Jon - Pwna!

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

A pak že já jsem potížista :shades: :megalol:

Žádný tell "kde jsi?" nebyl. To, že máš buglé HP jsi mi popřel po tellu a až Jon zjistil, že máš přes dva tisíce HP... atd...
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

tak jsem si osobně ve hře vyzkoušel ten bug a je to fakt prasárnička. kdo chce tvrdit, že mu naskákalo víc než 300 hp "omylem" tak kecá a pokud toho zneužil tak si zaslouží BAN bez debaty.

ještě bych se vyjádřil ke změně přesvědčení. Myslím, že toto by mělo být vždy po konzultaci s hráčem ( i když poslední slovo ma DM...).
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

OneHeart píše:tak jsem si osobně ve hře vyzkoušel ten bug a je to fakt prasárnička. kdo chce tvrdit, že mu naskákalo víc než 300 hp "omylem" tak kecá a pokud toho zneužil tak si zaslouží BAN bez debaty.
viewtopic.php?p=86915#86915
Ještě když ten bug sám hlásil nějakou dobu předtím. bigwink
EDIT: ty nejmenuješ, já jen ukazuji na to, kdo to hlásil.
Naposledy upravil(a) Nalk dne 25. 7. 2010 13.44, celkem upraveno 2 x.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
OneHeart
Příspěvky: 1329
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

Nalk píše:
OneHeart píše:tak jsem si osobně ve hře vyzkoušel ten bug a je to fakt prasárnička. kdo chce tvrdit, že mu naskákalo víc než 300 hp "omylem" tak kecá a pokud toho zneužil tak si zaslouží BAN bez debaty.
viewtopic.php?p=86915#86915
Ještě když ten bug sám hlásil nějakou dobu předtím. :bigwink:
všimni si, že jsem nikoho nejmenoval. O tomhle případu nevím nic a kecat do toho nebudu.
Jen k bugu.
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Ghost píše:
Scrappy píše:Další pán na holení: Čéče, ty nechápeš pointu toho všeho, zkus zabrouzdat trochu do hloubky, proč jsme se vůbec ve vězení ocitl, s tím souvisí to cílené bugování. Psal jsem někde v té kopě příspěvků, že jsem byl přepaden zcela metagamem, a teď je otázkou, když vás někdo nesmyslně přepadne a vy u toho máte nabugované HP, je to cílené bugování?. Další věc, byli jsme uvězněni kvůli oáze, a ta už byla vyřešena - DM musí reagovat na jednání PC, ale taky můžeš zároveň dát možnost útěku, nějak to odehrát, když OOC jsem tam neprávem. V té době ještě Jon měl možnost se logovat do hry apod. ale jak zde CM řekl, odešel jsem si hrát na jiný píseček.

mysleli jste si, že je naprosto v pořádku se respawnout z vězení a hrát mimo něj? - já u téhle akce jsem nemusel ani myslet, já to věděl :shades:

Další dotazy?

Jen pro jistotu, kdyby se tady chtěl někdo snažit o řiťolezectví, tak si prosím pěkně založte vlastní topic, třeba s názvem, doktor prDEL - název byl příklad, abyste to neměli tak těžký ;)
Předpokládám, že tím metagamem myslíš to, jak Willa napadla Elra - budiž, ale metagame jiného hráče ti rozhodně nedává právo obcházet pravidla, upřímně, divídm se, že máš tu drzost se tu ještě ohánět po tom, co jsi se přiznal k bugusingu - bugusing není to, že tě někde přepadne, když máš buglé HP; bugusing je, když máš buglé HP a hraješ dál, aniž bys to řešil (nevím, jestli ten bug jde odstranit bez DM, pokud ne, tak máš prostě na tu pomoc od DM počkat). Jinak doporučuji používat odstavce, lépe se to pak čte a je menší šance, že se v tom něco ztratí.

