Manifest: „Děkujeme, odejděte

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Jája CZE
Příspěvky: 656
Registrován: 1. 3. 2007 7.36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jája CZE »

To zuzuPD

Že je nemáš ty, neznamená, že je nemá někdo jiný. S Clair se asi ani nic neřešilo, takže je zjevné, že nepropráme každou blbost.

To Balrog:

Já mám zájem o vysvětlení toho hlubšího pozadí. Já jsem tam byl a já svým znechucením nastartoval tohle kolem dokola (sice přímo tohle vůbec nebylo záměrem) právě s účelem se dozvědět něco ze "zákulisí". Klidně PM.
-------------------------------------------------------------
Serin - Mladý, trošku urážlivý elf, toulající se po lesích a pláních na desce.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Luelle: Odpovíš mi někdy, nebo budeš stále mlátit jen prázdná slovíčka a prázdnou slámu?

Dám ti ještě třetí šanci, ju?

Btw. já pro ty meče a rapíry jezdil do amfiberai, kde jsem je kupoval...

A pro tůj klid:

zelené šaty s kloboukem: Objednány u Psance
bílá košile s kloboukem a baňatými kalhotami: objednáno u cybermíšy
tričko s krátkou sukýnkou: objednáno u cybermíšy

Ty šaty "hon na lišku" Alkaran vyhrála na jezdeckém turnaji, který, pravda, Piti pořádala. Jsme ale zmetek, že jsem se ho účastnil.… tc tc.

Tak jo, třetí šance...
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Wendigo píše: Ano presne tak tomu je a toto by se melo postnout do novinek na stranky EQ... at kazdy vi do ceho jde.
Jojo, z toho je vidět, že ti jde hlavně o dobro EQ, aby se neodrazovali nový hráči :D
Wendigo píše:A Panathiane... oni vidi jako grazliky nas ale zatim neuvedli ani jediny duvod. Tim duvodem totiz je ze mame jiny nazor nez oni. My si chteli jen v klidu hrat a klidne je ignorovat kdyz i to jim vadilo...
Heh... aha, takže to si nebyla ty kdo sem napsal ten pamflet, hm? No, aspoň že vim jak si představuješ ignoraci :D
Wendigo píše:A oborit se na DM ze dela svou praci?… Ja jsem ze sve podstaty tolerantni dobrak, nelzu, nepretvarim se, snazim se s kazdym vyjit ale nekdy to uz nejde. A to je zhruba tak jedina chyba co sem udelala. Proste tady ma pravdu jen ten kdo si ji umi tak prekroutit aby ji mel. To mi za to nestoji.
No, na to že ti to za to nestojí si odvedla slušný kus práce. Ale aspoň že sis přečetla z https://www.equilibrie.cz/pravidla_ … ikovat.php obě trvale udržitelné krávy, i kdyby to mělo být jen proto, abys našla inspiraci pro to co napsat :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Jája CZE píše: Já mám zájem o vysvětlení toho hlubšího pozadí. Já jsem tam byl a já svým znechucením nastartoval tohle kolem dokola (sice přímo tohle vůbec nebylo záměrem) právě s účelem se dozvědět něco ze "zákulisí". Klidně PM.
to právě chci zahrnout do toho dalšího dlouhého příspěvku :/
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

The_Balrog píše:Luelle: Odpovíš mi někdy, nebo budeš stále mlátit jen prázdná slovíčka a prázdnou slámu?

Dám ti ještě třetí šanci, ju?

Btw. já pro ty meče a rapíry jezdil do amfiberai, kde jsem je kupoval...

A pro tůj klid:

zelené šaty s kloboukem: Objednány u Psance
bílá košile s kloboukem a baňatými kalhotami: objednáno u cybermíšy
tričko s krátkou sukýnkou: objednáno u cybermíšy

Ty šaty "hon na lišku" Alkaran vyhrála na jezdeckém turnaji, který, pravda, Piti pořádala. Jsme ale zmetek, že jsem se ho účastnil.… tc tc.

