Manifest: „Děkujeme, odejděte

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Wendigo píše:Dobra tedy zda se ze jsme v mensine, rozhodli jste si o budoucnosti EQ sami a je na mensine se bud prizpusobit nebo odejit to uznavam.
A hele, tak ony to nakonec opravdu byly volby. Copak, tvůj vlastní názor ti nestačí, aby ses za něj bila, pokud ti záda nekryje dost velkej dav?
Wendigo píše: Nemohu mluvit za ostatni ale ja odchazim, s NWN nekoncim, mame jeste s par lidmi v planu zacit hrat jinde pokud by se nekdo chtel pridat tak napiste PM a urcite se domluvime.
Jééé a mužu takýýýý? A musim psát Péemku? Nemužeš to napsat seeeeeem?
Wendigo píše:Vam preju at si z EQ udelate hezky livanec ci co to bylo a at si uzivate flamovani, urazek a arogance do sytosti.
Byla to palačinka a z EQ ji nikdo dělat nechce. Jen nevim, esli bez tebe to flejmování, aroganci a urážky zvládnem. Budeš nam tááááááákhle moc scházet.

:hi:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Hmm, tak koukam na název threadu a začíná dávat novej, netušenej význam :biggrin:
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Sbohy :hi:
16? Tak to je v pohodě
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Wendigo píše:Mnozí se … bla bla bla...
Wendigo píše:DObra ….
Mno... :blink: a toto je u mna zhruba definicia toho Hcrp a Ultraplyšu v jednom. :clover:
Because I'm Batman !!!
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

To že tu niekto flejmuje na forach a domaha sa nejakych zmien neznamena že je nenažranec nenažrany, ale skor nevidi viac do hlbky vdaka nezmyselnemu systemu hodnotenia hračov a malej zdielnosti teamu čo sa tyka podavania informacii. je uplne normalne že ked sa ludom niečo nezda tak sa ozvu a kedže vačšinou jediny sposob ako dostat nejaku odpoved je flejm tak nam to tu pripaluje.

Pekny priklad je o par riadkov vyšie nebyt Piti skoro nikto mimo vnutorny okruh nevie že Labir na nejakom crafte vobec pracoval. Ohlasenie že craft bude o po roka a za dva roky niet o mom ani fňň ma za nasledok prave taku šeptandu aku nemate radi.

Je pekne že tam mate 4+ Dm/s, že je tam +/-10 hostitelov a par straších hračov, ale proti nuim tu stojí +/- 50 normlanych hračov ktorych čo sa deje v zakulisi zaujima a ked žiadne info nedastanu maš tu flejmy. Každemu je u prdele že sa team na niečom dohodol ked o tom vie len team a nikto další.

A k tomu tvojemu odchodu : Sama stojiš vo dverach z napisom exit od doby ked si na Eq začala. Stačilo aby ti niečo preletelo popod nos a hned si zmizla. Sám na Eq v poslednej dobe už nehram pretože mi jej smerovanie prestalo šmakovat, ale to neznamena že je mi lahostajna a neštve ma ked vidim kam sa vdaka niektoremu osadenstvu dostala. Eq ma najkvalitnejši Rp potencial na českej scene a vidiet ako kvalitou klesa ku dnu nieje každemu jedno. Keby bol každy ako ty tak sa Eq stale mota niekde na verzii 1. Nie každy ma možnost Dmka po ruke a ako pekne napsala Morgii, vačšinou ako sa doprosovat nejakemu tomu Dm o okamih jeho priazne je jednoduchšie si to odhviezdičkovat.

