Jon - Pwna!

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

kokosak píše:
Scrappy píše: xD xD xD * Pwnout … a kdyby se Michal nebál mrknout do logu, tak to tam taky najde, ikdyž je jasný, že by se s tím nechlubil a jak mi jeden hostitel říkal, logy jsou lehce zpochybnitelný - takže všechno co vidíte, všechny logy od Jona jsou taky jen fraškou :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
Log je texťák. Tedy textový soubor. Umíš psát? Jestli ano, pak ho umíš zfalšovat. Jenže, pokud vemu Jona a tebe a od obou dvou si přečtu jiný log, hádej komu po dnešku asi tak dám za pravdu? Nehledě na to, že jsou logy na klientu.. a pak logy na serveru a to bych chtěl moc vidět, jak falšuješ DM tabuli.
Jestli to Babec pochopí:
proč cajti vydávají řidičáky? proč si ho nenatiskneš doma? proč si nemůžeš stejně tak tisknou prachy?
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Bruciacullo
Příspěvky: 242
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

Nalk píše:
kokosak píše:
Scrappy píše: xD xD xD * Pwnout … a kdyby se Michal nebál mrknout do logu, tak to tam taky najde, ikdyž je jasný, že by se s tím nechlubil a jak mi jeden hostitel říkal, logy jsou lehce zpochybnitelný - takže všechno co vidíte, všechny logy od Jona jsou taky jen fraškou :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
Log je texťák. Tedy textový soubor. Umíš psát? Jestli ano, pak ho umíš zfalšovat. Jenže, pokud vemu Jona a tebe a od obou dvou si přečtu jiný log, hádej komu po dnešku asi tak dám za pravdu? Nehledě na to, že jsou logy na klientu.. a pak logy na serveru a to bych chtěl moc vidět, jak falšuješ DM tabuli.
Jestli to Babec pochopí:
proč cajti vydávají řidičáky? proč si ho nenatiskneš doma? proč si nemůžeš stejně tak tisknou prachy?

*hodí hadr přes tiskárnu na peníze*

JO! To prostě nejde!
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Bas píše:Mhm to by byla moc velká nuda, vezměme v úvahu k pařanskému i hašišové doupě :biggrin:
Jaka nuda? vieš aka to je zabava prekrucat, manipulovat, pripravovat a nakoniec to cele odpalit?

Potom sa možeš ešte kochat a rochnit sa v svojej dokonalosti, užasnosti a a a.… a dost už o mne :biggrin: :bigwink:
Because I'm Batman !!!
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Scrappy píše:najednou ta blbá shoda náhod, kdy jsem začal úmyslně zneužívat bug
"Pane policajt, on na ten nůž opravdu spadl sám... pětkrát"?
dlouho ve vězení bez žvance apod. nevydržíš - hebl jsem a byl jsem na druhé straně, co čumákovat dole, když můžu být nahoře že?
Tobě pořád uniká, co se ti snažím sdělit a to si nemyslím, že bych to říkal nějak složitě, ale pro jistotu to napíšu snad tak jednoduše, jak to jen jde - stráže by tvojí postavu nenechaly umřít hlady.
- ee, neodporuju, jen sis to vytrhl z kontextu, protože tuhle větu mi napsal Jon do PM - DM musí reagovat na jednání PC (formulace není úplně přesná, ale smyl je stejný - musel bych hledat). K tomu útěku jsem psal, že mohl dát tu možnost.
K útěku postavy možnost dostaly, to že se vrátily do Oázy a nechaly se znovu zabít/zavřít či co, jen nahrává tomu, aby si daly beduíni zatraceně pozor, aby jim nezdrhly.
po měsící jsem se vrátil, páč jsem se chtěl mrknout, jak to tady vypadá apod. najednou mě napadl quest, tak jsem s ním začal
Tohle je sice fajn, ale je to zhruba na stejné úrovni, jako bych se teď logl za Rathgara a začal s ním hrát bez jakéhokoliv kontaktu s DM. Ne, vlastně je to horší, protože Rathgara jsem ukončil z vlastní vůle.
Bratrstvo zabanovaných!
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

To s těma Jonovýma logama byl samozřejmě vtip, pro ty, kteří to nechápou, klíďo bych vám všem zase odpověděl, ale zdá se, že každej si meleme to svoje a ať já nebo vy, prostě se nechápeme. Bylo mi řečeno jednou osbou, že to důležíté, jsem už řekl a že teď už jen šaškuju, tak to radějc končím, páč do šaška se i kope a já už pár kopanců dostal, ale naštěstí nosím na zadku polštář, tak to tolik nebolelo :clover:
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

The end

Příspěvek od Scrappy »

Poslední příspěvek, kterým bych to zde uzavřel je omluva za mou nepřiměřenou reakci při odpovědích a vůbec v celém jednání, měl jsem se před odpovědí nejdříve zamyslet a ne pálit hned bez rozmyslu.