Tak jo, třetí šance...
ooooh jak jsi velkodušný, že blondýně dáváš třetí šanci

pochop, že realita není důležitá jako to, JAK TO VYPADÁ VŮČI OSTATNÍM

četl jsi tu větu o tom, že nebudu jmenovat?
16? Tak to je v pohodě
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

*Pozera sa na prestrelku medzi Balrogom a Luelle a mysliac si svoje radšej mlčí*
Because I'm Batman !!!
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

ááá maly akože Edit pre tych ktorym vadi ten 20 levl. 20 levl je myslem ako aspon rok hrania. :clover: ak si ten rok aktivne budete hrat na 1 levlu bude to nastejno, pač ma irituju 2 tyždnový evilaci s patentom na rozum.
Because I'm Batman !!!
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Lampyris píše:
Panathian píše:Jinak ohledně fora jsem právě labirovi navrhnul, aby se zavedl zcela nový a tvrdý přístup, že by se jakékoliv příspěvky s urážkami nebo flamem rovnou mazaly a to bez jakéhokoli komentáře a upozornění. Tenhle přístup by se uplatňoval vůči všem a ve všech částech fora a byl by an foru předem jasně deklarován.
Nepřijde ti to trochu totalitní? Chápu, že si nikdo z nás doma nenechá kakat na koberec v obýváku, ale nějaký Hide Park by měl být zachován... pak by se to dost rychle mohlo zvrtnout místo čistého koberce v obýváku na naprosto sterilní prostředí bez duše.
Na slušném vyjadřování není nic totalitního. I ostrou stížnost nebo ultimátum lze napsat bez zbytečných urážek a co člověk snese v hospodě, to nesnese "na papíře", protože slovní přestřelky beze smyslu jen připravují o čas (a některé i o chuť) všechny ostatní, kteří to musí číst (protože je téma samotné z nějakých důvodů třeba zajímá). Uvědomte si, že příspěvky se ukládají do databáze a i kdyby cena za takový příspěvek byla v řádu tisícin haléře, stále bude příliš vysoká na to, jakou má příspěvek samotný někdy hodnotu.

Já se čtením těchto vzájemných útoků docela bavím (nedávno jsem přišel o svůj disk s filmy, takže nemám na co koukat u večeře), můžete si být jisti, že obrátit se debata v této útočné a nijak podložené formě proti mně, tak bych se opravdu nezabýval formulováním odpovědi, ale spíše hledal tlačítko "Smazat příspěvek".
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 241
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

drake127 píše:Já se čtením těchto vzájemných útoků docela bavím (nedávno jsem přišel o svůj disk s filmy, takže nemám na co koukat u večeře), můžete si být jisti, že obrátit se debata v této útočné a nijak podložené formě proti mně, tak bych se opravdu nezabýval formulováním odpovědi, ale spíše hledal tlačítko "Smazat příspěvek".
Let there be Jekill Park... Where the plush is appreciated and velvet wanted, no more rudeness! or even so cruel truth
Ne vážně... nikdo tě to nenutí číst, nebo snad ano? Od toho jsem myslel místo, kde to skutečně bude žhavé jako v pekle a kde každý napíše co bude chtít, kromě urážek královské rodiny samozřejmě...

Na vážné a konstruktivní věci jsou jiná místa, která by samozřejmě měla být moderována
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Ale ano, například výsledek diskuze nad tímto manifestem mě zajímá, ale vedle toho se musím prodírat i zbytečným balastem. Samozřejmě ale záleží na nastavení pravidel - některá podfóra mohou být brána vážně, jiná méně a jedno se může vyhradit i pro odpad (naší společnosti). To je ale na majiteli fóra jak moc tolerantní míní být.

Setkal jsem se se zákazem vtipů o cikánech, se zákazem hanbatých obrázků, se zákazem sprostých slov a paradoxně tyto zákazy neplatili společně - každý je zkrátka alergický na něco jiného.

A flames - přiznám, že mi smysl tohoto podfóra uniká právě s výjimkou toho, že slabší duše by se mu měly vyhýbat a že tu nejdou editovat vlastní příspěvky. Ale nikdy jsem jej nepovažoval za místo, kde je dovoleno vše. *pokrčení ramen* Ať je to jakkoliv, na mě to není, jen se snažím říct, že vzájemnými urážkami bez jakýchkoliv argumentů jen ztrácíte všichni čas.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

drake127 píše:Ať je to jakkoliv, na mě to není, jen se snažím říct, že vzájemnými urážkami bez jakýchkoliv argumentů jen ztrácíte všichni čas.
:yes:
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Lampyris
Příspěvky: 241
Registrován: 7. 3. 2009 12.40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lampyris »

Ale neurážíme královskou rodinu!
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Lampyris píše:Ale neurážíme královskou rodinu!
Ale Camilla Parker Bowles JE ošklivá! :helpsmilie:
16? Tak to je v pohodě
Bruciacullo
Příspěvky: 236
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

