Jon - Pwna!

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

A ještě jedna z odpovědí na nějakou Scrappyho PM s otázkami:
Zdravím. Neber reakce světa jako házení klacků pod nohy. Pokud jsem ve hře, vyháním s beduíny úplně každého (kromě jediné výjimky, ale nejedná se o konrétní osobu, nýbrž o konrétní druh povolání, které beduíni potřebují ke svému přežití). Nezáleží jim na tom, jestli je to člověk, elf, pixie, ještěřan nebo stinger - prostě cokoliv je cizí, nemá teď v Oáze co dělat. I díky vašim skutkům ve hře jsou teď beduíni extrémně podezřívaví, podráždění a nedůvěřiví. Momentálně je konec s jakoukoliv pohostinností k cizincům a taky s poskytováním jakékoliv kromě naprosto nutné podpory. Reakce beduína byla naprosto adekvátní tomu, že tam před svítáním (v době ranní beduínské modlitby) lítala cingrlající víla a obtěžovala obyvatele (nakukováním do stanů a domů).

Rozhodně jsem se nedopustil žádného metagamu. Metagame by byl, kdyby beduín prohlásil, že chce víla Azraela vlákat do pasti kde na něj čekají dva chlápci a chtějí ho krouhnout (nebo co).
Uvědom si prosím navíc, že jsi v proměně za pixie létal po Oáze, když byli Jack s Pwentem zajatí a že jsi se pokoušel v proměně za pixie "překousnout lana". Beduíni nejsou idioti, a i pixie se tak pro ně stala potenciálně nebezpečnou bytostí. Uznej, že objevit se tam s vílou a s plánem, že nějakého (neřešme, že Azraela) beduína vylákáš do pouště, je celkem slaboduchý nápad.

Pokud vím, nijakou zášť vůči tobě nechovám (alespoň jsem si toho nevšiml), pouze odehrávám reakce světa v závislosti na posledních událostech. Udivuje mě, že jakmile není vše hned podle představ některých hráčů, je všechno hned špatně, metagame a nebo házení klacků pod nohy. Že ti reakce beduínů nesednou, je asi v pořádku, protože momentálně "cizincům" v Oáze sednout rozhodně nemají.

Ty řeči o jezevcích si, prosím, nech od cesty.

S pozdravem,

Jon.
Kraki Skengdrang
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Podotýkám, že Jack i Pwent měli šanci se z toho dostat celkem v pořádku (tj. s celkem dobrým rozsudkem), ale pokazili si to svým počínáním (třeba dementní nápad s vílou pixie překusujíc … vé provazy… nevěděl jsem, že mají víly takové řezáky :D) a chováním (drzé narážky, skákali stařešinům do řeči, nepříliš věrohodně projevená lítost, lhaní...).

Začneme to rozebírat po kousíčkách.… takžéé za 1. nebyly to lýkové provazy, ale jeden provaz za 2. nebyl to ani ten provaz, protože to byly ty malinkaté části toho provazu a že je ta pixie nixie sakra dlouho IC překousávala, nikdo jim pouta nekontroloval a tak proč by se nepovedlo u jednoho z nich překousat ten provaz, že jo? Ten druhej ho měl nařezanej nožem, když si Azrael odskočil bo kam to zašel. takžéé o demenci pomlčíme, když se to snažíme překroutit.

Dalčí věc, která asi taky není zrovna nej je zveřejňování údajů postav - viz souboj beduínů s Jackem.… taky se mi to nezdá fér

… *pročítá dál do čeho rýpnout* …. chvilku, jestli u toho neusnu, napíšu další postřehy
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Víš co Jone? Prvně se teda vypisálkuj a pak u konečného přispěvku prosímtě napiš, že je to tvůj poslední ať můžu začít já, vypadá to tam fakt blbě, když mám příspěvek já, pak zase ty a každej meleme o něčem jiným.
Prej smazán
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Já už jsem vypsanej. Jen teda ještě doplním, že pro tebe a pro Frozikka navrhuju na DM fóru smazání postav a roční BAN jako trest za útěk z vězení pomocí sebevraždy (ještě to není konečné a diskutuje se o tom, co s vámi) - abychom tedy odkryli karty, protože já tvoje chování ublíženého fracka nehodlám dále snášet. Jste problémoví hráči s bohatým trestním rejstříkem a každý kalich někdy přeteče.
Kraki Skengdrang
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Frozze do toho netahej jooo? Páč ten se ještě tady nevyjádřil, pokud vůbec bude chtít, celé jsem to začal a vedl já, takže ho vynech a užíj si na mě :bigwink:

EDIT: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NÉÉÉÉ útěk z vězení, my jsme z něj zdrhli smrtí, paráda, beztak bychom tam exnuli na tvou chybu, že jsme nedostali žvanec ani něco na loknutí a o spánku nemluvně, kde je chyba? Urychlení smrti vs. Chyba DM - umýstění postav do vězení bez zajištění potřebných věcí k přežití :diablo:

Edit: a já mám nápad, jdu se na to vyspat, protože zítra mě čeká nejspíš pwnutí od Jona tak ať jsem na to aspoň vyspanej
Prej smazán
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Mno, upřímně řečeno.… nějak jsem čekal spíš osvětlení toho "bugu". Přitom jediné osvětlení co jsem našel bylo Scrappyho "v té době jsem měl už buglé HP".

Scrappy, bylo to snad tak, že se ti HP "bugly" samy, nebo jsi si je nageneroval cheatem? Jaká je tvoje současná verze? Že sis je chtěl sundat (asi, pokud zase nekecáš) je sice fajn, ale vinu za to, že jsi je měl neseš TY. Dovolím si taky použít divinační školu a odhadnout, že ti nikdo nedržel kudlu pod krkem, aby sis podvodem přidal životy. Za situaci, která nastala tvým chováním neseš odpovědnost a je pomalu na čase, aby sis to uvědomil. Pokud chceš někdy dospět.

Dění kolem oázy - sice jsem předtím něco slyšel, ale aspoň mám teď pohled obou stran a ještě logy. Nicméně nevidím tu nikde prohřešek "hrajou jako prasata", vidím tu "Opakovaný těžký bugusing s minimálně jedním využitím v CvC, lhaní. " Takže to celé na mě působí jako pokus o odvedení pozornosti od prokazatelné (a přiznané) viny a divím se, že na to Jon přistoupil. Scrappy, pokud chceš dokázat jak je ten trest nefér, věnuj se tomu, proč jsi ho dostal. Pokud chceš vyhlásit do světa, jak jsou k tobě lidi (konkrétně Jon) zlí a oškliví, když si to vůbec nezasloužíš, pokračuj.

P.S. slíbené PM jsem stále ještě nedostal. Předpokládám, že si se rozhodl místo toho to řešit veřejně.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Scrappy píše:Frozze do toho netahej jooo? Páč ten se ještě tady nevyjádřil, pokud vůbec bude chtít, celé jsem to začal a vedl já, takže ho vynech a užíj si na mě :bigwink:

EDIT: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NÉÉÉÉ útěk z vězení, my jsme z něj zdrhli smrtí, paráda, beztak bychom tam exnuli na tvou chybu, že jsme nedostali žvanec ani něco na loknutí a o spánku nemluvně, kde je chyba? Urychlení smrti vs. Chyba DM - umýstění postav do vězení bez zajištění potřebných věcí k přežití :diablo:

Edit: a já mám nápad, jdu se na to vyspat, protože zítra mě čeká nejspíš pwnutí od Jona tak ať jsem na to aspoň vyspanej
Jon vcelku jasně na forum psal, že nemá možnost se připojit. S trochou logického uvažování z vaší strany (ale když tak koukám na tvoje příspěvky v tomhle topicu, tak toho asi nejsi schopen) by jste dospěli k tomu, že vás stráže nenechají ve vězení umřít na hlad. V době, kdy Jon nemohl do hry, se ve hře objevoval Naylun jako DM - mohli jste mu zkusit napsat, nebo napsat PM (a pokud neodpověděl, tak zrovna u současných DM 100% věřím, že to bylo proto, že to zrovna nemohli řešit). I kdyby postava umřela na hlad ve vězení, dá se poměrně snadno oživit a upřímně - mysleli jste si, že je naprosto v pořádku se respawnout z vězení a hrát mimo něj?
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

mno tak přečetla tu snůšku nesmyslů...

ale fakt mě baví jedna věc...

okolo těch IC soudů, "nefér" jednání NPC a tak

my občané této krásné republiky jsme rozmazlení jednou věcí, kterou máme tendence tahat do hry

a to je náš pohled na spravedlnost.…

uvědomuješ si z čeho fantasy vzniklo? že z velké části kopíruje středověk?

víš jak vypadala spravedlnost ve středověku?