Zde je krásný příklad toho, jak se nemá komunikovat. :nuke:
Prej smazán
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Ještě - jen abych byl v obraze, co je to Pwna?

P.S.: Vyjadřovat se k tématu nehodlám, názor jsem si utvořil.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Aefar píše:Ještě - jen abych byl v obraze, co je to Pwna?

P.S.: Vyjadřovat se k tématu nehodlám, názor jsem si utvořil.
http://en.wikipedia.org/wiki/Powned
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

The_Balrog píše:
Aefar píše:Ještě - jen abych byl v obraze, co je to Pwna?

P.S.: Vyjadřovat se k tématu nehodlám, názor jsem si utvořil.
http://en.wikipedia.org/wiki/Powned
vyhrazeno dětem
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Popravdě, jsem z toho jelen :sweatingbullets:

Nadpis topicu je tedy "Jon - Pwna". Mám si to přeložit jako Jon mě velmi snadno porazil, protože má jasnou převahu, a ještě toho využil, aby se mi vysmál?

Já totiž rozumím emocím, které tady v uplynulých asi 90 příspěvcích proběhly, co k nim vedlo a proč tu jsou... ale nechápu podstatu... proč a na koho se scrappy zlobí.

Tedy na to, že Jon vyvěsil trest na pranýř?
A usoudil z toho, že Jon ho tím pwndnul (tedy velmi snadno porazil a zesměšnil) díky jeho převaze, kterou mu dává jeho postavení? Tomu prostě nerozumím.

Nechci se vracet k tomu, co tu proběhlo, jen bych měl rád objasněno, o co vlastně šlo a jak si to mám od Scrappyho vyložit.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

WTF? *přikusuje popkorn ke kole* ROFLAMO, OLOL!
Obrázek
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Aefar píše:Popravdě, jsem z toho jelen :sweatingbullets:

Nadpis topicu je tedy "Jon - Pwna". Mám si to přeložit jako Jon mě velmi snadno porazil, protože má jasnou převahu, a ještě toho využil, aby se mi vysmál?
Asi jako pravděpodobně ano.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Prostě Jon dal frag (kill, bod, cokoliv-ještě-staršího-v-téže-smyslu)… a ještě by ho mohl ownit, ale to by znamenalo, že Babce bude dalšího půlroku opakovaně terorizovat. :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1694
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

No.. tak nejdřív sem si myslel tohle:
George na ICQ píše:George :), 24.7.2010 13:19:56:
Babec už na to asi prostě sere.. hodněkrát ho nasral DM team... na Thalii hraje jen tak z prdele.. ani se nedivím, protože tam to moc o RP není
Pak jsem si ale přečetl ten dlouhý příspěvek na druhé straně, kde je napsáno, jak vše je.
Tak jsem si řekl ahá, takže je to trošku jinak, než to vypadá a Babec vlastně vůbec nebugoval (což sem ho zezačátku podcenil).
Ale v tom případě, proč se to vše stalo?
Odpověď jsem nalezl v Cybermisově příspěvku na třetí straně, kde jsem pochopil, že všechno to je způsobeno:
Nedorozuměním na Jonově straně a pak následném Babcově naštvání se, který způsobil další nedorozumění a další naštvání, které vrcholí právě v tomto tématu.
Takže věc pro EQ typická "NEDOROZUMĚNÍ".
Každopádně aby to nějak nevyznělo.. podle mě Jon i Babec udělali chybu, ale myslím, že alespoň pro mě z toho vyplívá ponaučení, nevím, jestli s ním budete souhlasit, ale...
"Nebojte se komunikovat, lidi vpodstatě nejsou zlí a všichni se jen chceme bavit a mít se dobře - 90% ze všech konfliktů vznikne nedorozuměním, tak se jim vyvarujte".
:biggrin:
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Promin, ale jsem presvedcen, a to i dle svedeckych vypovedi, ze Scrappy vedel, co dela, kdyz umele zvysoval HP sve postavy. Tohle rozhodne neni vec nedorozumeni.

