Jon - Pwna!

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jon - Pwna!

Příspěvek od Bas »

Herní accounty:
Dříve Babec, teď Scrappy

Accounty na fóru:
?? *Scrappy

Postavy:
William Blake

Prohřešky:
Opakovaný těžký bugusing s minimálně jedním využitím v CvC, lhaní.

Trest:
Umístění na pranýř.
5 levelů dolů u postavy William Blake.
(+ kumulace s dřívějšími tresty na účtu babec za přendavání předmětů, tj. zastavení DM podpory)

Poznámka:
Díky jednomu bugu lze získat ohromné množství hitpointů, čehož Scrappy několikrát a cíleně zneužíval. I přesto se ale nepřiznal a napsal:

citace:
Ahoj, nepřiznám, protože žádný takový bug neznám, ale přiznám se, že znát ho, tak bych to asi na těch posledních pár minut hry udělal *pokýve*. Jinak jen informativně je myslím už se mnou zbytečné něco ohledně EQ probírat, protože už jsem si ji už projistotu vymazal. Hrát někde, kde nejsem pro svět přínosem, ale jen trnem mi příjde sobecké a nesprávné, proto jsem se odebral na zkoušku na Thálii, kde jsem prozatím spokojen.


Tak teď jsi se mě dotkl a nepřekvapuje mě, že jsi se k tomu odhodlal právě ty, ano, jdu si rejpnout do DM, ikdyž jsem jednomu z DM psal, že to nemám rád, nenechal si kálit na hlavu, páč už ji mám hnědou dost.

Za 1. Opakovaný těžký bugusing s minimálně jedním využitím v CvC.
- koukám, že máš asi epické zaměření na školu věštění, protože já, rozený buger (čtěte prosím bagr) o žádném dalším krom toho jednoho případu nevím.

2. 18 - 5 = 13 -> joo seš pwna Jone, snad bude alespoň jědno Dx bude rozumné a nechá nás dokončit konečný quest.

3. Díky jednomu bugu lze získat ohromné množství hitpointů, čehož Scrappy několikrát a cíleně zneužíval. I přesto se ale nepřiznal.

- několikrát? jsme zase u toho věštění... a cíleně? Ne Jone! Cílený zásah prostě nemám!

Další info a odpovědi po příspěvcích.
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Ehm :helpsmilie:
Scrappymu odešel zdroják a píše to u mě, já si brouzdal po fórku a účty se automaticky přelogly, TAKŽE TO PROSÍM BERTE JAKO PŘÍSPĚVEK OD SCRAPPYHO

Nebo to prosím moderátoři nějak změňte.


Děkuji :smile: :clover:
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Ty úúúčty!! :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

poslední příspěvek je od Base, první ode mě!
Prej smazán
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Tak sem rád, že se to s těma účtama vyjasnilo. Ještě by mě zajímalo, jestli je pravda, že "žádný takový bug neznám", nebo "o žádném dalším krom toho jednoho případu nevím". Nezasvěcenému by mohlo připadat, že se oba výroky týkají jednoho bugování, kde jednou nic takového neznáš a podruhé si to použil jen jednou. Ale to asi jen špatně chápu, takže se ptám jak to vlastně je (respektive co tím chtěl básník říct)
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Prostě sem se snažil zatloukat, ale mám málo bodů v podvádění...přiznal jsem se jedinému DM. :r.i.p.:
Prej smazán
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Je ti doufám jasný, že když takhle zalžeš jednou, tak jakékoli tvé další výroky jsou nedůvěryhodné? Proč ti má někdo věřit, když říkáš, že si to udělal jen jednou, když si říkal, že to neděláš vůbec a dělal si to? Když si zalhal jednou, co dává jistotu, že nelžeš zase?

Edit: *kouknul se na Thalijský "pranýř" a začal se chechtat*
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Scrappy: Chováš se jako ťunťa.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Když nikdo další nepíše, hlavně ti, kteří k tomu mají co říct, tak odepíšu zatím vám :clover:


http://www.cz-pes.cz/obrazek-4817-q-Tunta

To Ez: Nikdo neříká, že mi musí někdo věřit, udělal jsem chybu a to se nedá vrátit. *koukne na Thálijské fórum a zasměje se* škoda, že ten Ez neví, jak to tam bylo :bleh: Kdyby tě to přece jen zajímalo, jak to bylo, rád ti to napíšu po PM a pak si to můžeš u Makua ověřit :bigwink:

Edit: může mi pls někdo s vysokou inteligencí a rozumnými komunikačními schopnostmi říct, jestli je vůbec na něco v tomhle tématu na něco reagovat, co by vedlo k něčemu užitečnému? Prosím do PM - všechny PM nebo příspěvky, které budou OT a nebudou napsány podle víše uvedených kritérií budou bez milosti smazány: :diablo:
Naposledy upravil(a) Scrappy dne 23. 7. 2010 23.49, celkem upraveno 1 x.
Prej smazán
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Ja bych rad vyjasnil jednu zasadni vec: na EQ je naprosto normalni, ze prohresky hracu tym vystavuje na Pranyri. Jednim duvodem je informovanost hracske obce, druhym duvodem je snaha o prevenci - tedy varovani hracum podobnych umyslu, co jim hrozi. Fakt, ze na pranyr vyvesil dany prispevek Jon, je ciste administrativni zalezitost. Udeleni trestu a jeho zverejneni je zalezitost, o niz rozhoduje tym jako celek.