Platila presumpce VINY - nikoho nezajímala pravda - důležitý byl status, čest - ČESTNÉ SLOVO

a že ti beduíni neukázali zákoník? a dál? jako ty jis nějakej obyčejenj špindíra od vedle - víš kde zas mají kopii beduíny v reálu? ano jsou to nomádi, kočovné muslimské národy a ty by tě s radostí poslali kam slunce nesvítí s žádostí at ti ukáží svůj zákoník

jejich právo je SVATÉ - dost často ani sepsáno není, protože fungují na principu práva zvykového a to nesou starší z rodu - protože nomádi žijí na bázi kmenových - rodových svazků

mám pocit, že hráči především nížšího věku, kteří na sebevzdělávání moc nehledí a nezajímají se o věci jako je historie nebo ethnologie nejsou schopný tyhle věci vůbec pobrat - že vůbec nepřemýšlí nad tím, že existují jiné systémy než naše pseudodemokracie - že spravedlnost je velice, velice relativní pojem a že si prostě všichni nejsme rovni - že v důsledku při nějakých IC záležitostech vůbec nezáleží na tom jestli dotyčný je vinen, ale to jak se jeví a to jak s tím daná NPC CHTĚJÍ nalotiž dle svého nastavení mysli, práva, tradic

ted zrovna mě napadá krásnej příklad ten soud s Kat - podle mě jí prostě měli popravit... a jako že hráč přijde o postavu je sice smutný ale když si hrajeme na HC tak by to mělo být HC a středověk byl sakra HC nikdo z nás by tam nepřežil ani pět minut

tak si to sakra uvědomte, než začnete brečet, jak jsou všichni okolo nepspravedliví - že možná to není zlomyslnost, ale vy jste prostě blbečci co si pořádně naběhli, když dráždili hada bosou nohou

protože ve středověku byste si mohli zkusit dělat ramena na člověka který byl na vyšším stupni hyearchického žebříčku - ale jen jednou
16? Tak to je v pohodě
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Scrappy píše:vs. Chyba DM - umýstění postav do vězení bez zajištění potřebných věcí k přežití :diablo:
Scrappy, uvedomujes si prosim, ze po umisteni tve postavy do toho vezeni jsi verejne oznamil svuj odchod na Thalii a pozadal o smazani svoji postavy?

V dobe, kdy ste se rozhodli vratit, ste nikoho z tymu nekontaktovali, abyste danou situaci resili. Vzhledem k tomu, ze Naylun nemel cas, ja byl na dovolene a Jonovi umrel pocitac, tak nebyl nikdo, kdo by se vam ihned mohl venovat … Ted z toho vzniklo to, co vzniklo …
Scrappy píše: ale dozvěděl jsem se, po Frozzovím rozhovoru s Jonem po ICQ, že chce s námi sehrat popravu -> permka … já mu tu radost udělat nechtěl a ani neudělám, leda by se mi DM rozhodli dát BAN a to už bych byl Pan Buger BAN … asi takhle nějak ať se prej taky bráním mno. Tak do měééééééééé!!! muhehe
Tvuj pristup, kdy otevrene prohlasujes odmitnuti spoluprace s DM se mi vazne nelibi.

Co se meho nazoru tyce, dodam k tomu uz jen: Jon poctive vsechno (vcetne logu) zdokumentoval, zadne chyby se nedopustil a v jeho rozhodnuti stojim za nim.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Luelle píše:..
…. ještě že v tom tvrdém HCRP středověku, který se tu snažíš připodobnit, bychom po urážení šlechticů vylezli zase další den v chrámu z Druhé strany a mohli začít odznovu :bleh: Vivat HCRP! A nakonec, proč by nemohlo fantasy vycházet ze zákoníku třeba římského? Moc žereš své studium - nechme prostor Scrappymu, je zábavnější:))
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

kokosak píše:Mno, upřímně řečeno.… nějak jsem čekal spíš osvětlení toho "bugu". Přitom jediné osvětlení co jsem našel bylo Scrappyho "v té době jsem měl už buglé HP".

