Manifest: „Děkujeme, odejděte

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Wendigo
Příspěvky: 990
Registrován: 15. 12. 2007 18.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wendigo »

LD vysekavam ti poklonu az k zemi, to co ja jsem presne ve svem prizpevku vyjadrit nedokazala k tomu tobe stacil bazen.

Ano presne tak tomu je a toto by se melo postnout do novinek na stranky EQ... at kazdy vi do ceho jde.

A Panathiane... oni vidi jako grazliky nas ale zatim neuvedli ani jediny duvod. Tim duvodem totiz je ze mame jiny nazor nez oni. My si chteli jen v klidu hrat a klidne je ignorovat kdyz i to jim vadilo... A oborit se na DM ze dela svou praci?… Ja jsem ze sve podstaty tolerantni dobrak, nelzu, nepretvarim se, snazim se s kazdym vyjit ale nekdy to uz nejde. A to je zhruba tak jedina chyba co sem udelala. Proste tady ma pravdu jen ten kdo si ji umi tak prekroutit aby ji mel. To mi za to nestoji.
Na docasne dovolene od EQ
---
Zelgova hlava a novy portret [180kb] pro zajemce ke stazeni zde: http://wendigo.wz.cz/Zelg.rar
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

LD:
Pokud je pro někoho hra na hrdiny rovna Diablu, tak ho hluboce lituji, neboť má dost omezené mínění o tomto pojmu. Asi si představí trapného Conana, který v pokusu-o-trenky a s ohromným mečem v ruce zabije na co příjde.

Dále lituju lidí, kteří nechápou vtip a nadsázku *podívá se na reakci LD na kokosákovi příspěvky*, protože jejich život musí být opravdu šedý, ponurý a opravdu následně tedy i plný hulváty.

Možná by bylo zajímavé vysledovat, jak se z lidí, kteří jsou vesměs starší hráči bo hostitelé, stanou oni tví potížisti, kteří močí do bazénu. Mám své osobní teorie, ale tak nějak mě už většina lidí v tomhle nebere vážně, ale stále bohužel berou vážně někteřé vtípky (viz. výše). :smile:

Měj se hezky a nezapomeň si sundat a umejt koupací čepici... přecijen se nesluší mít na pokrývce hlavy, to co patří do kanálu. :smile: :nuke:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Wendigo, smím se zeptat, co mé hře konkrétně chceš vytknout?
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Wendigo píše:LD vysekavam ti poklonu az k zemi, to co ja jsem presne ve svem prizpevku vyjadrit nedokazala k tomu tobe stacil bazen.

Ano presne tak tomu je a toto by se melo postnout do novinek na stranky EQ... at kazdy vi do ceho jde.

A Panathiane... oni vidi jako grazliky nas ale zatim neuvedli ani jediny duvod. Tim duvodem totiz je ze mame jiny nazor nez oni. My si chteli jen v klidu hrat a klidne je ignorovat kdyz i to jim vadilo... A oborit se na DM ze dela svou praci?… Ja jsem ze sve podstaty tolerantni dobrak, nelzu, nepretvarim se, snazim se s kazdym vyjit ale nekdy to uz nejde. A to je zhruba tak jedina chyba co sem udelala. Proste tady ma pravdu jen ten kdo si ji umi tak prekroutit aby ji mel. To mi za to nestoji.

hele ty bazéne pochopila jsi tu mou narážku s Horákovou? asi ne, že,ale to mě nepřekvapuje

práce DM je dělat chyby, nadržovat nějaké skupince, překrucovat a mstít? děkuji za poučení dělám svou práci na Thalii špatně a jsem na to hrdá
16? Tak to je v pohodě
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Jinak ohledně fora jsem právě labirovi navrhnul, aby se zavedl zcela nový a tvrdý přístup, že by se jakékoliv příspěvky s urážkami nebo flamem rovnou mazaly a to bez jakéhokoli komentáře a upozornění. Tenhle přístup by se uplatňoval vůči všem a ve všech částech fora a byl by an foru předem jasně deklarován.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Luelle píše: hele ty bazéne pochopila jsi tu mou narážku s Horákovou? asi ne, že,ale to mě nepřekvapuje

práce DM je dělat chyby, nadržovat nějaké skupince, překrucovat a mstít? děkuji za poučení dělám svou práci na Thalii špatně a jsem na to hrdá
Prosím, jestli mluvíš o Piti, mohla bys tu (klidně stručně, ale popisujíc skutečné události) popsat, jak nadržovala nějaké skupince a jak a za co se komu mstila?

