Záhada "vybitého" prstenu.

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

cybermisa píše:Nahodou, podle me malokdo ma tu odvahu prijit ke klientovi a narovinu bez vytacek rict, ze selhal. :smile:
No, ono je to nakonec úplně jedno, jestli se to podá na rovinu, nebo s okecávátkama. Výsledek buď je, nebo není.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Pánové ostatní, obávám se, že toto téma opravdu nemá za cíl oslovit nezainteresované hráče. Odkazujeme se zde na události, které začaly i před několika reálnými lety a stále se vinou jako pavoučí vlákno až do dnešních dnů a pochybuji, že se tu najde někdo, kdo se je pokusí vysvětlit i osobám neznalým věci (navíc když některé z nich jsou čistě soukromé věci). Není na to energie, protože by takový seznam vydal na celý den psaní, několik A4 a stejně by neměl význam, protože zkušenost je nepřenosná.

Chceme-li použít analogii s pískovištěm, tak dokud ti stačí stavět bábovičky, jsi v pohodě. Jakmile chceš stavět hrad, narazíš na škváru a když to tak nechceš nechat a pokusíš se dovézt Avii písku, zjistíš, že škvára místo písku v těch "správných" koutech pískoviště je vlastnost ne chyba. Plán dalšího postupu si pak můžete načrtnout za domácí úlohu.

Ať už toto téma dopadne jakkoliv, pro vás se nejspíš nic nezmění. Ti, co vyhrožují, že hrát nebudou už stejně nehrají nebo alespoň ne významně. Dokud vám hra zde vyhovuje, buďte za to rádi a nenechte si zkazit den. Pokud tu vydržíte několik let, pak si na tuto diskuzi možná vzpomenete a pochopíte (a zaujmete vlastní stanovisko). Ale v tuto chvíli pro vás nemá téma pražádný význam (možná jako varování?), takže se prosím zdržte snahy se vyjadřovat k věcem, o nichž nevíte vůbec nic.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

drake127 píše:
Chceme-li použít analogii s pískovištěm, tak dokud ti stačí stavět bábovičky, jsi v pohodě. Jakmile chceš stavět hrad, narazíš na škváru a když to tak nechceš nechat a pokusíš se dovézt Avii písku, zjistíš, že škvára místo písku v těch "správných" koutech pískoviště je vlastnost ne chyba.
Xethe? *kývne na Pavla*
Tady máš další do sbírky. Prostě je něco schnilého ve státě Dánském. Dokud je ložisko "hniloby" v ráně, je poměrně zbytečné tu ránu ovazovat sebevoňavějšími obvazy s beruškami. Howg.
Obrázek
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

No... myslím že tady už není co ztratit.. a vzhledme k tomu, že jsem dopálen, tak si ještě rejpnu... asi naposled (nebo´t každým příspěvkem si podepisuju ortel smr.. BANu :megalol: a tohle bude možná ostrý).

Osobně mi tohle příjde stejné, jakokdyž kvůli botě D? si banda lidí, kteří tu dosáhli snad největších úspěchů ze všech a nyní brečí pro to, když jim hází D? klacky pod nohy, aby je zastavili, páč se s tím asi kdysi dávno nepočítalo - že někdo dojde tak daleko. Navíc jsem byl osobně od jisté doby toho názoru, že velká část jejich úspěchu plynula z jisté D? protekce, kterou svého času měli a díky čemuž si zajistili jisté výsadní postavení. O kvalitách hry této skupiny jsem slyšel své, vesměs nic dobrého.

A teď příjde něco co můžete nazvat brečením ukřivděného Nalčíka...

a teď z nasranosti vůči týmu EQ si prodáte všechny znalosti Desky, které někteří z nás těžce vydobývali poctivě, bez pomoci D? … a tím zkurvíte naší snahu o to, patřit mezi nejlepší dobrodruhy desky.. mezi ty, kteří byli na těch nejskrytějších místech a dokázali "nemožné" (jak se píše u otevření brány na druhou stranu v životopisu Kat). Vše bude prozrazeno, know-how dostanou lidi, kteří by se k němu hrabali pravděpodobně ještě dlouhou dobu, za kterou bychom my opět byli o kus dále.

