Jon - Pwna!

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Pipi_CZ píše:Babec umí hrát. Vážně jo, hraje krásný RP, i když hraje pořád postavy ve smyslu "magor", kteří jednoduše baví všechny kolem sebe. V tom spočívá jeho RP a zábava. Asi si ho nedokážu představit hrát vážnou postavu, ale to je jeho hra a hraje moc hezký RP. Seš dobrej hráč, ale toto … nevím co k tomu říct.
To samé můžeš říct snad o každém hráči na EQ. Hraje hezký RP pro ty okolo sebe.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Nalk píše:
Pipi_CZ píše:Babec umí hrát. Vážně jo, hraje krásný RP, i když hraje pořád postavy ve smyslu "magor", kteří jednoduše baví všechny kolem sebe. V tom spočívá jeho RP a zábava. Asi si ho nedokážu představit hrát vážnou postavu, ale to je jeho hra a hraje moc hezký RP. Seš dobrej hráč, ale toto … nevím co k tomu říct.
To samé můžeš říct snad o každém hráči na EQ. Hraje hezký RP pro ty okolo sebe.
….a nikomu to, že hraje dobře nemůže a nesmí omluvit, když podvádí.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

lidičky

Příspěvek od Scrappy »

Prosím ty, co se chtějí mě nějak "zastat" bo tak něco podobného, kašlete na to, máte to zapotřebí, aby někdo rejpal ještě do vás? Já si nějak poradím, když jsem si to tady načal, ale díky :bigwink:

Edit: rejpalům odpovím, jen co se přestanu hrabat v PM.
Prej smazán
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

jen ať si rejpnou :bleh: trpaslíka hrál jako jeden opravdu z mála skvěle, nehrál žádnýho elfa v přestrojení, bohužel na to doplatil... :) a co bych se nezastal, ať na tebe není jen pohled jako na prase, každá mince má dvě strany
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

kokosak píše:
Nalk píše:
Pipi_CZ píše:Babec umí hrát. Vážně jo, hraje krásný RP, i když hraje pořád postavy ve smyslu "magor", kteří jednoduše baví všechny kolem sebe. V tom spočívá jeho RP a zábava. Asi si ho nedokážu představit hrát vážnou postavu, ale to je jeho hra a hraje moc hezký RP. Seš dobrej hráč, ale toto … nevím co k tomu říct.
To samé můžeš říct snad o každém hráči na EQ. Hraje hezký RP pro ty okolo sebe.
….a nikomu to, že hraje dobře nemůže a nesmí omluvit, když podvádí.
Presne tak, zatimco na kvalitni RP hre se da v prubehu casu pracovat, dodrzovani pravidel je nutnou podminkou pro hrani na EQ.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:
Pipi_CZ píše:Babec umí hrát. Vážně jo, hraje krásný RP, i když hraje pořád postavy ve smyslu "magor", kteří jednoduše baví všechny kolem sebe. V tom spočívá jeho RP a zábava. Asi si ho nedokážu představit hrát vážnou postavu, ale to je jeho hra a hraje moc hezký RP. Seš dobrej hráč, ale toto … nevím co k tomu říct.
To samé můžeš říct snad o každém hráči na EQ. Hraje hezký RP pro ty okolo sebe.
Souhlasím. Je tu plno dobrých hráčů, kteří hrají mnohem líp než já. No a koneckonců … já jsem přece taky potížista.

Ale zase to nechápej Babče že se tě zastávám to ne. To cos udělal no .. je to pěkná blbost to ti povím. Říkal jsi, že jsi chtěl zkusit jestli ty Hp mají hranici "strop". Dobře já to beru. Taky bych to asi zkusil ale asi tak půl hodiny před restartem serveru a né někdy za dne kdy vím, že budu ještě dlouho hrát. Podle toho že to prý smizí až po restartu serveru.

Ale pak když vidím, že prý jsi to použil úmyslně .. no tak pokrčím rameny.. co na to říct. EQ tě asi zklamala a už na ní prdíš.
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

:biggrin: Tebe jsem taky nemyslel, že by ses mě zastával, já myslel ty, kteří mi psali PM a chtěli se tady taky vyjádřit a pak ty, kteří se vyjádřili. To ti můžu říct ještě, že umím zabugovat zranění, aby jsi měl DM nezranitelnost a další a úmyslně to používám v dungu, taky mám normálně při hře DM panel, takže nemám problém mít předmět, na jakej si vzpomenu apod., směšný tyjo. Nebo se mi taky povedlo zabugovat forum, že jsem vymazal ptéma o proměně 9 okruhu, kam jsem sám psal :D (to se mi samozřejmě povedlo, ale mělo jít o úpravu příspěvku muhehe). Věřte nevěřte, to už je váš boj a mě osobně tady nezajímá, kdo mi věří a kdo ne, prostě jsem se ozval po burcování několika měsíců a napsal pár řádků. O úmyslnosti bychom si mohli povídat.

Edit: Využití v cvc, které v žádném případě nečekáte, ale úmyslně si nabugujete HP, jsem skilla na epic lvl s opět epickým zaměřením na školu věštění
Naposledy upravil(a) Scrappy dne 24. 7. 2010 16.45, celkem upraveno 1 x.
Prej smazán
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Scrappy píše::biggrin: Tebe jsem taky nemyslel, že by ses mě zastával, já myslel ty, kteří mi psali PM a chtěli se tady taky vyjádřit a pak ty, kteří se vyjádřili. To ti můžu říct ještě, že umím zabugovat zranění, aby jsi měl DM nezranitelnost a další a úmyslně to používám v dungu, taky mám normálně při hře DM panel, takže nemám problém mít předmět, na jakej si vzpomenu apod., směšný tyjo. Nebo se mi taky povedlo zabugovat forum, že jsem vymazal ptéma o proměně 9 okruhu, kam jsem sám psal :D (to se mi samozřejmě povedlo, ale mělo jít o úpravu příspěvku muhehe). Věřte nevěřte, to už je váš boj a mě osobně tady nezajímá, kdo mi věří a kdo ne, prostě jsem se ozval po burcování několika měsíců a napsal pár řádků. O úmyslnosti bychom si mohli povídat.
Tak tohle mě ovšem rozsekalo :D
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Pipi_CZ píše:Souhlasím. Je tu plno dobrých hráčů, kteří hrají mnohem líp než já. No a koneckonců … já jsem přece taky potížista.
OT: nemám potížistu za špatné RP, ale za to, že si z lidí dělám prdel na fóru, protože tohle je jen hra. :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 819
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

já myslím, že prasárny se božským RP opravdu okecat nedají

dostávat jedničky s tahákem taky moc nepotěší
Scrappy píše: To ti můžu říct ještě, že umím zabugovat zranění, aby jsi měl DM nezranitelnost a další a úmyslně to používám v dungu, taky mám normálně při hře DM panel, takže nemám problém mít předmět, na jakej si vzpomenu apod., směšný tyjo. Nebo se mi taky povedlo zabugovat forum, že jsem vymazal ptéma o proměně 9 okruhu, kam jsem sám psal :D (to se mi samozřejmě povedlo, ale mělo jít o úpravu příspěvku muhehe). Věřte nevěřte, to už je váš boj a mě osobně tady nezajímá, kdo mi věří a kdo ne, prostě jsem se ozval po burcování několika měsíců a napsal pár řádků. O úmyslnosti bychom si mohli povídat.
í
a jestli se tímhle vážně chlubíš tak tě ta nemoc jménem puberta opravdu zasáhla naplno :biggrin: :megalol:

je mi tě spíš líto popravdě =)
16? Tak to je v pohodě
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Luelle píše:já myslím, že prasárny se božským RP opravdu okecat nedají

dostávat jedničky s tahákem taky moc nepotěší
Scrappy píše: To ti můžu říct ještě, že umím zabugovat zranění, aby jsi měl DM nezranitelnost a další a úmyslně to používám v dungu, taky mám normálně při hře DM panel, takže nemám problém mít předmět, na jakej si vzpomenu apod., směšný tyjo. Nebo se mi taky povedlo zabugovat forum, že jsem vymazal ptéma o proměně 9 okruhu, kam jsem sám psal :D (to se mi samozřejmě povedlo, ale mělo jít o úpravu příspěvku muhehe). Věřte nevěřte, to už je váš boj a mě osobně tady nezajímá, kdo mi věří a kdo ne, prostě jsem se ozval po burcování několika měsíců a napsal pár řádků. O úmyslnosti bychom si mohli povídat.
í
a jestli se tímhle vážně chlubíš tak tě ta nemoc jménem puberta opravdu zasáhla naplno :biggrin: :megalol:

je mi tě spíš líto popravdě =)
Bože, za co mě trestáš!!! Proč jsi jen stvořil blondýny!!!! *koukne na Luelle* ty smajlíky spíš vypadají jen jako překrývka tvého nepochopení než žert. *nadzvedne obočíp že jsem to trefil? hmm hmm hmm? :shades:
a vůbec, jsi OT a já kvůli tobě taky! A se mnou v lavici taky nesedíš, takže neříkej, že dostávám jedničky a ještě k tomu s tahákem. A kdo tady okecává nějakým RP bugování? hmm hmm hmm? Nikdóóó muhehe, teda alespoň já ne. :bleh: Lidi, lidi, ještě že mám tu zeď, se kterou se dá kecat nejlíp.
Prej smazán
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Teď jsem tady chtěl něco napsat.… :excl: :excl: :excl: ..ještě, že jsem si brzo uvědomil, že to nemá cenu... :shades:

EDIT: A vyložte si to jak chcete! :bleh:

EDIT2: A omlouvat se za OT nebudu! :bleh:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Víš o tom, že jsi ani OT nebyl? Ty jsi sem totiž napsal velký bez myšlenkovitý prd :D
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Tady bych viděl asi začátek všeho zlého proti nám - mě. Upozorňuji, že je to čistě můj pohled na věc, který jsem vnímal a pociťoval pěkně :) Tu hlavu mám podle pár lidí už posranou dost a horší to už být nemůže, tak čtenáři mého deníku, pokud chcete, počtěte si trochu i z jiného soudku :bigwink:






Dobrý den Jone,
napsal jsem ti zde pár slov ohledně včerejška.

Nevím, kde dřív začít, tak asi tady někde: Jack a Pwent jsou vězněni beduíny, protože si dobrovolně přišli pro rozsudek aby měli klid. Příjdou tam a mluví se o soudu, o trestu atd. otázky jsou kladeny, odpovědi se většinou nedostávají. Nebudu se zde rozepisovat o tom, že se Beduín ohání zákoníkem a při otázce, kde ho mají ať si ho může přečíst jako prevenci před chybami se do něj obuje ať odejde, že je drzí a to jen proto, že neví, kde ten zákoník opravdu je. *mávne rukou* točí se okolo toho tolik věcí, kterými se i beduín dostává do protiřečení si. Jako hráči jsme nad tím mavli rukou, protože víme, jaké to je hrát něco netradičního.

Soud: - obou hráčů se to dotklo a brali to už jako výsměch DM - hody na podvádění, když Pwent mluvil pravdu nebylo zrovna nejrozumnější, nebo nevím, co jsi tím myslel ty, ale hráče se to dotklo, ale nechal se uklidnit. Rozsudek smrti - s tím jsme počítali a proto jsem byl pořád u nich já abych je mohl osvobodit.

Osvobození: možná jsem si měl o to požádat, ale zaútočil jsem na NPC bez odporu - nuceně jen prackami, ikdyž bylo v plánu IGMS, aby nemohli přivolat další, ale budiž.

Útěk a návrat: utekli do "bezpečí" kde se rozhodovali co a jak dál. konečné rozhodnutí vzniklo při posunutí přesvědčení ke zlu (nikdo z nás nechápe, jaký zlý čin jsme udělali - poprosil bych objasnění), ale vzali jsme to a podle toho se zachovali, máme být zlí? tak dobře, jdeme se pomstít...
Plán byl takový, že se vrátíme do oázy, tiše se vkrademe do stanu, sebereme Pwentovo sekeru a zabijeme především Ismaela a ty, kteří nám budou stát v cestě...
Tawwáb zuřil na nás, ikdyž se měl asi spíš hněvat na nechopnost beduínů, ale to si říkám jen tak já :)
Ale teď vážně: nezranitelnost u potvor bylo pro nás znamení, že takhle to nejde, už tak mlátili na slepo to, co mlátilo je, ale bezvýsledně - je nám jasné, že pobít celou oázu si nás nemohl nechat, ikdyž se dalo zahrát, že stařešinové utečou, ale neznám jejich zvyklosti, prostě systémově by tam nejspíše všichni beduíni zemřeli - ale budiž... Jack a Ban, nebudu řešit, protože chápu, že v tom ruce nemáš, já osobně mám těsně před ním (3x mínus)….. když už vidíme, že nás prostě DM chce zabít, rozhodujeme se utéct, vlastně už jen já, protože jack má BAn a Pwent je mrtvý - beru tělo, o které ve slepotě zakopávám, zablýskne se a vidím mělé tělo ve zbroji, beduíni zbroje nenosí, tak ho logicky popadnu na rameno a snažím se utéct, v tu dobu už jsem nevěděl, jak hrát Jackův BAN ….. utíkám kamsi, ani nevím kam, další potvory, které se snad ani nedaly zabít *zakroutí hlavou* zpomalení, lvi, kteří nemají normálně šanci jsou nemožni zabít, krom jednoho. *nějaké hvězdičkování už nemělo smysl po pokusech u beduínů je přeskočit s obratností 40, se silou 30 je od sebe odhodit taky asi nejde, dobře beru*

Umřeli jsme a s tím jsme počítali, ale takhle potupnou smrtí??????????? To v žádném případě.