Pravděpodobně nebudu sám, koho by to zajímalo.

děkuji.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Jája CZE píše:To samé co v případě Drona.
Do bazénu nikdo nemočí, tedy pokud pro tebe není bazén fórum. Pro mně je bazén hra a tam nevím co mi chceš vytknout? Že se potápím hlouběji než ty?
Naylun to vidí shora, já možná z dola. Nevím, kdo je ten grázlík, jestli jedni nebo druzí, ale neustálé hádání a odcházení jedněch nebo druhých mě přestalo bavit natolik, že odcházím do jiného bazénu.
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Panathian píše:Jinak ohledně fora jsem právě labirovi navrhnul, aby se zavedl zcela nový a tvrdý přístup, že by se jakékoliv příspěvky s urážkami nebo flamem rovnou mazaly a to bez jakéhokoli komentáře a upozornění. Tenhle přístup by se uplatňoval vůči všem a ve všech částech fora a byl by an foru předem jasně deklarován.
*úplně potichounku dodá* Ale potom je třeba, aby se na ty ostatní slušné připomínky odpovídalo a (když už se teda odpoví) tak to bylo vždy stejně slušně. Jedno bez druhého nefunguje (otestováno na vlastním projektu v r. 2004).
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

LD píše:
Bruciacullo píše:… Je to hra na hrdiny sakra ne? …
labir píše: No to je základní omyl. Equilibrie není a nikdy nebyla "simulátor fantasy" ani "hra na hrdiny". Ani to není na stránkách nikde explicitně uvedeno (snad až na Ježurův článek). Pokud očekáváš tyhle dvě věci tak dříve nebo později se zklameš.

Kdyby Equilibrie byla simulátor fantasy tak by ji stavět bylo velmi jednoduché a byla by absolutně nehratelná. A pokud by se jednalo o "hru na hrdiny" tak vypadá jako druhá Demona či Diablo nebo <dosaďte svůj oblíbený PG svět/hru>. Čímž není řečeno, že se nějací hrdinové nemohou vyskytnout, znamená to, že jen malé procento postav lze označit termínem "hrdina".

Equilibrie je RP svět se vším co k tomu patří - mixem uvěřitelnosti a hratelnosti v co možno nejoptimálnějším mixu (pochopitelně pro každého to optimální nebude nikdy, každý hráč preferuje jiné věci). V podstatě taková světoplatforma s co nejvíce možnostmi pro hru stylem "hrej si a bav sebe i ostatní". V podstatě pískoviště se spoustou prolézaček, kyblíčků a báboviček. Zmíněný PLACOS jen dohlíží na hráče aby dělali "vše s mírou" a tím hlídá onu uvěřitelnost. Nevidím v tom problém.
Víc k tomu neřeknu, posuď sám.
a na co je to hra? na plyšový paladinky, co při velký bitvě stojí na věži a dělají *chicht* ? díky za poučení
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3507
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Jája CZE píše: To zuzuPD:

Když mi někdo řekne, že hra je vinikající, ale fórum stojí za prd, poradím mu jediné, nečti to a hraj.
Já prvně četl (blbej zvyk, myslel sem si že když si nejprve přečtu fórum, dozvím se něco více o hře), pak nějaký čas ignoroval, ale později sem bylo nutné chodit (PM a některé části fóra, které jsou ještě užitečné), no to už je krůček k tomu se dostat ke čtení i toho zbytku - pak když fórum čtou (teď už četli) mí zde hrající (teď už nehrající) přátelé, těm věcem se ani nevyhnu.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

The_Balrog píše:
Luelle píše: hele ty bazéne pochopila jsi tu mou narážku s Horákovou? asi ne, že,ale to mě nepřekvapuje

práce DM je dělat chyby, nadržovat nějaké skupince, překrucovat a mstít? děkuji za poučení dělám svou práci na Thalii špatně a jsem na to hrdá
Prosím, jestli mluvíš o Piti, mohla bys tu (klidně stručně, ale popisujíc skutečné události) popsat, jak nadržovala nějaké skupince a jak a za co se komu mstila?