Tak to je myslím v kostce vše... diakritiku a překlepy přežijete... kvůli vám to kontrolovat nebudu

:bleh: :nuke:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 241
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Hurá, dočetl jsem to až sem! :clap: A četl poctivě všechno kromě Scrappyho příspěvku, ve kterém jsem se přestal orientovat už po prvních pěti větách. Jediné co z toho mám je neodbytná melodie v hlavě

http://www.youtube.com/watch?v=Bm3dBm1GIyg

Everybody do the flame!
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

To Nalk:
Ale nás nikdo nezastavoval.. To ani nejde, cíle bude a bylo by dosaženo stejně. Nás jen někdo po x-té bezdůvodně otrávil.

Nevím k čemu to připodobnit, asi jakoby jsi se těšil s kámošema na fotbal, koupil si lístek a oni ti řekli, že fotbal bude až příští týden a lístek ti propadá. Jsi naštvanej, ale fotbal uvidíš, akorát budeš zase muset poshánět kámoše a lístek. A když je to popadesátý, tak se kámošům nechce a tobě nakonec stát frontu na lístky taky ne.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

VAROVÁNÍ

Promítání OOC vzteku a negativních pocitů do hry tak, jak to udělala Braenn prozrazením jednoho tajemství Desky se na EQ netoleruje! Jelikož v tomto konkrétním případě mám dost informací, abych si byl 99% jist tím, že to byl z její strany produkt vzteku a svým způsobem pomsta a projev OOC vzdoru, bude brzy tvrdě potrestána. Stejně tak každý, kdo by se podobným způsobem pokusil poškodit Equilibrii. A to, že se někomu ve hře stala křivda, byť třeba sebevětší, ho neopravňuje k porušování pravidel!


A to, že se Braenn nedokážeš omluvit, zatímco u jiných si omluvu tvrdě vydupeš, je smutný :dry:
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Nalk píše: Navíc jsem byl osobně od jisté doby toho názoru, že velká část jejich úspěchu plynula z jisté D? protekce, kterou svého času měli a díky čemuž si zajistili jisté výsadní postavení. O kvalitách hry této skupiny jsem slyšel své, vesměs nic dobrého.
Tim jistym D? myslis zajiste me, ale zklamu te, ta "protekce" nebyla z me strany, ja s touto skupinou pouze hral. Ty systemy, lokace a itemy tvoril nekdo jiny nez ja, ja nejsem WB. A jsem mu za to vdecny, protoze jsem si diky tomu na EQ skvele zahral. Hrani se skupinkou, do ktere se tu ted obouvas, me desne bavilo, hra mela smysl, charaktery vsech postav byly propracovane a uveritelne, vsichni jsme do hry davali neco vic a odmenou nam byl prijemny cas straveny RP se spoustou pozitivnich i negativnich emoci okolo.

JENZE, to ty nikdy nepochopis, protoze tobe se nikdy nepodarilo dostat se pres tu hranici zaklinacopseudopaladinu vyklikavajich jeden dung za druhym. Dopadls jak jsi dopadl - ted z tebe mluvi jenom zavist a zast, protoze nekdo je na tom zaslouzene lip nez ty, kdezto ty jsi byl zaslouzene klepnut pres prsty a oznacen, aby vsichni vedeli, s kym maji tu cest …
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Poprosil bych o objasnění k čemu došlo. Z kusých informací co mám zatím k dispozici z fora se mi zdá, jako by postava Braenn vyzradila jiné postavě IC utajované skutečnosti, a že tak učinila ve hře IC formou. Prosím tuto domněnku potvrdit, nebo vyvrátit.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Panathian píše: Promítání OOC vzteku a negativních pocitů do hry tak, jak to udělala Braenn prozrazením jednoho tajemství Desky se na EQ netoleruje! Jelikož v tomto konkrétním případě mám dost informací, abych si byl 99% jist tím, že to byl z její strany produkt vzteku a svým způsobem pomsta a projev OOC vzdoru, bude brzy tvrdě potrestána. Stejně tak každý, kdo by se podobným způsobem pokusil poškodit Equilibrii. A to, že se někomu ve hře stala křivda, byť třeba sebevětší, ho neopravňuje k porušování pravidel![/color]
Ano, Braenn porusila pravidla a bude proto zaslouzene potrestana.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

kokosak píše:Poprosil bych o objasnění k čemu došlo. Z kusých informací co mám zatím k dispozici z fora se mi zdá, jako by postava Braenn vyzradila jiné postavě IC utajované skutečnosti, a že tak učinila ve hře IC formou. Prosím tuto domněnku potvrdit, nebo vyvrátit.
Na nástěnce byla navigace do jisté tajné beduínské lokace :bigwink: všude po Desce


