Druidská tišící moc

Když se něco děje s vaší postavou

Moderátoři: Dungeon Master, World Builder

KaTo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Wolf píše::dry: Chm... Tak to pak štve :biggrin:
Chci taky číst stopy v hidu! A na začátečnických lvlech tišit zvěř v proměně!! :angry: :biggrin:
Símtě, o tomhle bugu se ví roky a dodneška nebyl (a vsadím svoji dobrou pověst, že ani nebude) opraven :bigwink: .
Aneb...jak systémově naznačit hráči, že chceš-li tišit jako Druid, dej si na prvním lvlu Mnicha, chceš-li používat Čtení stop v hide, začni na prvním lvlu Zlodějem :megalol: :megalol:
Obrázek
Wolf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

KaTo píše:
Chci taky číst stopy v hidu! A na začátečnických lvlech tišit zvěř v proměně!! :angry: :biggrin:
Símtě, o tomhle bugu se ví roky a dodneška nebyl (a vsadím svoji dobrou pověst, že ani nebude) opraven :bigwink: .
Aneb...jak systémově naznačit hráči, že chceš-li tišit jako Druid, dej si na prvním lvlu Mnicha, chceš-li používat Čtení stop v hide, začni na prvním lvlu Zlodějem :megalol: :megalol:
Já když jsem začínal tak jsem ani netušil co je to Mnich natož zloděj! =D
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Nalk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Já bych toho chtěl … :nuke:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Ankar

Příspěvek od Ankar »

Pak tady ale nastává otázka, co s měňavci, kteří končí na páté úrovni a na lepší tišící moc ne nedostanou?
Tasslehoff Tříštka - hobit kterého posedla toulavá... a hravá... a vlastně hodně dalšího
Iw'as
Winonne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Co co? :)
Lassair

Příspěvek od Lassair »

S Veri jsem měla deset lvl druida a pak měnavce. Ale když od páté dál jedeš měnavce, tak pak si musíš stejně dodělat těch chybějících pět lvl do 20 abys mohl v měnavci dál pokračovat. Tedy teoreticky, pokud do toho nenacpeš třetí povolání se na hromadnou tišící moc dostaneš. Fakt je, že jeslti je to tak a je to bug tak to naštve, protože mezi náma na to nadávám kudy chodím a přijde mi to jako blbost, že ztišení je nějakej krám, který nemůžu v proměně použít:) A nevím jestli mi příjde dobrý říct "hele je to vaše blbost, měli jste si dát mnich a pak jet dál" to je trochu na hlavu postavené no ne?:)
Béééé...
Ungo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ungo »

No já nevím, já mám první level monka a stejně jsem nemohl tišit v proměně :smile: SIce jsem dostal feat, ale ten bud z hidu vyhazoval, něbo v něm nešel použít, to si nejsem jistý. Takže jestl isi dáte na lištu feat nebo item, je to dle mého uplně putna

Tudíž feat i item se, pokud vím, chovají stejně

Nehledě na to, že u mě je měňavec jakási zrůdička co nemá co tišit zvěř :biggrin:
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Lassair

Příspěvek od Lassair »

Hawkeye píše:No já nevím, já mám první level monka a stejně jsem nemohl tišit v proměně :smile: SIce jsem dostal feat, ale ten bud z hidu vyhazoval, něbo v něm nešel použít, to si nejsem jistý. Takže jestl isi dáte na lištu feat nebo item, je to dle mého uplně putna

Tudíž feat i item se, pokud vím, chovají stejně

Nehledě na to, že u mě je měňavec jakási zrůdička co nemá co tišit zvěř :biggrin:
Ty chceš být mermomocí plešatý co?:)

EDIT: Tady jde ale prdlajz s prominutím o to co ty máš nebo nemáš rád, ale o to jestli je to chyba nebo ne. A navíc i ty "zrudičky" jak píšeš těch pět levlů druidíka musí mít:)
Béééé...
Ungo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ungo »

Debata o zrudičkách je podružná :smile:

Sem to teda trochu vyzkoušel, jak item tak feat vyhazují z hidu. Proměnu jsem neměl možnost zkusit.