Pravděpodobně nebudu sám, koho by to zajímalo.

děkuji.
to s tím prstenem ti přijde korektní? to jakou má podporu Alkaran a že v pondělí, kdy měli být objednávací dny, byla ve hře Safira a ne DM Piti ti přijde korektní?

ten groteskní jarmark, kde stánky měla Alakaran, Safira, Zelg ti přijde korektní?

at to byly všechno úmysly nebo nebyly z mého pohledu hráče, to tak vypadá jako nekorektní chování
16? Tak to je v pohodě
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

Raději končím, zase se to rozhořívá.

OK zuzuPD: Také nejsem nadšený. Jenomže pro mně je to spíše probublávání herních problémů na povrch = do fóra, než naopak.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Vy ste to asi nepochopili presne, my grazlici čo sa stažujeme, hulakame a chčijeme do bazena, ale narozdiel od vas nemame potrebu ukazovat prstom a tvarit sa že sme lepší ako zbytok bazenu. To je presne to čo ja citim z tych vašich prispevkov tu. Nikto z nas nechce nejake zvyhodnenia či nadržovanie, ale len jasny a korektny pristup ku hre a reakciam v nej.
Zahrajte si na Eq za grazlikov, chčijte dobazena s nama, dotiahnite to aspon na 20 levl a pak si tu hulakajte aky je ten svet spravodlivy. My na rozdiel od vas aspon vieme o čom sa tu bavime a na ake problemy sa snažime poukazat.
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

přesně jak píše Alex...podívejte se na ty rozdíly mezi postavami... jeden hráč tejden jak debil chodí za NPC, že chce novou zbroj, zaplatí za to majlant, trvá několik měsíců než jí dostane

mimo to nejdou z naprosto nepochopitelných a hloupách důvodů upravovat šaty ve hře, takže všechny postavy vypadají tak nějak stejně - vyjma barev, kromě několika vyvolených

a Alakaran má kovárnu, Safira je paní krejčová..to je z mého pohledu naprostej výsměch a ukozování prstem "Hele my můžeme a ty nedostaneš ani šaty s kratší sukní"
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Ptal jsem se tě na to, jak Piti nadržuje nějaké skupince, případně jak se mstila. Msta je obvykle spjata s nějakým konkrétním činem, ZA který se mstí, a pokud už o někom řekneš, že se mstí, pak jsem čekal, že řekneš co udělal a proč.

Sorry, ale z toho, co jsi teď napsala, jsi mi neodpověděla na nic, na co jsem se ptal, třeba se ti to napodruhé povede líp.

Nicméně k tomu, co jsi sem napsala - to s prstenem je uznaná chyba, která mám mnohem hlubší pozadí. Na to, že jsi u celé akce nebyla, ba ani podrobností moc nevíš, leda to, co ti kdo OOC řekl (a jestli to byla braenn, pak to asi mohlo být i maličko jednostranné), tu s obviněními ze msty rozhazuješ až příliš snadno.

O podpoře Alkaran jsi vůbec nic nenapsala. Co prosím pokládáš za podporu Alkaran od Piti?

Objednávací dny. DM nikde nemají psanou povinnost, že musí být v pondělí ve hře. ve hře jako DM postavy a čekat, zda si někdo náhodou nejde něco objednat. Prosím tě, zkus si tu větu po sobě znovu přečíst a zamyslet se nad ní. Nepřijde ti to te´d trochu směšné?

Na jarmarku mohl prodávat kdokoliv, vývěska to ohlašovala již několik IC týdnů dopředu. Kdybchom tan neprodávali my (Alkaran a Safira), neprodával by tam nikdo, protože se do toho hráči nijak nehrnuli. Tedy vlastně ještě Rusty Branian si pronajal na měsíc stánek, ale nikdy se neukázal.
Stánky si mohl pronajmout kdokoliv, cena za ně byla směšná a jak se niam se Sivou přesvědčila, prodávat tam šlo opravdu cokoliv.

To, že hráči nechtěli, neměli snahu, nebo byli prostě líní, je smůla, ale vyčítat to těm několika, kdo se ty trhy snažili udržet živé, je docela smutné.

A teĎ , prosím, mohla bys mi odpovědět, jak a za co se Piti někomu mstila a jak (pardno, … asi bych se spíš k tomu měl zeptat i "čím") nadržovala nějaké skupnci hráčů?
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Ty, hele, LDčko, když seš jen ten korektor a ne spoluautor, pročpak se vyjadřuješ k mojí odpovědi Wendigo? Hm?
Hm? Hm? Hm?
Ty do mě, kusu skotu, prostě musíš šťouchat, viď, ten tvuj prstíček nenechavej si ne a nedá pokoj, že? No tak jůůů, tos mi to nandal :D Spokojenej? Ne? Eště!