Myslim že Eq dost utrpí hlavne odchodom Arta, neaktivitou Panathiana i Cm, odchodom Nyrtisakov, ale tvojim zmiznutim na dalších X mesiacov či nekonečno naozaj neutrpí. :clover:
Because I'm Batman !!!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

allekoo píše: Pekny priklad je o par riadkov vyšie nebyt Piti skoro nikto mimo vnutorny okruh nevie že Labir na nejakom crafte vobec pracoval.
Ja sam prakticky vubec netusim, v jakym stadiu je vyvoj craftu nyni. Posledni info, co se ke mne dostalo cca pred rokem, ze z craftu uz je hodne udelano (vsak se rozrostl i system surovin, zmenil se zpusob hledani a tezby), ale nejtezsi bude craft vyladit a vychytat chyby. Jelikoz jednou ze zasad EQ je zadny wipe, nelze nechat beta testing na hracich a beta verzi nasadit.
allekoo píše: Sám na Eq v poslednej dobe už nehram pretože mi jej smerovanie prestalo šmakovat, ale to neznamena že je mi lahostajna a neštve ma ked vidim kam sa vdaka niektoremu osadenstvu dostala.
Ac tim osazenstem asi myslis i me, i tak jsem za tvuj nazor vdecny a jsem rad, ze ti EQ neni lhostejna …
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Co zbývá, než to taky zabalit. Nevidim do vašich OOC neshod a ani do nich vidět nechci. Pokud ale je situace taková, že 90% postav (rodina, přátelé, blízcí), s kterýma moje postava nějak fungovala postupně zmizí, nevim, jak bych to měl zahrát. Pořád se tu opakuje, že EQ je server hráčů pro hráče. Ono taky co ji jiného zbývá. Chápu že 1,5 DM má na starosti důležitější věci a hráče, že Deska nemůže být nekonečně velká, že Placos nepřeje sólo hře, že každej nemá právo chtít pro svoji postavu něco "extra", že reálie světa není jednoduché sepsat atd. Když už nejsou ani hráči, s kterýma si rád zahraju, s kterýma se pobavím a snad pobavím i je, nezbývá nic. Jako bezvýznamný hráč bezvýznamných postav samozřejmě nemán šanci cokoliv změnit a jestli tady budu nebo ne si ani nikdo nevšimne. Nějaký hesla jako HCRP, metagame nebo powerbuild mě naprosto nezajímá, za 20 let hraní nonPC RPG jsem to nepotřeboval řešit a myslim, že na tom zábava nestojí. Jestli to bude číst nějakej starší hráč nebo někdo jinej s nějakým titulem, berte to jako jeden možný názor jednoho z mladších hráčů. Tohle, co se tu děje může odradit nově příchozí, co mají nahradit ty odchozí, ještě předtím, než vůbec přijdou a to by možná nebylo pro EQ to nejlepší. Bavit se nad flamem moc nepomůže a mrzí mě, jestli EQ půjde dolu.

Upozorňuju, že jsem vyjádři čistě svůj osobní názor, který může (je) zcestný, že za nikoho nemluvím, nikomu nechci vyhrožovat, z většiny je chyba na mojí straně a vůbec mi nevadí, jestli tím u někoho vyprovokuji záchvat smíchu nebo něčeho jiného.
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Dron: Nojo, jenže "uhasit" flame z pozice moci nebo zámečkem by bylo ještě horší, ne? Holt když se lidé chtějí vyjádřit, nikdo jim v tom nezabrání. To, že se nebudou moct vyjádřit na foru jen zvýší jejich "teplotu plamene" a přesunou svoje nátory do zákulisních "jednání", kde se o nich tým ani třeba nedozví.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Panathian píše:Dron: Nojo, jenže "uhasit" flame z pozice moci nebo zámečkem by bylo ještě horší, ne? Holt když se lidé chtějí vyjádřit, nikdo jim v tom nezabrání. To, že se nebudou moct vyjádřit na foru jen zvýší jejich "teplotu plamene" a přesunou svoje nátory do zákulisních "jednání", kde se o nich tým ani třeba nedozví.
Jistě, já nemyslím, tenhle flame konkrétně. Ten třeba ani nikdo číst nebude, myslel jsem spíše to odcházení/pauzování hráčů, co se něčím na EQ podepsali (tím nemyslím sebe samozřejmě). Možná z nich někdo půjde hrát jinam, asi dobrou reklamu dělat nebude...
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

To Dron: Někteří co odchází se vrátí, někteří ne.