Forum: hráči bráno už jako výsměch, kdy je ze proslulých bojovníků udělana skupinka dětí se stříkacíma pistolkama, ale budiž, holt se nechtějí chvástat tím, že by dostali naprdel

Posledních pár slov: snažili jsme se hrát tak, jak nás okolnosti nutily, postavy jsme si tímhle možná už odepsaly, ale udělali jsme, co jsme museli. Od jednoho rozzloboného hráče mi přišla zpráva - to ce se píše na prvních stranách fóra, co všechno tvá postava může udělat, je prach prostá lež. Píšu to jen kvůli zamyšlení, jestli to bylo moudré řešení, ale máš svou hlavu a určitě i důvody, proč jsi tak reagoval.

Nebudu ani mluvit o tom, co si budou muset postavy po vstupu na povrch prožít, ale hrajme tak, abychom unesli důsledky činů svých postav, prostě a jednoduše se nám celá akce nelíbila a osvětlila nám v hlavě, že se příště raději držet jen dungeonů, protože se jako tým nechceme dostat do souboje s neporazitelnými NPC.

Hromadu věcí jsem zapomněl, nebo chtěl zapomenout, hromadu věcí jsem ani nezmiňoval, protože tu hromadu věcí ví moje čtvrtinky. Jen můj pohled a to, co jsem viděl v podobě tellu apod.

(tohle je PM cílené (jsem si vzal ten spešl feat cílený záseh) Jonovi)

K té oáze se mi Jon nevyjádřil a ani se neobtěžoval mi cokoliv objasnit, jen jsem se dozvěděl, že mou stížnost hodil na DM forum a toť vše.Jeho jednání obhajoval nebo kryl (nazvěte si to jak chcete) Naylun a snad se snažil i něco řešit. Reakce na mou stížnost byla vyslyšena nařknutím z metagamu kdy jsem měl obě postavy (Jacka a Pwenta) jít z království jen tak osvobodit, při tom jsem sledoval rozhovor postav, kdy je odváděli do oázy a jak se o dění v oáze dohadovali. Sledoval jsem se až do pouště, kde mi pak padl infix, takže mě i hráči viděli a věděli o mé přítomnosti. V té době, kdy mi místo odpovědi nebo vysvětlení přišlo jen nařčení z metagamu mi přišlo, že se na mě snaží hodit špínu, abych byl ten nejhorší já. Nakonec mi Naylun napsal, že mi věří, a že to přepošle Jonovi, který měl pochybnosti (celou situaci jsem popsal Naylunovi do PM – nechce se mi rozepisovat) - a jsme zase u Jona :D

Po tomhle všem byla ta obrana drehanu, kam jsem se šel jako tichý pozorovatel mrknout, byl jsem tam v tu dobu, kdy zrovna chytli Nayluna a Will se ho rozhodl zachránit, když ho vedli do vězení, protože Willovi nejednou pomohl. Jenžééé když jsem sejmul Huberta, Skelda a Veryi do stínových, protože jsme potřebovali klíček od pout, tak oni hráči to neuhráli, protože obchod nebyl možný dát postavě ve stínové smrti, tak jsme čekali, až to hubertovi padne ať nám může dát klíček, jenže jak jim padla stínová smrt, tak se začali léčit a bufovat a začali bojovat, prostě čistý OOC boj kvůli klíčku s pouty, u celého dění byl sám Naylun, Skeld utekl a já šel za ním, doběhl před sekerníky a já toho využil, protože pracka má možnost seslání z obrovské vzdálenosti, takže mě nemusí nikdo vidět, stoupl jsem si co nejdál a pak hodil na skelda sevřenou pěst, která zabíjí, Skeld umřel před sekerníky, to samé jsem udělal Hubertovi, pak se ale ke mě připortoval Onyxův nesmrtelný trpaslík s hůlkou odkouzlení, který mi 3x shodil proměnu 9 okruhu a já ji opět na sebe nahazoval a nechal ho umlátit snad o 1000 damage o štíty. jenže on mě pak zase odkouzlil a zabil - odvedl do vězení a uvěznil na celý měsíc, protože neměl čas mě vytáhnout ven a pořešit onu situaci, ostatní Dx prý se mnou nemohli nic dělat, ikdyž se nakonec ukázalo, že to byla Onyxova chyba, protože mě NPC nemohli za žádnou cenu vidět, kor když jsem hned po seslání kouzla utekl dobrých 50 metrů a ještě k tomu přes lokaci. Měsíc jsem si odseděl, vznila debata na foru - Kde je William Blake. Pustili mě a hned druhý den ke mě přišla Elra, když Will seděl za Mithalirem a popíjel pivko a hned, ikdyž byl Will převlečen do oblečení a barvy, které nikdy nenosil a hnusili se mu, tak ho prostě nějakým záhadným způsobem - díky jménu nad kebulí poznala, ještě tomu předcházel tell – Kde jsi? .. a já debil mu ještě odepíšu a tak je pak jasné, v jaké části desky, a že je sakra malá jsem (tohle bych možná ani nemusel uvádět) - dobrý den bílý mágu .. začal jsem to s ním probírat přes tell, že je to metagame a on to vyřešil následovně … IC - nemám na tohle čas *chrstne mu pivo do obličeje a strhne kápi - na to hned sesílal pracku... v té době jsem měl už buglé HP a snažil se je v tom sedě odpočinkem sundat, což nejde. ááá už jsme byli u mého využití bugu v cvc, které nemělo nastat. Páč jsem měl buglá HP, byl jsem v podstatě nezabitelný, hned jak jsem se zvedl z pracky, proměnil jsem se do golema a rozehnal je - utekli do města a já šel směr mamonín, jenže jsem musel na wc a tak jsem vyhlásil veřejně afk - příjdu a najednou vidím Willa na zemi a jak Elra píše *svazuje ho* (chtěl jsem se odlognout, ale to bych dostal od DM spucunk, že jsem se odlogl při cvc, jak už se mi jednou stalo) tak jsem na to dojel, říkám si, proč mě vůbec napadli a co to má být, kor když už mě konečně pustili z jednoho vězení … vedou mě do oázy, kde mě Jon háže do oné lokace bez jídla, pití a postele. Vysvětlení - Musel jsem reagovat na jednání PC, ikdyž věc s oázou už byla vyřešena. Mluvil jsem osobně s Eneskem, který měl tohle po Elře chtít, aby mě odstranili, jenže on mi IR říkal, že to sám vůbec nechápe, a že k ničemu takovému dojít nemělo. (k celému přepadení bych měl konkrétnější info mít log, jenžééé u mého logování to napsalo nějakej error od doby, co jsem se pak připojil a došlo k přepadení a sám Michall mi ho nechtěl poslat, tak promiňte no)Šel jsem si hrát na jiný píseček a když jsem se zhruba po měsíci začal logovat a DM nikde, Jonovi prej vyplivlo PC a Naylun si odjel někam na dovolenou nebo tak něco, tak jsme holt prchli pryč - podle mě a podle toho, co jsem viděl ta akce, kdy mi po 2. zavřeli postavu byla OOC - metagame a když jsem o tom mluvil s Jonem, tak jen napsal, že musel reagovat - mohl nám dát šanci uprchnout, když jsme tam byli neprávem apod., ale dozvěděl jsem se, po Frozzovím rozhovoru s Jonem po ICQ, že chce s námi sehrat popravu -> permka … já mu tu radost udělat nechtěl a ani neudělám, leda by se mi DM rozhodli dát BAN a to už bych byl Pan Buger BAN … asi takhle nějak ať se prej taky bráním mno. Tak do měééééééééé!!! muhehe
Prej smazán
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Ha! sakra jsem rád že jsi konečně šel s celou pravdou ven! :) :bigwink:
Jsem zvědavej na to co budou lidi psát. Hlavně ty kterejch se to týká.

Jo a spoustu věcí jsi tam zapoměl třeba že na tebe v tý poušti hodili paralízu a ty jsi v té proměně měl na ní imunitu ;) hihi Například
A nebo jak se po odporu někteří rozklepali..a spoustu dalších věcí, co by stála za zmínku když už jsi v tom.
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

Osobně odpovídat nehodlám, protože ani Scrappymu, ani Frozikkovi nehodlám věnovat už ani vteřinu svého času. Netuším, k čemu tenhle topic slouží a netuším, co je jeho účelem.

Nicméně abych zamezil nějakým dezinformacím a demagogiím ala "zlé DM si na mě zasedlo", osvětlím několik situací.

Ohledně situace v Oáze, myslím, že ničemu neuškodí, když sem překopíruji přesně to, co jsem zapsal do svého DM deníku:

Jonův DM deník napsal:
INCIDENT V OÁZE: Partička Jack, Tony, Mortis a později Pwent byla v Oáze. Chtěl jsem zahrát nevraživost beduínů a tak jsem zahrál Al Haruna, který si nepřál, aby pobývali v jeho stanu. Když si rozložili uprostřed Oázy stan, chtěl je Strážce poslat pryč, ale protože se Mortis chvoal celkem slušně, povolil jim, aby se prospali a pak Oázu opustili, že cizinci zde nejsou vítáni.