:megalol:

Škoda jen, že si mi to nemoh napsat do PM, když sem ti řek, že ti je mažu bez přečtení, viď?

To se to rozčiluje, panečku, elektronicky, že? Jen kovej problém, že tu druhý straně nemůžeš dát pořádně do držky. Bo štěstí? Kdo ví. Každopádně se to mnohem líp dovoluje, viď viď viď! Jen pech, že nemůžeš "vyhrát".

Flejm flejm flejm fleeeeeejm!

Teda lidi, řeknu vam, to je takový roztomilý, když sou člověkové co vás FAKT nesnášej! :D Hehehe a jak nám sklouzávaj z pozic morálních rytířů k nám, ošklivákum, do mravního bahna :D Dovolím si citátek: "Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering." Pojď k nám, na temnou stranu! Vlastně, jak pojď... ty už SEŠ to co tolik nesnášíš... flejmer! Buhahahaha, mé vitězství je kompletní! Ale eště se držej, nenapsal "prdel". Eště jde taky "řiť", to je dokonce skoro aj slušný! Já si vás z Wendigo snad koupim. Kam se hrabe medvídek mýval, to se nedá srovnat!
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3507
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Luelle píše: a na co je to hra? na plyšový paladinky, co při velký bitvě stojí na věži a dělají *chicht* ? díky za poučení
LD Ti už asi neodpoví (i Bruciacullovi psal, že mu k tomu víc neřekne, ať to posoudí sám - posuď sama).
Jája CZE píše:OK zuzuPD: Také nejsem nadšený. Jenomže pro mně je to spíše probublávání herních problémů na povrch = do fóra, než naopak.
Tak já vlastně žádné problémy ve hře nemám (jedině snad něco mohlo být kolem jisté záležitosti s Clair, ale toho zůstala veřejná část fóra ušetřena, takže ani nevím jestli se něco víc řešilo), čili jenom koukám co to tu probublává, říkám si proč a kde se to vůbec bere.
Asi nejsem takový pohodář, jak sem myslel, když z toho napětí které vnímám na fóru ztrácím chuť se lognout do hry a radši jdu dělat něco jinýho, co?
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

The_Balrog píše:Ptal jsem se tě na to, jak Piti nadržuje nějaké skupince, případně jak se mstila. Msta je obvykle spjata s nějakým konkrétním činem, ZA který se mstí, a pokud už o někom řekneš, že se mstí, pak jsem čekal, že řekneš co udělal a proč.

Sorry, ale z toho, co jsi teď napsala, jsi mi neodpověděla na nic, na co jsem se ptal, třeba se ti to napodruhé povede líp.

Nicméně k tomu, co jsi sem napsala - to s prstenem je uznaná chyba, která mám mnohem hlubší pozadí. Na to, že jsi u celé akce nebyla, ba ani podrobností moc nevíš, leda to, co ti kdo OOC řekl (a jestli to byla braenn, pak to asi mohlo být i maličko jednostranné), tu s obviněními ze msty rozhazuješ až příliš snadno.

O podpoře Alkaran jsi vůbec nic nenapsala. Co prosím pokládáš za podporu Alkaran od Piti?

Objednávací dny. DM nikde nemají psanou povinnost, že musí být v pondělí ve hře. ve hře jako DM postavy a čekat, zda si někdo náhodou nejde něco objednat. Prosím tě, zkus si tu větu po sobě znovu přečíst a zamyslet se nad ní. Nepřijde ti to te´d trochu směšné?

Na jarmarku mohl prodávat kdokoliv, vývěska to ohlašovala již několik IC týdnů dopředu. Kdybchom tan neprodávali my (Alkaran a Safira), neprodával by tam nikdo, protože se do toho hráči nijak nehrnuli. Tedy vlastně ještě Rusty Branian si pronajal na měsíc stánek, ale nikdy se neukázal.
Stánky si mohl pronajmout kdokoliv, cena za ně byla směšná a jak se niam se Sivou přesvědčila, prodávat tam šlo opravdu cokoliv.

To, že hráči nechtěli, neměli snahu, nebo byli prostě líní, je smůla, ale vyčítat to těm několika, kdo se ty trhy snažili udržet živé, je docela smutné.

