Drobná zvířata

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Kamtar
Příspěvky: 7
Registrován: 22. 8. 2010 20.11

Drobná zvířata

Příspěvek od Kamtar »

Bylo by dobré udělat něco s koroptvemi,rackami,atd. Je mi jasné že kvůli tomu nebudete editovat modul ale bylo by dobré pak nad tím někdy myslet.Chápu že jsem čarodějka na nízké úrovni ale to aby mě racek málem složil na 3 rany je moc :biggrin: to přece jsou obyčejní rackové žádní očarovaní nebo zmutovaní když už to útočí tak ať to nedává žádné požkození nebo jenom s malou pravdepodoností i když by bylo realistější kdyby ten racek se snažil uletět.
Pania Ferreles
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Myslím že tohle to se tady už několikrát řešilo. A neboj se, netýká se to jen tvého nízkého lvl ono stačí vlítnou do jezevčin....a jezevci vás zhryžou k nepoznání. Bylo by dobré kdyby dávali max za 1 dmg tyto slabé bytosti, ale jelikož je WB mimo tak myslím že i kdyby někdo s tím něco hctěl dělat, nepochodí
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

A hold jsme si už zvykli na onen EQ standart, kdy se hráč na nízkém lvlu bojí všeho v okolí. Díky bohům, že ve hře nejsou i veverky. *pokrčí rameny*

Vydrž a za pár lvlů ti to tak strašné nepříjde.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Racky maj byt vyzva aj pre epicke urovne tak preto :bigwink:
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Něco ve stylu když dvě epické postavy zabila krysa? :biggrin:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Re: Drobná zvířata

Příspěvek od cybermisa »

Kamtar píše:Bylo by dobré udělat něco s koroptvemi,rackami,atd. Je mi jasné že kvůli tomu nebudete editovat modul ale bylo by dobré pak nad tím někdy myslet.Chápu že jsem čarodějka na nízké úrovni ale to aby mě racek málem složil na 3 rany je moc :biggrin: to přece jsou obyčejní rackové žádní očarovaní nebo zmutovaní když už to útočí tak ať to nedává žádné požkození nebo jenom s malou pravdepodoností i když by bylo realistější kdyby ten racek se snažil uletět.
Nevim, zda toto bylo zrovnika nejlepsi privitani, kazdopadne vitej na EQ :clover:

Na EQ je setting sveta dost odlisny vuci standard NWN a ostatnim serverum. Postava jako jednotlivec zde moc nedokaze je maximalne podporovana skupinova hra a interakce postav. EQ je pro low level postavy a obzvlaste v pripade novych hracu dosti drsna a vyzaduje zvysenou opatrnost a obezretnost. Obzvlaste pozor na jezevce, ti maji ze vsech EQ bestii nejvetsi pocet zarezu … :smile:
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Na to by se hodilo přísloví: "Když zabíjíte málo, dostanou vás jezevci, když moc, PLACOS"
Kamtar
Příspěvky: 7
Registrován: 22. 8. 2010 20.11

Příspěvek od Kamtar »

Já už jsem se s tím za ty tři úrovně a pár dní stihl dost obeznámit.Jenom sem se divil že je při načítání v jednom tipu napsaný že bestie jsou realnější ale tohle mi realnější moc nepřišlo :biggrin: ale je to zajímavý komedialní prvek :biggrin: Dejme tomu čaroděj co se učil studoval aby ovládl mocnou magii ikdyž je teprve na začátku a vydal se za dobroduřstvím prouzkoumávat jiné světy a najednou tam po hobitíně prchá před slepicí na tohle nakreslete komix
Pania Ferreles
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Kamtar píše:Já už jsem se s tím za ty tři úrovně a pár dní stihl dost obeznámit.Jenom sem se divil že je při načítání v jednom tipu napsaný že bestie jsou realnější ale tohle mi realnější moc nepřišlo :biggrin: ale je to zajímavý komedialní prvek :biggrin: Dejme tomu čaroděj co se učil studoval aby ovládl mocnou magii ikdyž je teprve na začátku a vydal se za dobroduřstvím prouzkoumávat jiné světy a najednou tam po hobitíně prchá před slepicí na tohle nakreslete komix
Znáš to... v reklamě ti taky neřeknou, že vedlejším produktem je to a to a to... :biggrin: hlavně se nenech odradit a bojuj s tím (nebo doslovně řečeno: spíš zatím nebojuj vůbec) :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Kamtar
Příspěvky: 7
Registrován: 22. 8. 2010 20.11