Uprostred flamu se vsak cela kauza propletla s jinou kauzou, a to utekem z vezeni pres sebevrazdu. To byla vec predevsim selhani komunikace zucastnenych hracu, kteri v dobe nepritomnosti DM na EQ (dovolena, chciply comp …) zmenili sve rozhodnuti odejit z EQ, Scrappy "odvolal" smazani sve postavy, a misto kontaktovani DM si dal hrali to sve ..
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

cybermisa píše:Promin, ale jsem presvedcen, a to i dle svedeckych vypovedi, ze Scrappy vedel, co dela, kdyz umele zvysoval HP sve postavy. Tohle rozhodne neni vec nedorozumeni.

Uprostred flamu se vsak cela kauza propletla s jinou kauzou, a to utekem z vezeni pres sebevrazdu. To byla vec predevsim selhani komunikace zucastnenych hracu, kteri v dobe nepritomnosti DM na EQ (dovolena, chciply comp …) zmenili sve rozhodnuti odejit z EQ, Scrappy "odvolal" smazani sve postavy, a misto kontaktovani DM si dal hrali to sve ..

Možná už jen v klidu, protože mi už o nic nejde, bylo mi to bugování k něčemu? Nevyužil jsem toho, ikdyž jsem mohl začít reagovat tím způsobem, že bych je pobil IGMS a odejít si, ale já si to pak v klidu odehrál a šel si sednout, takže nějaké zneužití bugu, který jsem v podstatě nevyužil je zbytečné rozebírat.

A útěk z vězení, ano, odešli jsme, protože je to hra a my jsme chtěli hrát, zaplatili jsme svou cenu jak úmrtím, tak u avatarů, protože po tom všem z mé strany nějaká komunikace s DM přišla zbytečná, ikdyž to je podle vás špatně. Podle mě se tady zapomíná na jeden důležitý fakt, je to hra a ne nějaká politická scéna nebo něco podobného a hráči zde ji chtějí hrát, ikdyž to často dopadá tak, že se ze hry stane životní styl. Ano, i hra se musí hrát podle pravidel, ale když se pravidla upravují podle toho, jak se to hodi (berte prosím s nadsázkou) tak není možné od hráčů čekat nic jiného, než, že se zachovají stejně.

Nereagoval jsem na žádné další příspěvky a ani nehodlám, protože jak jsem zjistil, mám problém se sebeovládáním a tak abych zde druhé nepohoršoval, zareaguji jen na určitý druh příspěvků. Tímto bych i rád poprosil, aby se vyjadřovali jen a pouze ti, kteří mají k tomu co říct a chtějí jednat v klidu a nerejpat jen za ziskem dalšího centimetru v řiťolezectví, nebo zastání se přítele apod. děkuji.
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Scrappy píše: Možná už jen v klidu, protože mi už o nic nejde, bylo mi to bugování k něčemu? Nevyužil jsem toho, ikdyž jsem mohl začít reagovat tím způsobem, že bych je pobil IGMS a odejít si, ale já si to pak v klidu odehrál a šel si sednout, takže nějaké zneužití bugu, který jsem v podstatě nevyužil je zbytečné rozebírat.
Kdyz vykrades banku, ale nic si za ty penize nekoupis, dostanes podle zakona trest nebo ne?
Scrappy píše: A útěk z vězení, ano, odešli jsme, protože je to hra a my jsme chtěli hrát, zaplatili jsme svou cenu jak úmrtím, tak u avatarů, protože po tom všem z mé strany nějaká komunikace s DM přišla zbytečná, ikdyž to je podle vás špatně. Podle mě se tady zapomíná na jeden důležitý fakt, je to hra a ne nějaká politická scéna nebo něco podobného a hráči zde ji chtějí hrát, ikdyž to často dopadá tak, že se ze hry stane životní styl. Ano, i hra se musí hrát podle pravidel, ale když se pravidla upravují podle toho, jak se to hodi (berte prosím s nadsázkou) tak není možné od hráčů čekat nic jiného, než, že se zachovají stejně.
1. AD zaplatili jsme svoji cenu: o reakci sveta, prohrescich a trestech si nerozhodujete sami, ale rozhoduji DM
2. AD zbytecna komunikace: nejen ze ste se doustili zneuziti nepritomnosti DM, ale svym tvrzenim jasne davas najevo, ze nerespektujes DM coby autoritu, jelikoz ti komunikace s nami prijde zbytecna - a to je, ver mi, problem, ktery tady asi nijak nevyresime, protoze se tyka tveho postoje
3. AD upravovani pravidel: At uz snadsazkou nebo ne, to, co pises, je dost zavazne obvineni a byl bych rad, kdybys ho podlozil dukazy. Nez tak ucinis, tak ti doporucuji si dukladne precist ona zminovana Pravidla.
Scrappy píše: Možná už jen v klidu, protože mi už o nic nejde, bylo mi to bugování k něčemu? Nevyužil jsem toho, ikdyž jsem mohl začít reagovat tím způsobem, že bych je pobil IGMS a odejít si, ale já si to pak v klidu odehrál a šel si sednout, takže nějaké zneužití bugu, který jsem v podstatě nevyužil je zbytečné rozebírat.
Kdyz vykrades banku, ale nic si za ty penize nekoupis, dostanes podle zakona trest nebo ne?
Scrappy píše: Nereagoval jsem na žádné další příspěvky a ani nehodlám, protože jak jsem zjistil, mám problém se sebeovládáním a tak abych zde druhé nepohoršoval, zareaguji jen na určitý druh příspěvků. Tímto bych i rád poprosil, aby se vyjadřovali jen a pouze ti, kteří mají k tomu co říct a chtějí jednat v klidu a nerejpat jen za ziskem dalšího centimetru v řiťolezectví, nebo zastání se přítele apod. děkuji.
Obavam se, ze ty sam jsi zvolil dost nevhodnou formu jiz od prvniho prispevku a v tom duchu se "veze" cely tento flame … (nebylo presunuto do sekce flamu, protoze nemoznost editace nicemu neprospeje)
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

