Jon - Pwna!

Neaktuální a stará témata

Moderátor: Dungeon Master

Zamčeno
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

LOL

Příspěvek od hemendo »

Nechápu, že se tu s ním vůbec hádáte a snažíte se mu stále vysvětlit, co udělal špatně, když to on moc dobře ví a jen vás tu provokuje, nálepku si zaslouží asi 1000x víc jak Nalk, ale musím uznat, že je celej tenhle topic docela k smíchu. :D :D :D (OT neOT, je to tak.)
Bas
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Tak proč to tu ještě víc rozvrtáváš, když už tu byl klid a ticho?
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Tak jsme ještě upřesnili záznam na pranýři doplněním závorky explicitně vysvětlující, že CvC Srappy nezačal a možná o něm ani nevěděl, aby si to tedy nikdo nevysvětloval nějakým zavádějícím způsobem.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Luelle
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 8. 2007 12.24
Bydliště: Dějiště bitvy národů

Příspěvek od Luelle »

zamkněte tuhle posmrtnou křeč =)
16? Tak to je v pohodě
tenskytarou
Příspěvky: 46
Registrován: 27. 2. 2010 20.43

Příspěvek od tenskytarou »

Scrappy, nebo spíš Wille. Kdekdo ví, že jsem se tě tady ve foru zastával. Měl jsem od tebe informaci, že tvůj případ nikdo neřeší a hniješ někde ve vězení. Mnozí mne tu sepsuli, neb řešili trošku něco jiného než o co mi šlo - aby se řešil tvůj případ, protože mi přišlo škoda, že tak dobrý hráč je někde zastrčený.

Dokážu pochopit, že máš vztek, neboť i ze strany DM došlo pravděpodobně k nějakým chybám. Snažil jsem se trochu prokousat tímto forem, přiznávám, že jsem nepročítal všechny logy, ne, tolik času tomu nedám, byl jsem na dovolené a další mě čeká. Jedno však je ale zřejmé - v tvých příspěvcích je víc sarkasmu a zloby než nějaké pokory a touhy po smíření. V tom tě nepoznávám. To už není ten Will, kterého jsem si vážil. Opravdu jsi zneužíval chybu hry, co s tím můžeš udělat jiného než se pokorně omluvit a přijmout trest? Každý se těšíme na nový level, každý toužíme po pár expech a nechceme je ztrácet. Ale co je důležitější? Expy a schopnosti tvé postavy nebo tvá kvalitní a poctivá RP hra a vztahy s ostatními hráči? Tvou chybu neomluví ani chyby jiných, ani tvoje předešlá skvělá RP hra.

Myslím, že jsou pro Tebe v zásadě jen dvě cesty. Odejít a nebo zůstat. Pokud chceš odejít, odejdi tiše a s konečnou platností, bez dalších opakovaných návratů. Mateš tím okolí. Odejdi bez dalších stránek plných sarkasmů. A nebo přijmi trest. Dělej dál dobře to, co jsi dělal dobře - hraj svou roli. A hraj poctivě. Tvá hra mne a mnohé jiné pobavila mnohem víc, než hra většiny tvůch odpůrců Jestli se rozhodneš opravdu skončit, budeš nám chybět.

Nepíšu ti to PM. Veřejně jsem se tě zastával, veřejně ti tedy říkám svůj postoj.

Hodně štěstí.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jen menší žádost kamarádům hráčů Babec/Scrappy a Frozikk:
Pokud máte problém s tím, jak celá situace byla odehrána ze strany nezávislých žoldáků - a to z jakéhokoliv důvodu (např. seděl jsem za něčím monitorem, když to celé probíhalo a prostě se mi to nezdá) - tak prosím pište do PM, případně půjde-li o něco závažného pište rovnou asi DM Jonovi, který tu kauzu měl na starosti (s asistencí DM Naylun).
Proč o to žádám? Jednak ne každého baví řešit při hře nějaké věci, které se staly před pár týdny a už je vypustil z hlavy. Jednak je to i částečně proti pravidlům (ta pasáž o zbytečných tellech, případně obtěžování tellem apod.).
Chápu, že vám dotyční pomohli do začátku - hlavně jsem si všiml, že celý Tirian zná naleziště určitých vzácných drahých kovů. Chápu, že jsme vám nepomohli, ale uvažte že tu jsme všichni smrtelníci, takže nemůžeme být všude po Desce a pomoci každému nováčkovi.

PS: problémy hvězdičkových notací apod. je rozebrán hezky např. viewtopic.php?t=3906&start=0 takže tak vážení.…

EDIT: omlouvám se za překlepy a případné chybky...jsem unavený a melu z posledního
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
FroziKk
Příspěvky: 24
Registrován: 20. 12. 2008 21.07

Příspěvek od FroziKk »

Upřímně, je mi to dost jedno a už je to dávno co jsem to přestal řešit. Pokud to má Scrappy dál v plánu řešit, já ne, takže ohledně tohohle přes něj.

Popravdě, pár věcí se mi tam tehdá nelíbilo, ale už se tak stalo tak k čemu mi je řešit něco po bezmála dvouch měsícíh, beztak už se nic nezmění. Co sem potřeboval vyřešit už jsem vyřešil a nemám v plánu se v tom dál rejpat.
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Mě se toho nelííbilo móóóc a poštvávám armádu nemrtvých na vás za to! Muhehe!!! :diablo:
Ale hlavně, od té doby, co mě KaTo naučil házet vidle neřeším už nic, protože vidle jsou vidle a tak už ani vy nic neřešte, jináč mám i vidle jako mířenou střelu tak bacha! :horse: (To smajlík: to nemůžeš v té hnátě držet vidle?!)
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

*začne se chlámat smíchy tomu, co se právě před chvíli dozvěděl o Jackovi a dění kolem* :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: se mi zdá, že se tady ty failly začínají rozrůstat :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

//EDIT Naylun: Takovýto příspěvek může být z fora dle nového pravidla smazán, protože působí jako výsměch lidem, kteří sehráli Jackovo zadržení. Pokud máš zájem nějak konstruktivně onu událost řešit, zvol jinou formu.
Prej smazán
Scrappy
Příspěvky: 181
Registrován: 14. 6. 2009 23.09
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Scrappy »

Scrappy píše:*začne se chlámat smíchy tomu, co se právě před chvíli dozvěděl o Jackovi a dění kolem* :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: :megalol: se mi zdá, že se tady ty failly začínají rozrůstat :megalol: :megalol: :megalol: :megalol:

//EDIT Naylun: Takovýto příspěvek může být z fora dle nového pravidla smazán, protože působí jako výsměch lidem, kteří sehráli Jackovo zadržení. Pokud máš zájem nějak konstruktivně onu událost řešit, zvol jinou formu.
Jen jsem vyjádřil své emoce, protože jsme se tomu s Frozem jen společně zasmáli, že už nás nic nepřekvapí.

Řešení se zdá být jednoduché, ale celkem těžko vykonatelné: Být rychlejší k slyšení než v jednání.

S tím mám jak koukám problém i já :ermm: , ale co už. Vážně mi to přišlo směšné, protože je to něco podobného jako u mého prvního věznění. (Jack a Will jako bráchové a jak koukám, potkává je stejný osud :megalol: ) :bigwink:
Prej smazán
Zamčeno