Příspěvek od Kamtar »

mě ani moc bojovat nebaví spíš tak cestovat jednou za dva dny si přividělat rýžováním a koupit postavě zase něco jinýho protože ty starý věci jsem už okoukal a přidou mi nudný (jak pro mě tak pro ni :biggrin: ) Napřed nový šaty pak plášť ten se mi moc nelíbil tak jsem si koupil jiný pak jsem to po nějaké době nabarvil pak už to začala být nuda tak jsem si koupil deštník a pak mi zase přišlo divný rýžovat v tom tak jsem si koupil něco "do lesa" a k tomu kabelku atd... Jednou jsem byl nadšený tak z neviditelnosti že jsem si řekl že musím zajít do hobitína v noci hodím neviditelnost procházím kolem skřetů a hup kouzlo je pryč :biggrin:
Pania Ferreles
GeForce
Příspěvky: 19
Registrován: 16. 7. 2010 23.32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GeForce »

Kamtar píše:mě ani moc bojovat nebaví spíš tak cestovat jednou za dva dny si přividělat rýžováním a koupit postavě zase něco jinýho protože ty starý věci jsem už okoukal a přidou mi nudný (jak pro mě tak pro ni :biggrin: ) Napřed nový šaty pak plášť ten se mi moc nelíbil tak jsem si koupil jiný pak jsem to po nějaké době nabarvil pak už to začala být nuda tak jsem si koupil deštník a pak mi zase přišlo divný rýžovat v tom tak jsem si koupil něco "do lesa" a k tomu kabelku atd... Jednou jsem byl nadšený tak z neviditelnosti že jsem si řekl že musím zajít do hobitína v noci hodím neviditelnost procházím kolem skřetů a hup kouzlo je pryč :biggrin:
No jo kouzla sou občas pes :biggrin: Ale koukam že se nenudíš, hlavní je, když tě to baví...

Jinak já když nedávno začínal, tak byla zima a pořád mi skákaly hlášky:"Máš už pořádný hlad, začínáš mít žízeň, cítíš se být unavený, je ti zima, pokud s tím něco neuděláš mohl by to být zápal plic" atd... takže pokud jsi toto překousnul, pak máš sladkou budoucnost ;)
Jack - R.I.P
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Mě tedy překvapilo, že tvá postava racka vůbec donutila bojovat... nejspíše udělala něco špatně.

Nicméně... v reálu vás jezevec docela může dostat, ta šelma dokáže být pěkně zuřivá - a to nechtějte, aby jich bylo víc... kor nevycvičené a beze zbraně.

V každém případě... tady nejste v reálu, ale v nějakém světě. Ten svět tak funguje. Kdyby na něm byli levitující jezevci, budou na něm levitující jezevci. A vaše postavy, hlavně ty, které se na desce narodily, nic jiného neznají... a musí jím to přijít úplně normální, a nezbyde jim, než se tomu přizpůsobit.

Tak proč se vždycky najde někdo, kdo začne reptat, že je někde něco moc. Smiřte se s tím, že to tak je. Vždyť je na EQ tolik klidných míst, kde nic nehrozí. Pokud je někde nebezpečno, nechoďte tam přeci. Nebo si zajistěte ochranu... je tolik hráčů, co rádi udělají průvodce.

A jinak, jak se říká, "Kdo se bojí, nesmí do lesa".

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Aefar píše:Mě tedy překvapilo, že tvá postava racka vůbec donutila bojovat... nejspíše udělala něco špatně.

Nicméně... v reálu vás jezevec docela může dostat, ta šelma dokáže být pěkně zuřivá - a to nechtějte, aby jich bylo víc... kor nevycvičené a beze zbraně.

V každém případě... tady nejste v reálu, ale v nějakém světě. Ten svět tak funguje. Kdyby na něm byli levitující jezevci, budou na něm levitující jezevci. A vaše postavy, hlavně ty, které se na desce narodily, nic jiného neznají... a musí jím to přijít úplně normální, a nezbyde jim, než se tomu přizpůsobit.

Tak proč se vždycky najde někdo, kdo začne reptat, že je někde něco moc. Smiřte se s tím, že to tak je. Vždyť je na EQ tolik klidných míst, kde nic nehrozí. Pokud je někde nebezpečno, nechoďte tam přeci. Nebo si zajistěte ochranu... je tolik hráčů, co rádi udělají průvodce.

A jinak, jak se říká, "Kdo se bojí, nesmí do lesa".
Abych se přiznal tak mi to přesně bereš z úst. S tímto souhlasím, je to tak, tak to tak i berte. Toto "reptání", jak tu označil Aefar, si zkuste představit tak, že půjdete do parlamentu a budete jim navrhovat a říkat, co je ve vládě špatně, že krávy nelétají. Udělali byste to? Ono to špatně třeba je, ale je to tak. :biggrin:
merlik
Příspěvky: 235
Registrován: 28. 1. 2007 20.32
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od merlik »

Berte svět jaký je, jak tu už bylo napsáno několikrát. Já osobně nikdy nezkoušel jít v noci do lesa a šťouchat do jezevce. Za prvé nevím kde ho hledat, za druhé bych se bál.