Ohledně vězení - pokud jsi odešel jinam, požádal o smazání postavy a pak se vrátil, opravdu se nemůžeš divit, že se tomu nikdo nevěnoval v době tvojí nepřítomnosti.
Tohle
když jsem se zhruba po měsíci začal logovat a DM nikde, Jonovi prej vyplivlo PC a Naylun si odjel někam na dovolenou nebo tak něco, tak jsme holt prchli pryč
je opravdu docela síla. Je to napsané dost nešťastně, doufám, že omylem, ale mám svoje pochybnosti, a působí to na mě tím známým "DM má povinnost být ve hře a věnovat se mi", ale to už tu snad znovu řešit nebudeme. Navíc je to porušení pravidel (konrétně
4.13. Hráč nesmí zneužít nepřítomnosti DM ve hře.
), protože stráže by vás prostě zemřít hlady nenechaly a pokus o útěk se prostě musí odehrát s DM.

Navíc, sám si odporuješ - DM ti "musí" (oprava, nemusí; vlastně to s vámi vůbec nemusel odehrávat a pochybuju, že s tebou vůbec ještě něco odehrávat bude) dát možnost útěku, ale zároveň píšeš, že jsi odešel hrát jinam. To jsi snad chtěl, aby tě šli DM nahánět na jiný server?

EDIT: To, že jsi nemyslel je až bolestně zřejmé
- jsem asik holt drej drzáň, ale k věci, neřeším tady to, jestli jsem bugoval nebo ne, jak jsi řekl, k tomu jsem se už přiznal, řeším spíš to pmyslné zneužití, osobně jsem to řešil přes odpočinek, relog a pak když jsem nevěděl co dál, tak jsem doufal v restart - loučil jsem se po tellu s hráči a najednou ta blbá shoda náhod, kdy jsem začal úmyslně zneužívat bug


- omylem jsem to nenapsal, tohle byl cílený zásah na to, že jsme z onoho dění od začátku do konce už byli znechuceni a tak jsem neměl ani chuť se DM ozývat, říkal jsem si, že buď se objeví a pořeší to s námi, nebo ne, dlouho ve vězení bez žvance apod. nevydržíš - hebl jsem a byl jsem na druhé straně, co čumákovat dole, když můžu být nahoře že? Pak jsme zase u toho, jak jsme se vůbec k vězení dostali - koločtoč.

- ee, neodporuju, jen sis to vytrhl z kontextu, protože tuhle větu mi napsal Jon do PM - DM musí reagovat na jednání PC (formulace není úplně přesná, ale smyl je stejný - musel bych hledat). K tomu útěku jsem psal, že mohl dát tu možnost.

-Po PM, kdy stručne zkrouhnuto - máš prostě smůlu, hráči chtěli tvou postavičku sttrčit do vězení, tak ji tam máš a basta, si řekneš v tu chvíli, má cenu vůbec něco řešit a hrát tady, když ti znechutili hru? Odešel jsem jak se tady tím oháníte na Th, a zhruba po měsící jsem se vrátil, páč jsem se chtěl mrknout, jak to tady vypadá apod. najednou mě napadl quest, tak jsem s ním začal. ……
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

OneHeart píše:dobrou chuť
Beru to postupně, tak díky, pěkně jsem si pošmákl na smažáku.
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Luelle píše:
Scrappy píše:
Luelle píše: což nemění nic na věci, že jsi jeden z těch blbečků, kteří mají tendence před hrou strčit mozek do lednice

ostatně...i blbeček může být zábavný
A ty jsi zase blondýna, která si myslí, že má v hlavě víc než tomu doopravdy je, takže jsme na tom myslím nastejno, a s OT příspěvkama jdi třeba do Spamu, kazí mi to tady atmošku.
oh chlapče neopovažuj se přirovnávat mě k sobě, tím bys mne skutečně urazil

a tvůj jemnocit pokud jde o "atmošku" - fuj nechutný slovo - mě teda vážně u srdce nebolí

ale věř, že argumentem opírajícím se o mou barvu vlasů shazuješ jen sebe ;)

Ty si nedáš pokoj :megalol: máš pravdu, jak jsem si to jen mohl dovolit, takhle sebe srazit na úroveň Luellky oh, zlej klučík, zlej! Luellka je prostě nej, má v hlavě nejvíc sraček, protože jí to tam už ani nežbluňká a já si ji dovolím ještě urazit.