Každý, kdo tu flamuje má k EQ nějaký vztah. Kdyby ho neměl, tak prostě odejde. A to že ti odešlo x spoluhráčů znám. Stačilo se podívat a poslední Chlébské, kde byla polovina nehrajících. Je to na Tobě, jestli půjdeš nebo zůstaneš..

Bavím se tím, že někomu zkazí hraní události na fóru. Mně kazí 100% události ve hře, to na fóru bývá jen třešnička.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Jája CZE píše:To Dron: Někteří co odchází se vrátí, někteří ne.

Každý, kdo tu flamuje má k EQ nějaký vztah. Kdyby ho neměl, tak prostě odejde. A to že ti odešlo x spoluhráčů znám. Stačilo se podívat a poslední Chlébské, kde byla polovina nehrajících. Je to na Tobě, jestli půjdeš nebo zůstaneš..

Bavím se tím, že někomu zkazí hraní události na fóru. Mně kazí 100% události ve hře, to na fóru bývá jen třešnička.
Jo bohužel jak jsem zjistil, tak z lidí, s kterýma jsem se na srazu nejvíc pobavil nehraje nikdo, to je takové symbolické. Ale o mě tady nejde, jeden hráč pro server neni nic, ale jeden server je pro hráče hodně.
Tvoje pobavení chápu, nechápu větu typu, nic to nevyřeší, ale pobavíme se. Snad to není poslední druh zábavy, co EQ nabízí.
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3507
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Panathian píše:Dron: Nojo, jenže "uhasit" flame z pozice moci nebo zámečkem by bylo ještě horší, ne? Holt když se lidé chtějí vyjádřit, nikdo jim v tom nezabrání. To, že se nebudou moct vyjádřit na foru jen zvýší jejich "teplotu plamene" a přesunou svoje nátory do zákulisních "jednání", kde se o nich tým ani třeba nedozví.
Občas se divím, že po tom co jsem si poprvé kdysi dávno četl fórum, sem vůbec na EQ začal hrát (nakonec je fakt že to trvalo asi tejden od přečtení fóra, a to mě docela přesvědčovali abych se logl), a stále mi nějak nejde do hlavy, že flame je tu považováno za normální způsob komunikace - vyjádřit se lze většinou i slušně, bez napadání a osočování jiných lidí, bez výsměchu a se snahou dojít k nějakému závěru skrze dialog a ne jen díky "silným plicím".
Dělával jsem moderátora na jednom fóru, asi jsem ještě z těch dob zvyklý že za flame se dával timeban a těm, kteří necítili potřebu mírnit se v projevu ani po několika upozorněních, rovnou permanentní.

Jája CZE píše:Bavím se tím, že někomu zkazí hraní události na fóru. Mně kazí 100% události ve hře, to na fóru bývá jen třešnička.
Jestli se tím bavíš, tak Ti to přeju.
Já se děsím představy, jak se někteří musí projevovat ve hře, když vidím jejich projev na fóru.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