Pak ale začal incident, jehož průběh přikládám v tomhle logu (abyste viděli, co je to za hráče a chápali moje reakce):
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:25:06] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:25:16] Jack: Hodim hrbem, jo?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:25:18] Al Harun Beduín prodavač: Nechci vás ve svém stanu, citinci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:25:21] Al Harun Beduín prodavač: Odejděte.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:25:27] Jack: *pokejve*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:25:28] Jack: Fajn
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:25:32] Al Harun Beduín prodavač: Takoví jako vy přináší Oáze jen zlo.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:25:52] Al Harun Beduín prodavač: Ven.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:25:56] Mortis: *pokýve*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:04] Mortis: promiňte
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:20] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:21] Jack: Konkurence
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:32] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:41] Jack: Ale spát du stejně.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:42] Mortis: *sepne ruce a něco špitne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:46] Jack: Dobrou
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:49] Jack používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:50] Strážce Oázy: Stůjte.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:51] Tony: budu mit v prdeli tvrzený sklo
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:54] Strážce Oázy: Nejste zde vítáni.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:26:58] Strážce Oázy: Odejděte.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:02] Tony používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:04] Mortis: dobře
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:07] Strážce Oázy: Ihned!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:10] Mortis: Jacku vstávejte
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:17] Jack: *tvrdě spí*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:18] Mortis: ale jistě
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:28] Strážce Oázy: *dost se mračí, pozoruje je nevraživě*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:40] Jack: *jen se zavrtí a ožene se po mortovi*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:41] Mortis: JACKU
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:51] Mortis: RYCHLE VSTN
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:27:55] Jack: *zachrápe*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:00] Mortis: *VSTAň
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:01] Tony: ' chrápe nahlas a na zadech '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:07] Tony: ' Semntam si prdne '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:07] Pwent Biderbo: *rozhluzi se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:18] Mortis: prosím vás pane beduiné nechte je tu přespat
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:22] Pwent Biderbo: *zvedne oboci*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:24] Mortis: nic s nima nehene
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:33] Mortis: á pwente jako na zavolanou
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:33] Pwent Biderbo: Zdrauvem usak
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:35] Strážce Oázy: *mračí se* Dobrá. Ale ihned pak zbalíte svůj stan a odejdete.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:44] Mortis: ano samozřejmě
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:45] Pwent Biderbo: *zvedne oboci*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:49] Mortis: spolehněte se
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:28:50] Strážce Oázy: Nejste mezi lidmi pouště vítáni. Žádný z cizinců.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:29:04] Mortis: mohu se optat proč je tomu tak?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:29:10] Pwent Biderbo: *zamraci se a neco si zamumla pod vousy*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:29:19] Strážce Oázy: Haram *odpoví ve svém jazyce*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:29:28] Pwent Biderbo používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:29:39] Strážce Oázy: Cizinci Oáze přinášejí jen útrapy a zlo.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:29:45] Mortis: Haram? *zamyslí se zda to slovo už někdy slyšel*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:29:47] Strážce Oázy: Nechceme tu žádné seveřany.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:01] Pwent Biderbo: *odfrkne si*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:05] Mortis: ach ták *pokýve* tomu zase rozumím
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:06] Pwent Biderbo: Co sa deje usak?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:15] Mortis: nejsme tu vítáni
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:28] Mortis: nějací seveřané očividně dělali potíže
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:37] Pwent Biderbo: *zamraci se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:46] Strážce Oázy: Všichni severřané dělají potíže.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:52] Mortis: není tu něco s čím bychom vám mohli pomoci?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:55] Jack: jéé
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:30:55] Strážce Oázy: Odejděte a nechte náš lid žít vlastním životem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:01] Mortis: nejsem seveřan *usměje se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:07] Strážce Oázy: Pomoc od cizinců? Pha...
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:08] Jack: *zazívá*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:10] Strážce Oázy: *odplivne si*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:10] Tony: ' zívne !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:11] Jack: zdárek
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:13] Jack: Bedujín
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:22] Strážce Oázy: Kdyby bylo po mém, zabijeme každého cizince, který se k Oáze přiblíží...
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:26] Tony: ' podrbe se na zadku '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:33] Jack používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:34] Pwent Biderbo: Toj haz zas potkam beduina v Hargole tej ho taky vykazu do patricnejch mezi kemo
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:46] Mortis: ale to přeci nejde
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:48] Pwent Biderbo: *stale se mraci*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:31:49] Strážce Oázy: Můžete děkovat svým cizím bohům, že na mě rozhodnutí, co s vámi bude, neleží.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:10] Strážce Oázy: *k trpaslíkovi* To klidně můžeš.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:19] Pwent Biderbo: A ver ze udelam
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:21] Mortis: nebojte se nebudeme vás déle obtěžovat *pousměje se společensky*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:25] Jack: Co uděláš?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:26] Mortis: pujdeme
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:31] Tony: ' protáhne se co jen mu to platy dovolí '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:33] Mortis: Jacku sbal prosím stan
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:42] Jack: Počkej jen sem se šel napít...
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:43] Tony: My si neudělame hostinu?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:45] Jack: Ještě se vyspim
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:50] Mortis: nechceme potíže
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:51] Strážce Oázy: Neuděláte. A nevyspíš se.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:51] Pwent Biderbo: Enc sotva vas potkam kemove ste zasej v nejakej prusere
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:32:53] Tony: Dobrej napad
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:01] Strážce Oázy: Odejdete a tak to zůstane.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:02] Jack: Proč ne?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:08] Strážce Oázy: Cizinci zde nejsou vítáni.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:11] Jack: *popíjí vodu z korbele*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:11] Mortis: nehádej se Jacku
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:14] Tony: Doufam že do ty oazi chčijou..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:14] Jack: Jó takhle
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:16] Jack: he he he
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:23] Jack: jasně že chčijou
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:29] Strážce Oázy: Kam vkročí noha seveřana, tam je jen smutek, ničení tradic a rouhání.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:33] Mortis: očividně tu někdo dělal problémy a my neděláme problémy že ne? pna Jacka*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:34] Tony: Chutna příchuť tropiky..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:33:53] Jack: Když na mě ty problémy hází, tak to íš že já taky budu
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:02] Strážce Oázy: Dávám vám půl hodiny.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:04] Jack: Ať je to voprávněný
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:07] Jack: A nebo?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:08] Mortis: on je zde doma mi ne
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:12] Mortis: je to celkem prosté
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:14] Strážce Oázy: Sbalte stan a opusťte Oázu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:27] Mortis: to uděláme
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:28] Strážce Oázy: A nebo poneseš následky. A já s cizinci nemám slitování.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:32] Tony: Hele dycky mě zajímalo
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:34] Strážce Oázy: Ani mí bratři.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:34] Jack: *zasmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:41] Tony: Stavíte si hrady z písku, když se nudíte?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:44] Tony: ' zachechtá se '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:48] Jack: Máš štěstí že si toho korbelu cenim, jinak bych tě s nim vzal po tlamě kamaráde..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:51] Jack: Ale jo, pospíchháme
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:34:54] Jack: TAk.. zbohe,
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:01] Strážce Oázy: Ne, ale někdy zakopeme cizince, který nerespektuje naše zvyky, za Arnudenskou věží.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:04] Jack používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:06] Jack: *skládá stan*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:06] Strážce Oázy: Nepřej si tak skončit.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:11] Tony: To taky dělame..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:18] Tony: S každym beduinem co vleze za hradby
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:23] Tony: Dobry ne?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:26] Pwent Biderbo: A pochcijeme ho
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:26] Tony: Stejny zvyky..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:27] Strážce Oázy: *zní dost výhružně, očividně by klidně i bojoval*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:37] Tony: ' kejvne k trpaslíkovi '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:39] Jack: *prohlíží si ho*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:40] Mortis: Ajris vás ochraňuj pane
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:46] Mortis: jdeme Jacku neblázni
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:51] Jack: že ty bys mě rád bouchnul, co?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:55] Tony: Jojo ať ajris odkloní naše chcaní
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:57] Strážce Oázy: Ještě jedna taková narážka a půjdete z Oázy svyprovozeni silou.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:35:59] Tony: ' zachechtá se '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:02] Pwent Biderbo: By udelal jen jedno kemo
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:06] Jack: no, udělal
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:11] Mortis: nebudeš přeci bojovat se strážemi oázy
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:21] Jack: To ještě nevim
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:26] Tony: Deme chlapi, nebudem se unavovat
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:36] Tony: Nebudu bojovat s chlapem v ženskejch šatech
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:36] Jack: Jo, ale jdem.. tady ještě bojovat nepotřebujem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:37] Pwent Biderbo: *ztuhne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:38] Mortis: ach Jacku *opře si hlavu do dlaně*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:39] Tony: ' zachechta se '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:41] Zbraň se používá jako dvouruční zbraň.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:43] Pwent Biderbo: *koukne na nebe*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:45] Jack: Ale řikam tě, eště jednou se tu voběví..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:47] Strážce Oázy: *tasí a podívá se na Tonyho*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:51] Strážce Oázy: Urazils naši kulturu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:53] Tony: Promin!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:54] Strážce Oázy : Hod na iniciativu : 10 : (6 + 4 = 10)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:54] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (19 + 27 = 46 : Hod na ohrožení: 9 + 27 = 36)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:55] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (19 + 22 = 41 : Hod na ohrožení: 19 + 22 = 41)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:55] Strážce Oázy zranil Tony: 15 (15 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:36:55] Strážce Oázy zranil Tony: 12 (12 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:01] Tony: Kliid
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:04] Tony: Pardon
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:04] Strážce Oázy: *otře z šavle krev*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:08] Strážce Oázy: Pryč.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:09] Jack: A teĎ ty tu naší, kamaráde
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:09] Tony: Jau...
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:18] Mortis: né nobojujte prosím
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:21] Tony: Doprdele--
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:23] Pwent Biderbo: Korec toto skonci spatne
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:24] Jack: To teda budem.. bojovat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:32] Tony: Ma volnost v těch šatech.. ' pro sebe '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:37] Mortis: odpustte nám prosím
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:39] Jack: *odrstčí morta štítem*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:45] Jack: To von bude klečet a prosit
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:46] Mortis: Jacku neblázni
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:50] Strážce Oázy: Pakliže žádáte boj, máte ho mít.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:37:55] Strážce Oázy: Nebudu ale znát slitování.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:00] Jack: Tak poď kamaráde..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:00] Strážce Oázy: *odplivne si před Jacka do písku*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:04] Jack: tadyhle..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:05] Pwent Biderbo: Korec jedno vas potkam a hned takej sracky
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:10] Tony: Jackie poď..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:11] Mortis: Nemyslím si, že by to bylo moc moudré.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:13] Strážce Oázy: *nikam nejde, nehne se z místa*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:18] Strážce Oázy: *jen stojí ve střehu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:22] Jack: *zabuší na pavézu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:24] Tony používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:33] Jack: Předtim si byl plnej elánu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:33] Pwent Biderbo: Mortisu,
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:34] Mortis: bude to alespoň čestný boj?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:41] Jack: A teĎ ne? CO,
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:43] Mortis: ne žádná jatka *sepne ruce*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:47] Strážce Oázy: *koukne po nich*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:50] Pwent Biderbo: Jack z nej udela hroudku krve
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:54] Strážce Oázy: Nechci vás všechny pobít, cizinci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:38:59] Jack: Jo takhle..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:02] Jack: *usmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:20] Mortis: *lehce kývne* nejdem sem prolévat krev svoji ani tu vaši
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:28] Mortis: Jacku pojdme pryč
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:30] Jack: už se stalo
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:35] Strážce Oázy: Pajk odstup, abys seys mohl postarat o těla svých přátel.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:35] Jack: Vezmu si jeho ruku
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:41] Tony: Nechcete žabí stehýnka na usmíření?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:42] Pwent Biderbo: Enc jejich krev me neva ale co vostatni kvoli nam pak budo mordovat pocestne
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:51] Mortis: dobře tedy *sklopí hlavu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:39:51] Strážce Oázy: Tak poj%d, cizinče. Útoč, chceš li skončit v kaluži krve.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:00] Jack: Tony ,mám se mstít?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:02] Mortis: dělejte jak myslíte
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:10] Tony: V pohode Jackie
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:13] Tony: Nemusíš
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:31] Strážce Oázy: *prohlíží si je, je ve střehu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:32] Jack: *sleduje Bedujína*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:39] Tony: Tady se opluvime dám.. ee panovi
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:43] Jack: *zafuní*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:45] Tony: A pujdem...
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:46] Jack provádí Vířivý útok.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:46] Jack: Nedostaneš mě, nedostaneš mě!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:48] Pwent Biderbo: Toj cajk myslim ze to mozeme vyrasit v mire
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:55] Tony: Ma velkou mačetu..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:56] Pwent Biderbo: Vopustime voazu
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:40:58] Jack: Ne tadyncten už začal první..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:00] Strážce Oázy: Nepřijmu vaší omluvu, cizinci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:01] Tony: A ja už sem byl u holiče.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:06] Strážce Oázy: Odejdete a nikdy, nikdy se sem nevrátíte.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:17] Tony: ' pokrčí ramena '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:26] Jack: Tak to se teda vrátím, páč Azrael mě chtěl vidět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:26] Pwent Biderbo: henc a na dokaz ze vodejdeme a nevratime se napijeme
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:27] Tony: To je fuk, stejně je to prdel ostrova a je tu vedro
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:28] Tony: Dem..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:37] Pwent Biderbo: tej je zvyk zas nas kemo
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:42] Strážce Oázy: Pak se s tebou může vidět mimo Oázu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:41:45] Pwent Biderbo: *mrkne na Jacka*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:02] Jack: Proč by se semnou měl vídat mimo voázu.. když doteďka..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:07] Strážce Oázy: Doteď.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:10] Jack: *mávne rukou*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:16] Strážce Oázy: Nikdo z vás už zde není vítán.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:20] Tony: ' postavi se vedle trpaslíka a napčímí se '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:26] Pwent Biderbo: Jack napijete se voba na dokaz stvrzeni tej dohody nem?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:30] Mortis: to mne opravdu mrzí co se zde stalo
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:43] Strážce Oázy: Mrzet tě to může, ale měl jsi své přátele mírnit.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:43] Mortis: *hrábne do měšce*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:48] Strážce Oázy: Pha!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:55] Mortis: kdyby to šlo
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:42:56] Strážce Oázy: Chceš mě urazit nějakým zlatem, cizinče?!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:02] Strážce Oázy: Pouštnímu lidu nejde o bohatství.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:06] Strážce Oázy: Táhněte, seveřané.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:14] Mortis: myslel jsem to jako omluvu ale dobrá
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:15] Strážce Oázy: Kéž by Matka ukončila vaše kroky...
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:27] Mortis: Na márie
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:34] Mortis: *lehce se mu pokloní*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:38] Strážce Oázy: *mračí se jen a pozoruje je*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:46] Jack: *sleduje bedujína*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:49] Pwent Biderbo: Toj a co pivo?pijete ho?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:54] Strážce Oázy: Ne.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:43:59] Pwent Biderbo: *zamraci se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:02] Tony: Achjo ten je ztracenej
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:04] Mortis: pojďme pánové
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:09] Tony: Jo Jackie dem
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:10] Jack: počkej přemejšlim..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:16] Jack: Potřebuju na záchod
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:25] Mortis: Jacku né
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:28] Jack: Co?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:31] Strážce Oázy: Jinde.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:37] Jack: Dý to neudržím !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:39] Strážce Oázy: *zní vážně výhružně*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:40] Jack: *dýl
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:42] Pwent Biderbo: TOj si tim pak mozete pritopit
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:45] Mortis: přece jim nebudeš močit na barák
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:47] Jack: Chce se mi už od ohnivejch skal.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:56] Mortis: doběhni si kousek dál
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:56] Strážce Oázy: Pak ti asi budu muset useknout tvou chloubu, cizinče.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:44:58] Pwent Biderbo: ja ty sa des jen vychcat
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:04] Mortis: *pousměje se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:12] Tony: Chloubu? Moc se nevohejbej, vypada dost... na chlapy
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:19] Jack: Tak mojí chloubu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:21] Mortis: no Jacku to bych zvážil být na tvém místě
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:25] Pwent Biderbo: *prehodi si sekeru pres zada*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:32] Tony: ' tasí meč '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:36] Pwent Biderbo: *vypada ze se soustreduje*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:40] Mortis: a je to tu zase
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:40] Jack: Nerušit.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:45:52] Jack: *rozepíná pláty*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:02] Strážce Oázy: *sleduje ho, stojí v bojovém střehu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:05] Tony: Prece by neudeřil ze zadu?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:12] Jack: Ech..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:18] Mortis: Jacku ti s vážně myslíš že …
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:18] Jack: *pravou rukou ho vytáhne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:20] Strážce Oázy : Hod na iniciativu : 22 : (18 + 4 = 22)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:20] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (17 + 27 = 44)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:21] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (17 + 15 = 32)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:21] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (9 + 22 = 31)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:21] Strážce Oázy zranil Jack: 9 (9 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:21] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:22] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (17 + 17 = 34)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:23] Strážce Oázy zranil Jack: 7 (7 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:23] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:23] Pwent Biderbo zkoušíSražení na Strážce Oázy : *minul* : (17 + 15 = 32)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:24] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (11 + 12 = 23)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:25] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (10 + 14 = 24)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:25] Tony zkoušíSražení na Strážce Oázy : *minul* : (10 + 6 = 16)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:27] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (10 + 27 = 37)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:27] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (10 + 9 = 19)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:27] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (1 + 22 = 23)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:27] Strážce Oázy zranil Jack: 10 (10 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:27] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:29] Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (7 + 23 = 30)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:29] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (16 + 19 = 35)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:29] Mortis: né dost
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:30] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (15 + 17 = 32)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:30] Strážce Oázy zranil Jack: 8 (8 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:30] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:32] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (15 + 14 = 29)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:32] Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (13 + 18 = 31)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:32] Tony útočí na Strážce Oázy : *minul* : (15 + 10 = 25)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:32] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (9 + 12 = 21)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:32] Mortis: nechte toho
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:33] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (6 + 27 = 33)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:33] Pwent Biderbo zkoušíSražení na Strážce Oázy : *minul* : (5 + 5 = 10)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:33] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (13 + 22 = 35)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:33] Strážce Oázy zranil Jack: 7 (7 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:33] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:34] Strážce Oázy zranil Jack: 9 (9 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:34] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:34] Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (12 + 13 = 25)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:35] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (15 + 19 = 34)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:35] Dart mis se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:36] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (6 + 17 = 23)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:36] Tony útočí na Strážce Oázy : *minul* : (17 + 10 = 27)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:37] Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (11 + 23 = 34)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:37] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (4 + 14 = 18)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:38] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (1 + 12 = 13)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:39] Tony: Oou..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:39] Mortis: dost