cybermisa píše:
Scrappy píše: Možná už jen v klidu, protože mi už o nic nejde, bylo mi to bugování k něčemu? Nevyužil jsem toho, ikdyž jsem mohl začít reagovat tím způsobem, že bych je pobil IGMS a odejít si, ale já si to pak v klidu odehrál a šel si sednout, takže nějaké zneužití bugu, který jsem v podstatě nevyužil je zbytečné rozebírat.
Kdyz vykrades banku, ale nic si za ty penize nekoupis, dostanes podle zakona trest nebo ne?

- jistě, že dostaneš, ale to dostane tedy trest i one heart, který ten bug šel vyzkoušet a zjistit, jak to doopravdy jel? (doufám, že ne) Jsem na tom v podstatě stejně jako on, hlásil jsem bug o thenserovce a zjistil, že to samé, jen jiným způsobem jde u proměny na 9 okruhu, jen jinou formou.
Scrappy píše: A útěk z vězení, ano, odešli jsme, protože je to hra a my jsme chtěli hrát, zaplatili jsme svou cenu jak úmrtím, tak u avatarů, protože po tom všem z mé strany nějaká komunikace s DM přišla zbytečná, ikdyž to je podle vás špatně. Podle mě se tady zapomíná na jeden důležitý fakt, je to hra a ne nějaká politická scéna nebo něco podobného a hráči zde ji chtějí hrát, ikdyž to často dopadá tak, že se ze hry stane životní styl. Ano, i hra se musí hrát podle pravidel, ale když se pravidla upravují podle toho, jak se to hodi (berte prosím s nadsázkou) tak není možné od hráčů čekat nic jiného, než, že se zachovají stejně.
1. AD zaplatili jsme svoji cenu: o reakci sveta, prohrescich a trestech si nerozhodujete sami, ale rozhoduji DM

- beru, jen jsem chtěl ukázat na to, že ten útěk taky nebyl zrovna nejlehčí, ztráta xp + vězení na měsíc cca, tady se dostáváme k tomu, že nejsem spokojen s trestem a zároveň jsem rád, že už jsme se konečně dostali k bodům, které mi alespoň něco objasní


2. AD zbytecna komunikace: nejen ze ste se doustili zneuziti nepritomnosti DM, ale svym tvrzenim jasne davas najevo, ze nerespektujes DM coby autoritu, jelikoz ti komunikace s nami prijde zbytecna - a to je, ver mi, problem, ktery tady asi nijak nevyresime, protoze se tyka tveho postoje

- ano, přiznávám, chyba je ve mě, protože jsem přestal komunikovat s Dx, možná je ale k zamyšlení proč, protože jsme se nejednou nepohodli a když jsem se snažil vyzjistit, např. odhledně jednoho questu, co to mělo znamenat, jestli mi to nějak vysvětlí, tak se mi donesla jen informace, že se to řeší na DM foru, ale ta infomace nebyla od Dx, se kterým jsme to odehráli... možná jsem žil jen v domnění, že když se na něco zeptám jedné osoby, tak že mi i ta ona osoba odpoví a že to nepůjde přes prostředníka, ale dobrá, problém je ve mě - příčina problému je další věc


3. AD upravovani pravidel: At uz snadsazkou nebo ne, to, co pises, je dost zavazne obvineni a byl bych rad, kdybys ho podlozil dukazy. Nez tak ucinis, tak ti doporucuji si dukladne precist ona zminovana Pravidla.