- atmoška - nechutný slovo... grrrrrr styď se! Takhle urážet slovo, vždyť ti nic neudělalo!!!!!!!!!!!!

- dobře, spustím hlasování, kdo si myslí, že argumentem opírajícím se o barvu vlasů Luelle shazuju sebe, zvedněte ruku - prosím ale do spawnu hehe
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Ghost píše:
Scrappy píše:- uvědomuju a ano, nikoho jsme nekontaktovali, páč kdybych chtěl svou postavu popravit, tak to nechám vykonat třeba Frozze nebo kohokoliv jiného, ale Jonovi jsem tu radost udělat nechtěl. Další věc je řešení situace, o tobě CM jsem vůbec nevěděl, jestli žiješ nebo jsi jen tichý pozorovatel, prostě jsem neměl viditelné známky života po tobě. S Panathianem jsme řešili dost věcí a dost jsme pořešili, ale tohle už mě vážně nebavilo řešit, kor když v tom byl zase Jon, na kterýho jsem asi dostal alergii a proto je tady to co je.

Ano, jak jsem psal i při vytvořeném questu, DM jsem u toho nechtěl a nejlépší by pro mě bylo, kdyby mě pokud možno ignorovali, páč o to jsem se snažil zase já. CM, ani Jon není bezchybný, celé tohle mělo ukázat, že nejsem zas takový hovado, jak si lidé myslí, ikdyž spolek mudrců tady dokáže i z vtipu udělat kriminálku :clover:

- kdyby mě někdo sháněl, jsem na obědě, opět budu reagovat na vaše rejpání, dotazy, obviňování zhruba za hodinu
I poprava postavy může být pro hráče pěkný zážitek, pokud je na obou stranách zahraná kvalitně. Ve tvém případě bych se spíš bál o to, jak to zahraješ ty, protože jsi se cukal jen když se někdo snažil tvojí omráčené postavě sundat kápi.

Je pěkné, že jsi se snažil autoquestem pobavit další hráče, ale zrovna ten tvůj zásahy DM prostě vyžadoval, ať už se ti to líbí nebo ne.


Hej! Braen!!!! Ghosťák ti bere střelivo, musíš si najít něco inčího, čím si do mě rejpneš, páč jsou bezcitní tadyk - k té kapuci je pravda, že jsem se cukal, ale zase na druhou stranu se Braen zachovala chytře a neustoupila, když jsem s ní komunikoval přes prostředníka, páč mi tím usnadnila hru, ikdyž jsem to v té chvíli viděl jináč - takže Braen... promiň a díky :bigwink:

- no jo Ghoste, to víš, já jsem děsnej hráč, takže já bych se u té popravy asi rozbrečel a vypl PC a bylo by - když by mě popravoval Jon, tak bych ten nout asi i roztřískal :devil_2: Jak je jasné, k Jonovi mám zaplý prenamentní odpor po tom všem mno.

- nikdo neříkal, že můj AQ zásah DM nepotřeboval, takže nevím, proč to sem taháš, jediné, co jsem psal DM bylo, že jsem původně s DM nechtěl vůbec komunikovat.
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

kokosak píše:
Scrappy píše: Co nechápeš Kokose na tom, když napíšu, V té době jsem už měl buglé HP, když jsem se ještě k tomu, že jsem si je bugl přiznal?