zuzuPD píše:Občas se divím, že po tom co jsem si poprvé kdysi dávno četl fórum, sem vůbec na EQ začal hrát (nakonec je fakt že to trvalo asi tejden od přečtení fóra, a to mě docela přesvědčovali abych se logl), a stále mi nějak nejde do hlavy, že flame je tu považováno za normální způsob komunikace - vyjádřit se lze většinou i slušně, bez napadání a osočování jiných lidí, bez výsměchu a se snahou dojít k nějakému závěru skrze dialog a ne jen díky "silným plicím".
Já sice toho moc nečetl tady na fórum, ale jinde a byl jsem přemluven ať to zkusím, jinak se mi sem nechtělo z mnoha důvodů. Ale hráči, které jsem tu potkal mě přesvědčili, že to nebyla chyba, že se dá (což je docela podivné, když se nad tím teď zamyslím) nastavení a fungování EQ přežít. Jak tu kdosi výstižně napsal, jedna věc hráče nedonutí odejít, když se to sečte, stačí to.
LD
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Tak, moje poslední příspěvky, dám si záležet. A protože se teď cítím mnohem lépe a svobodněji (prostě fajn), poněvadž mi už vůbec o nic nejde, rád bych odložil poslední zábrany (hloupý to přežitek na místním fóru) a řekl něco od srdce:

Nalku, začnu u Tebe. Upřímně řečeno jsem se na Tebe chvilku zlobil, ale pak jsem se na to zkusil podívat z Tvého úhlu pohledu. A víš co? Musím Ti poděkovat, mám pocit, jako bych prozřel a oči se mi otevřely. Vzpomněl jsem si na výborný film Drž hubu!, na který jsem se stihl podívat nedávno mezi cyklem skript a článků. Jean tam Gérardovi říká: „Byl jsi dobrej. Hrál jsi to na mě fakt výborně. Ale podělals to. Takhle blbej nemůže bejt nikdo!“ Kdyby mi to teď už nebylo jedno, snad bych Ti i fandil.
LD
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Bruciacullo píše:… Je to hra na hrdiny sakra ne? …
labir píše: No to je základní omyl. Equilibrie není a nikdy nebyla "simulátor fantasy" ani "hra na hrdiny". Ani to není na stránkách nikde explicitně uvedeno (snad až na Ježurův článek). Pokud očekáváš tyhle dvě věci tak dříve nebo později se zklameš.

Kdyby Equilibrie byla simulátor fantasy tak by ji stavět bylo velmi jednoduché a byla by absolutně nehratelná. A pokud by se jednalo o "hru na hrdiny" tak vypadá jako druhá Demona či Diablo nebo <dosaďte svůj oblíbený PG svět/hru>. Čímž není řečeno, že se nějací hrdinové nemohou vyskytnout, znamená to, že jen malé procento postav lze označit termínem "hrdina".

Equilibrie je RP svět se vším co k tomu patří - mixem uvěřitelnosti a hratelnosti v co možno nejoptimálnějším mixu (pochopitelně pro každého to optimální nebude nikdy, každý hráč preferuje jiné věci). V podstatě taková světoplatforma s co nejvíce možnostmi pro hru stylem "hrej si a bav sebe i ostatní". V podstatě pískoviště se spoustou prolézaček, kyblíčků a báboviček. Zmíněný PLACOS jen dohlíží na hráče aby dělali "vše s mírou" a tím hlídá onu uvěřitelnost. Nevidím v tom problém.
Víc k tomu neřeknu, posuď sám.
LD
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Kokos, my jsme si už vlastně všechno důležité, řekli, že? Ale postupně:
kokosak píše:Aaaaha, volby jsou tu, čas na proslovy.
Jojo, pořád si říkám, kam zleva do středu zamířit. Placené školné zapotřebí nemám.
kokosak píše:Wow, "nejhorší", no to musí být verbež.
Ta největší, věř mi. :shades:
kokosak píše:Každý se může najít. Pokud se snad někomu zdá, že pro jeho případ není kategorie, ještě zrekapitulujeme. Pro lepší ilustraci dodejme jednotlivým kategoriím jména