A teĎ , prosím, mohla bys mi odpovědět, jak a za co se Piti někomu mstila a jak (pardno, … asi bych se spíš k tomu měl zeptat i "čím") nadržovala nějaké skupnci hráčů?
hej chlapče...a kde měli lidi asi ty výrobky brát nevíš?:D to měli jako nakoupit u NPC věci a prodávat je levněji, nebo jak sis to jako představoval?

1.4. DM nesmí zneužívat svého postavení a to ani bezdůvodnou zaujatostí proti některým hráčům, ani zvýhodňováním vlastních postav.
tu maš odpoved pre Balroga

a přesně tak z mého vypadá chování Piti -a le chápu, že jí hájíš je to gentlemanské

o těch mstách jsem toho OOC slyšela dost a konkrétně od Braenn jsem k tomuhle neslyšela ani čárku


2.2. Hráč má právo poukázat na pro něj nevyhovující nastavení, systém, jednání členů týmu či jinou věc ve světě Equilibrie, či navrhnout vlastní řešení či nový systém, úpravu či rozšíření. Tým Equilibrie se u smysluplných návrhů bude snažit seznámit hráče se svým rozhodnutím a případně dle svého uvážení i s důvody proč akceptuje či neakceptuje jeho návrh, pokud již podobný či shodný návrh již nebyl podán a zhodnocen v minulosti. Hráč má v daném případě za povinnost respektovat toto rozhodnutí - nekoná se o tomto rozhodnutí žádná diskuse. V případě opakovaného "prudění" se hráč vystavuje sankcím - zejména pak zařazení do skupiny hráčů "Potížistů" s omezenými právy.

jenže když hráči neustále neotravují DM a nepřipomínají se nemají vůbec nic a to je prostě ŠPATNĚ

podívej se na šatník Alkaran a pak mi povídej, jak není zvýhodňovaná prosím tě

já přeci nepotřebuji znám podrobnosti na to, abych viděla, že je tu něco špatně, stačí se jen občas koukat kolem sebe a pozorně poslouchat a pokud jde o konkrétní případy netýkají se mě a nebudu jmenovat lidi bez jejich souhlasu, říkej si tomu alibismus, já tomu říkám slušnost
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 241
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Luelle píše:děkuji za poučení dělám svou práci na Thalii špatně a jsem na to hrdá
Hmmm to abych zase někdy logl... :bigwink:
Luelle píše:a na co je to hra? na plyšový paladinky, co při velký bitvě stojí na věži a dělají *chicht* ? díky za poučení
*pod tohle se (ač sám hrajíc epic plyš) podepisuje*
Panathian píše: Jinak ohledně fora jsem právě labirovi navrhnul, aby se zavedl zcela nový a tvrdý přístup, že by se jakékoliv příspěvky s urážkami nebo flamem rovnou mazaly a to bez jakéhokoli komentáře a upozornění. Tenhle přístup by se uplatňoval vůči všem a ve všech částech fora a byl by an foru předem jasně deklarován.
Nepřijde ti to trochu totalitní? Chápu, že si nikdo z nás doma nenechá kakat na koberec v obýváku, ale nějaký Hide Park by měl být zachován... pak by se to dost rychle mohlo zvrtnout místo čistého koberce v obýváku na naprosto sterilní prostředí bez duše.
allekoo píše:Zahrajte si na Eq za grazlikov, chčijte dobazena s nama, dotiahnite to aspon na 20 levl a pak si tu hulakajte aky je ten svet spravodlivy. My na rozdiel od vas aspon vieme o čom sa tu bavime a na ake problemy sa snažime poukazat.
FFFFFFFFFUUUUUUU já blb si nevzal elfí expy a nehraju elfa *rozbrečel se*
Na prázdniny založím rozmočeného trpaslíka jo?
je mi jasné, že pLEVEL není až tak určující, ale systém je systém... face to face 16lvl nedochčije tak daleko...
*močící trpaslík*
Obrázek
LD píše:
Co na to ještě říct než "le fu" ?
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Luelle píše:jenže když hráči neustále neotravují DM a nepřipomínají se nemají vůbec nic a to je prostě ŠPATNĚ
A nebo se z neznalosti věci obrátí na "špatné" DM, který mu nevyhoví, aby to nevypadalo jako protekce :biggrin:
Zamčeno