Kostlivci na druhé straně

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Kostlivci na druhé straně

Příspěvek od Akruo »

Našel jsem jednu chybku, ona to prakticky není chyba, to co se děje je logické, ale ne všechny to může napadnou a bylo by to celkem osudné...

Přátelší i neutrální kostlivci na Druhé straně (tj. zelení i modří) zaútočí na postavu v případě, že by je chtěla vyléčit - stanou se agresivní. Léčení samozřejmě nemrtvým škodí, ale jde o spřátelené nemrtvé...
Dvakrát testováno..
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Zkus na kamaráda strážného poslat fireball.… pro kosťu je léčení útočný spell :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Nalk píše:Zkus na kamaráda strážného poslat fireball.… pro kosťu je léčení útočný spell :bigwink:

však jsem psal, jen že je to takové blbé, když jsou to zpřátelení kostlivci..
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Když na spřátelené NPC sešleš kouzlo, co mu ublíží, přátelským být přestane. Přijde mi to logické.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Uvidíš, že když na něj sešleš něco s negativní energií, že na tebe nezaútočí. Pokud ano, pak bych to teprve považoval za chybu :bigwink:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Aefar píše:Uvidíš, že když na něj sešleš něco s negativní energií, že na tebe nezaútočí. Pokud ano, pak bych to teprve považoval za chybu :bigwink:
...no já jsem psal, že je to logické, ale že jsem si to v první chvíli neuvědomil a tak se to může stát i jiným, kteří by chtěli dejme tomu pomoct... vyzkouším to s tou negativkou
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Tak jsem to teda testoval a ano, negativní je léčí - omlouvám se za humbuk kolem toho...
Ale zato těla bez duše jsou brána jako živé - to už jsem taky testoval - a proto je neléčit negativní energii :clover:

Myslím, že se to může vymazat..

Pardon
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Odpovědět