Buglé HP může být taky že se buglo jaksi samo, za což ty nemůžeš. Normálně bych takovýhle slovíčkaření neřešil, ale ty se tu stavíš do role nějaké oběti, které je zlým ošklivým Jonem ubližováno. Podváděl si? Podváděl. Přišli ti na to? Přišli. Dostal si trest? Dostal. Naštvalo tě to? Pech. Vítej v realitě.
Scrappy píše:a teď je otázkou, když vás někdo nesmyslně přepadne a vy u toho máte nabugované HP, je to cílené bugování?.

Nevím, jestli jsi tenhle výrok myslel vážně. Pokud ano, nemám co bych k tomu dodal. Možná jen:
Scrappy píše:Čti prosímtě a nesnaž se moc mudrcovat a rejt, ale přemýšlet u toho.
Ghost píše: nevím, jestli ten bug jde odstranit bez DM

Jistě, jde. Sebepoškozením. Bug lze zneužít jen pro jednorázovou generaci HP, nedává nesmrtelnost. Když ho člověk "použije" víckrát, může se dostat až na zajímavá čísla. Nicméně stačí si vzít sebepoškozením 10, 20, 95 % HP, podle toho kolik si člověk nacheatuje.
Scrappy píše:celé tohle mělo ukázat, že nejsem zas takový hovado, jak si lidé myslí
Za sebe musím říct, že než jsi tohle rozjel, měl jsem tě za víceméně rozumného člověka. Takže z tohohle pohledu je to fail.
Jsem bugovací oběť. :yes:

Možná bude sedět víc lepší formulace, je to v podstatě u příspěvku Ghosta, chystáš se odlognout (mám i důkazy v podobě logu, ne jen svého), páč jsi zoufalej ze zabugovaných HP, holt jsem nebyl dost chytrej na to, aby mě napadlo použít to sebepoškození o kterém jsi tady psal, ale blbá shoda náhod a hle, už toho zneužívám.

- no vidíš, ty jsi mě měl za víceméně rozumného člověka a druzí mě měli za blbce, že to sem nedám, tak si pak vyber :biggrin:
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Nalk píše:A pak že já jsem potížista :shades: :megalol:

Žádný tell "kde jsi?" nebyl. To, že máš buglé HP jsi mi popřel po tellu a až Jon zjistil, že máš přes dva tisíce HP... atd...
Ty jsi potížista a já jsem Pan Buger BAN!

žádný tell - [CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jun 12 14:08:23] Elra Dedraiala: [Pověz] //*a kde jsi ted?
- tohle se mi naštěstí ještě stihlo zapsat, konec mého logu končí soubojem s matikorou a následnými dvěmi logy a odlogy, kdy už jsem začal bugovat.
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Nalk píše:
OneHeart píše:tak jsem si osobně ve hře vyzkoušel ten bug a je to fakt prasárnička. kdo chce tvrdit, že mu naskákalo víc než 300 hp "omylem" tak kecá a pokud toho zneužil tak si zaslouží BAN bez debaty.
viewtopic.php?p=86915#86915
Ještě když ten bug sám hlásil nějakou dobu předtím. bigwink
EDIT: ty nejmenuješ, já jen ukazuji na to, kdo to hlásil.

Na tohle bych málem zapomněl, vidíte? Zde je důkaz toho, že bych byl pěkně blbej, kdybych chtěl zneužívat bugu po tom, co jsem ho nahlásil - teď je někde na rádcovském foru bo tam někde kam nevidím. A ikdyž jsem lhal, tak tohle může snad posloužit jako důkaz, že jsem opravdu jen zkoušel hranici.
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Scrappy píše:
Nalk píše:A pak že já jsem potížista :shades: :megalol:

Žádný tell "kde jsi?" nebyl. To, že máš buglé HP jsi mi popřel po tellu a až Jon zjistil, že máš přes dva tisíce HP... atd...
Ty jsi potížista a já jsem Pan Buger BAN!