Scrappy, bylo to snad tak, že se ti HP "bugly" samy, nebo jsi si je nageneroval cheatem? Jaká je tvoje současná verze? Že sis je chtěl sundat (asi, pokud zase nekecáš) je sice fajn, ale vinu za to, že jsi je měl neseš TY. Dovolím si taky použít divinační školu a odhadnout, že ti nikdo nedržel kudlu pod krkem, aby sis podvodem přidal životy. Za situaci, která nastala tvým chováním neseš odpovědnost a je pomalu na čase, aby sis to uvědomil. Pokud chceš někdy dospět.

Dění kolem oázy - sice jsem předtím něco slyšel, ale aspoň mám teď pohled obou stran a ještě logy. Nicméně nevidím tu nikde prohřešek "hrajou jako prasata", vidím tu "Opakovaný těžký bugusing s minimálně jedním využitím v CvC, lhaní. " Takže to celé na mě působí jako pokus o odvedení pozornosti od prokazatelné (a přiznané) viny a divím se, že na to Jon přistoupil. Scrappy, pokud chceš dokázat jak je ten trest nefér, věnuj se tomu, proč jsi ho dostal. Pokud chceš vyhlásit do světa, jak jsou k tobě lidi (konkrétně Jon) zlí a oškliví, když si to vůbec nezasloužíš, pokračuj.

P.S. slíbené PM jsem stále ještě nedostal. Předpokládám, že si se rozhodl místo toho to řešit veřejně.




Co nechápeš Kokose na tom, když napíšu, V té době jsem už měl buglé HP, když jsem se ještě k tomu, že jsem si je bugl přiznal? Čti prosímtě a nesnaž se moc mudrcovat a rejt, ale přemýšlet u toho.

*koukne na Braen a usměje se* To potěší slyšet, že aspoň někoho to baví hehe :biggrin:
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Ghost píše:
Scrappy píše:Frozze do toho netahej jooo? Páč ten se ještě tady nevyjádřil, pokud vůbec bude chtít, celé jsem to začal a vedl já, takže ho vynech a užíj si na mě :bigwink:

EDIT: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NÉÉÉÉ útěk z vězení, my jsme z něj zdrhli smrtí, paráda, beztak bychom tam exnuli na tvou chybu, že jsme nedostali žvanec ani něco na loknutí a o spánku nemluvně, kde je chyba? Urychlení smrti vs. Chyba DM - umýstění postav do vězení bez zajištění potřebných věcí k přežití :diablo:

Edit: a já mám nápad, jdu se na to vyspat, protože zítra mě čeká nejspíš pwnutí od Jona tak ať jsem na to aspoň vyspanej
Jon vcelku jasně na forum psal, že nemá možnost se připojit. S trochou logického uvažování z vaší strany (ale když tak koukám na tvoje příspěvky v tomhle topicu, tak toho asi nejsi schopen) by jste dospěli k tomu, že vás stráže nenechají ve vězení umřít na hlad. V době, kdy Jon nemohl do hry, se ve hře objevoval Naylun jako DM - mohli jste mu zkusit napsat, nebo napsat PM (a pokud neodpověděl, tak zrovna u současných DM 100% věřím, že to bylo proto, že to zrovna nemohli řešit). I kdyby postava umřela na hlad ve vězení, dá se poměrně snadno oživit a upřímně - mysleli jste si, že je naprosto v pořádku se respawnout z vězení a hrát mimo něj?