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:39] LindacpAG se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:39] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (18 + 9 = 27)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:39] Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (5 + 18 = 23)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:39] Strážce Oázy: Řekli jste si o to, cizinci!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:40] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (10 + 27 = 37)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:40] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (11 + 22 = 33)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:40] Strážce Oázy zranil Jack: 11 (11 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:40] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:40] Strážce Oázy zranil Jack: 8 (8 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:40] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:41] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (4 + 19 = 23)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:41] Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (4 + 13 = 17)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:42] Tony útočí na Strážce Oázy : *minul* : (17 + 10 = 27)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:42] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (3 + 17 = 20)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:43] Mortis: no tak vy blázni
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:43] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (7 + 14 = 21)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:43] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (19 + 12 = 31)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:44] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (6 + 18 = 24)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:45] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (15 + 9 = 24)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:45] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (9 + 27 = 36)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:46] Tony: Padame..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:46] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (15 + 22 = 37)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:46] Strážce Oázy zranil Jack: 8 (8 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:46] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:47] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (18 + 13 = 31)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:47] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (5 + 19 = 24)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:47] Tony útočí na Strážce Oázy : *minul* : (9 + 10 = 19)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:47] Mortis: nechte toho
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:48] Pwent Biderbo: TOj se pripoj Usak
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:48] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (11 + 17 = 28)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:49] Strážce Oázy: *dovedně se kryje*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:49] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (5 + 8 = 13)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:49] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (19 + 14 = 33)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:50] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (15 + 12 = 27)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:51] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (18 + 9 = 27)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:51] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (15 + 18 = 33)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:52] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (3 + 27 = 30)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:53] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (19 + 22 = 41 : Hod na ohrožení: 14 + 22 = 36)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:53] Tony útočí na Strážce Oázy : *minul* : (10 + 10 = 20)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:53] Strážce Oázy zranil Jack: 10 (10 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:53] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:53] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (18 + 19 = 37)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:54] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (19 + 13 = 32)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:55] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (18 + 17 = 35)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:55] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (18 + 14 = 32)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:56] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (5 + 8 = 13)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:56] Ramin Kelm: [PJ] Zdravím tak co slo to?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:57] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (12 + 12 = 24)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:57] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (2 + 9 = 11)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:58] Jack: herdek
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:58] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (2 + 18 = 20)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:58] Tony útočí na Strážce Oázy : *minul* : (2 + 10 = 12)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:59] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (8 + 27 = 35)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:59] Pwent Biderbo zkoušíSražení na Strážce Oázy : *minul* : (11 + 15 = 26)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:46:59] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (15 + 22 = 37)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:00] Strážce Oázy zranil Jack: 9 (9 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:00] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:01] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (12 + 13 = 25)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:01] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (5 + 14 = 19)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:02] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (2 + 17 = 19)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:02] Mortis: Přestante
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:03] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (19 + 8 = 27)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:03] Pwent Biderbo: Padame
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:03] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (12 + 9 = 21)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:04] Tony útočí na Strážce Oázy : *minul* : (9 + 10 = 19)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:04] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (8 + 18 = 26)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:04] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (4 + 12 = 16)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:05] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (13 + 19 = 32)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:06] Útok v obraně : Jack útočí na Strážce Oázy : *minul* : (18 + 13 = 31)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:06] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (6 + 27 = 33)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:06] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (20 + 22 = 42 : Hod na ohrožení: 18 + 22 = 40)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:07] Strážce Oázy zranil Jack: 8 (8 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:07] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:07] Pwent Biderbo útočí na Strážce Oázy : *minul* : (4 + 14 = 18)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:08] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (9 + 17 = 26)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:08] Tony: bna ti
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:09] Pwent Biderbo: Jack ustup!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:11] Jack: jéé \'
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:12] Ramin Kelm: [PJ] Hmm BAN trvá :(
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:17] Jack: sek mě do ptáa !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:17] Strážce Oázy : Hod na iniciativu : 18 : (14 + 4 = 18)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:17] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (13 + 23 = 36)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:18] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (11 + 18 = 29)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:18] Strážce Oázy zranil Jack: 1 (1 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:18] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:19] Jack: ptáka
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:19] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (20 + 13 = 33 : Hod na ohrožení: 7 + 13 = 20)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:20] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:21] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (1 + 10 = 11)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:23] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (10 + 25 = 35)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:23] Strážce Oázy útočí na Jack : *vykryto* : (6 + 20 = 26)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:24] Strážce Oázy zranil Jack: 2 (2 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:24] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:24] Dart mis se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:25] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (2 + 15 = 17)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:27] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (9 + 10 = 19)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:28] Strážce Oázy útočí na Jack : *vykryto* : (6 + 25 = 31)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:29] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (13 + 20 = 33)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:30] Jack: Odolnost na zranění pohltila 4 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:31] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (18 + 15 = 33)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:31] Strážce Oázy zranil Jack: 1 (1 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:31] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:32] Strážce Oázy útočí na Jack : *vykryto* : (8 + 10 = 18)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:34] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (18 + 25 = 43)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:34] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (16 + 20 = 36)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:35] Strážce Oázy zranil Jack: 3 (3 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:35] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:35] Jack: Odolnost na zranění pohltila 4 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:36] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (7 + 15 = 22)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:38] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (3 + 10 = 13)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:40] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (10 + 25 = 35)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:41] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (14 + 20 = 34)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:41] Strážce Oázy zranil Tony: 7 (7 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:42] Strážce Oázy zranil Tony: 4 (4 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:42] Strážce Oázy útočí na Tony : *minul* : (3 + 15 = 18)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:43] Mortis: Ajris s vámi
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:44] Dart mis se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:44] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (13 + 10 = 23)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:45] Strážce Oázy zranil Tony: 5 (5 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:46] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (10 + 25 = 35)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:46] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (8 + 20 = 28)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:47] Strážce Oázy zranil Tony: 6 (6 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:47] Strážce Oázy zranil Tony: 5 (5 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:48] Strážce Oázy útočí na Tony : *minul* : (9 + 13 = 22)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:55] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (2 + 23 = 25)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:56] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (16 + 18 = 34)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:57] Strážce Oázy zranil Tony: 4 (4 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:57] Strážce Oázy zranil Tony: 5 (5 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:57] Strážce Oázy útočí na Tony : *minul* : (1 + 13 = 14)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:47:59] Mortis: to bylo zbytečné
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:00] Skurkaa se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:01] Jack: *omdlel*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:02] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (16 + 23 = 39)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:02] Strážce Oázy útočí na Tony : *zásah* : (5 + 18 = 23)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:03] Strážce Oázy zranil Tony: 5 (5 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:03] Strážce Oázy zranil Tony: 7 (7 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:05] Používaný předmět byl přehozen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:05] Zbraň se používá jako dvouruční zbraň.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:07] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (4 + 27 = 31)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:08] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (19 + 22 = 41 : Hod na ohrožení: 2 + 22 = 24)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:08] Strážce Oázy zranil Jack: 8 (8 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:08] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:08] Strážce Oázy zranil Jack: 9 (9 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:08] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:09] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (19 + 17 = 36 : Hod na ohrožení: 20 + 17 = 37)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:09] Pwent Biderbo: Stoj!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:10] Strážce Oázy zranil Jack: 9 (9 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:10] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:11] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (15 + 12 = 27)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:13] Pwent Biderbo: Prece nezabijes
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:15] Jack: jjéé !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:19] Mortis: prosím dost
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:22] Strážce Oázy : Hod na iniciativu : 5 : (1 + 4 = 5)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:22] Strážce Oázy útočí na Jack : *vykryto* : (6 + 23 = 29)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:23] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (13 + 18 = 31)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:24] Strážce Oázy útočí na Jack : *vykryto* : (7 + 13 = 20)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:26] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (2 + 8 = 10)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:28] Strážce Oázy útočí na Jack : *vykryto* : (3 + 23 = 26)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:28] Strážce Oázy útočí na Jack : *minul* : (1 + 18 = 19)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:33] Dart mis se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:41] Strážce Oázy: Příště važte slova i činy.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:48] Strážce Oázy: NIKDY se nevracejte.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:48:51] Mortis: nemohu mluvit nic než jen za sebe
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:49:00] Mortis: omlouváme se za potíže
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:49:13] Dart mis se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:50:03] Dart mis se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:50:03] Strážce Oázy : [Pověz] // Čau, odbanovat tě může jen Labir
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:50:18] Strážce Oázy - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:50:21] Dart mis se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:50:27] Strážce Oázy - příkaz pohlednout do mé tvare přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:50:39] Jonaleth : [Pověz] // Odbanovat tě může jen Labir.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:50:48] Jonaleth : [Pověz] // Já s tím nic nesvedu, bohužel. Sorry.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:50:52] Ramin Kelm: [Pověz] //jojo dobry dík
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:50:55] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:51:10] Dart mis se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:51:22] Strážce Oázy - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:51:29] Dart mis se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:51:36] Tony: ' připne si platy '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:51:41] Mortis: *pousměje se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:51:46] Mortis: je jich tu víc
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:52:17] Dart mis se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:52:43] Tony: K sakru
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:52:47] Mortis: ou... to je zlé
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:52:50] Tony: Chčiješ víno?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:06] Jack: jen mě štrajchnul ale stejně !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:08] Jack: Morte kouzla !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:09] Pwent Biderbo: *zamraci se* toj v chrame ta daj do cajke
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:13] Jack: A já napadnu oázu
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:20] Pwent Biderbo: Korec neser Jack
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:21] Tony: Neblbni Jackie..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:24] Mortis: tohle né Jacku beblázni
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:25] Jack: Ha tony !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:26] Pwent Biderbo: na to musis inac
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:28] Jack: Víš co uděláme?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:30] Mortis: jdeme odsud
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:34] Pwent Biderbo: votravime celo becku piva
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:35] Jack: Podpálíme ten stan !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:35] Mortis: hm?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:41] Pwent Biderbo: a nechame je sa vozrat
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:42] Jack: *zasmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:49] Jack: hovno, podpálíme stan !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:50] Tony: Jdeme za oazu kam sme měli v planu ne?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:52] Pwent Biderbo: Ja§
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:53:54] Mortis: *zívne* a já bych se tak rád najedl a prospal
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:00] Jack: tak počkej
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:01] Pwent Biderbo: podpalime stan
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:05] Jack: JEn to zapálíme a dem "
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:07] Pwent Biderbo: na rozloceno
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:10] Tony: Máš kaucu jackie?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:11] Jack: jojo
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:15] Jack: mam
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:15] Tony: Puč mi kapucu
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:21] Tony: A nějaky hadry
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:26] Pwent Biderbo: *nasadi helmu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:27] Pipi_CZ se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:49] Pwent Biderbo: Beztak Beduini nespadaju pod zakony rise
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:51] Mortis: tohle je opravdu přehnané
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:53] Jack: hele morte..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:54] Tony: Morte..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:56] Pwent Biderbo: Zdrhneme do mamonina a sme v cajke
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:56] Tony: Cheche
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:56] Jack: zapal mu meč
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:54:57] Mortis: ano?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:03] LindacpAG se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:10] Pwent Biderbo: *zazubi se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:11] Tony: šalalala, ted mam kozy jak moje mrtva stará
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:12] Mortis: dejte mi malou chvilku ano?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:20] Jack: Rychle !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:24] Tony: Hele Jackie
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:28] Pwent Biderbo: Vohen Morte
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:31] Tony: Ale musite je vodlaka..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:32] Jack: co?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:33] Tony: t..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:38] Jack: Tě právě nepoznaj !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:43] Tony: Nechci tam zařvat!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:43] Pwent Biderbo: ja ja
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:44] Jack: Seš maskovanej jak voni
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:47] Jack: počkej
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:47] Pwent Biderbo: nepoznaj ta
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:55:54] Jack: pudeš zezadu ke stanu
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:56:00] Mortis: *sepne prsty*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:56:02] Jack: A podpálíš ho !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:56:03] Tony: *rozprostírá rohož*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:56:28] Strážce Oázy - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:56:45] Jack: jemu to zapal !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:56:46] Tony: Me to zapal..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:56:53] Tony: *balí rohož*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:56:56] Pwent Biderbo: Toj pro prepad ze ta budem zachranovat
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:05] Jack: tak fajn
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:13] Mortis: jacku?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:14] Pwent Biderbo: Toj do teho
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:16] binvlada1 se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:17] Jack: no?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:18] Pwent Biderbo: Podpalto!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:19] Mortis: zbran
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:24] Pwent Biderbo: *zasmeje se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:28] Jack: Hoď tu sekeru do stanu !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:32] Jack: A dem !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:57:53] Strážce Oázy - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:58:17] Tony : [Družina] ' kyvne na pozdrav '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:58:39] Jonaleth : [Pověz] *jsi pečlivě sledován podezíravými pohledy*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:58:59] Strážce Oázy - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:59:05] Tony : [Družina] ' pije '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:59:08] Strážce Oázy: *nevraživě Tonyho pozoruje*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:59:24] Jack: hele pwente..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:59:28] Pwent Biderbo: nemate nekto koralku bo palenku?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:59:28] Jack: dem je odlákat
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:59:31] Tony : [Družina] ' trha par pomerančů '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 13:59:46] Jonaleth : [Pověz] *od Oázy je slyšet nějaký ruch*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:00:17] Jack: hůů !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:00:21] Pwent Biderbo: HAHA"!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:00:22] Jack: jehehe !
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:00:38] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:00:43] Strážce Oázy: Odejdi z Oázy, cizinče.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:00:56] Strážce Oázy: Zde nebdueš pobíhat nahý!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:02] Strážce Oázy: *založí šíp*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:04] Strážce Oázy : Hod na iniciativu : 17 : (13 + 4 = 17)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:05] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (14 + 25 = 39)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:05] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (14 + 20 = 34)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:05] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:06] Strážce Oázy zranil Jack: 1 (1 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:06] Jack: Odolnost na zranění pohltila 5 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:07] Strážce Oázy útočí na Jack : *zásah* : (16 + 13 = 29)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:08] Jack: Odolnost na zranění pohltila 2 zranění
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:26] Tony : [Družina] ' hodi horici sekeru ke stanu ' JO!!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:29] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:33] Strážce Oázy : Hod na iniciativu : 14 : (10 + 4 = 14)
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:01:35] Tony : [Družina] TRPE PADAME
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:02:03] Strážce Oázy: Pha!
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:02:04] Alexandra Sweinová: Co se děje?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:02:07] Strážce Oázy: *odplivne si*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:02:17] Strážce Oázy: Nějací cizinci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:02:22] Strážce Oázy: Radím ti, abys také odešla.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:02:22] Alexandra Sweinová: *koukla krátce směrem kudy odešli*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:02:37] Alexandra Sweinová: Co se stalo? Co provedli?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:02:40] Tony : [Družina] * když utikal strazce za naháčem hodil do stanu hořící sekeru '
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:02:58] Strážce Oázy : [Pověz] *byl tam druhý strážce, který to viděl a uhasil*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:01] somrak se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:03] Alexandra Sweinová: Již jednou jsem se nabídla na pomoc. Nabídka trvá.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:04] Strážce Oázy: Nejprve provokovali náš lid.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:18] Strážce Oázy: Jeden z bratrů na ně zaútočil.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:27] Strážce Oázy: Pak se zřejmě vrátili a pokusili se podpálit jeden ze stanů.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:37] Tony : [Družina] * zhasil kouzelnej ohen na sekeře?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:41] Tony : [Družina] *
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:42] Alexandra Sweinová: Cože? *vyvalí oči a ihned koukne ke stanu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:54] Skurkaa se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:54] Strážce Oázy: Slyšelas.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:55] Alexandra Sweinová: *promne ocelovou rukavici*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:03:59] Strážce Oázy: A teď bys měla odejít.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:04:07] Strážce Oázy: Nechceme tu již ŽÁDNÉ cizince.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:04:07] Alexandra Sweinová: Opravdu?
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:04:13] Strážce Oázy: Vy ze severu jste nepoučitelní.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:04:22] Alexandra Sweinová: *zklamaně za ním kouká*
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:04:36] Strážce Oázy - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:04:45] Strážce Oázy - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:04:49] Skurkaa se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Thu May 20 14:05:09] Alexandra Sweinová: *začne si jej loupat*
A dále:
DŮSLEDKY INCIDENTU V OÁZE: Přesně kvůli podobným cizincům mají beduíni o lidech ze severu mínění takové, jaké mají. Dnešní incident vzájemnému sblížení nijak nenapomohl, pochopitelně naopak celou situaci s beduínskou nevraživostí a nedůvěrou ještě zhoršil.

