Záhada "vybitého" prstenu.

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pitikule
Příspěvky: 1082
Registrován: 4. 8. 2006 14.21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pitikule »

Na začátek bych zde ráda uvedla, že bohužel nemohu s čistým svědomím zkopírovat přesně IC informace, proto byly upraveny.

Omluva skupině, která včera byla poškozena
Pitikule píše:Vypsala jsem otevřeně, jaké důvody mne k tomu vedly.

Kdybych snad nějaké osobní OOC pře proti vám měla a chtěla burcovat, nemyslíte, že by bylo jednodušší vymyslet "hon na čarodejnice" a naplánovat ho tak pěkně, aby dopadl, jak budu chtít?

Taktéž jsem vyjádřila svou lítost nad vzniklou situací a navrhla její řešení. Ano, jsme všichni lidi, měla jsem si informace lépe ověřit.

Škoda je, že místo diskuse nad navrženým řešením nastalé situace, přišlo co přišlo. Očividně to některý moderátor sám považoval za flame a tak to ve flamu zkončilo.

Tak to tu zkusím ještě jednou:

Omlouvám se, že mnou včera byl zaměněn funkční předmět za nefunkční na základně špatně podložených informací a tím zamezeno dokončení výpravy, na které jste se tak těšili. Jelikož jste prošli celou cestu tam i zpět, navrhuji buďto a) návrat družiny k místu poškození nebo b) pokračování ve vašem programu, jako byste se vrátili s "lupem" pro který jste tam šli

reakce na příspěvky dále:

Braenn: Co se týká toho stíhání, varianta přehnaná "hele už je tu zas, zatkněte ho" ani druhá přehnaná "hele kdo to je, tuhle osobu, co tu takovou dobu bydlela a denně tu chodila neznáme" - ani jedna se mi nezdá fér. Co se mi fér zdálo, je upozornění, které jsem vám předala. Postavy, které budou potrestány stětím hlavy a vrátí se na Desku (potřetí či vícektráte), tu očividně EQ nechce. Upřesnění obšírně a nekonkrétně sepsaných pravidel pro takové případy - odměna za hlavu, CvC, zapomínání aj. řešíme a doufám, že budou ve finální fázi dostatečně srozumitelná každému.

CM: mi s moderováním fór docela fandíš
Anade píše:
A vůbec, za takovouhle „botu“ bych očekával (třeba od politiků) složení funkce. Ale to bych chtěl moc, že?
Anade, u politiků bys toho opravdu chtěl moc. DM post na EQ je práce na druhý úvazek, s výborným ohodnocením a oceněním. Nejsem politik a tak ani problém se složením DM funkce nemám.

Omlouvám se ostatním hráčům, že jsem se snažila řešit nedostatky a neaktuálnost EQ. Jelikož jsem jenom člověk, který také dělá chyby a je sto je přiznat, "skládám tímto post DM".

PS: dané skupině samozřejmě ještě dle naší poslední dohody vykompenzuji vzniklou škodu

:buba:
Reklama: Piti - práce všeho druhu, vysoká kvalita, nízká cena - spokojenost zaručena!
LD
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Původně to mělo jít jinam, ale rozhodl jsem to napsat sem a přímo.

Anade, Braenn, Jájo: Když jste se registrovali do hry, zavázali jste se chovat tak, jak stojí v závazných pravidlech.

Dvě z nich si přímo odporují s tím, co čtu výš.
1.1 Autoritou na Equilibrii jsou Dungeon Masteři (Páni Jeskyně - dále jen DM). Rozhodnutí DM ve hře jsou ze strany hráčů neoddiskutovatelná a konečná. V případě sporů je nejvyšší autoritou Hlavní DM či hlavní WB. Poviností hráčů je respektovat rozhodnutí DM. DM může rozhodnout i jinak než v rámci těchto pravidel, pakliže uzná, že je to ve prospěchu hry.
2.1 Hráči a DM jsou povinni se chovat za všech okolností slušně a to jak ve hře tak mimo hru, zejména pak na fóru hry a to i na neveřejných komunikačních kanálech. Urážení, osočování a napadání hráčů a DM na Equilibrii není tolerováno. Porušení tohoto odstavce je chápáno jak obvzláště závažný prohřešek.
Dodržování těchto pravidel je přímo spjaté s přítomností ve hře a na fóru. Pokud s jejich dodržováním máte potíže, můžete navrhnout jejich zrušení, jak jsem to chtěl udělat v původním příspěvku já.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Víc než omluvu bych žádal vysvětlení a na základě důvodu bych vyžadoval/nevyžadoval omluvu. Sám do teď vlastně ani moc nevím proč se stalo co se stalo (nestalo).

