkem jasnou představu o té skutečné dobovosti ;)

Gavota píše: Snad bych měla pana Breanna pochválit.…
Braenn je slečna prosím
:smile:

Gavota píše: Ono vymyslet nadávku, která se k danému okamžiku hodí není snadné. Jinak asi nadává žena u soudu, která přichází o vše
soudní spis neznamená,že se to stalo u soudu... ono to tenkrát v Krumlově bylo tak,že dva členové městské rady byli kandidáty na post starosty... a jejich drahé polovičky nenapadlo nic lepšího, než se na náměstí porvat a nadávat si do kurev - aby to jako ten její měl lepší

- prostě předvolební kampaň :megalol:

*k ověření v Krumlovském archivu, případně u Paedr. Aleše Stejskala*


když si to tu tak přočítám, začínám chápat tomu proč mám čím dál tím menší nutkání se lognout na té EQ
nováčkovské postavy mají takový zvláštní rys a překvapivě všichni - zdraví

prostě potkáte totálně neznámou postavu a ona vás pozdraví... v případě mojí postavy.. by tam ty coury asi lítaly - pokud bych se rozhodla, že má zrovna blbou náladu, menstruuje nebo se jí prostě nelíbí účes té coury, co já zrovna zdraví

a místo kokosáka, bych tu na foru vysela já...zlá blondýna co uráží do hampejznic
16? Tak to je v pohodě
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Luelle píše:
Moje postava s oblibou pouziva nadavku "mrtvolo". Coz byva nasledne velmi casto dost vystizne :shades:
Samozrejme, nefunguje u nemrtvych, ale hledej v dnesni dobe unverzalni nadavku :smile:
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

cybermisa píše:
Luelle píše:
Moje postava s oblibou pouziva nadavku "mrtvolo". Coz byva nasledne velmi casto dost vystizne :shades:
Samozrejme, nefunguje u nemrtvych, ale hledej v dnesni dobe unverzalni nadavku :smile:
ty jsi ale zlý, ZLÝ ocásek! :biggrin:
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Luelle píše:
Gavota píše: Snad bych měla pana Breanna pochválit.…
Braenn je slečna prosím
:smile:
Inu, Gavota také (spíš "paní"), což pozorní čtenáři dávno mohli zjistit...
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Odpovědět