- u toho mělo být napsáno - obrazně řečeno …, že když udělá Dx "chybu" (v našem případě jsem to za chybu považoval a považuji) tak se dá čekat, že ten hráč se třeba ze vzteku nebo z jiné emoce může zachovat neadekvátně. Pravdou zase je, že tím jen pak ten hráč ukáže, jakej je blbec, když se zachová na truc "chybně". K tomuhle mělo navazovat to, že jde o hru, kterou jsem chtěl, nevím jestli ještě řádně chci hrát a ne jen strávit nudné čekání ve vězení, dokud neumře postava a pak čekat na Dx - chyba komunikace se tady dá taky podotknout

Scrappy píše: Možná už jen v klidu, protože mi už o nic nejde, bylo mi to bugování k něčemu? Nevyužil jsem toho, ikdyž jsem mohl začít reagovat tím způsobem, že bych je pobil IGMS a odejít si, ale já si to pak v klidu odehrál a šel si sednout, takže nějaké zneužití bugu, který jsem v podstatě nevyužil je zbytečné rozebírat.
Kdyz vykrades banku, ale nic si za ty penize nekoupis, dostanes podle zakona trest nebo ne?
Scrappy píše: Nereagoval jsem na žádné další příspěvky a ani nehodlám, protože jak jsem zjistil, mám problém se sebeovládáním a tak abych zde druhé nepohoršoval, zareaguji jen na určitý druh příspěvků. Tímto bych i rád poprosil, aby se vyjadřovali jen a pouze ti, kteří mají k tomu co říct a chtějí jednat v klidu a nerejpat jen za ziskem dalšího centimetru v řiťolezectví, nebo zastání se přítele apod. děkuji.
Obavam se, ze ty sam jsi zvolil dost nevhodnou formu jiz od prvniho prispevku a v tom duchu se "veze" cely tento flame … (nebylo presunuto do sekce flamu, protoze nemoznost editace nicemu neprospeje)
- Já se neobávám, já to vím, proto se v této části příspěvku přiznávám, že jsem se přichytil při tom, jak špatně se ovládám a ještě příspěvek předtím jsem se všem dotčeným omluvil, ikdyž mi je jasné, že se nejde omluvit a pak čekat, že je vše v pořádku. Jen to nejspíš ukazuje na to, že jsem si vědom své chyby ve zdejší komunikaci.
KaTo
Příspěvky: 863
Registrován: 15. 2. 2007 12.34
Bydliště: Severní okraj Středozemě
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KaTo »

Aneb jak se "člověčí" přístup obyčejných "kluků" srazil s "kolosem" studené byrokracie "dospělých"…

Scrrappy, že to ještě řešíš :no: . Hoď po tom vidle a jdi dál...

*dál žvýká popkorn, ale trochu zamyšleněji*

P.S.
Moc se mi tam líbila někde v topicu pasáž o EQ klasice - nedostatku komunikace (btw - to není jen EQ problém) a pak ta hláška, že hra na EQ je životním stylem...s dovolením si jí vypůjčím a někde použiju :crazy: .
Obrázek
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Scrappy píše:
cybermisa píše: Kdyz vykrades banku, ale nic si za ty penize nekoupis, dostanes podle zakona trest nebo ne?
- jistě, že dostaneš, ale to dostane tedy trest i one heart, který ten bug šel vyzkoušet a zjistit, jak to doopravdy jel? (doufám, že ne) Jsem na tom v podstatě stejně jako on, hlásil jsem bug o thenserovce a zjistil, že to samé, jen jiným způsobem jde u proměny na 9 okruhu, jen jinou formou.
Na otazku s moznou odpovedi ano/ne neexistuje zadne ALE. A OneHeart se tu vazne neresi.

Navic, my nemuzeme vedet, ze jsi ten bug nezneuzil nekde jinde, napr. v nejakem dungu a dopatrat se to ted da dost tezko, stejne jako ty tezko dokazes, zes to neudelal. A po tom, co jsi v tomto topic predvedl ti narovinu rikam, ze ma duvera v tve vyroky dost pokulhava. Fakt, ze i na Thalii jsi trestan za prohresky tvemu image taky nepridava. Podtrzeno shrnuto, ten trest byl rozhodne zaslouzeny a na miste.

Co se tvych omluv tyce, myslim, ze by ses mel minimalne Luelle omluvit jmenovite, protoze to, jak jsi se do ni pustil, bylo rozhodne dost za hranici slusneho chovani.
Zamčeno