IC důvod "znám", ale to mi s prominutím příjde jako "okecávka".
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

LD:

Takže ked ti Dm bude dava Reskill možeš si ist ako pískat žejo ? pretože Dm? :blink:

Je to hra spoločenska a nie hra na honeni si Ega pretože Ja DM. Ked Dm urobí botu a dostane sa mu reakcie má na ne reagovat a ked je tych reakcii vela ma si ich vziat k srdcu a nie sa tu ohanat pravidlami ako to robiš ty.
Because I'm Batman !!!
Darthirii
Příspěvky: 148
Registrován: 26. 8. 2008 16.29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Darthirii »

Panathian píše:Díky dnešním válečníkům. Sice to chutnalo velmi, velmi hořce, ale jinak to byla aspoň tu první půlku docela pěkná hra a napínavé bitvy. A speciální díky Myrpovi za jeho nepřetržitý tok skvělých hlášek :clover:
Já jsem necítil žádnou hořkost ani zklamání, popravdě jsem IC necítil vůbec nic a nutil se posledních pár desítek minut dohrát alespoň s určitou důstojností kvůli ostatním, nikoliv ze své vůle.

OOC jsem nebyl vůbec překvapen, neboť statistika mých zkušeností s týmem je za poslední rok výhradně negativní. Před několika měsíci jsem na základě těchto zkušeností přestal hrát s tím, že dokud tu bude atmosféra taková nejsem schopen důstojně hrát svůj charakter, což se mi včera opětovně potvrdilo.

Budu citovat Dr. Grace z Avatara: "They're just pissing on us without even a courtesy of calling it rain."* Za svůj život jsem se snad nesetkal s takovou bohorovností, arogancí a nekompetentností lidí jako je tomu zde v Týmu a to mám bohaté zkušenosti s imigračními úředníky USA. Nehodlám rozlišovat, jestli to byl zrovna dnes Psanec, Piti nebo Labir - jste jeden tým, tak budete házení do jednoho pytle. Ve výsledku je stejně jediný rozdíl ve způsobech a důvodech jakými s námi vyjebete. A ne poprvé, ne podruhé, ne popáté...

Vůbec tu nejde o úspěch nebo neúspěch naší cesty, budu mluvit i za ostatní když řeknu, že ten je nám svým způsobem úplně šumák, jak jsme dokázali při našich jiných výpravách, které nedopadly dle plánů a že jich v řadě nebylo málo. V lednu jste mi na skrytém fóru vysvětlovali jak se ve svých názorech na Tým pletu... mohu říct, že za těch několik desítek hodin co jsem od té doby odehrál jsem potkal pouze Panathiana, když jsem zabloudil do cizího questu a pak až včera. Těžko mi tak nyní můžete mít za zlé, když si stojím za tím, že se nepletu a že mě opravdu už nemůžete víc zklamat, protože včerejší událost byla jen další čárkou na hodně popsaný lístek. Sama o sobě by byla nepříjemná, tím spíše s tak ubohým (ne)provedením, v kontextu je to ovšem už k smíchu nebo zoufalému pláči, podle toho co kdo preferuje.

Práce DM vyžaduje mimo jiné cit pro hru, pochopení motivace hráčů (ano, hráčů) a spolupráci s nimi. Jediné, co Tým zatím v mém případě dokázal je fakt, že s ním nikdy dobrovolně spolupracovat nebudu, protože jakmile dostanete možnost "se zapojit", věci jen a prakticky bez jediné výjimky poserete a zatím se nikdy nestalo, že by mě DM z titulu mého IC postavení jakkoliv potěšilo, poradilo nebo povzbudilo (nepočítaje v to můj třetí den hraní zde) a že příležitostí bylo nemálo.

S ohledem záležitosti stíhání, která jak vidím byla již pečlivě probrána, musím říci, že mě Tým opět nezklamal, protože zjevně není schopen se k záležitosti postavit aniž by metagamoval, což je opět k smíchu nebo pláči podle osobního výběru. Sám totiž dokážu přijít se stem a jedním scénářem, jak se mohou události odehrát a upřímně bych si vůbec nebyl jistý, jaký z nich zvolit s informacemi, které mohou NPC mít (a já dobře vím, které mohou mít, takže se mě nepokoušejte vodit za nos).