žádný tell - [CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jun 12 14:08:23] Elra Dedraiala: [Pověz] //*a kde jsi ted?
- tohle se mi naštěstí ještě stihlo zapsat, konec mého logu končí soubojem s matikorou a následnými dvěmi logy a odlogy, kdy už jsem začal bugovat.

Další věc, neměl jsem jen 2k, ale 8k, takže se asi ty čísílka u Jona už nějak zbláznily.
Prej smazán
Bruciacullo
Příspěvky: 242
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

Scrappy píše:
- dobře, spustím hlasování, kdo si myslí, že argumentem opírajícím se o barvu vlasů Luelle shazuju sebe, zvedněte ruku - prosím ale do spawnu hehe
Popravdě řečeno se shazuješ každým dalším příspěvkem :smile:




Scrappy píše:
Nalk píše:A pak že já jsem potížista :shades: :megalol:

Žádný tell "kde jsi?" nebyl. To, že máš buglé HP jsi mi popřel po tellu a až Jon zjistil, že máš přes dva tisíce HP... atd...
Ty jsi potížista a já jsem Pan Buger BAN!

žádný tell - [CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jun 12 14:08:23] Elra Dedraiala: [Pověz] //*a kde jsi ted?
- tohle se mi naštěstí ještě stihlo zapsat, konec mého logu končí soubojem s matikorou a následnými dvěmi logy a odlogy, kdy už jsem začal bugovat.



a na tohle se dá říct jen:

[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jun 12 14:20:57] William Blake: [Pověz] //Jsem škaredy buger a mam strašně moc hp pojďte si mě pawnout! XD
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Scrappy píše:
Nalk píše:A pak že já jsem potížista :shades: :megalol:

Žádný tell "kde jsi?" nebyl. To, že máš buglé HP jsi mi popřel po tellu a až Jon zjistil, že máš přes dva tisíce HP... atd...
Ty jsi potížista a já jsem Pan Buger BAN!

žádný tell - [CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jun 12 14:08:23] Elra Dedraiala: [Pověz] //*a kde jsi ted?
- tohle se mi naštěstí ještě stihlo zapsat, konec mého logu končí soubojem s matikorou a následnými dvěmi logy a odlogy, kdy už jsem začal bugovat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jun 12 14:07:57] William Blake: [Pověz] //jsem hlupáček hloupej

Bez kontextu to nemá smysl. Jde o to, že do té doby jste se přátelsky bavili na téma "Proč se odlogovals tolikrát v proměně za dnešní dopoledne?" a nastalo téma "Ále mlátím různě dungy" a pak "A kde asi tak?" "No zrovna Divočina" … a deset minut na to jsi byl u Mithu. :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Bruciacullo píše:
Scrappy píše:
- dobře, spustím hlasování, kdo si myslí, že argumentem opírajícím se o barvu vlasů Luelle shazuju sebe, zvedněte ruku - prosím ale do spawnu hehe
Popravdě řečeno se shazuješ každým dalším příspěvkem :smile:




Scrappy píše:
Nalk píše:A pak že já jsem potížista :shades: :megalol:

Žádný tell "kde jsi?" nebyl. To, že máš buglé HP jsi mi popřel po tellu a až Jon zjistil, že máš přes dva tisíce HP... atd...
Ty jsi potížista a já jsem Pan Buger BAN!

žádný tell - [CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jun 12 14:08:23] Elra Dedraiala: [Pověz] //*a kde jsi ted?
- tohle se mi naštěstí ještě stihlo zapsat, konec mého logu končí soubojem s matikorou a následnými dvěmi logy a odlogy, kdy už jsem začal bugovat.



a na tohle se dá říct jen:

[CHAT WINDOW TEXT] [Sat Jun 12 14:20:57] William Blake: [Pověz] //Jsem škaredy buger a mam strašně moc hp pojďte si mě pawnout! XD
xD xD xD * Pwnout … a kdyby se Michal nebál mrknout do logu, tak to tam taky najde, ikdyž je jasný, že by se s tím nechlubil a jak mi jeden hostitel říkal, logy jsou lehce zpochybnitelný - takže všechno co vidíte, všechny logy od Jona jsou taky jen fraškou :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
Prej smazán
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Scrappy píše: Jsem bugovací oběť. :yes:

Možná bude sedět víc lepší formulace, je to v podstatě u příspěvku Ghosta, chystáš se odlognout (mám i důkazy v podobě logu, ne jen svého), páč jsi zoufalej ze zabugovaných HP, holt jsem nebyl dost chytrej na to, aby mě napadlo použít to sebepoškození o kterém jsi tady psal, ale blbá shoda náhod a hle, už toho zneužívám.
Heh. Copak nechápeš, že jsi porušil pravidla.. a to VĚDOMĚ v momentu, co sis ty HP vygeneroval? To, že ses potom účastnil CvC je jen taková třešinka na dortu. I když velká jako meloun. Pravděpodobně by ses nedostal do takovýho průseru, kdybys na otázku DM řek hned: "kurec, jo, sem to chtěl vyzkoušet, soráč". Ty si místo toho zvolil cestu lhaní a když si dostal přes prsty, tak ještě pro jistotu prskáš kolem sebe a házíš špínu... a co myslíš, že ti to dohromady dá? Že si lidi řeknou "Jo, Scrappy, to je fajn kluk, on podvádí jen trošku a lže jen malounko"?
Scrappy píše: - no vidíš, ty jsi mě měl za víceméně rozumného člověka a druzí mě měli za blbce, že to sem nedám, tak si pak vyber :biggrin:
Tak bonus je, že teď si o tobě může udělat obrázek opravdu každý.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Bruciacullo
Příspěvky: 242
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruciacullo »

jo taky si myslím... Jon tě totiž bytostně nenávidí a celý den tráví předěláváním logu aby se tě zbavil...

Ono je to takovou naplní DM víš? mají takové velké pařanské doupě a tam přepisují logy aby se mohli zbavit hráčů, které nemají rádi místo aby se věnovali ostatním a vymýšleli pro ně questy... :bigwink:
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Scrappy píše: xD xD xD * Pwnout … a kdyby se Michal nebál mrknout do logu, tak to tam taky najde, ikdyž je jasný, že by se s tím nechlubil a jak mi jeden hostitel říkal, logy jsou lehce zpochybnitelný - takže všechno co vidíte, všechny logy od Jona jsou taky jen fraškou :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:
Log je texťák. Tedy textový soubor. Umíš psát? Jestli ano, pak ho umíš zfalšovat. Jenže, pokud vemu Jona a tebe a od obou dvou si přečtu jiný log, hádej komu po dnešku asi tak dám za pravdu? Nehledě na to, že jsou logy na klientu.. a pak logy na serveru a to bych chtěl moc vidět, jak falšuješ DM tabuli.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Bruciacullo píše:jo taky si myslím... Jon tě totiž bytostně nenávidí a celý den tráví předěláváním logu aby se tě zbavil...

Ono je to takovou naplní DM víš? mají takové velké pařanské doupě a tam přepisují logy aby se mohli zbavit hráčů, které nemají rádi místo aby se věnovali ostatním a vymýšleli pro ně questy... :bigwink:
Ha!!!

Ja to vedel.… :bigwink:
Because I'm Batman !!!
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

allekoo píše:
Bruciacullo píše:jo taky si myslím... Jon tě totiž bytostně nenávidí a celý den tráví předěláváním logu aby se tě zbavil...

Ono je to takovou naplní DM víš? mají takové velké pařanské doupě a tam přepisují logy aby se mohli zbavit hráčů, které nemají rádi místo aby se věnovali ostatním a vymýšleli pro ně questy... :bigwink:
Ha!!!

Ja to vedel.… :bigwink:
Mhm to by byla moc velká nuda, vezměme v úvahu k pařanskému i hašišové doupě :biggrin:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Zamčeno