LD píše:
Bruciacullo píše:… Je to hra na hrdiny sakra ne? …
labir píše:
Víc k tomu neřeknu, posuď sám.
Ono taky záleží, jak si kdo představí tu "hru na hrdiny" :bigwink: Ja svoji představu mam, tou představou se řídím a jsem naprosto spokojený. Někdo si holt přišel hrát na hrdiny a někdo přišel hrat The Sims (ja to momentalně uspěšně kombinuji :clover: ) Pokud se někomu ma hra nelíbí tak ať *pokrči rameny* jsem tu pro ty kterým se líbí a dokud vím že tu tací jsou tak zustávám. Já si hraju svého byť v tomto světě bezvýznamného hrdinu a je to fajn. Ty si hraj pro mě za mě třeba na farmáře, kydej hnůj nebo hraj řadoveho občana Tirianu choď sem a tam po naměsti a vytahni deštniček když bude pršet je mi to jedno :bigwink:

Víc ti k tomu neřeknu, posuď sám.
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Luelle píše:to jakou má podporu Alkaran a že v pondělí, kdy měli být objednávací dny, byla ve hře Safira a ne DM Piti ti přijde korektní?

ten groteskní jarmark, kde stánky měla Alakaran, Safira, Zelg ti přijde korektní?

at to byly všechno úmysly nebo nebyly z mého pohledu hráče, to tak vypadá jako nekorektní chování
Taky trochu přispěji:

Mám dojem, že o věž se Alkaran pokoušela dlouho před tím než byla Pitikule vůbec DS.
Doplním, že... turnaj, kde Alkaran vyhrála šaty (a řídila ho Pitikule), byl výsledkem hráčské snahy skupiny postav mimo Alkaran.
Nevidím nic špatného na tom, když postavě dá šaty PC švadlena (postava DM), namísto NPC švadleny v obchodě (plusem je, že s vámi zkoušení šatů a šití odehraje).
Doplním, že... Siva prodávala na stáncích ručně nasbírané ovoce a utržila na tom pěkné peníze.


Trocha OT k zamyšlení:
Labir říká, že DX nejsou, protože není kde brát. Toto výše je jeden z důvodů, proč to tak je (kromě kritérií, která musí hráč splňovat, aby získal Labirovu důvěru) - protože hráči jsou žárliví, nepřející a závistíví.
A říkám toto za sebe, z vlastní zkušenosti, protože pro mne je představa omezení hry mé postavy (aby si na mne hráči neukazovali, že jsem s postavou dokázal/získal něco protože jsem DX) nebo omezení hry hráčů a postav kolem mne a mých postav (v podstatě to samé, jen zprostředkovaně) a konečně i omezení DX možností (abych nebyl obviněný z nějakého nadržování někomu)… je pro mne osobně jedním velkým mínusem (z několika) v mém rozhodování se, zda se pustit do DSkování nebo ne. DXkování je totiž dobrovolná funkce (na což se, mám takový dojem, s úspěchem zapomíná) a pokud někdo nechce, tak jí dělat prostě nebude.

a...
drake127 píše:
Lampyris píše:
Panathian píše:Jinak ohledně fora jsem právě labirovi navrhnul, aby se zavedl zcela nový a tvrdý přístup, že by se jakékoliv příspěvky s urážkami nebo flamem rovnou mazaly a to bez jakéhokoli komentáře a upozornění. Tenhle přístup by se uplatňoval vůči všem a ve všech částech fora a byl by an foru předem jasně deklarován.
Nepřijde ti to trochu totalitní? Chápu, že si nikdo z nás doma nenechá kakat na koberec v obýváku, ale nějaký Hide Park by měl být zachován... pak by se to dost rychle mohlo zvrtnout místo čistého koberce v obýváku na naprosto sterilní prostředí bez duše.
Na slušném vyjadřování není nic totalitního. I ostrou stížnost nebo ultimátum lze napsat bez zbytečných urážek a co člověk snese v hospodě, to nesnese "na papíře", protože slovní přestřelky beze smyslu jen připravují o čas (a některé i o chuť) všechny ostatní, kteří to musí číst (protože je téma samotné z nějakých důvodů třeba zajímá).
Plně souhlasím.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Pavel Urban píše: Trocha OT k zamyšlení:
Labir říká, že DX nejsou, protože není kde brát. Toto výše je jeden z důvodů, proč to tak je (kromě kritérií, která musí hráč splňovat, aby získal Labirovu důvěru) - protože hráči jsou žárliví, nepřející a závistíví.
A říkám toto za sebe, z vlastní zkušenosti, protože pro mne je představa omezení hry mé postavy (aby si na mne hráči neukazovali, že jsem s postavou dokázal/získal něco protože jsem DX) nebo omezení hry hráčů a postav kolem mne a mých postav (v podstatě to samé, jen zprostředkovaně) a konečně i omezení DX možností (abych nebyl obviněný z nějakého nadržování někomu)… je pro mne osobně jedním velkým mínusem (z několika) v mém rozhodování se, zda se pustit do DSkování nebo ne. DXkování je totiž dobrovolná funkce (na což se, mám takový dojem, s úspěchem zapomíná) a pokud někdo nechce, tak jí dělat prostě nebude.
to nikdo nepopírá, ale dívíš se, že to tak je, když jeden hráč něco má a druhej to nemá, protože je mu trapný obtěžovat DM, stokrát se připomínat a čekat na to měsíce?