bla bla

"Plni tmy" - ještě že je jich tak málo. Baví jen sebe, případně náhodné kolemjdoucí. Jsou zlí, oškliví a hnusní, fuj fuj fuj. "Dělají něco, co by neměli", tedy jistě porušují pravidla, nebo alespoň zneužívají dobroty těch, kteří je neklepají přes prsty.
Dovolil bych si dodat ještě jednu podkategorii – jen zdánlivě antagonistickou k „Unaveným“. „Neúnavní“ – prudiči.
kokosak píše:
Wendigo píše:Braenn, Kokosáku i vy ostatní kteří se k jejich chování hrdě hlásíte, Vaše chování je otřesné, arogantní, sobecké.
Aaaaa už sme u toho! Takže už víme kdo je ten ošklivý ošklivák co ho nemáme rádi. Braenn, Kokosák a … hmm... každý kdo … hmm, nemužu říct " s nimy souhlasí", ale "se k nim hlásí" snad bude přesnější. Ooooo jak jednoduché.
Kokos, jestli jsi to nepochopil, tak Tě to omlouvá. Jestli jsi to pochopit nechtěl, tak raději už na fórum nepiš slůvko „manipulace“, někdo by Tě musel mít za chudáka.
kokosak píše: Zapomněla si na Arta, toho sme taky úspěšně vyštípali.
No, i kdyby… Tohle bych vám snad ani nezazlíval.
kokosak píše:Vážně sis v tom prostoru co je mezi ušima myslela, že takovýmhle útočným, manipulativním a veskrze amatérsky napsaným příspěvkem dosáhneš "klidu"?
Máš recht. Taky jsem k tomu byl skeptickej.
kokosak píše: Pro mě seš levný zdroj vítané zábavy.
A ty pro mě další kus skotu na cestě životem. Obejít a nechat za sebou, nic jiného s Tebou nenadělám, podle zákona jsi hájený.
kokosak píše: … esli bez tebe to flejmování, aroganci a urážky zvládnem …
Já vám věřím. A ten, kdo si projde vaše příspěvky, o tom taky nebude pochybovat.
kokosak píše: Nesnášíš nás?
No, my máme mezi sebou jasno, že. Takže se loučím tímto:

Jdi do *****.
PS: Omlouvám se, trochu jsem to přehnal, vůbec jsem to tak nemyslel.
PPS: A zůstaň tam!
LD
Příspěvky: 86
Registrován: 12. 5. 2009 10.02

Příspěvek od LD »

Jone, Morgie, když si pořádně přečtete to, co Wen napsala, uvidíte, že tam nejsem uvedený jako „spoluautor“, ale jako „korektura“. Jaký je rozdíl mezi úlohami těch, kdo se na něčem psaném podílí, vám určitě vysvětlovat nemusím. Proto nemohu mluvit za autorku.
MorganaLeFay píše: ...vždyť se právě chovají stejně, jako "flameři". Urážejí. Ať už k tomu mají jakýkoli důvod.
Ano, Morgie. Souhlasím s Tebou v tom, že je to útočné a tím, že to Wen napsala a já ji podpořil, jsme de facto přistoupili na úroveň těch, kteří tak – a hůř – komunikují běžně. V tom duchu ostatně píšu i dál, jak vidíš. Smutné, ale stalo se.

Protože se ale Jon ptal, odpovím mu, co si myslím, že to mělo znamenat.

Na Equilibrii byla výborná hra, kde byl široký prostor pro role – play a zábavu, která pramenila z vymazlování postav do posledních blbinek a interakce s ostatními. Docela pěkně to vystihuje toto:
cybermisa píše: Bylo by dobre si uvedomit, ze ac stagnujici, svet bezi dal a ROZHODNE stale ma co nabidnout z hlediska realii, z hlediska odladenych systemu, zhlediska prekrasnych lokaci z hlediska kvality RP stavajicich hracu, zhlediska pro vetsinu neodhalenych tajemstvi.
Ano, představil bych si takový pěkný aquapark. Je tam spousta lidí, kteří se baví, mělké místo pro neplavce, tobogán, instruktoři plavání, plavčíci a vrchní plavčík. A člověk tam chodí a baví se. Za začátku se ráchá v bazénku pro neplavce a poznává, jaká je voda a čeká, co přijde. Pro některého si přijde zkušený plavec nebo dokonce někdo z plavčíků a věnuje se mu. Jiný nečeká a když na něj nemá instruktor nebo plavčík čas, prostě okouká jak udělat pár temp od ostatních, kvůli tomu jim přece nebude spílat, že?