V posledni dobe si tym EQ prosel obmenou a diky tomu se zmenilo nemalo veci. Budu mluvit nyni za sebe, ale verim, ze moji kolegove se se mnou shodnou: na EQ mi zalezi a EQ tvori predevsim hraci. Chci, aby hra na EQ mela uroven, aby se hraci i DM hrou bavili, chci, aby, kdyz se rekne Equilibrie, tak synonymem bylo kvalitni role playing, chci, aby na EQ byla pohodova atmosfera, a predevsim chci, aby opadlo to neprijemne napeti mezi tymem a hraci. A chci toho samozrejme jeste mnohem vic …

V tymu je nas ovsem aktivnich relativne malo - mame omezeny cas, potykame se s technickymi problemy, mame kazdy svuj osobni zivot. Kazdy cas, ktery musime stravit resenim prohresku a problemovych hracu, je cas, o ktery jsou okradani hraci, kteri si reakci sveta a pritomnost DM ve hre preji. Z tohoto duvodu jsem pro, aby kazdy prohresek by dukladne prosetren, aby byly vyslechnuty vsechny strany, aby veskera komunikace probihala tak, jak ma, ALE zaroven jsem pro velmi prisne trestani prohresku.

Scrappy, nedavno jsme spolu situaci celkem v klidu probirali a vis, ze v reseni jsou i dalsi veci. Narovinu ti rikam, ze prispevky, kterymi jsi zde prezentoval svuj nazor, me dost zklamaly a rozhodne sis tim spis pritizil (souhlasim s kokosakem, vystihl to celkem presne) :ermm:
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Scrappy píše:Když nikdo další nepíše, hlavně ti, kteří k tomu mají co říct, tak odepíšu zatím vám :clover:


http://www.cz-pes.cz/obrazek-4817-q-Tunta

To Ez: Nikdo neříká, že mi musí někdo věřit, udělal jsem chybu a to se nedá vrátit. *koukne na Thálijské fórum a zasměje se* škoda, že ten Ez neví, jak to tam bylo :bleh: Kdyby tě to přece jen zajímalo, jak to bylo, rád ti to napíšu po PM a pak si to můžeš u Makua ověřit :bigwink:

Edit: může mi pls někdo s vysokou inteligencí a rozumnými komunikačními schopnostmi říct, jestli je vůbec na něco v tomhle tématu na něco reagovat, co by vedlo k něčemu užitečnému? Prosím do PM - všechny PM nebo příspěvky, které budou OT a nebudou napsány podle víše uvedených kritérií budou bez milosti smazány: :diablo:
Edit 2: safra CM byl rychlejší... jen co jeho příspěvek přečtu tak písnu, jestli má cenu ještě něco psát :clover:
Prej smazán
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

cybermisa píše:Ja bych rad vyjasnil jednu zasadni vec: na EQ je naprosto normalni, ze prohresky hracu tym vystavuje na Pranyri. Jednim duvodem je informovanost hracske obce, druhym duvodem je snaha o prevenci - tedy varovani hracum podobnych umyslu, co jim hrozi. Fakt, ze na pranyr vyvesil dany prispevek Jon, je ciste administrativni zalezitost. Udeleni trestu a jeho zverejneni je zalezitost, o niz rozhoduje tym jako celek.

V posledni dobe si tym EQ prosel obmenou a diky tomu se zmenilo nemalo veci. Budu mluvit nyni za sebe, ale verim, ze moji kolegove se se mnou shodnou: na EQ mi zalezi a EQ tvori predevsim hraci. Chci, aby hra na EQ mela uroven, aby se hraci i DM hrou bavili, chci, aby, kdyz se rekne Equilibrie, tak synonymem bylo kvalitni role playing, chci, aby na EQ byla pohodova atmosfera, a predevsim chci, aby opadlo to neprijemne napeti mezi tymem a hraci. A chci toho samozrejme jeste mnohem vic …

V tymu je nas ovsem aktivnich relativne malo - mame omezeny cas, potykame se s technickymi problemy, mame kazdy svuj osobni zivot. Kazdy cas, ktery musime stravit resenim prohresku a problemovych hracu, je cas, o ktery jsou okradani hraci, kteri si reakci sveta a pritomnost DM ve hre preji. Z tohoto duvodu jsem pro, aby kazdy prohresek by dukladne prosetren, aby byly vyslechnuty vsechny strany, aby veskera komunikace probihala tak, jak ma, ALE zaroven jsem pro velmi prisne trestani prohresku.