Další pán na holení: Čéče, ty nechápeš pointu toho všeho, zkus zabrouzdat trochu do hloubky, proč jsme se vůbec ve vězení ocitl, s tím souvisí to cílené bugování. Psal jsem někde v té kopě příspěvků, že jsem byl přepaden zcela metagamem, a teď je otázkou, když vás někdo nesmyslně přepadne a vy u toho máte nabugované HP, je to cílené bugování?. Další věc, byli jsme uvězněni kvůli oáze, a ta už byla vyřešena - DM musí reagovat na jednání PC, ale taky můžeš zároveň dát možnost útěku, nějak to odehrát, když OOC jsem tam neprávem. V té době ještě Jon měl možnost se logovat do hry apod. ale jak zde CM řekl, odešel jsem si hrát na jiný píseček.

mysleli jste si, že je naprosto v pořádku se respawnout z vězení a hrát mimo něj? - já u téhle akce jsem nemusel ani myslet, já to věděl :shades:

Další dotazy?

Jen pro jistotu, kdyby se tady chtěl někdo snažit o řiťolezectví, tak si prosím pěkně založte vlastní topic, třeba s názvem, doktor prDEL - název byl příklad, abyste to neměli tak těžký ;)
Naposledy upravil(a) Scrappy dne 25. 7. 2010 11.57, celkem upraveno 2 x.
Prej smazán
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Scrappy píše:
*koukne na Braen a usměje se* To potěší slyšet, že aspoň někoho to baví hehe :biggrin:
což nemění nic na věci, že jsi jeden z těch blbečků, kteří mají tendence před hrou strčit mozek do lednice

ostatně...i blbeček může být zábavný
16? Tak to je v pohodě
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Luelle píše:
Scrappy píše:
*koukne na Braen a usměje se* To potěší slyšet, že aspoň někoho to baví hehe :biggrin:
což nemění nic na věci, že jsi jeden z těch blbečků, kteří mají tendence před hrou strčit mozek do lednice

ostatně...i blbeček může být zábavný
A ty jsi zase blondýna, která si myslí, že má v hlavě víc než tomu doopravdy je, takže jsme na tom myslím nastejno, a s OT příspěvkama jdi třeba do Spamu, kazí mi to tady atmošku.
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

cybermisa píše:
Scrappy píše:vs. Chyba DM - umýstění postav do vězení bez zajištění potřebných věcí k přežití :diablo:
Scrappy, uvedomujes si prosim, ze po umisteni tve postavy do toho vezeni jsi verejne oznamil svuj odchod na Thalii a pozadal o smazani svoji postavy?

V dobe, kdy ste se rozhodli vratit, ste nikoho z tymu nekontaktovali, abyste danou situaci resili. Vzhledem k tomu, ze Naylun nemel cas, ja byl na dovolene a Jonovi umrel pocitac, tak nebyl nikdo, kdo by se vam ihned mohl venovat … Ted z toho vzniklo to, co vzniklo …
Scrappy píše: ale dozvěděl jsem se, po Frozzovím rozhovoru s Jonem po ICQ, že chce s námi sehrat popravu -> permka … já mu tu radost udělat nechtěl a ani neudělám, leda by se mi DM rozhodli dát BAN a to už bych byl Pan Buger BAN … asi takhle nějak ať se prej taky bráním mno. Tak do měééééééééé!!! muhehe
Tvuj pristup, kdy otevrene prohlasujes odmitnuti spoluprace s DM se mi vazne nelibi.

Co se meho nazoru tyce, dodam k tomu uz jen: Jon poctive vsechno (vcetne logu) zdokumentoval, zadne chyby se nedopustil a v jeho rozhodnuti stojim za nim.
*koukne na příspěvek Luelle a pomyslí si, k čemu to tam vlastně vůbec psala?*




- uvědomuju a ano, nikoho jsme nekontaktovali, páč kdybych chtěl svou postavu popravit, tak to nechám vykonat třeba Frozze nebo kohokoliv jiného, ale Jonovi jsem tu radost udělat nechtěl. Další věc je řešení situace, o tobě CM jsem vůbec nevěděl, jestli žiješ nebo jsi jen tichý pozorovatel, prostě jsem neměl viditelné známky života po tobě. S Panathianem jsme řešili dost věcí a dost jsme pořešili, ale tohle už mě vážně nebavilo řešit, kor když v tom byl zase Jon, na kterýho jsem asi dostal alergii a proto je tady to co je.