cybermisa píše:nějaké blbosti
Hmm tak jako když si jdete na výpravu, jediný co tam tak řeknou postavy je "jdem" a "tak si rozdělíme výdělek" a mezitím je jen ticho, chůze, kosení.. a pak si napíšeš do poděkování že to byla "krásná emotivní hra" tak prosím..na tuhle úroveň jsem se ještě nedostal bohudík... já když jdu na výpravu, tak z ní nedělám kdo ví jaký terno a nepotřebuju tu děkovat za tichou chůzi dungem... poděkujem si mez ihráči slušně mezi sebou, nemáme potřebu se tu vytahovat a honit si ego. :bleh: A mnich jako emulátor tieflinga je ubohá výmluva, doufám, že už máš lepší. :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

kokosak píše:Poprosil bych o objasnění k čemu došlo. Z kusých informací co mám zatím k dispozici z fora se mi zdá, jako by postava Braenn vyzradila jiné postavě IC utajované skutečnosti, a že tak učinila ve hře IC formou. Prosím tuto domněnku potvrdit, nebo vyvrátit.
Nene. Prozradila jsem veřejně jedno tajemství, a s tím, že se v blízké době chystáme IC! prodat zájemcům a jen jim další. IC důvodem je balení postav, které vymění tajemství za peníze. Tečka.

OOC důvodem balení postav je toto. Takže z toho můžu s klidem říct, že OOC důvodem IC chování postav byl vztek a nasranost. jop.

A pokud ještě někdo nečte mé příspěvky, tak nikoho nenutíme, aby si jakékoli tajemství koupil. Kdo si je bude chtít koupit, ten na ně nemusí mít. A nikde není řečeno, že to bude zrovna otevření brány.
Přijde mi že tu ječíte, aniž by se vám cokoli stalo.

A co si uděláme s našima věcma je s prominutím jen a jen naše věc. Nikomu je nutit nebudeme.

Naylun - omluvu ti nedám, protože omlouvat se můžu jen za něco, čeho lituju nebo co bych neudělala nebo neudělám zas. Smutný by mi přišlo, kdybych se ti omluvila a pak v tom pokračovala.
Z toho důvodu mou omluvu nemáš a mít nebudeš, musí ti stačit to, že jsem sama a rovnou přiznala, jaké byly mé důvody. A to předem.


Když jste u toho, můžete mi přidat obvinění za psaní T.I.V., kde jsme toho taky vyzradili dost - prakticky všechno co jsme v té době věděli o všem:)
tenskytarou
Příspěvky: 42
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Příspěvek od tenskytarou »

drake127 píše:Pánové ostatní, obávám se, že toto téma opravdu nemá za cíl oslovit nezainteresované hráče. Odkazujeme se zde na události, které začaly i před několika reálnými lety a stále se vinou jako pavoučí vlákno až do dnešních dnů a pochybuji, že se tu najde někdo, kdo se je pokusí vysvětlit i osobám neznalým věci (navíc když některé z nich jsou čistě soukromé věci). Není na to energie, protože by takový seznam vydal na celý den psaní, několik A4 a stejně by neměl význam, protože zkušenost je nepřenosná.

Chceme-li použít analogii s pískovištěm, tak dokud ti stačí stavět bábovičky, jsi v pohodě. Jakmile chceš stavět hrad, narazíš na škváru a když to tak nechceš nechat a pokusíš se dovézt Avii písku, zjistíš, že škvára místo písku v těch "správných" koutech pískoviště je vlastnost ne chyba. Plán dalšího postupu si pak můžete načrtnout za domácí úlohu.

Ať už toto téma dopadne jakkoliv, pro vás se nejspíš nic nezmění. Ti, co vyhrožují, že hrát nebudou už stejně nehrají nebo alespoň ne významně. Dokud vám hra zde vyhovuje, buďte za to rádi a nenechte si zkazit den. Pokud tu vydržíte několik let, pak si na tuto diskuzi možná vzpomenete a pochopíte (a zaujmete vlastní stanovisko). Ale v tuto chvíli pro vás nemá téma pražádný význam (možná jako varování?), takže se prosím zdržte snahy se vyjadřovat k věcem, o nichž nevíte vůbec nic.
Že bych byl opravdu tolik off-topic? Jak jsem psal, detaily událostí mne příliš nezajímají, není třeba hledat někoho, kdo bude mě či jiným něco vysvětlovat. Co mě jako hráče zajímá je, jestli tu budou nebo nebudou Dx schopní pomáhat a podporovat ostatní hráče. To že tu někteří Dx už skoro nejsou mne mrzí, ale přesto i jejich občasná přítomnost je pro mne lepší než nulová. Například kritizovaná Piti pomohla nedávno s technickým problémem mé ženě, její řídká přítomnost je pro mně tedy lepší než nulová.