já sama mám aktivní postavu na Thalii /relativně/ a dělám DM a tohle mi nikdy nikdo neřekne, protože to tak není

nikdy bych si třeba ani nedovolila udělat nějakým způsobem speciální postavu,když vím, že by musela bejt DM schvalovaná /upír, vlkodlak, netopárodlak, myšoid/ protože je mi jasné, že by pak někdo myslel, že jsem si to dovolila kvůli své funkci

Nadstandartní věci se nedělají, v rámci Q předměty skoro nepadají a už vůbec ne nějaké zvláštní
hráči si á priori nemyslí, že když jsi Dbláblá okamžitě zneužíváš postavení, to si začnou myslet, až když to tak vypadá
16? Tak to je v pohodě
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

blondýno, závist je jeden ze smrtelných hříchů!
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

drake127 píše:
Lampyris píše:
Panathian píše:Jinak ohledně fora jsem právě labirovi navrhnul, aby se zavedl zcela nový a tvrdý přístup, že by se jakékoliv příspěvky s urážkami nebo flamem rovnou mazaly a to bez jakéhokoli komentáře a upozornění. Tenhle přístup by se uplatňoval vůči všem a ve všech částech fora a byl by an foru předem jasně deklarován.
Nepřijde ti to trochu totalitní? Chápu, že si nikdo z nás doma nenechá kakat na koberec v obýváku, ale nějaký Hide Park by měl být zachován... pak by se to dost rychle mohlo zvrtnout místo čistého koberce v obýváku na naprosto sterilní prostředí bez duše.
Na slušném vyjadřování není nic totalitního. I ostrou stížnost nebo ultimátum lze napsat bez zbytečných urážek a co člověk snese v hospodě, to nesnese "na papíře", protože slovní přestřelky beze smyslu jen připravují o čas (a některé i o chuť) všechny ostatní, kteří to musí číst (protože je téma samotné z nějakých důvodů třeba zajímá). Uvědomte si, že příspěvky se ukládají do databáze a i kdyby cena za takový příspěvek byla v řádu tisícin haléře, stále bude příliš vysoká na to, jakou má příspěvek samotný někdy hodnotu.
Naprosty souhlas.

Argumentujte, blufujte a presvedcujte se, ale v ramci mezi slusnosti, prosim..
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

No Pavle, na tom, že DM zastává nějakou funkci a musí se omezovat nevidím nic neslušného.

Stejně jako by neměl jít dělat prezidenta člověk, který se neumí nebo nechce chovat ve společnosti. Je povinností DM zachovávat neutralitu a pokud je k tomu potřeba ani nemrknout směrem ke svým a spřáteleným postavám, tak je to třeba brát jako daň. Jestli si v DMkování nedokážeš najít to, co ti toto vynahradí, pak máš právo DM post nebrat, protože na papíře je to prostě něco jiného než přes Internet (kde je hráčů mnohem víc, vztahy zakuklenější, komunikace obtížnější, …). Naopak, funkce DM je práce nevděčná a nedoceněná ani když ji děláš dobře natož když bys byl figura takříkajíc kontroverzní.

Já DMkům rozhodně jejich úděl nezávidím, ale to vůbec neznamená, že by se snad kvůli tomu měly snižovat nároky na ně. (Teď možná zním jako labir a ono to tak vlastně je - akorát oba klademe důraz na jinou věc.)
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

OneHeart píše:blondýno, závist je jeden ze smrtelných hříchů!
já vím ;) a taky nezávidím, to bylo jako hráči ne blondýna...

vím jeden ze sedmi ještě obžerství, zlost, smilstvo, matrnivost, lenost, lakota =))))
16? Tak to je v pohodě
Zamčeno