Protože těžko mohu vyzývat polovinu Týmu k rezignaci, nevidím z výše uvedených důvodů jako reálné dále pokračovat v této frašce, kterou někteří stále snad ještě nazývají jako uvěřitelnou hru (a já jsem za ně rád, protože alespoň někdo je spokojený ať je důvodem cokoliv). Byl to zde celkem příjemně strávený čas výhradně ovšem kvůli hráčům a s drobnými výhradami na obou stranách barikády. Zřejmě mě ještě uvidíte, mám tu své povinnosti vůči svým přátelům ve hře, ale to je asi tak vše.

* Volný překlad pro neangličtináře zní asi takto: "Oni na nás chčijou aniž by měli alespoň tu slušnost to nazvat dešťem."
Amber
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Chtěl jsem to napsat k tomu původnímu LDmu návrhu... takže to přepíšu hrubě sem, páč jsem si to nepsal nikam bokem do deníčku

A je v těch pravidlech něco o "udržení RP úrovně, držení se reálií světa atd. jak jen je to možné"? Je tam dána hranice, jak velký extrém může někdo vytvořit oproti normálu? Je tam dána od kdy DM zásah překračuje meze hráčových práv, která má na základě pravidel?
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
LD
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Alexi, až proti mně DM ve hře zakročí a šlápne mi na kuří oko (a že se stalo), budu to brát jako IC záležitost a vyvodím z toho IC důsledky. Nikdo se mi neomluvil a já omluvu nežádám.
Pravidla na fóru, kterými se oháním, jsou jen nadstavbou slušného chování, které zjevně každému není vlastní a také není vynutitelné. Dodržování pravidel ano, proto se jimi oháním. Doufám, že si to vezmeš k srdci.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Když už jsme ve flames, tak pro LD:
Omlouvám se. Všichni jsme se neprávem ozvali OOC cestou proti hernímu rozhodnutí DM, který je všemohoucí. Je mi to líto. Příště si dám na citované pravidlo 1.1 pozor. Děkuji za upozornění.

(Ale vlastně bych rád věděl, odkud víš, jak jsme ve hře vlastně to pravidlo porušili, a jestli to můžeš doložit nebo je to jen výkřik do tmy. Nevzpomínám si, že by má postava jednala nějak proti tomu pravidlu. A omluvu po tobě nežádám.)

A omlouvám se ještě DM, že jsem jeho příspěvky špatně pochopil. Ono to není svalování viny na ostatní, pardon, měli jsme se zeptat. Lituji také svých vyjádření, které nejsou v souladu s pravidlem 2.1, ať už jsem urážel, osočoval a nebo napadal DM. Prosím tedy o ikonku potížisty.

LD, jsi teď spokojen?

(Taky bych rád věděl, LD, kde je ta hranice slušnosti. Proč chápeš mnou prezentovaný fakt, že to bylo bez omluvy a se shazováním viny na jiné, jako porušení slušnosti. Urážka to není, napadení také ne a osočení snad taky ne. Tak by tomu bylo, kdyby to bylo neprávem, pomluvou. Viz definici osočení do výkladového slovníku.)

(Můj závěr k vyjádření LD o mně? To, co je mimo závorky, to bych označil za ironii a pro někoho neslušné chování. Dávám to jako příklad krásné flame, když už tu jsme. Ale teď jsem byl LD osočen, že jednám proti pravidlu 1.1 a 2.1, čímž ovšem LD porušil pravidlo 2.1, neboť nemůže podložit to mé porušení pravidel. Dokonce sám napsal, že ta pravidla jsou ve sporu s tím, co čte výše a oslovil konkrétně mne, Braenn a Jáju. Já si za svými vyjádřeními stojím a podložit je mohu. A co ty, LD?)
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Až ti bude na to kuří oko niekdo šlapat permanentne a bude to vypadat ako v prispevku od Darthirii-ho uvidiš že to na Eq nieje take ružove ako sa prezentuje. Hra na Eq je aj o tolerancii a ked ju som schopny sam davat očakavam trocha zdraveho rozumu a tolerancie aj od inych. A je smutne že ty čo by jej mali mat podla pravidiel a statusov na rozdavanie jej malu dost po malo. :blink:

ad tie pravidla : Pokial si chce niekto vynucovat dodržovanie pravidiel tak pravidla platia pre všetkych, vždy a za každu cenu, nielen kedy sa to komu hodi a inak sa prekrutia podla potreby ako IC Eq zakonniky ktorych vyklad sa mení rychlejšie ako počasie. :bigwink: :biggrin:

ad slušne chovanie : Rob inemu to čo chceš aby on robil tebe. Takže pokial na teba niekto z vysoka *ere nevidim dovod nechat si od neho na tu hlavu *rat
Because I'm Batman !!!
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Drahý ID:
netuším, proč přispíváš, když jsi šťastný a motivovaný hráč. A proč se zahazuješ s póvlem, který porušuje pravidla.
Já se neptal na IC důvody, ale OOC. IC nám nebylo sděleno, ale pokaženo. Také si povšimni, že jsme natolik discplinovaní, že jsme se o po tomto incidentu chovali IC ve hře naprosto korektně. Nevybili jsme vzteky Tirian, ani nic jiného. Také jsme počkali do rána a tak nějak naivně čekali, že se po Panathianově náznaku rozladěnosti objeví vysvětlení. Ale nestalo se.

Tak se ptám, už od malička mi bylo vštěpováno, že když nevím, mám se zeptat. A jeden hodný germán, co vedl komunikační školení za dlouhé peníze taky říkal, ať se vždycky zeptám. Ptal jsem se v 12:55, pak bylo několik hodin dohadů a výmluv a po osmé večerní bylo po celkem hustém nátlaku odpovězeno. A protože předtím byla odpověd ve znění, "můžete si za to sami", jsem mírně nakrknut.

A jsem také ochoten nést následky, včetně banu, zařazení mezi potížisty a podobné. Zvláštní, že jsou tyhle stížnosti na pořadu dne se železnou pravidelností. To prostě nejde naši skupinku nechat na pokoji? Když už nechce nikdo pomáhat,tak alespoň nekažte. A neříkejte, že už v okamžiku činění toho, co učiněno bylo, jste něco podobného nečekali..
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Proč?

Příspěvek od Scrappy »

Je mi jasné, že než dopíši tento příspěvek, bude nad ním hromada dalších opravdu "budujících" vět. Ale i přesto se mě to dotklo a mám potřebu se k tomu vyjádřit.

Možná se k tomu nemám opravdu co vyjadřovat, protože neznám všechny okolnosti, neznám dění, nevím vlastně vůbec nic, ale co vím, tak to je to, že tohle už není hra, protože přijímání dění světa a celkové dění, dokáže prostého člověka zasáhnout tak do srdce, že si ho pak začne léčit zde, léčit tím, že bodá do srdce druhého. Nemějte mě za to rádi, nadávejte mi, kamenujte mě, bodněte si taky, je mi to upřímně jedno, neustálé slovíčkaření, které se zde moc rádo zvýrazňuje a vytrhává z kontextu je opravdu, ale opravdu smutné, protože to ukazuje jen na ubohost našich povach, pokora, smíření se, slušnost, trpělivost, to vše ztrácíte a nebudujete, ani se to nesnažíte udržet. Možná vám to příjdou jako prázdná slova, pro někoho tomu tak opravdu je, protože nemálo lidí je zatvrzeno pro příjmutí omluvy, laskavému slovu, pokárání a dalším reakcím, jednáním.

Máte špatné zkušenosti s DX týmem, děje se vám bezpráví, je to možné. Jsou to lidé se stejnými pocity jako my, mají antipatie, k někomu více lnou a jsou svolni mu vyjít v jakémkoliv směru vstříc, někomu háží klacky pod nohy, to vše se může dít. Co ale s tím? Někdo by mohl odpovědět, s tím se nedá nic dělat. Ne, to by se opravdu mýlil. Co zkusit projevit v takovém případě, kdy se vám stalo bezpráví pokoru? Podle mě by to mohl být krásný začátek k tvoření lepší osobnosti a také vodítkem k vyřešení situace.
"Dobrý den ti přeji, jsem sice sklíčen z tvého jednání ke mě ve hře, ale i přesto se ti to pokusím napsat tak, jak to cítím...*vysvětlí to, co ho trápí*…. *poprosí o vysvětlení* …..*podá případné vysvětlení k dané situaci* …. *navrhne řešení*. Je to jen pouhý příklad, jak se dá jednat. Nejprve, ale než cokoliv napíšete, zamyslete se nad situací za všech stran, ne jen z té omezené, mě bylo ublíženo, ale i z této: "neudělal jsem přecijen něco špatně? Proč tak asi zareagoval?………." Moudrý člověk nejprve přemýšlí a pak jedná.