Ano, je pravda, že stavím zatím bábovičky, ale chtěl bych v budoucnu stavět hrady. Opět tedy důvod, proč mě to zajímá. Ne to co se stalo a proč se to stalo. Ale to jací lidé tu budou a jak se k sobě budou chovat. Jedno vím a snažil jsem se svým stručným příspěvkem předat - když někdo bude něco dělat pro ostatní (zadarmo) a ti ostatní mu pak vynadají, že to nedělal dost dobře, že to dělal s chybama - povede to k tomu, že to bude dělat příště lépe? Nevím, bojím se že ne, že se na to opravdu vykašle. A tomu bych rád svou troškou do mlýna zabránil.

Ale třeba jsem opravdu mimo a Scrappy, který chtěl říci něco podobného, také.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Nalk píše:
Nalku dekuju, nezklamals! Az z toho mam skodolibou radost :clover:
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Hm. Zajímavé. Jsem opravdu VELMI zvědavý na vyjádření týmu. Nehodlám nic předjímat, počkám si a pak se podle vyjádření zachovám i já.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Skoroedit: můj příspěvek se týkal čistě vyjádření Braenn k vyjádření dvou členů týmu o spáchání přestupku.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Psanec
Příspěvky: 1377
Registrován: 17. 2. 2006 21.52
Bydliště: Prachatice / Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psanec »

Jen okrajove, mimo mísu. Ale bylo tu zmíneno moje jméno.

Střelecký turnaj není proto, že se mi NWN odmítají korektně rozject na win 7. Do toho mi na notasu odesel disk a byl přes 14 dní na reklamaci.
OOC zde dodám, že turnaj asi nebu, pokud se mi nepovede rozject NWN.

Co se jednoho příspěvku týkalo. Krom pokusu udělat turnaj jsem vlastně už pomalu rok neaktivní. Sem tam občas oživím hru, ale Q už nepořádám.

K flamu se vyjadřovat nebudu. Patřím do DM teamu a tudíž vlastně padá i odpovědnost na mě at jsem se učastnil a nebo ne.

p.s. nahážeme všechny cikany (ops romy) do jednoho pytle :-D
Se slovem se musí zacházet čestně; je to nejvyšší dar, jehož se člověku dostalo.
-- Kniha Sirach

--------------------------
Bojíš se smrti bratříčku ?

Ne …
Smrt je jen vysvobození z bolesti.

Špatně. Smrt je teprve začátek
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Tenskytarou: Nejsi off-topic, jsi jen časově a místně posunutý. Navazuješ, bez vlastního vědomí, na dlouholetou (ano, již jsou to roky, dámy a pánové) diskusi. A jsi tuším třetí? čtvrtá? generace, která se snaží s tím celým nějakým způsobem pohnout. Beze stopy ironie či zloby přeju hodně štěstí a doufám, že tvoje zkušenosti budou jiné, než zkušenosti generací před tebou.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Kokosaku, situace je velmi jednoducha:

Piti udelala chybu ve hre a chybu v komunikaci. Ta chyba mela dva dusledky: IC a OOC. IC dusledek je nyni zanedbatelny v porovnani s tim druhym. OOC dusledek je, ze pohar znechuceni jiste skupiny hracu pretekl a rozhodli se to reagovat, resp. to na EQ zabalit. Toto OOC rozhodnuti se promitlo do IC chovani postav, ktere v ramci IC "baleni" jednaji, jak jednaji. Braenn se navic priznala, ze IC pocinani jeji postavy bylo na zaklade OOC vzteku - postava by se takto nyni nezachovala, kdyby k incidentu s Piti nedoslo.

Ve skutecnosti je to stejny pripad, jako kdyz te nekdo OOC na foru vytoci a ty na to zareagujes napriklad nepratelstvim sve postavy vuci jeho ve hre - tedy metagame, tezko dakazatelny, lehce IC zduvodnitelny, ovsem Braenn k tomu priznala.

V principu jde o poruseni privedl, a proto by mela byt adekvatne potrestana.
KaTo
Příspěvky: 850
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

cybermisa píše:
Piti udelala chybu ve hre a chybu v komunikaci. …
Když jsme ve Flame, podotknu k tématu, že Piti podobnou "chybu ve hře a v komunikaci" neudelala poprvé. Má na to holka nějakou smůlu :clover: .
Obrázek
Zamčeno