Záhada "vybitého" prstenu.

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Záhada "vybitého" prstenu.

Příspěvek od Jája CZE »

Mohl bych znát OOC důvody Dx týmu, proč nám bylo z OOC důvodů znemožněno dokončit naši misi? Pravda, projevili jste tentokráte více invence než obligátní "dorovnání spawnu dle nejvyššího levelu a 20x tolik nepřátel", ale přesto bych znal rád důvod.

Chápu, že jsme neměli ve svých řadách ani Alkaran, ani Dina, což je klíč úspěšného questu, ale přesto si sem tam nějaký úspěch můžeme dovolit ne?

Byli jsme málo RP? moc jsme lootili? Nebo vás prostě se*em?

Děkuji za přímou odpověď bez vytáček.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Ts Ts, ještě není deadline za tu jejich ubohost:) Taky si rýpnu, ale až v pondělí. Zatím se mi udělá místo pod obrázkem na nový statut.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Braenn píše:Zatím se mi udělá místo pod obrázkem na nový statut.
Doufám, že nemyslíš můj krásný status! Nedám! :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Nalk píše:
Braenn píše:Zatím se mi udělá místo pod obrázkem na nový statut.
Doufám, že nemyslíš můj krásný status! Nedám! :bleh:
Nesysli, ani tenhle klub není soukromý! :biggrin:
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Veřejně se tímto omlouvám Pavlovi za uvedení jeho postavy v mém příspěvku. Jeho postava je hraná tak jak je a mně nevadí.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Na to mě napadá jen tenhle fór:
„Wie, bitte?“ – „Nabité, ty *.“
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

A díky, že jsme ve flames. A bez vysvětlení. Tedy, odpověď přišla na neveřejné fórum, pro informaci ostatním. I když s odpovědí spokojeni nejsme.
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Anade píše:A díky, že jsme ve flames. A bez vysvětlení. Tedy, odpověď přišla na neveřejné fórum, pro informaci ostatním. I když s odpovědí spokojeni nejsme.
No já nevím, nezaložil to tu Jája schválně? Jako do Flamu, což nebyl špatný tah?

Odpověď přišla, ale nedostatečná, více než to. Tedy, jsem si jistá že se diskuze nebo vysvětlení přesune sem. Nebo bude přesunuta. Nakonec, ne všichni ze zúčastněných mají na to forum přístup:)
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Ale ale, Jája to kvůli editaci založil v "ostatních..." neříkalo se něco o souhlasu, nebo dání na vědomí zakladateli topiku??? Ale jistě, už jsme si zvykli.. Takže bych si měl najít nějakej hezkej obrázek, ať nemám jen vlaječku, Nalk by pukl závistí.. :oD
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

A je to tady, nedá se editovat, ještě jsem chtěl dodat, že záměr byl ulehčit práci, aby se vysvětlení dostalo všem a nezprostředkovaně a nezkresleně.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Ještě dodám, že v odpovědi, kterou jsme dostali na neveřejném fóru, se vina za chybu DM shazuje na hráče, kteří se prý měli ozvat, s otázkou, proč to tak je. Ano nebojím se napsat SHAZUJE. Protože když DM rozhoduje na základě informací z doslechu a NEZEPTÁ se konkrétního hráče (který byl online), jak je to doopravdy, a poté nám vysvětlí, že se máme ptát vlastně my, hráči, kteří ani někteří nevěděli, že ta informace od DM je NEPRAVDIVÁ – to je pro mě SHAZOVÁNÍ VINY NA OSTATNÍ. A ono uznání chyby bylo navíc BEZ OMLUVY. A předem děkuji za plamínek. – Ano, jsem znechucen a nenechávám si to pro sebe. Za to se přece plamínek dává, že jo?
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
morfeus1234
Příspěvky: 22
Registrován: 9. 1. 2009 17.25
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od morfeus1234 »

No ja to upřesním at se pobavime.… DM mi ten prsten vymenilo 2x... a vysvetleni no rekneme ze si povidat nectelo spis jen oznamilo je to tak a ….
A nejlepsí je ze si ani nedalo tu práci aby upravilo popisek, proste jen hodilo 2x inej item se stejnym nazvem a inym obrazkem... a vsiml sem si toho jen nahodou … a nejlepsi nakonec … udajne to uz bylo ale nikdo mi zrejme nevysvetli proc to Piti prohodila asi hodinu pred cilem vypravy.…
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Do flames jsem vlákno přesunul já, a to např. proto, že už v druhém příspěvku je přímé osočení DM z ubohosti. Zařazení do flames dává taky signál hráčům, které tyhle věci nezajímají, že to nepotřebujou číst.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

A výhoda taky je, že díky nemožnosti editace budete více přemýšlet o tom, co píšete. (Tzn. ne jako já v minulém příspěvku, kde jsem zapomněl ještě toto :)
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Ne, nikdo nebude nad svými příspěvky víc přemýšlet, tak maximálně litovat, co napsal. Ovšem obvykle platí, že to co člověk napíše jako první je taky neujupřímnější.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Dodám, že zmíněné DM se nám na skrytém fóru (konečně) omluvilo.
Nicméně žádám, aby se omluvilo veřejně nejen naší skupince, ale i ostatním, kterých se to týká (a to nejen „řadovým“ hráčům, ale i členům týmu).
A vůbec, za takovouhle „botu“ bych očekával (třeba od politiků) složení funkce. Ale to bych chtěl moc, že?
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Jája CZE
Příspěvky: 668
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Ano, omluva proběhla.. zasloužíte si ji.. Co dál se rozhodněte sami, řekněme, že Serinek chyběl, nemám na to náladu.. Čím to, že na lukostřelecké turnaje nikdo nemá čas a na přerušení výpravy určitých obyvatel desky je takový přetlak pořadatelů.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Hmm, kdyby se to zde ve flames dalo editovat, zvýraznil bych ještě, že omluvu žádám veřejnou. (Nejen já.)
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Jája CZE píše:Čím to, že na lukostřelecké turnaje nikdo nemá čas a na přerušení výpravy určitých obyvatel desky je takový přetlak pořadatelů.…


Ja by som ti to vysvetlil, ale ja to asi už vysvetlil ako to vlastne je.… :bigwink:
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

1) líbí se mi vaše definice potížisty :megalol:
2) buďte rádi že jste omluvu vůbec dostali, běžný hráč by se omluvy nedočkal, vaše výhoda je částečně i to, že do těch skrytých fór vidíte :bigwink: a nemusíte žít ze slušnosti některých lidí, kteří mají dost cti na to, aby vám řekli, jak vás tam propíraj

3) Braenn: a můj klub zůstává očividně nadále soukromý :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Zamčeno