Ano, jak jsem psal i při vytvořeném questu, DM jsem u toho nechtěl a nejlépší by pro mě bylo, kdyby mě pokud možno ignorovali, páč o to jsem se snažil zase já. CM, ani Jon není bezchybný, celé tohle mělo ukázat, že nejsem zas takový hovado, jak si lidé myslí, ikdyž spolek mudrců tady dokáže i z vtipu udělat kriminálku :clover:

- kdyby mě někdo sháněl, jsem na obědě, opět budu reagovat na vaše rejpání, dotazy, obviňování zhruba za hodinu
Prej smazán
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Scrappy píše:Další pán na holení: Čéče, ty nechápeš pointu toho všeho, zkus zabrouzdat trochu do hloubky, proč jsme se vůbec ve vězení ocitl, s tím souvisí to cílené bugování. Psal jsem někde v té kopě příspěvků, že jsem byl přepaden zcela metagamem, a teď je otázkou, když vás někdo nesmyslně přepadne a vy u toho máte nabugované HP, je to cílené bugování?. Další věc, byli jsme uvězněni kvůli oáze, a ta už byla vyřešena - DM musí reagovat na jednání PC, ale taky můžeš zároveň dát možnost útěku, nějak to odehrát, když OOC jsem tam neprávem. V té době ještě Jon měl možnost se logovat do hry apod. ale jak zde CM řekl, odešel jsem si hrát na jiný píseček.

mysleli jste si, že je naprosto v pořádku se respawnout z vězení a hrát mimo něj? - já u téhle akce jsem nemusel ani myslet, já to věděl :shades:

Další dotazy?

Jen pro jistotu, kdyby se tady chtěl někdo snažit o řiťolezectví, tak si prosím pěkně založte vlastní topic, třeba s názvem, doktor prDEL - název byl příklad, abyste to neměli tak těžký ;)
Předpokládám, že tím metagamem myslíš to, jak Willa napadla Elra - budiž, ale metagame jiného hráče ti rozhodně nedává právo obcházet pravidla, upřímně, divídm se, že máš tu drzost se tu ještě ohánět po tom, co jsi se přiznal k bugusingu - bugusing není to, že tě někde přepadne, když máš buglé HP; bugusing je, když máš buglé HP a hraješ dál, aniž bys to řešil (nevím, jestli ten bug jde odstranit bez DM, pokud ne, tak máš prostě na tu pomoc od DM počkat). Jinak doporučuji používat odstavce, lépe se to pak čte a je menší šance, že se v tom něco ztratí.

Ohledně vězení - pokud jsi odešel jinam, požádal o smazání postavy a pak se vrátil, opravdu se nemůžeš divit, že se tomu nikdo nevěnoval v době tvojí nepřítomnosti.
Tohle
když jsem se zhruba po měsíci začal logovat a DM nikde, Jonovi prej vyplivlo PC a Naylun si odjel někam na dovolenou nebo tak něco, tak jsme holt prchli pryč
je opravdu docela síla. Je to napsané dost nešťastně, doufám, že omylem, ale mám svoje pochybnosti, a působí to na mě tím známým "DM má povinnost být ve hře a věnovat se mi", ale to už tu snad znovu řešit nebudeme. Navíc je to porušení pravidel (konrétně
4.13. Hráč nesmí zneužít nepřítomnosti DM ve hře.
), protože stráže by vás prostě zemřít hlady nenechaly a pokus o útěk se prostě musí odehrát s DM.

Navíc, sám si odporuješ - DM ti "musí" (oprava, nemusí; vlastně to s vámi vůbec nemusel odehrávat a pochybuju, že s tebou vůbec ještě něco odehrávat bude) dát možnost útěku, ale zároveň píšeš, že jsi odešel hrát jinam. To jsi snad chtěl, aby tě šli DM nahánět na jiný server?