Jack, Tony, Pwent a Mortis mají do Oázy DOŽIVOTNĚ zakázaný vstup. Jakmile je tam někdo uvidíte, útočte na ně (beduíni si nenechají **** na hlavu).

Reakce beduínů k cizincům budou ještě nepřátelštější, cizinci budou považováni za něco velmi obtážného a bude jim to okatě dáváno najevo... nicméně Al Harun bude stále jeden z těch odměřenějších, protože si uvědomuje, že Oáza potřebuje obchod.

Výše zaslaný log doporučuji důkladně přečíst. Říkám si, že jsem měl být mnohem tvrdší, ale nestihl jsem ovládat druhého strážce. Po včerejšku a dnešku u mě ti hráči (Jack a Tony) získali jistou nepříliš lichotivou nálepku.
A ješt dále:
SOUD V OÁZE A JEHO DOHRA: Protože skupinka PC postav v podstatě donutila Jacka a Pwenta (Tony se zabil), aby se vydali do rukou beduínů, odehrál jsem s nimi takový minisoud před radou starších. Radu starších tvořili tři beduínští stařešinové a sajjid Bel Ibn Ali. Každý z beduínských stařešinů měl jiný charakter a chtěl u soudu dosáhnout svého. Stařešina Ismaíl je starý válečník (model strážce Oázy v černém), kdysi vážený lovec celého kmene, který pamatuje už více než sedmdesát jar. Ačkoliv by pro Oázu udělal cokoliv, je neutrálně zlého přesvědčení a Jack s Pwentem to měli šanci poznat na vlastní kůži, protože jediné, čeho chtěl docílit, byla jejich smrt a přísné potrestání. Druhým stařešinou byl málomluvný ale spravedlivý Mustafa Ibn Hakím, který je v Oáze považován za jakýsi "Hlas rozumu". Přesvědčením je zákonně neutrální. Ten chtěl, aby byli cizinci odvedeni "na sever" do Mithalliru a souzeni tam. Poslední ze stařešinů, laskavý Abu Bakr Al-Istavání je zákonně dobrého přesvědčení a chtěl být k cizincům shovívavý. Nejradši by byl, kdyby se vrátily časy pohostinnosti před vyzrazením Krystalické Oázy. Uznává však, že Jack s Pwentem měli být potrestáni; byl však striktně proti smrti a jako optimální mu přišlo useknutí ruky. Bel Ibn Ali (zákonně dobrý) si uvědomoval, že musí být srpavedlivý a zároveň tvrdý, a rozhodoval se mezi názory stařešinů.

Podotýkám, že Jack i Pwent měli šanci se z toho dostat celkem v pořádku (tj. s celkem dobrým rozsudkem), ale pokazili si to svým počínáním (třeba dementní nápad s vílou pixie překusující silné lýtkové provazy... nevěděl jsem, že mají víly takové řezáky :D) a chováním (drzé narážky, skákali stařešinům do řeči, nepříliš věrohodně projevená lítost, lhaní...).

Průběh soudu přikládám v logu. Když je strážci Oázy vedli k vykonání rozsudku (přivázání ke kůlům za Arnudenskou věží a smrt vyžíznivěním), osvobodil je William Blake tím, že na Strážce seslal ručky bigbyovky. Svázal i PC postavu Azraela, a než z Oázy přiběhli další strážci, byli výtečníci už dávno v trapu...

Nechal jsem je utéct, protože to bylo IC korektní (ale opět jsem nepochopil, jak mi může hráč poslat tellem něco jako *je už dávno někde u Mamonína*…). Útěk jim ale sám o sobě nestačil. Myslel jsem, že mnou danou šanci využijí a prostě už do Oázy nepáchnou, jenže je napadlo na Oázu zaútočit. Když procházeli okolo Tawwábova oltáře u vstupu do pouště, udělal jsem velký neutrální efekt, několikrát za sebou... psal jsme jim do tellu, že se začíná zvedat silný vítr, že je písek téměř oslepuje a že každý další krok je pro ně v poušti obtížnější, jakoby je písek sám chtěl pohltit. Také jsme telloval, že mají pocit, že když půjdou dále, nevrátí se, a že mají ještě šanci otočit se a zmizet. Nic. Takže jsem jim dal oslepení (písek řezající do očí) a zpomalení (písek co je jakoby pohlcoval). Slepotu vůbec nehráli, dokonce i honili beduíny, kteří utíkali. Sem tam jsem je tedy nechal zakopnout nebo je teleportoval na úplně jiné místo (důsledek slepoty). I tak se jim podařilo zabít pět beduínů (Jack zde dostal automatický PLACOS ban za zabíjení modrých NPC). Boj byl dlouhý a beduínům přišla na pomoc i různá pouštní stvoření (velcí štíři, lvi, velcí hadi). Nakonec všichni útočníci padli (tedy kromě Jacka, který nezemřel jen díky PLACOS BANu - později jsme mu s Panathianem vrátili PLACOS na původní hodnotu, ale nepomohlo to; nefungovala ani výjimka na BAN).
Beduíni jejich těla pohřbili za Arnudenskou věží v písku. Pohřbívat je pomáhal PC beduín Azrael.

William Blake o 2 ke zlu a o 2 k chaosu. Jack o 3 ke zlu a o 1 k chaosu. Pwent o 3 ke zlu a o 1 k chaosu (tomu bych nejraději změnil přesvědčení, proože zmatené dobro nehraje ani při pohledu z letadla). Všichni po 250 XP za útěk, později jsem jim XP neudělil. Azrael 500 XP za pěkně hraného beduína (hlavně když držel Jacka s Pwentem ve stanu - přes den je třeba "mučil" sluncem a žízní, sedne to k jeho přesvědčení, docela pěkné.

DŮSLEDEK PRO OÁZU: Napadení Oázy byla pro beduíny poslední kapka. Udělali si o cizincích obrázek a bude zřejmě trrvat dlouho, než se vše vrátí do starých kolejí. Nedůvěra a podezíravost se může lehce zvrátit v otevřené nepřátelství. Děti v Oáze budou strašeni jménem jednoho z cizinců, které si beduíni zkomolili, a to Dže-kí.
Naposledy upravil(a) Jon dne 25. 7. 2010 2.37, celkem upraveno 3 x.
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jakožto vybraný mluvčí ze strany najatých žoldáků:

Vzhledem k tomu, že v tvém příspěvku jsou věci, které odporují tomu, co jsi nám sám tvrdil. V některých částech podle nás zcela lžeš (věci co se nestaly, věci které se staly vynecháváš). K tomu jsou tam jakési podivné řeči, např. kdy OOC popisu situace (asi popisu) mícháš jakési IC prvky (asi), čímž to celé domotáváš. Vzhledem k tomuto a k tomu, že veškeré informace jsme už dávno předali DM, se nebudeme vyjadřovat, jelikož na nás (na Michalla hlavně) hážeš jen špínu. Dle nás je to pravda jen z velmi velmi malé části.

(čistě za mě)
BTW: obchodovat s postavou ve stínových jde. Mám to vyzkoušené.
BTW2: aby bylo jasno, tak odpory jsem neřešil, řešil jsem až to, že zatčené postavy běhají na svobodě. Jediný důvod proč se to neřešilo všechno hned (poprava) byl odchod jejich hráčů na THalii.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Nalk píše:Jakožto vybraný mluvčí ze strany najatých žoldáků:

Vzhledem k tomu, že v tvém příspěvku jsou věci, které odporují tomu, co jsi nám sám tvrdil. V některých částech podle nás zcela lžeš (věci co se nestaly, věci které se staly vynecháváš). K tomu jsou tam jakési podivné řeči, např. kdy OOC popisu situace (asi popisu) mícháš jakési IC prvky (asi), čímž to celé domotáváš. Vzhledem k tomuto a k tomu, že veškeré informace jsme už dávno předali DM, se nebudeme vyjadřovat, jelikož na nás (na Michalla hlavně) hážeš jen špínu. Dle nás je to pravda jen z velmi velmi malé části.

(čistě za mě)
BTW: obchodovat s postavou ve stínových jde. Mám to vyzkoušené.
BTW2: aby bylo jasno, tak odpory jsem neřešil, řešil jsem až to, že zatčené postavy běhají na svobodě. Jediný důvod proč se to neřešilo všechno hned (poprava) byl odchod jejich hráčů na THalii.

Tak se nevyjadřuj, já z toho tvýho domotanýho příspěvku vím taky prd.
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 171
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Jonéééééééééé? já ten tvůj log z deníčku nečetl, ale prolítl jsem ho a zjistil jsem, že tam není ani 1x moje jméno, nebo jsem ho až moc rychle přelítl? ÁÁÁÁÁ nehodlám věnovat už ani vteřinu, že jsi mi věnoval sakra času, no nic, jak jsem psal, hovno jsem si aspoň pro někoho z té hlavy smetl, a to se hned člověku uleví.