Kdyby to šlo tak lehce, jak jsem nastínil v předchozím odstavci, bylo by to krásné, jenže máme tady další část hlavolamu, je to strana Dx. Nehraji tady tolik let jako vy, nebo kdejaký jiný hráč, ale přesto vím, že se snažíte oživit svět a dění v něm, někdo z vás má k tomu ten přístup, "nó, tak tohodle zabiju, pobavím se a uvidíme, jak se bude chovat a jak snažit a pak uvidím co s ním"…. proč ne, když další část bude jakoby světlo na konci uličky. Někdo se zase do takových akcí raději ani nepouští, protože cítí, že by to nezvládl a tak se drží pořádání akcí, nevím, jak, kdo, co a proč, ale o to mi ani nejde. Zkuste projevit hráčům více důvěry, zkuste je vyzkoušet i v takových situacích, kdy to budou nejméně čekat, zkuste vymyslet questy, které budou opravdu bavit. Tímto neříkám, že to neděláte, jen dávám příklady, co se dá dělat, pevně totiž věřím, že o to vše se snažíte, někomu se to daří lépe, někomu hůře, ale tomu tak v životě bývá. Při projednávání situace a navrhování řešení projevte taktéž pokoru a mírnost, mírné slovo totiž odvrací zlost. Podávejte adekvátní vysvětlení a když se vám opravdu něco nepovede, nebo si to alespoň hráč myslí, zkuste se nad tím taktéž zamyslet a případně se omluvit, nejste neomylní, proto věřím, že to hráči pochopí.

Složení funkce není řešení, je to jen krok zbavení se břemene, které hráči jen ztěžují.

Zamysleme se všichni nad svým chováním, hraji stále tak, abych mohl o sobě říci, "Já jsem bezchybný"?… hrajeme všichni tak, že se z naší hry baví i ostatní? Hrajeme tak, abychom svět budovali, nebo ho jen ždímeme?

Je spoustu myšlenek, které bych rád sdělil, ale papír by nestačil, proto ani teď po sobě tento příspěvek nečtu, snad myšlenky budou v celcích, které budou srozumitelné a pochopitelné. S lítostí Scrappy
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

dodatek

Příspěvek od Scrappy »

*dodatek* tou spoustou řádků, které jsem zde psal, nechci nikoho nařknout, že se chová právě v rozporu, či tím způsobem, který je už od pohledu nesprávný.
Prej smazán
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

No, problém je, že sem Piti hodila jen druhý příspěvek, přičemž naše rozhořčené reakce byli na ten první, který zde chybí. Chápu že někomu, kdo neví o co jde to může připadat podivné - Nyrtisákům se něco stalo, božínku, o nic nešlo, a oni se tu vztekají, vdžyť se jim přece DM omluvilo?! Co si o sobě myslí? Nedokážou odpustit?

Tak.. chápu, že to tak může vyznít a proto se ptám všech zúčastněných stran, tj našeho soukromého fóra ( Pro Nalka na uklidněnou - Nyrtisáckého), zda můžu hodit i předchozí příspěvek včetně naší debaty.

Tady totiž vůbec nejde o vztekání se z toho ,že se něco nepovedlo, ačkoli k tomu něčemu předcházelo x měsíců, v případě zjištování i dvou roků hry. IR roků, podotýkám.

Tady šlo o jeden jediný fakt - DM udělalo botu. Hnusnou botu, takovou, která byla založena na řekněme "pouhém" přehlédnutí, které se může stát každému.

První průser byl, že se dané DM neobtěžovalo si onu, opravdu, opravdu důležitou informaci ověřit jedinou otázku.

Druhý průser byl, že poté, co se bota projevila, následovala snůška výmluv, ktré všechnu vinu naprosto nezaslouženě shodilo na nás a jiné DS, které v tom bylo nevinně.

A to se pak prosím nedivte, že se s prominutím nasereme.