EDIT: To, že jsi nemyslel je až bolestně zřejmé
Bratrstvo zabanovaných!
OneHeart
Příspěvky: 1309
Registrován: 13. 4. 2006 21.03
Bydliště: Olduvaiská rokle v Tanzánii
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OneHeart »

dobrou chuť
"Kdyby brány vnímání byly průzračné, každá věc by se člověku jevila taková, jaká je, neskonalá."
(William Blake)
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

Scrappy píše:
Luelle píše:
Scrappy píše:
*koukne na Braen a usměje se* To potěší slyšet, že aspoň někoho to baví hehe :biggrin:
což nemění nic na věci, že jsi jeden z těch blbečků, kteří mají tendence před hrou strčit mozek do lednice

ostatně...i blbeček může být zábavný
A ty jsi zase blondýna, která si myslí, že má v hlavě víc než tomu doopravdy je, takže jsme na tom myslím nastejno, a s OT příspěvkama jdi třeba do Spamu, kazí mi to tady atmošku.
oh chlapče neopovažuj se přirovnávat mě k sobě, tím bys mne skutečně urazil

a tvůj jemnocit pokud jde o "atmošku" - fuj nechutný slovo - mě teda vážně u srdce nebolí

ale věř, že argumentem opírajícím se o mou barvu vlasů shazuješ jen sebe ;)
16? Tak to je v pohodě
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Scrappy píše:- uvědomuju a ano, nikoho jsme nekontaktovali, páč kdybych chtěl svou postavu popravit, tak to nechám vykonat třeba Frozze nebo kohokoliv jiného, ale Jonovi jsem tu radost udělat nechtěl. Další věc je řešení situace, o tobě CM jsem vůbec nevěděl, jestli žiješ nebo jsi jen tichý pozorovatel, prostě jsem neměl viditelné známky života po tobě. S Panathianem jsme řešili dost věcí a dost jsme pořešili, ale tohle už mě vážně nebavilo řešit, kor když v tom byl zase Jon, na kterýho jsem asi dostal alergii a proto je tady to co je.

Ano, jak jsem psal i při vytvořeném questu, DM jsem u toho nechtěl a nejlépší by pro mě bylo, kdyby mě pokud možno ignorovali, páč o to jsem se snažil zase já. CM, ani Jon není bezchybný, celé tohle mělo ukázat, že nejsem zas takový hovado, jak si lidé myslí, ikdyž spolek mudrců tady dokáže i z vtipu udělat kriminálku :clover:

- kdyby mě někdo sháněl, jsem na obědě, opět budu reagovat na vaše rejpání, dotazy, obviňování zhruba za hodinu
I poprava postavy může být pro hráče pěkný zážitek, pokud je na obou stranách zahraná kvalitně. Ve tvém případě bych se spíš bál o to, jak to zahraješ ty, protože jsi se cukal jen když se někdo snažil tvojí omráčené postavě sundat kápi.

Je pěkné, že jsi se snažil autoquestem pobavit další hráče, ale zrovna ten tvůj zásahy DM prostě vyžadoval, ať už se ti to líbí nebo ne.
Bratrstvo zabanovaných!
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Scrappy píše: Co nechápeš Kokose na tom, když napíšu, V té době jsem už měl buglé HP, když jsem se ještě k tomu, že jsem si je bugl přiznal?

Buglé HP může být taky že se buglo jaksi samo, za což ty nemůžeš. Normálně bych takovýhle slovíčkaření neřešil, ale ty se tu stavíš do role nějaké oběti, které je zlým ošklivým Jonem ubližováno. Podváděl si? Podváděl. Přišli ti na to? Přišli. Dostal si trest? Dostal. Naštvalo tě to? Pech. Vítej v realitě.
Scrappy píše:a teď je otázkou, když vás někdo nesmyslně přepadne a vy u toho máte nabugované HP, je to cílené bugování?.

Nevím, jestli jsi tenhle výrok myslel vážně. Pokud ano, nemám co bych k tomu dodal. Možná jen:
Scrappy píše:Čti prosímtě a nesnaž se moc mudrcovat a rejt, ale přemýšlet u toho.
Ghost píše: nevím, jestli ten bug jde odstranit bez DM

Jistě, jde. Sebepoškozením. Bug lze zneužít jen pro jednorázovou generaci HP, nedává nesmrtelnost. Když ho člověk "použije" víckrát, může se dostat až na zajímavá čísla. Nicméně stačí si vzít sebepoškozením 10, 20, 95 % HP, podle toho kolik si člověk nacheatuje.
Scrappy píše:celé tohle mělo ukázat, že nejsem zas takový hovado, jak si lidé myslí
Za sebe musím říct, že než jsi tohle rozjel, měl jsem tě za víceméně rozumného člověka. Takže z tohohle pohledu je to fail.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Zamčeno