Edit: Jo, už jsem se našel, úplně důle.… a beztak mi tam pořád něco chybííí …. matrixová bitva

Edit 2: a já si říkal, že jsem asi blbej, ale ty logy tam lítají až teď, tak si konečně počtu
Prej smazán
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

A ještě log ze soudu v Oáze:
(A podotýkám, že jsem vůbec nebyl povinován nějaký soud odehrávat)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:52:30] Stařešina Ismaíl - pojmenováno.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:52:42] Stařešina Ismaíl - pojmenováno.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:52:58] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní - pojmenováno.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:53:16] Stařešina Mustafa Ibn Hakím - pojmenováno.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:53:53] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:54:09] Bel Ibn Ali Vrchní beduín - příkaz posadit se přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:54:40] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:55:35] Azrael: Bratře
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:55:37] Pwent Biderbo: *zvedne oboci*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:55:38] Azrael: *kývne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:55:45] Pwent Biderbo: *loktem bouchne do Jacka*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:55:46] Beduín: Bratře Azraeli, sajjid přikazuje, že máš přijít k němu. Ty a cizinci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:55:50] Beduín: Okamžitě.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:55:56] Azrael: Dobrá
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:55:59] Beduín: *koukne na spící*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:56:08] Azrael: Vzbuď ho
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:56:17] Pwent Biderbo: sme k sobe svazani de to tezko
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:56:25] Azrael: Zatřem s ním
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:56:32] Pwent Biderbo: *znova do nej bouchne loktem*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:56:35] Pwent Biderbo: Stavaj Jack
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:56:36] Azrael: *Začne mu rozvazovat nohy*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:57:01] Al Harun Beduín prodavač: Ať neuprchnou, Azraeli, jinak na tobě spočine sajjidův hněv.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:57:07] William Blake: *obratně se protáhne pod pláštem Pwentovi do kapsy*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:57:15] Azrael: žádné obavy
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:57:23] Azrael: *jsou přivázáíní k sobě*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:57:29] Azrael: *odváže nohy*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:01] Pwent Biderbo: *zatrepe s Jackem*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:05] Pwent Biderbo: Vstavej korec
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:19] Azrael: Není dobré nechat Sajjída čekat!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:27] Pwent Biderbo: *vzdychne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:27] Al Harun Beduín prodavač: To tedy není.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:33] Azrael: Vstaň!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:35] Jack: Co !
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:36] Pwent Biderbo: *kopne do Jacka* Budicek korva
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:38] Al Harun Beduín prodavač: Slyšel jsem, že se kvůli těmhle cizincům sešla rada starších.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:39] Azrael: Tak
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:43] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:44] Pwent Biderbo: nas rozsudek deme
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:48] Azrael: Ano je tomu tak …
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:50] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:50] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:58:59] William Blake: *je schovaný v kapse Pwenta*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:59:01] Azrael: Běžte pomale
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:59:09] Azrael: NEchal je svázanáý k sobě*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 17:59:50] Bel Ibn Ali Vrchní beduín - příkaz pohlednout do mé tvare přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:00:11] Pwent Biderbo: *mirne se pokloni*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:00:21] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: To jsou ti cizinci, kteří zde způsobili takové problémy?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:00:28] Azrael: Ano
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:00:30] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: *prohlíží si je*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:00:40] Pwent Biderbo: Mohu mlovit a hajit sa?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:00:41] William Blake: *schovává se v kapse a mírně občas vykoukne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:00:42] Stařešina Ismaíl: Sešli jsme se, abychom rozhodli o jejich osudu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:00:42] Azrael: *jsou svázaní k sobě provazem*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:00:50] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: *promne si bradu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:01:18] Jonaleth : *stojí okolo vás zachmuření beduínští stařešinové... jde z nich svým způsobem strach, vyzařuje z ncih jistá důstojnost*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:01:42] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Dobrá, tedy začněme...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:01:55] Pwent Biderbo: *zvedne oboci*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:02:20] Azrael: *sleduje dění*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:02:23] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Cizinci, přiznáváte se k tomu, že jste bojovali s naším Strážcem Jathríbem, a že jste se poté, co vás vyzhnal, vrátili abyste podpálili jeden ze stanů?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:02:36] Stařešina Ismaíl: Přiznáváte se k urážkám našeho litdu? *útočně*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:02:47] Jon : [Družina] Stráži! Za fagadskýma farmama jsem potkal jednoho z těch vrahů, co se o nich mluví.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:03:08] Pwent Biderbo: Priznavam sa ze som bojoval s vasim strazcom ale stan som nezapalil a vas lid som rozhodne neurazil bo pokad ano nebolo to schvalne
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:03:14] Jonaleth : [Pověz] Jakejch? *optá se stráž*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:03:39] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Stan se vám zapálit nepodařilo, ale chtěli jste, že?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:03:54] lalin10 se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:03:59] Pwent Biderbo: Ten ktery ho zapalil a zapalit chcel tu huz ak sa divam neni
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:05] Jon : [Družina] *pokrčí rameny* na nástěnkách se píše o vrazích, co přepadaj lidi za městem a pokládaj kolem pasti. Tenhle se na mě řítil s mečem, taktak jsem mu utek
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:12] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Vina padá na vás všechny.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:21] Pwent Biderbo: a na to ze v tejto veci mam svedka
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:24] Stařešina Ismaíl: Ano, všem náleží trest.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:26] Jack: *zalomcuje z provazama a zahuhlá*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:31] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Jakého svědka?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:38] Pwent Biderbo: Roba co sla kolem
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:54] Pwent Biderbo: Sel som ji varovat za sa neco zleho deje
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:55] Azrael: *kouká na každého kdo promluví a mlčky to pozoruje*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:04:58] Stařešina Ismaíl: Víme o ní, často se zde pohybuje.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:05:09] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Takže jsi to tedy byl ty.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:05:16] Stařešina Ismaíl: Teď se přiznali.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:05:29] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: *pokýve* Jejich směšné převleky jim nepomohly.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:05:55] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Budete potrestáni, cizinci... a je na nás, na naší radě, abychom rozhodli jak. Chcete říct něco na svou obhajobu?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:05:57] Pwent Biderbo: Tej je smesne ked bych vam chtel podpalet stan bezim k nemu a ne k tej robe
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:06:24] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Nevykrucuj se, cizinče... byl jsi v té skupině, která byla vyhnána. Nepokoušej se nás oklamat svou lží.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:06:41] Stařešina Ismaíl: Lež, sajjide, jim škodí. Přihlédni k tomu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:06:48] Pwent Biderbo: *zamraci se* Nesom lhar a takej som nebol jeji clon
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:06:55] Pwent Biderbo: Prisol som haz po nich
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:06:55] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:06:58] Jonaleth: Hod na dovednosti.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:06:58] Jonaleth: Na jakou dovednost chceš házet?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:07:00] Jonaleth: Klamání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:07:00] *hod na dovednost Podvádění (0): 4*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:07:00] Pwent Biderbo: *hod na dovednost Podvádění: 4*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:07:05] Pwent Biderbo: Ale to ze ich znam je prauvda
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:07:10] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Lžeš. A už podruhé.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:07:20] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Dost už.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:07:27] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Istanna!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:07:38] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Chci slyšet, co nám cizinci řeknou.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:07:58] Stařešina Ismaíl: *úlisně* Tak tedy mluvte, máte poslední šanci... k obhajobě svých zločinů.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:08:14] Pwent Biderbo: Co sem chcel rict huz sem rekol *zamraci se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:08:24] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: A druhý cizinec? Nemluví?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:08:44] Jack: Druhý cizinec na vás nevidí, a nechce, vás zase "urazit"
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:08:48] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Ano, je to ten, jehož druzí oslovovali Dže-kí, ten vládnoucí scimitarem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:08:48] Jack: Tím že je k vám zády.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:09:05] Azrael: *pokýve*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:09:13] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Jak chceš, cizinče, ale věz že je to na tvou škodu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:09:24] Jack: Až mi Pwent dovolí otočit se, budu mluvit.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:09:26] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Bratři *rozhlédne se po radě stařešinů* Rozhodněme tedy o jejich trestu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:09:28] Jack: I když koukam, že to nemá smysl
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:09:32] Jack: *natočí Pwenta*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:09:43] Jack: Takže.. kde začít.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:09:52] Pwent Biderbo: *zakrouti hlavou*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:02] G-ladiator se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:05] Hráč nenalezen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:08] Jack: *zatřepe hlavou*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:27] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: *kouká na Jacka tázavě*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:27] Jack: Vždycky sem vás, lid z pouště, choval v patřičný úctě.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:34] Stařešina Ismaíl: Lži.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:37] Jack: Nikdy jsem sem nepřišel.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:44] Jack: za cílem vyvolávat nesváry..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:53] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: *zadrží Ismaíla gestem a pokyne Jackovi, aby mluvil*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:10:58] Jack: Chodil jsem sem meditovat, přemýšlet.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:11:08] lordaladar se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:11:18] Sogot se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:11:23] Jack: A když jsme se včera.. po těžké výpravě vrátili..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:11:33] Jack: Abysme spočinuly ve stanu, byli jsme vykázáni
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:11:36] Jack: ze stanu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:11:42] Jack: Respektoval jsem to, a odešel.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:11:43] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Ano, cizinci zde nejsou vítáni.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:11:52] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: *pokýve si pro sebe*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:12:10] Jack: Ano, cizinci zde nejsou vítáni, ale dva dny předtím, jsem zde meditoval u jezírka a nikdo mě nevyháněl
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:12:14] Jack: *pokrčí rameny*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:12:29] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Opovržlivých pohledů našich bratří sis musel všimnout.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:12:30] Jack: Vaší skrytou oázu jsem nikdy nenavštívil, a už vůbec , jsem nechodil do pouště..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:12:34] Jack: Abych jí našel.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:12:37] Jack: Ano, všimnul
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:12:45] Jack: Ale chodil jsem se už předtím, i poté.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:12:49] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Pak jsi mohl tušit, že zde nejsi a nebudeš vítán.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:13:06] Jack: Tudíž, jsem myslel že mě budete respektovat, vzhledem k tomu že to není krátká doba, co sem chodím.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:13:10] wLouis23 se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:13:11] Jack: No, ale co.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:13:15] Jack: *pokejve hlavou*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:13:27] Stařešina Ismaíl: Mluv o svých zločinech, cizinče, nepokoušel se obměkčit naše srdce sladkými řečmi.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:13:40] Jack: Ále, to bych nikdy neudělal *usmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:13:44] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Sladké řeči jsou nástrojem Našeptavače Pokradmého.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:13:45] Jack: Ani se o to nepokoušel.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:13:59] Jack: Inu, ale dobře, dál.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:14:20] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Zkrať své vyprávění. Co jsi učinil se stalo. Lituješ toho?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:14:22] Jack: Padal jsem únavou, a v té chvíli mě nanapadlo nic lepšího, než rozbít stan v oáze.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:14:38] Stařešina Ismaíl: Drzost... *tvrdě*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:14:40] Jack: Když jsem vstal, viděl jsem..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:14:43] Jack: Že ten váš..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:14:52] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Vždy jsme byli k cizincům pohostinní, stařešino Ismaíle.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:14:55] Jack: hé.. *koukne po nich a snaží si vzpomenou na jméno strážce*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:15:14] Stařešina Ismaíl: Byli, ale sám víš, ctihodný Abu Bakre, že doba a poměry se změnily.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:15:21] Jack: ten váš, strážce.… Vyháněl mé společníky z oázy.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:15:30] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: To kvůli Al-Walídovi, budiž prokleto jeho jméno *oplivne se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:15:42] Jack: poslechl jsem ho, zbalil stan a chystal se odejít.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:02] Jack: Ale v tu chvíli už vznikla.. nějaká rozepře mezi , Tonym a vaším strážcem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:11] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: To staší.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:15] Jack: Viděl jsem, že ho napadl šavlé.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:17] Jack: *í
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:17] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Nejsem zvědavý na tvé lži.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:26] Jack: Potom jste se mě neměl ptát
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:28] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Strážce Jathríb podal celou událost jinak a já mu věřím.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:28] Jack: *kývne mu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:40] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Znovu se tě ptám, cizinče, za svých činů lituješ.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:49] Stařešina Ismaíl: Jistě že nelituje!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:54] Jack: jo, lituju, ale ne těch, které jsem neudělal.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:16:55] Stařešina Ismaíl: Ti ze severu nikdy nelitují!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:17:14] Jack: jak říkám, pouštní lid jsem choval, a pořád ještě chovám v úctě, a věříl jsem v jejich moudrost.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:17:19] Jack: No,
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:17:23] Jack: jenže sem z jihu, žejo.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:17:25] Jack: *usmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:17:34] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Bojoval jsi s naším strážcem, tys hlavně vyprovokoval střet a byl jsi ve skupině, která se sem vrátila, aby zapálila stan.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:17:44] Jack: Skupina která se vrátila?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:17:51] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Ano.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:17:59] Jack: Vrátil se Tony, aby podpálil stan.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:03] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Myslíš, že nás vaše směšné obleky oklamaly?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:06] Jack: Pwent šel varovat to děvče.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:16] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Cizinče, drž už ústa.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:20] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Nám to stačí.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:28] Azrael: Měli jste tomu zabránit když nás máte v úctě