A já bych opravila Darthiriho v tom jeho citátu o chcaní - mám to přesně naopak. Já snesu chcaní na hlavu, snesu ho celkem hodně, ale mnohem hůř nesu když mi u toho někdo z úsměvem povídá, že ten proud moči je jen jarní deštíček.[/b]
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

ještě jeden

Příspěvek od Scrappy »

Ještě připíši další dodatek, aby můj první příspěvek nebyl špatně chápán, jak mi již jedna osoba ukázala, že to jde.

Má slova zapsaná v předchozím příspěvku neměla ukázat, že se má prostě jedna strana stáhnout a mlčet, mělo to dovést k tomu, že jsou dvě strany, které spolu komunikují a já jsem jen a pouze vypsal případné řešení a možné reakce obou stran.

Pokud se to bere tak, že jedné více fandím, či ji bráním, tak se omlouvám, ale taktéž nejsem dokonalý. Berte ho prosím z neutrální pozice.
Prej smazán
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Braenn píše:( Pro Nalka na uklidněnou - Nyrtisáckého)
Fórum jako fórum.. princip je stejný - radši uznat vinu potichu, než nahlas
Braenn píše:Chápu že někomu, kdo neví o co jde to může připadat podivné - Nyrtisákům se něco stalo, božínku, o nic nešlo, a oni se tu vztekají, vdžyť se jim přece DM omluvilo?! Co si o sobě myslí? Nedokážou odpustit?
Nechtěl jsem to psát, ale přesně tímhle to smrdělo. :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

A když jsme u toho skládání funkce, než se tu nás tu začnou sápat další lidé, znající půlku celého problému, nikdo, ani Anade, přímo nechce složení fuknce Piti.

A pokud to má být snaha jak vzbudit lítost a obrátit situaci "my proti Piti" na "všichni proti nám, že jsme ji k tomu dohnali", tak toto rozhodnutí bylo čistě její. Ne naše.

Takže tohle je, Piti, čistě tvoje věc, a protože nás (co ještě občas hrají) se nedotkne (leda pozitivně). Zda to chceš je na tobě, nakonec taky tam není nijak velká četnost hraní. To spíš raníš skupinu kolem Safiry - viz LD, neboť je už nebude mít kdo obohacovat příjemnou hrou. A taky šaty.Což samozřejmě nijak nezvýhodňuje postavu, která toto umí.

Co jsem tím chtěla říct? Ach ano - nechceme abys odešla, ale pokud odejdeš, srdce nám to nezlomí. To si musíš srovnat sama, pokud ti nejde jen o to přemlouvání abys zůstala, jdeš na to dobře. Věřím že se ti ho dostane bohatě.

Pokud je v tom něco víc, to už posoudí čas.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Nalk píše:
Braenn píše:Chápu že někomu, kdo neví o co jde to může připadat podivné - Nyrtisákům se něco stalo, božínku, o nic nešlo, a oni se tu vztekají, vdžyť se jim přece DM omluvilo?! Co si o sobě myslí? Nedokážou odpustit?
Nechtěl jsem to psát, ale přesně tímhle to smrdělo. :bleh:
Já vím, proto jsem to psala. Jenže znovu dodám - ten příspěvek zde přepostnutý byl až druhý, po tom, který vzbudil tu vlnu hněvu.
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Braenn teď je řada s omluvou na tobě, za to tajemství.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
morfeus1234
Příspěvky: 21
Registrován: 9. 1. 2009 17.25
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od morfeus1234 »

No.. ja si tu taky napisu svuj pohled na vec... prvne ic dusledky pro mou postavu a pak pohled hráce...
IC: dusledek morf by mohl byt povazovan za totálniho vola pac on to mel nastarost ten item coz me jako hrace sere

OCC: na hru posledni dobou nemam skoro cas , ale kuli prátelum sem si udelal cas celej sobotni vecer... takze nejaky omluvy ci navrhy reseni ktery me vesmes zaberou X hodin, etd dkyz mam volnyho casu jako safranu sou mi vesmes taky vite k cemu … presto som sa ic i occ domluvl s clenama ty vypravy, ze az se enco bude dat daji mi vedet... a
Tim to to pro me konci, proste se lognu az me bude treba a nabuduci aktivni hru si vela rozmyslim...
morfeus1234
Příspěvky: 21
Registrován: 9. 1. 2009 17.25
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od morfeus1234 »

jo a jeste k omluvám … nesnáším formálni omluvy...
nebo vynucený.. sou oničem
Zamčeno