Zajimavé je, že já si jasně pamatuji, že jsme měl item i feat. Je to rozbitý :smile:
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
I'm an ancient monster. I'm not an octopus
Zlofas

Příspěvek od Zlofas »

Prý zrůdička, podlě me může být měňavec normální druid, který se akorát specializuje na proměny. Každopádně feat bych uvital, ono když člověk "hlídá" les, tak se docela hodí utišení z formy.
Felix Velton – táta mi jednou vyprávěl...
Krakenobijec Honza Velton – Smutek poraženým!
Edgar - *koukne na Františku* tej fajná robka!
Františka – Už je pozdě *usměje se na tebe*
Tirion Lyrek R.I.P – Solar mě ochrání!
zuzuPD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Je to stejný problém jako proč nedostanete featy pro pokročilou kontrolu a emoce už na prvním levelu. Sice by to asi nějak vyřešit šlo, jako že by se tišení zvěře jako feat dávalo až na druhý level druida, ale nepočítal bych s tím, že se to bude dělat.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
Winonne
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Nevím proč by měl mít měnavec, který druida nehraje měl mít tišení a už vůbec hromadné.
Pokud druida hraje, tak si bude muset do toho hromadnýho dojít, je to prostě učení a může hromadně tišit až když je dostatečně zkušený.
Wolf
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Ankar píše:Pak tady ale nastává otázka, co s měňavci, kteří končí na páté úrovni a na lepší tišící moc ne nedostanou?
Lepší tišící moc je prostě moc už velice schopného druida.
Pokud ji chceš, musíš mít lvl druida 10.
To je jako feat u jakéhokoliv jiného povolání, který lze prostě dostat až na vyšších lvlech a né hned na začátku.

Samozřejmě je škoda, že tišení nelze na začátcích používat v proměně (to se ale imo nevyřeší).
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Lassair

Příspěvek od Lassair »

Nezlobte se na mě, ale jedná se o to, že by to měl být feat a je to předmět, tudíž nejde používat v proměně (což by jít měl) Nemluvíme tu žádném hromadném tišení na desátém levlu druida. Zkuste přestat míchat jabka s hruškama, protože je to oboje ovoce prosím vás.

Jinak na tišení základní nárok má pač musí mít druida taky nějakou dobu než k možnosti stát se měnavcem dojde. Takže ono řeči "proč by to měl mít" protože kurnik na to má nárok:)
Béééé...
Aefar

Příspěvek od Aefar »

Prostě pokud máš druida na 1. lvlu, dostaneš předmět. Pokud máš na 1. lvlu jiné povolání a druida si vezmeš až na dalším lvlu, máš feat. Tak to prostě je a změnit to nejde. Předmět v proměně nefunguje a nelze s tím nic udělat, nanejvýš požádat o relevel, kdy si na 1. lvlu vezmeš jiné povolání.

Je to nespravedlivé, ale nelze to udělat jinak.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
zuzuPD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Tak ještě jednou. Problém je v to, že se postava neudělá v EQ modulu, ale ten je na ni aplikován až když se poprvé objeví na prvotním kameni. Proto nedostane featy hned, ale dostane místo nich runy. U pokročilé kontroly postavy a emocí je to nastavené tak, že featy dostane jakmile získá druhou úroveň povolání. U tišící moci a stopování je to ale nastaveno na úrovni první. Pokud se toto nezmění, budou mít ti, co začali s povoláním druida nebo hraničáře prostě smůlu.
Aefar

Příspěvek od Aefar »

Hraničář ovšem může stopovat pomocí pokročilé kontroly, akorát to generuje rozhovor a tudíž vyhazuje z hidu.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Ankar

Příspěvek od Ankar »

zuzuPD píše:Tak ještě jednou. Problém je v to, že se postava neudělá v EQ modulu, ale ten je na ni aplikován až když se poprvé objeví na prvotním kameni. Proto nedostane featy hned, ale dostane místo nich runy. U pokročilé kontroly postavy a emocí je to nastavené tak, že featy dostane jakmile získá druhou úroveň povolání. U tišící moci a stopování je to ale nastaveno na úrovni první. Pokud se toto nezmění, budou mít ti, co začali s povoláním druida nebo hraničáře prostě smůlu.
A nešlo by to tedy nastavit tak, že by dostal feat na první, ale ten stejný pak i druhé úrovni? Předešlo by se tím tak znevýhodnění "čistým" druidům, kteří musí do desáté úrovně tišit s runou.
Tasslehoff Tříštka - hobit kterého posedla toulavá... a hravá... a vlastně hodně dalšího
Iw'as
zuzuPD
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Kdyby někdo upravil skripty tak šlo. Ale s tím bych nepočítal.
Olymar

Příspěvek od Olymar »

zuzuPD píše:Kdyby někdo upravil skripty tak šlo. Ale s tím bych nepočítal.
Bohužel, haky. A ti by si museli povinně znovu stáhnout úplně všichni hráči.
Mithirwen Celeavaeil
Odpovědět