Je to fajn, dokud si nevšimne několika grázlíků na druhém konci velkého bazénu. Ale co, bazén je to veliký, proč se trápit. Grázlíci si dovolují víc a víc, řvou čím dál hlasitěji, plavčíci je tu a tam napomenou a tím to hasne. A člověk si pořád říká, že mu to vlastně může být jedno, že je tam, aby se bavil a ne se staral o pár tupanů, kteří se považují za nesmírné „borce“. Zlom přijde v okamžiku, kdy grázlíci začnou do bazénu močit. Napřed „potají“ ve vodě, pak si demonstrativně stoupají k okraji bazénu. Přijde k nim plavčík a ptá se: „Pročpak čůráte do vody?“

Výrostci plavčíka setřou: „My do vody nečůráme a ty nás nešikanuj, jestli ti vadíme, tak si nás nevšímej!“ A plavčík odejde, tu a tam sígry symbolicky okřikne a dělá, že se vlastně tak moc neděje. A tak to jde měsíc za měsícem a výrostci jsou čím dál drzejší. Vrchní plavčík uznává, že se jim jejich chování moc nelíbí, ale přece je nevyhodí, vždyť se kolem nich docela pěkně baví skupinka lidí, byla by to škoda.

No a člověk si zase řekne, že je tam proto, aby se bavil a ne obdivoval pár hajzlíků. Trochu nepohody snese, holt se na to snaží nemyslet a po koupání v bazénu se umyje důkladněji mýdlem.

V okamžiku, kdy se ale začne skupinka potížistů střídat na skokanském můstku, aby do bazénu močila z patnáctimetrové výšky, tak je jednomu už jasné, že je něco ve velkém nepořádku. Skupinka vyřve jednoho z plavčíků. Safra, to je ale divné, ne?

A pak se člověk podívá přes rameno a vidí usměvavou tvář známého, který mu řekne: „Ale prosím tě, vždyť do té vody nemočí.“
Jon píše: Potížista vhodný není, nevšiml jsem si žádného vyjadřování, které by potížisty bylo hodno.
Jeden ze skupinky „alfa plavců“, která se na skokanském můstku střídá a stahuje plavky, se nechá slyšet, že vlastně o nic nejde a močení do vody s plavání vůbec nesouvisí:
Jája CZE píše: Bavím se tím, že někomu zkazí hraní události na fóru.
Někteří si pořád říkají, jak je to možné, že se něco takového děje? Copak se s nimi nedá domluvit? To se nemůžou bavit všichni? To vrchní plavčík skutečně nechá několik lidí, aby otravovali jiné?
zuzuPD píše:Občas se divím, že po tom co jsem si poprvé kdysi dávno četl fórum, sem vůbec na EQ začal hrát (nakonec je fakt že to trvalo asi tejden od přečtení fóra, a to mě docela přesvědčovali abych se logl), a stále mi nějak nejde do hlavy, že flame je tu považováno za normální způsob komunikace - vyjádřit se lze většinou i slušně, bez napadání a osočování jiných lidí, bez výsměchu a se snahou dojít k nějakému závěru skrze dialog a ne jen díky "silným plicím".
Dělával jsem moderátora na jednom fóru, asi jsem ještě z těch dob zvyklý že za flame se dával timeban a těm, kteří necítili potřebu mírnit se v projevu ani po několika upozorněních, rovnou permanentní.
No, zjevně to tak bude. Vrchní plavčík se bazénu nemůže věnovat, má práci jinde. A i když člověk vrchního plavčíka chápe, tak se prostě v jeden okamžik sebere, vyleze z vody, rozloučí se s kamarády v bazénku, zeptá se, jestli nejde někdo s ním a odchází s vědomím, že za sebou nechal krásně postavený prochcaný bazének, skromné kamarády (kteří tam jsou hlavně kvůli tobogánu a moč ve vodě jim nevadí), plavčíky a zkušené plavce s mírnou povahou (a snad i glaukomem) a bandu sígrů, kterých potkává dost ve svém profesním životě. Tu a tam ho zamrzí, že tam nechal spoustu fajn lidí, ale bude doufat, že se s nimi uvidí jinde.