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:29] Stařešina Ismaíl: Ano, stačí.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:32] Jack: Tak proč se mě neustále ptáte? *pozvedl obočí*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:37] Jack: byl to jeho boj, Azraeli.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:39] Stařešina Ismaíl: Je vidět, že nelituje *slizce*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:52] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: I mně to stačí, sajjide.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:54] Ferno se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:18:58] Jack: Jak říkám, lituju jen toho, čeho jsem se dopustil.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:19:11] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Dobrá. Teď mlčte, cizinci. Bude rozhodnuto o vašem osudu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:19:29] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Nuže, ctihodný Ismaíle, jaký trest navrhuješ pro cizince?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:19:35] Stařešina Ismaíl: Smrt.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:19:44] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: *zamračí se trochu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:19:48] Jack: *proimne si zápěstí*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:19:49] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Smrt?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:19:58] Jack: *poté co je měl skoro týden v poutech*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:20:02] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: K smrti zde nebyl nikdo odsouzen celá léta.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:20:23] Stařešina Ismaíl: Smrt, ctihodný Abu Bakre. To je jediné, co si tito cizinci zaslouží.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:20:36] Jack: *z lehkým úsměvem je sleduje*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:20:55] William Blake: *zatímco je Pwent otočen zády k Jackovi okusuje lýkový provaz a otírá kousky o jeho oděv*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:03] Stařešina Ismaíl: Poplivali a uráželi náš lid. Bojovali s jedním z bratrů. Chtěli podpálit Oázu. Mně to stačí. Není v nich nic dobrého. Ať Našeptavač Pokradmý pohltí jejich duše!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:12] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Važ slova, ctihodný Ismaíle.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:23] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Co navrhuješ ty, ctihodný Abu Bakre?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:31] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Jsem jednoznačně proti smrti.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:43] Pwent Biderbo: Chcel bych dodat ze sme oba prisli dobrovolne a vztdali se vasi spravedlnosti *pronese jen tak bokem*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:45] Jack: *koukne na Bakra*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:52] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:55] Jonaleth: Hod na dovednosti.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:55] Jonaleth: Na jakou dovednost chceš házet?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:59] Jonaleth: Všímavost
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:59] *hod na dovednost Všímavost (2): 21*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:21:59] Azrael: *hod na dovednost Všímavost: 21*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:04] lalin10 se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:07] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:09] Jonaleth: Hod na dovednosti.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:09] Jonaleth: Na jakou dovednost chceš házet?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:12] Jonaleth: Všímavost
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:12] *hod na dovednost Všímavost (0): 11*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:12] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: *hod na dovednost Všímavost: 11*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:14] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:16] Jonaleth: Hod na dovednosti.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:16] Jonaleth: Na jakou dovednost chceš házet?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:17] Jonaleth: Všímavost
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:17] *hod na dovednost Všímavost (0): 11*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:17] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: *hod na dovednost Všímavost: 11*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:19] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:20] Jonaleth: Hod na dovednosti.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:20] Jonaleth: Na jakou dovednost chceš házet?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:21] Azrael: mhmmm
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:23] Jonaleth: Všímavost
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:23] *hod na dovednost Všímavost (52): 70*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:23] Stařešina Ismaíl: *hod na dovednost Všímavost: 70*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:24] William Blake: *schová se rychle pod plášť*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:28] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:30] Jonaleth: Hod va vlastnosti.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:30] Jonaleth: Na jakou vlastnost chceš házet?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:32] Jonaleth: Nic, zpět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:32] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:33] Jonaleth: Hod na dovednosti.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:33] Jonaleth: Na jakou dovednost chceš házet?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:34] Jonaleth: Všímavost
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:34] *hod na dovednost Všímavost (0): 20*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:35] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: *hod na dovednost Všímavost: 20*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:44] William Blake: *rychle vyletí jako moucha ven*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:53] Stařešina Ismaíl: *zamračil se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:22:57] Stařešina Ismaíl: Viděl jsi, sajjide?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:05] Stařešina Ismaíl: Ona moucha jim chtěla uvolnit pouta!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:10] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: To mění situaci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:22] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Bratře Azraeli, postav se ke vchodu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:26] Pwent Biderbo: *zakrouti hlavou*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:28] Azrael: Zajisté
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:40] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Dobrá. Tento pokus, cizinci, vám dosti uškodil.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:45] Pwent Biderbo: Ked bychom chteli utect meli sme spostu prilezitosti
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:52] Jack: Ano, kdybysme chtěli útect..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:55] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Měli jste vážit své činy. Ctihodný Abu... domluv, prosím.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:23:57] Jack: Už jsme pryč tolikrát.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:02] Jack: *pokýve hlavou*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:05] Pwent Biderbo: *ukaze na Azraela* se ho zeptete
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:09] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Moudrý sajjide, jsem přesvědčen, že trest smrti není vhodný.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:18] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Ano, musí být potrestáni.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:25] Pwent Biderbo: *zakrouti hlavou*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:33] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Ale mírněji. Jejich smrt nijak neprospěje našim vztahům se severem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:42] Jack: *pousmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:48] Jack: Už tu jeden zemřel.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:49] Stařešina Ismaíl: To, co udělali oni, nijak nepřispělo našim vztahům se severem!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:54] Azrael: Jejich přítel mi vyhrožoval smrtí
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:24:55] Jack: *pokrčil rameny*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:25:02] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: A zemřel zaslouženě. Pokud vím, cizinče, máš mlčet.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:25:15] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Je veliká neúcta přerušovat mluvu stařešinů.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:25:18] Jack: *koukne na bedujína*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:25:27] Jack: *jen koukne k vrchu stanu a zmlkne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:25:35] Stařešina Ismaíl: *přikývne* Neumí se ani chovat, sajjide. Opakuji, že jsm pro smrt.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:25:46] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: A já opakuji, že jsem proti smrti.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:26:04] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Navrhuji useknout jim každému pravou ruku.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:26:13] Stařešina Ismaíl: Příliš mírné *odfrkne si*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:26:14] Jack: *zafuněl*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:26:22] Jack: *koukne si na ruku*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:26:34] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Moudře jsi promluvil, ctihodný Abá Bakre. Ctihodný Mustafo, co řekneš k cizincům ty?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:26:58] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Podle mého bychom je měli poslat k soudu na sever. Stále jsme poddanými Norina z Mithalliru, seveřana.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:27:11] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Nechce se ti snad soudit, ctihodný Mustafo?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:27:31] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Soudím nerad, sajjide. Zasluhují si smrt, ale ať jsou popraveni na severu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:27:49] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Nechci, aby Oáza byla znečištěna jejich krví.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:28:08] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Ne, v poušti jse pánem já, ctihodný Mustafo. Rozhodneme my.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:28:19] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Jak přikazuješ, sajjide. Pak jsem pro smrt.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:28:27] Stařešina Ismaíl: *trochu se pousměje*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:28:51] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Smrt cizinců není moudrá, sajjide. Nezapomeň na učení nekonečně milosrdného a slitovného Tawwába.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:29:25] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Zapomínáš, ctihodný Abú Bakre, že Tawwáb nám přikazuje být milsordnými k přátelům, ale být bez milosti k nepřátelům.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:29:31] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Tito muži se ukázali jako nepřátelé.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:29:31] William Blake: [Družina] *pouta na rukou mají již z půle nakousané, už když klečívali venku za trest, stačí zabrat a provaz rupne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:29:43] Jonaleth : [Pověz] *ne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:29:58] Stařešina Ismaíl: Smrt.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:30:16] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Jsou zde dva hlasy pro smrt a jeden proti, sajjide. Rozhodni se moudře
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:30:26] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: *přikývne* To také udělám.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:30:34] Jack: *koukne od stropu zpět na sajjída*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:30:44] Jack: *bez výrazu a z klidem ho sleduje*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:30:59] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Poté, co jsem viděl a slyšel tyto cizince... poté, co jsem viděl jejich pokus o útěk... jsem pro smrt.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:13] Stařešina Ismaíl: *usměje se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:16] Pwent Biderbo: *zakrouti hlavou*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:18] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: *zamračí se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:19] Jack: *lehce se usmál*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:24] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: *pokýve si*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:27] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:33] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:36] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:36] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:37] Jonaleth: Odpojit ovládání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:40] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:41] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:41] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:42] Jonaleth: Odpojit ovládání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:54] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Rozsudek bude vykonán hned.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:31:58] kladivator se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:32:29] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Vaše smrt bude bolestivá a pomalá, cizinci, abyste měli příležitost k uvažování o svých zločinech a skutcích.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:32:41] Hubert Boural ml.: [Družina] *k sekerníkovi před palácem* mal som sa dneska staviť za velitelom, akurát ně neřek v kerů hodiňu. Hasik vo tej nič nevéš což?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:32:46] Aniek se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:32:59] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Bude-li vám po vaší smrti udělena milost znovuzrození, vězte že budete z Oázy navždy vykázáni.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:33:11] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Vrátíte li se ze Druhé Strany, nadále budete pro beduíny nepřáteli.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:33:24] Jonaleth : [Pověz] Tož brachu, stav se kolem poludňa, ja?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:33:28] Jack: *mlčky poslouchá rozsudek*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:33:35] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Domluvil jsem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:33:42] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Ani já již nemám co říci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:33:57] Stařešina Ismaíl: *samolibě se usměje* Ani já. Jsem rád, že spravedlnost zvítězila.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:34:11] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Budiž tedy, ale předestírám, že tvé rozhodnutí není moudré, sajjide.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:34:13] Jack: *založí ruce na hrudi*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:34:29] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Chtěl bych, aby se vrátily staré časy, kdy jsme k cizincům byli pohostinní.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:34:46] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: To bychom chtěli všichni, ctihodný Abú Bakre, ale víš, že již nelze udělat krok zpět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:35:02] Stařešina Ismaíl: Ne po tom, jak se seveřané chvoají. Ne po tom, co znesvětili Matčino sídlo!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:35:07] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: *mlčky pokýve*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:35:15] Azrael: *pokýve*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:35:19] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Bratře Azraeli, dojdi pro Strážce.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:35:27] Azrael: Ano Sajjíde
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:35:42] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: *ještě si cizince prohlíží*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:35:55] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:36:05] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:36:08] Azrael: Bratře
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:36:11] Strážce Oázy: Ano?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:36:13] Azrael: Sajjíd si tě vyžádal
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:36:20] Strážce Oázy: Dobrá.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:36:36] Beduín - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:36:42] Strážce Oázy - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:36:52] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:36:56] Pwent Biderbo: Tej je z teho ze sme semka sli dobrovolne *zazubi se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:37:01] Strážce Oázy: Jsem zde, sajjide.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:37:06] Jack: *koukne na Pwenta*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:37:14] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:37:21] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:37:25] Jack: *pokrčíl lhostejně rameny*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:37:32] Strážce Oázy - příkaz stop přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:37:37] Strážce Oázy - příkaz pohlednout do mé tvare přijat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:37:45] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Dobrá.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:38:00] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Vykonáš rozsudek nad těmito cizinci, bratře. Ty a ještě jeden ze Strážců.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:38:07] Strážce Oázy: jaký je to rozsudek, sajjide?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:38:14] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Smrt. U kůlu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:38:30] Strážce Oázy: *kývne* U kůlu? Není to příliš tvrdé? Nikoho jsme tak po léta nepotrestali...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:38:40] Jack: Tak jsme první po dlouhé době
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:38:42] Jack: *pousmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:38:52] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Nejsi zde, abys pochyboval o rozhodnutí rady, bratře.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:38:57] Pwent Biderbo: aka cest *zamumla*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:39:00] Strážce Oázy: Omlouvám se ti, moudrý sajjide.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:39:03] Jack: *zazubbil se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:39:09] Strážce Oázy: Vykonám vůli tvou a vůli rady.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:39:16] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Tawwáb s tebou, bratře.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:39:21] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:39:29] Strážce Oázy: *zkontroluje cizincům pouta*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:39:48] Strážce Oázy: *a znovu je sváž, lépe*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:10] Strážce Oázy: Nuže, cizinci, pojďme. Je to vaše poslední cesta.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:17] Jack: Inu, jdem,
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:17] Strážce Oázy: *vede je*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:21] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:23] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:26] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:26] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:28] Jonaleth: Zapojit ovládání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:32] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:34] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:34] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:35] Jonaleth: Zapojit ovládání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:37] Jack: Zbohem, pouštní lide... snad jen poslední slova.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:40] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:40:52] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Mluv rychle.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:04] Pwent Biderbo: Na vasu mudrost sem nikda neveril *pokrci rameny* toj sa ukazalo ze som mal pravdu
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:04] Jack: Chodil jsem sem pro .. vaší moudrost..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:18] Jack: *usmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:23] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Nic sis z ní nevzal, cizinče.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:27] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:28] Strážce Oázy: Jdeme.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:29] Jack: Vidím, že jsem se spletl, když jsem v ní věřil.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:42] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:48] Pwent Biderbo: Pokail to nevadi
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:53] Strážce Oázy: *vede Jacka a Pwenta*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:41:57] Jack: A šup, nemam na to celej den
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:02] Strážce Oázy: Připoj se ke mně, bratře.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:09] Strážce Oázy: Potrestat cizince?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:10] Pwent Biderbo: Cekajte