Scrappy, nedavno jsme spolu situaci celkem v klidu probirali a vis, ze v reseni jsou i dalsi veci. Narovinu ti rikam, ze prispevky, kterymi jsi zde prezentoval svuj nazor, me dost zklamaly a rozhodne sis tim spis pritizil (souhlasim s kokosakem, vystihl to celkem presne) :ermm:
Nó …. plně s tebou souhlasím. Obvzlášť ve druhém odstavci a třetím též.
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

hele, tohle je moje téma a řeším se já, tak s OT pryč :hi:
Prej smazán
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Scrappy píše:hele, tohle je moje téma a řeším se já, tak s OT pryč :hi:
Noo. Cheš můj názor na celou tu věc?
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

můžeš do PM ať mi to tady nezaneřádíš. :yes:
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Díky lidičky. že jste sledovali dění zde místo sledování HBO nějakého spešl pořadu, již zde není nic k vidění. Rozejděte se prosím a stížnosti posílejte prosím do PM. Ti, co si budou chtít udeřit mají jako bonus možnost, stačí vypsat formulář, který jim pošlu při zažádání opět do PM. Jen předem upozorňuji, na baseballové pálky, ninjacky (bo jak se to píše), boxery a podobné hračičky nejsem stavěn, takže pokud jste někdo nad tím přemýšlel, je mi líto. Čauky při dalším vysílání
Prej smazán
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Scrappy píše:To Ez: Nikdo neříká, že mi musí někdo věřit, udělal jsem chybu a to se nedá vrátit.
Trochu problém je v tom, že důvěra se získává pomalu a ztrácí rychle.
Scrappy píše: *koukne na Thálijské fórum a zasměje se* škoda, že ten Ez neví, jak to tam bylo :bleh: Kdyby tě to přece jen zajímalo, jak to bylo, rád ti to napíšu po PM a pak si to můžeš u Makua ověřit :bigwink:
Kdo říká, že to nevím? Poslední dobou mám na Thalijskej rybní... pardon, DM tým celkem slušné kontakt a tenhle případ sme taky drbali. Jen mi hned nedocvaklo, žes to byl ty. Do PM mi to klidně popiš, zajímá mě tvůj pohled.
Scrappy píše:Edit: může mi pls někdo s vysokou inteligencí a rozumnými komunikačními schopnostmi říct, jestli je vůbec na něco v tomhle tématu na něco reagovat, co by vedlo k něčemu užitečnému? Prosím do PM - všechny PM nebo příspěvky, které budou OT a nebudou napsány podle víše uvedených kritérií budou bez milosti smazány: :diablo:
Tím si chtěl říct, že si promažeš ten první příspěvek? :D
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

hh ad Thalie, ale že tam už má taky zářez za prasárničky :D:D:D

já mám pocit chlapče, že to stejně neukecáš ;)

už jsi zkrátka provařenej...
16? Tak to je v pohodě
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Babec umí hrát. Vážně jo, hraje krásný RP, i když hraje pořád postavy ve smyslu "magor", kteří jednoduše baví všechny kolem sebe. V tom spočívá jeho RP a zábava. Asi si ho nedokážu představit hrát vážnou postavu, ale to je jeho hra a hraje moc hezký RP. Seš dobrej hráč, ale toto … nevím co k tomu říct.
allekoo
Příspěvky: 681
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

cybermisa píše:JFakt, ze na pranyr vyvesil dany prispevek Jon, je ciste administrativni zalezitost. Udeleni trestu a jeho zverejneni je zalezitost, o niz rozhoduje tym jako celek.

mno.… a co nejaký ten univerzalny učet ala DM team

aj ked vidiet tvár protivnika ma niečo do seba :biggrin: :clover:
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 651
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Pipi_CZ píše:Babec umí hrát. Vážně jo, hraje krásný RP, i když hraje pořád postavy ve smyslu "magor", kteří jednoduše baví všechny kolem sebe. V tom spočívá jeho RP a zábava. Asi si ho nedokážu představit hrát vážnou postavu, ale to je jeho hra a hraje moc hezký RP. Seš dobrej hráč, ale toto … nevím co k tomu říct.
S tím naprosto souhlasím, velice kvalitní hráč co se týče RP, je s ním sranda všechno, pomáhal okolí prostě,začátečníkům i těm co tu hrajou už dýl, je to škoda. Bohužel to můžou ale vědět jen hráči co s ním hrajou.
Zamčeno