Když už něco měnit, jde to zkusit určitě IC, ale výsledky budou stejné jako u nás - svět nezměníte. Ani IC, natož OOC.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

merlik píše: Za prvé nevím kde ho hledat, za druhé bych se bál.
Zas to nepřeháněj,já bych řekl že i nováček pochvelce zjistí že "Jezevčiny" se jmenují s nějakého pádného důvodu.
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Aefar píše: Nicméně... v reálu vás jezevec docela může dostat, ta šelma dokáže být pěkně zuřivá - a to nechtějte, aby jich bylo víc... kor nevycvičené a beze zbraně.
Byls v lese? Jezevec uteče když ě vidí, je sice velkej, ale ueče, ne že by ti ukousl nohu :biggrin: :bigwink:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Bas píše:
Aefar píše: Nicméně... v reálu vás jezevec docela může dostat, ta šelma dokáže být pěkně zuřivá - a to nechtějte, aby jich bylo víc... kor nevycvičené a beze zbraně.
Byls v lese? Jezevec uteče když ě vidí, je sice velkej, ale ueče, ne že by ti ukousl nohu :biggrin: :bigwink:
Noo třeba na EQ mají všichni jezevci nějaký mateřský instinkt a vždy je poblíž nějaký "jezevčátka" proto útočí :biggrin:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Skurkaa píše:
Bas píše:
Aefar píše: Nicméně... v reálu vás jezevec docela může dostat, ta šelma dokáže být pěkně zuřivá - a to nechtějte, aby jich bylo víc... kor nevycvičené a beze zbraně.
Byls v lese? Jezevec uteče když ě vidí, je sice velkej, ale ueče, ne že by ti ukousl nohu :biggrin: :bigwink:
Noo třeba na EQ mají všichni jezevci nějaký mateřský instinkt a vždy je poblíž nějaký "jezevčátka" proto útočí :biggrin:
Třeba na EQ ještě nejsou asfaltky, obrovské kovové rychle se pohybující objekty atd. :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Bas píše:
Aefar píše: Nicméně... v reálu vás jezevec docela může dostat, ta šelma dokáže být pěkně zuřivá - a to nechtějte, aby jich bylo víc... kor nevycvičené a beze zbraně.
Byls v lese? Jezevec uteče když ě vidí, je sice velkej, ale ueče, ne že by ti ukousl nohu :biggrin: :bigwink:
No... možná bych utíkal rychleji... co kdyby :smile:

V lese jsem byl X-krát, X-krát jsem byl také varován, nikdy jsem ho nepotkal. Ale říkám si, že ta varování nebyla nadarmo.

Pro ty další, co na tuhle situaci z reálu ragovali - zase srovnáváte. Jste na EQ, nejste tady. Na EQ je jezevec agresivní šelma, která na lidi útočí. Stejně jako EQ kraba, ani EQ jezevce nepotkáte v reálu. Tak už se s tím smiřte a nehledejte důvody, proč to tak je. Je to tak. :smile:

Můj kamarád, skvělý PJ, měl ve svých dobrodružstvích občas oblíbenou NPC mluvícího jezevčíka. Taky jsme nesrovnávali s reálem... že jezevčíci nemluví.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Aefar píše:
Bas píše:
Aefar píše: Nicméně... v reálu vás jezevec docela může dostat, ta šelma dokáže být pěkně zuřivá - a to nechtějte, aby jich bylo víc... kor nevycvičené a beze zbraně.
Byls v lese? Jezevec uteče když ě vidí, je sice velkej, ale ueče, ne že by ti ukousl nohu :biggrin: :bigwink:
No... možná bych utíkal rychleji... co kdyby :smile:

V lese jsem byl X-krát, X-krát jsem byl také varován, nikdy jsem ho nepotkal. Ale říkám si, že ta varování nebyla nadarmo.

Pro ty další, co na tuhle situaci z reálu ragovali - zase srovnáváte. Jste na EQ, nejste tady. Na EQ je jezevec agresivní šelma, která na lidi útočí. Stejně jako EQ kraba, ani EQ jezevce nepotkáte v reálu. Tak už se s tím smiřte a nehledejte důvody, proč to tak je. Je to tak. :smile:

Můj kamarád, skvělý PJ, měl ve svých dobrodružstvích občas oblíbenou NPC mluvícího jezevčíka. Taky jsme nesrovnávali s reálem... že jezevčíci nemluví.
No jo ale ys psal v reálu :biggrin: :bleh: sem to vzal podle toho, minule když mě viděl tak zdrhal až se za ním prášilo....ale ttak to už je působením civilizace žejo :smile:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Odpovědět