Tolik k tomu, jak to vidím já a co si myslím, že Wendigo myslela tím, co napsala.

S lidmi, kteří mi nesednou, se „musím“ vídat v hromadné dopravě, škole i obou pracích. Samozřejmě, můžu vystoupit a jít pěšky, dát vale univerzitnímu vzdělávání anebo kopnout oba šéfy do zadku. Ale to mi za to nestojí, tak raději držím pusu a krok. Nebudu to ale dělat tam, kam se chodím ve volném čase bavit.

Na závěr taky rozšířím řady „busy“ lidiček, kteří se svými povinnostmi neváhají svěřit. Za měsíc mám obhajobu, státnice a přijímačky na školy, ze kterých si chci vybírat, takže taky šetřím čas, jak se dá. Račte se do mě strefovat, mě už to nezabolí. :smile:

Sbohy :hi:
L.
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Co k tomu říct - prostě jo, vždycky všechno bylo o lidech a pokud spolu nedokážou vyjít, nedá se nic dělat a holt ti, kteří to neunesou, odejdou. Stejně jako vy vidíte určitou skupinu hráčů jako grázlíky, oni podobným způsobem vidí vás. Já to vidím jaksi shora, chápu obě strany, ale nemůžu vám ten problém vyřešit. Jako plavčík bych musel vyhodit buď všechny, nebo nikoho. :idontno:
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Částečně je pravda, že na mém fóru by byly nekonstruktivní (urážlivé, zbytečně konfliktní, rýpavé, …) příspěvky mazány bez upozornění. Bohužel místní kultura dospěla k tomu, že si lidé zvykli trochu popustit uzdu svým vyjadřovacím schopnostem a rádi patřičně odpoví. Jak ale píše Naylun, on může tak akorát koukat a krčit rameny s tím, že to není na něm (což není).

Je vlastně docela zajímavé sledovat sféry vlivu a vždycky si říkám, že díky bohu za to, že já sám jsem sférou vlivu sobě. Pokud se hráči domluvit nechtějí, jakože teď hrajem strašně zábavnou hru zapalování mostů, tak jsem zvědavej, kolik těch mostů nám tu vlastně zbyde. Někdy si stejně musím vyzkoušet někoho opravdu nesnášet natolik, že mě argumenty protistrany zajímat nebudou a budu si stále mlet svou.

No, jen pokračujte, tahle debata už není o konkrétních věcech dávno (kde jsou ty doby, kdy jsem si třeba stěžoval na systém počasí, PLACOS bany, knížky, nastavení, spawn, neochotu DM, ignoraci WB, pojetí rádců a hostitelů, jejich neaktivitu, bonusy, soudy, omezování PC, nespravedlivá a nelogická rozhodnutí NPC, …)… dneska se tu jen posíláme do prdele, což je fajn. Není to tak těžké, jako něco vymyslet, takže se zapojit může úplně každý (opak by byla diskriminace).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

To LD:

To samé co v případě Drona.
Do bazénu nikdo nemočí, tedy pokud pro tebe není bazén fórum. Pro mně je bazén hra a tam nevím co mi chceš vytknout? Že se potápím hlouběji než ty?

To zuzuPD:

Když mi někdo řekne, že hra je vinikající, ale fórum stojí za prd, poradím mu jediné, nečti to a hraj.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Zamčeno