Chlébský podzim aneb v Týništi po VI.

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Naylun píše:Já jsem pro paralympiádu. Nebo noční orientační běh :) Ale s tim, že na tomhle Q by DM klidně nechalo pochcípat celou družinu :smile:
ty něco ti mi říká, že účastníci chlébského po 22:00 jsou všichni jeden velký tým paralympioniků :blink:

ale jinak jsem pro cokoli :d můžem klidně udělat noční etapovku, na každé zastávce panáka (zastávek aspon 10) a … kdo první trefí z konečného bodu zpět na chatu je vítěz:))
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Dron píše:Celníci a pašeráci

Stručně: Jedna skupina (většinou větší) se snaží propašovat určité zboží (předměty, lahve :-) ) z jednoho místa v lese na druhé a druhá skupina na ně číhá a zboží zabavuje. Podle počtu účastníků musí být herní prostor dostatečně velký a nepřehledný (les) a nejlépe je to za šera a baterkama, kdy jima celníci "střílej" pašeráky (na koho posvítí, musí zastavit a je mu zboží zabaveno). Přes den se volá jméno pašeráka apod.
Znám ! A ještě jsme to dělali tak že zboží může přenášet na sobě skrytě a když ho celník nenajde do nějaké doby prohledávání, má smůlu a musí pašeráka pustit. Ale je fakt že my to hrávali.. hm.. jen v holčičím oddíle. :biggrin:

ale máte vůbec vůkol baterky? Možná by šly ty jména i... v noci?
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Braenn píše:
Dron píše:Celníci a pašeráci

Stručně: Jedna skupina (většinou větší) se snaží propašovat určité zboží (předměty, lahve :-) ) z jednoho místa v lese na druhé a druhá skupina na ně číhá a zboží zabavuje. Podle počtu účastníků musí být herní prostor dostatečně velký a nepřehledný (les) a nejlépe je to za šera a baterkama, kdy jima celníci "střílej" pašeráky (na koho posvítí, musí zastavit a je mu zboží zabaveno). Přes den se volá jméno pašeráka apod.
Znám ! A ještě jsme to dělali tak že zboží může přenášet na sobě skrytě a když ho celník nenajde, má smůlu. ale je fakt že my to hrávali.. hm.. jen s holky. :biggrin:

ale máte tady vůkol baterky? Možná by šly ty jména i... v noci?
No jako to prohledávání v kombinaci s tím, že celníci zabavenou flašku vypijou mi už přišlo trochu HC :biggrin:

Tedy abych upřesnil, nechtěl bych být v kůži pašeračky chycené za tmy třemi celníky :biggrin:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Dron píše:No jako to prohledávání v kombinaci s tím, že celníci zabavenou flašku vypijou mi už přišlo trochu HC :biggrin:

Tedy abych upřesnil, nechtěl bych být v kůži pašeračky chycené za tmy třemi celníky :biggrin:
Logika je jednoduchá - první pašeračka (nebo pašerák v holčičím převleku) si nechá najít lahev.. celníci ji vypijí.. a pak, řekla bych, má zbytek pašeráků klidnou šichtu až do kocne hry
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

to se bude pašovat francouzskej absinth? nebo co, že se zrušíme po jedné flašce? :biggrin:
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Kdepak, pašovat se bude wolframium. Ve flaškách. Bude to taková zatěžkávací zkouška jednoho projektu, že draku? :dribble:

A celníci ho samo můžou pít :)
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

mmm... lahodná představa :biggrin:
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Braenn píše:
Naylun píše:Já jsem pro paralympiádu. Nebo noční orientační běh :) Ale s tim, že na tomhle Q by DM klidně nechalo pochcípat celou družinu :smile:
ty něco ti mi říká, že účastníci chlébského po 22:00 jsou všichni jeden velký tým paralympioniků :blink:

ale jinak jsem pro cokoli :d můžem klidně udělat noční etapovku, na každé zastávce panáka (zastávek aspon 10) a … kdo první trefí z konečného bodu zpět na chatu je vítěz:))
pro otrlé alkoholiky jsme hrávali chlastací olympiádu. Krásné na tom je, že stačí pouze pití a zbytek disciplín se dá domyslet na místě ;)
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

sakra a co ty kostými? :clover:
PODPIS
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

No já nevím, jsou tu nějaké návrhy?:) já bych se toho letos i vzdala, nebo uděláme ten loňský druhý nejobodovanější nápad - pohřeb?:D
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Braenn píše:No já nevím, jsou tu nějaké návrhy?:) já bych se toho letos i vzdala, nebo uděláme ten loňský druhý nejobodovanější nápad - pohřeb?:D
Buďto pohřeb... nebo nic, v té zimě. Pohřeb se dá přežít, ale kvádro si neberu, bude to takový méně formální pohřeb.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
sciorp
Příspěvky: 1991
Registrován: 31. 3. 2007 19.54
Bydliště: Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sciorp »

ježiš vy jste šméčka to je hrozný :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh: :bleh:
tak já přijedu za zvíře, ale když o tom tak přemejšlim tak to jsem po 12 pivech pokaždý
PODPIS
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

A nebo se můžem vykašlat na pohřeb, a udělat téma - barvu. Tedy, tentokrát samozřejmě černou.

Prostě všecko co jde černý:)
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Braenn píše:A nebo se můžem vykašlat na pohřeb, a udělat téma - barvu. Tedy, tentokrát samozřejmě černou.

Prostě všecko co jde černý:)
hm, takže oproti normálu žádná změna :D
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

néééé černá nééé :biggrin:
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

Tak všetcia čierna a Magumik ružovučka aby ladil s ručnikem
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Kapik píše:
Braenn píše:A nebo se můžem vykašlat na pohřeb, a udělat téma - barvu. Tedy, tentokrát samozřejmě černou.

Prostě všecko co jde černý:)
hm, takže oproti normálu žádná změna :D
no pozor, nějaké trapné nápisy nejsou dovoleny! jediná správná černá je.. celá černá :))

Magnumik: koukej zainvestovat do nového ručníku. Speciálně tobě povolíme na černé růžové lemy.
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Braenn píše:Magnumik: koukej zainvestovat do nového ručníku. Speciálně tobě povolíme na černé růžové lemy.
:biggrin:

allekoo: JŮŮŮ :dribble:
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Braenn píše:
Kapik píše:
Braenn píše:A nebo se můžem vykašlat na pohřeb, a udělat téma - barvu. Tedy, tentokrát samozřejmě černou.

Prostě všecko co jde černý:)
hm, takže oproti normálu žádná změna :D
no pozor, nějaké trapné nápisy nejsou dovoleny! jediná správná černá je.. celá černá :))
a co obrázky?? ale i tak, nebude problém :)
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Myrpa
Příspěvky: 208
Registrován: 25. 2. 2010 15.34

Příspěvek od Myrpa »

Černý mam jenom trencle a motejla. A trencle nemůžu najít. Ale jinak proč ne.
Odpovědět