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:10] Strážce Oázy: Ano.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:14] Jack: Na co?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:23] Pwent Biderbo: Mohu si nasadit zbroj ako valecnik v ne chcu umrit
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:30] Jack: *kývne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:31] Strážce Oázy: Ne, to nemůžeš.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:32] Jack: A není sám
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:38] Jack: neposkytneš mi ani tohle
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:39] Pwent Biderbo: *pokrci ramney*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:43] Strážce Oázy: Ne.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:45] Jack: Ty... "moudrý"
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:49] Strážce Oázy: Jdeme, cizinci.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:42:51] Pwent Biderbo: Ako meslis
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:03] Jack: Jen..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:07] Jack: POkud se někdy vrátím.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:11] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:17] Příležitostný útok : Strážce Oázy útočí na Škorpion : *zásah* : (14 + 27 = 41)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:17] Strážce Oázy útočí na Škorpion : *zásah* : (8 + 22 = 30)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:17] Strážce Oázy zranil Škorpion: 17 (17 fyzické)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:17] Strážce Oázy zabil Škorpion
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:28] Strážce Oázy: *přiváže Jacka ke kůlu*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:35] Strážce Oázy: *a Pwenta ke druhému*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:38] Jack: *ještě se protáhnul*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:44] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:47] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:47] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:48] Jonaleth: Odpojit ovládání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:52] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:53] Pwent Biderbo: tej bode dlohe co?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:56] Lilililil se připojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:57] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:57] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:43:58] Jonaleth: Odpojit ovládání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:05] Strážce Oázy: Bude, cizinče.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:10] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:13] Jack: Nebude, pwente, nebude.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:23] Nemůžeš použít neidentifikovaný předmět.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:33] Strážce Oázy: *kouká na ně a mlčí*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:39] Jack: A.. azraeli.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:43] Jack: Asi se loučíme.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:44] Jack: *usmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:52] Strážce Oázy: Sajjid si přál, abychom dohlédli na to, že zemřou.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:44:53] Jack: *pokyne mu hlavou*/
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:04] Jack: V tvou moudrost sem věřil nejvíc,
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:06] Pwent Biderbo: Toj Jacku bolo mi cto s tebo bojovat
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:08] Jack: a nejvíc sem se spletl.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:11] Azrael: Nechť tě tvůj buch ochraňuje na cestách temnot
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:11] Jack: Zbohem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:17] Jack: *koukne na Pwenta*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:19] Jack: *kývne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:25] Jack: Tak za každej boj, Pwente..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:30] Jack: A že jich nebylo málo..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:31] Strážce Oázy: Neurážej Tawwába, cizinče.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:32] Pwent Biderbo: Uvidime se na druhe strane kemo *usmeje se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:41] Jack: JO, uvidíme.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:43] William Blake: Na to zapomeňte
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:46] Jack: Shválně kdo z nás pojde dřív.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:51] Strážce Oázy: Co...co to?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:52] Azrael: Mílíš se Vsáms ebe!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:54] Jack: *usmál se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:57] Azrael: Argh!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:45:58] Pwent Biderbo: Rozvas nas
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:02] Jack: jo , končíme
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:03] Azrael: ZhiŇ!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:03] William Blake: *rozsekne pouta*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:05] Jack: Už sem slyšel dost
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:10] William Blake: na Jacku!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:11] Strážce Oázy: Poplaaaach!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:13] Pwent Biderbo: valeme bo jim to osolime?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:15] Azrael: 8áááááááá!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:19] Azrael: utíííkajííí!'
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:43] Strážce Oázy útočí na William Blake : *zásah* : (4 + 21 = 25)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:43] Strážce Oázy útočí na William Blake : *cíl ukryt: 50%* : (17 + 25 = 42)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:43] Strážce Oázy útočí na William Blake : *zásah* : (19 + 25 = 44)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:43] Strážce Oázy útočí na William Blake : *zásah* : (18 + 16 = 34)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:43] Strážce Oázy útočí na William Blake : *zásah* : (20 + 20 = 40 : Hod na ohrožení: 5 + 20 = 25)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:43] Strážce Oázy útočí na William Blake : *cíl ukryt: 50%* : (4 + 20 = 24)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:45] Strážce Oázy útočí na William Blake : *cíl ukryt: 50%* : (8 + 15 = 23)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:45] Strážce Oázy útočí na William Blake : *zásah* : (16 + 15 = 31)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:45] Strážce Oázy útočí na William Blake : *cíl ukryt: 50%* : (13 + 15 = 28)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:46] Strážce Oázy útočí na William Blake : *minul* : (1 + 10 = 11)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:47] Strážce Oázy útočí na William Blake : *minul* : (5 + 10 = 15)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:59] Používaný předmět byl přehozen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:46:59] Zbraň se používá jako dvouruční zbraň.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:05] Používaný předmět byl přehozen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:05] Zbraň se používá jako dvouruční zbraň.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:09] Používaný předmět byl přehozen.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:09] Zbraň se používá jako dvouruční zbraň.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:19] Azrael: Árgh!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:23] Strážce Oázy: Kde jsou?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:26] Jack: *už je někde u mamonína*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:31] Jonaleth : [Pověz] *ne, není*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:38] Azrael: Vládnou magií!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:41] William Blake: *BĚŽÍ POHROMADĚ*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:44] Strážce Oázy: U Tawwába...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:45] Azrael: Argh !
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:53] William Blake: *jsou v trpau z pouště*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:54] Jack : [Pověz] //vysvětlíš mi, když přesekal pouta, zůstal u kůlu?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:47:58] Azrael: *začne dýchat z hluboka*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:16] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:16] Azrael: Toto je … grrrr!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:18] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:18] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:19] Jonaleth: Odpojit ovládání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:25] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:26] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:26] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:27] Jonaleth: Zapojit ovládání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:29] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:30] Jonaleth: Ovládání postavy a IC záležitosti...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:30] Jonaleth: Zde je možné vypnout a opět zapnout ovládání postavy hráčem. Pokud je u postavy odpojené ovládání tak se nemůže hýbat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:31] Jonaleth: Zapojit ovládání
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:46] Strážce Oázy: Aby je Našeptavač spral!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:48:54] Strážce Oázy: Ten mág bude potrestán!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:49:00] Azrael: Bude zabit!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:49:07] Strážce Oázy: To bude.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:49:14] Azrael: Bez okolků
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:49:23] Strážce Oázy: Pošleme zprávu na sever.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:49:31] Strážce Oázy: Ano. Jdeme za sajjidem.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:49:33] Azrael: Ano
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:01] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:10] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:13] Azrael: Vrať se do stanu, ženo
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:25] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:37] Azrael: Sajjíde!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:38] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Co je, Azraeli?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:45] Azrael: Uprchli!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:51] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: *zamračí se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:56] Azrael: To ten mág
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:50:58] Stařešina Ismaíl: To sand ne!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:51:03] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: To je hanba.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:51:10] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Klid, bratři.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:51:14] Azrael: Ten mág kterého jsem vykázal …
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:51:22] Azrael: Ten který mi dokonce vyhrožoval smrtí
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:51:26] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Jak se to stalo? Znáš toho mága, Zaslechl jsi jeho jméno?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:51:39] Azrael: Ano, přesdívají ho Bílí
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:51:49] Azrael: Je to muž v bílém
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:51:55] Azrael: Prá mocná mág
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:01] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Pošlu posla na sever, Azraeli. Ti cizinci spravedlnosti neuprchnou.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:09] Stařešina Ismaíl: Ani ten mág.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:14] Stařešina Ismaíl: Pozná hněv našeho lidu!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:18] Azrael: V to doufám, Sajjíde *kývne všem*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:21] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: Vidím, že jsm se mýlil...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:27] Azrael: Já taktéž
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:29] Stařešina Mustafa Ibn Hakím: Měli jsme je zabít rychle.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:32] Ondrasman se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:37] Azrael: Na místě je popravit
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:37] Stařešina Ismaíl: To měli.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:47] Stařešina Ismaíl: Tady vidíš, Azraeli, jací cizinci doopravdy jsou.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:52:54] Azrael: *přikývne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:53:02] Azrael: Tolik důvěry jsem k nim choval
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:53:08] Azrael: To už se nikdy nestane
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:53:20] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Neříkal jsem ti snad, abys cizincům nedůvěřoval?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:53:33] Stařešina Abú Bakr Al-Istavaní: I já se v nich mýli, sajjide. Azrael je ještě mladý.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:53:44] Azrael: říkal Sajjíde *přikývne* Zase jsi měl pravdu …
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:54:00] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: A teď běž, vůdče karavany.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:54:07] Azrael: *přikývne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:54:08] Bel Ibn Ali Vrchní beduín: Musíme s bratry mnohé věci probrat.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:54:20] Stařešina Ismaíl: To ano.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:54:24] Azrael: Zajisté, nechť Nad váma bdí Tawwáb
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:55:27] SERVER : [PJ] Dne 25.2.1131 p.v.d. 10:16 William Blake (Scrappy) zavraždil NPC Strážce Oázy v místě . Aura byla změněna o -10.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:55:32] SERVER : [PJ] Dne 25.2.1131 p.v.d. 10:16 William Blake (Scrappy) zavraždil NPC Strážce Oázy v místě . Aura byla změněna o -10.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:55:51] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:56:33] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:56:34] Jonaleth: Zničení placeablu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:56:39] Jonaleth: Jakou akci chceš provést?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:56:40] Jonaleth: Zničení placeablu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:56:56] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:57:04] Jack: Ach bože, já nechci zpátky do Tiru !
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:57:16] Pwent Biderbo: Posral tie lovec ne my, *poskrabe se na hlave*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:57:28] Pwent Biderbo: a oni vedi ze chceme do Drehanu
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:57:34] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:57:38] Azrael: Popravit na místě a před všema Cizincama
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:57:45] Azrael: Měli by pak strach a respekt!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:04] [Server] Jste nyní v oblasti Plné HxH.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:09] Jack: Ne bílej kouzla a buď pojdu já, nebo oni
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:12] Pwent Biderbo: vzdyt ja som ta jen branil a odsudili ma k smrti
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:12] Jack: Ale tohle takhle nenechám
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:23] Jack: právě pro to zemřou
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:26] Jack: Jsou hloupý
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:27] William Blake: Jacku, je to horší jak s Gnolama
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:30] Jack: Slyší jen co chtějí
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:34] Pwent Biderbo: Ten soud bol vysmech
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:36] William Blake: nemůžeš tam nakráčet a pobíjet
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:40] Pwent Biderbo: Plivnuti do obliceje
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:40] Jack: Jenže gnollů sou stovky.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:46] Jack: Těhlech jen dvacet?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:50] Jack: nevadí, pomřou všichni.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:58:58] William Blake: co ti stařešinové?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:03] Pwent Biderbo: *ztuhne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:04] Jack: A připomínám, já to nechtěl.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:05] William Blake: vypadali vážně nebezpečně
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:11] Jack: To oni prolily.. prnví krev.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:15] Jack: *první krev
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:18] William Blake: *dá si ruku na srdce*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:21] William Blake: *sykne bolestí*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:24] natse se odpojil jako hráč..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:28] Pwent Biderbo: CHces ve troch napadnout oazu?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:32] William Blake: bude to naše smrt *povzdechne*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:33] Jack: *pokrčí rameny*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:37] Jack: Aspoň dostanou co chtěli.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:42] Pwent Biderbo: nemam zbran *zamraci se*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 18:59:50] Jack: Vezmeme si je z toho stanu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:00] William Blake: počkáme na noc
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:10] Jack: Noc je hodně daleko.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:20] William Blake: ve dne tě každej uvidí
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:28] William Blake: jacku, chápeš, co tím uděláš?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:31] Pwent Biderbo: ja a my sme neprehlednutelni
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:34] Jack: To, co oni mě..
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:39] William Blake: sebereš ženám muže a dětem otce
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:43] Jack: Víš, já držím zásady.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:48] Jack: A ještě, tam jak blbec naklusám
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:53] Jack: Abych se přiznal k tomu
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:00:56] Jack: Co jsem udělal
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:00] Pwent Biderbo: Ja takej
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:04] Jack: Ale tady, končí moje zásady a kodexi
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:08] Pwent Biderbo: Pridu a polozim jim sekeru primo pred ne
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:15] Pwent Biderbo: Mali sme sancu utect
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:21] Jack: jo, nešli jsme...
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:24] Jack: Ne, tohle neberu
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:26] Pwent Biderbo: Ale misto toho sme cekali a nechali se mucit!
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:27] William Blake: počkejte
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:33] William Blake: jestli to někdo z vás přežije
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:39] Jack: Snad je Hreboh na mojí straně.
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:41] William Blake: řekněte Camélii, že moje odpověd je ano
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:01:42] Pwent Biderbo: a nakonec nas odsodi k smrti
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:02:15] William Blake: Camélie, naše láska byla na první pohled jasná
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:02:19] Pwent Biderbo: Durmin vyslis ma v tezkej chvili *zacne se potichu modlit*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:02:36] William Blake: boje srce je teď raněno činem, který jsem spáchal, ale již není cesty zpět
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:02:58] William Blake: měl jsem šanci vrátit se domů, ale můj život by byl plný strastí
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:03:11] William Blake: nemám na výběr, buď život, nebo smrt
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:03:31] William Blake: život plný bolesti, nebo smrt, kterou skončí vše
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri May 21 19:04:14] Pwent Biderbo: Nemate neco k piti?
Kraki Skengdrang
Zamčeno