Prodavač na MUNI a opravování předmětů

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2139
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prodavač na MUNI a opravování předmětů

Příspěvek od Niko »

Koupil jsem si magickou hůlku (má 50 nábojů a deset použití). Několikrát jsem jí použil a pak nechal na MUNI opravit ale prodavač si vzal pouze peníze a hůlku neopravil...
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Re: Prodavač na MUNI a opravování předmětů

Příspěvek od Aefar »

lukasaspire píše:Koupil jsem si magickou hůlku (má 50 nábojů a deset použití). Několikrát jsem jí použil a pak nechal na MUNI opravit ale prodavač si vzal pouze peníze a hůlku neopravil...
Co si představuješ pod pojmem "neopravil"?

Oprava znamená poškození předmětu... ale ne dobití nábojů, jestli se nepletu (tedy oprava zabrání rozpadu hůlky, když ji budeš moc často držet v ruce, ale nedobije náboje, na to si musíš koupit podle mě novou).

Ale možná se mýlím, nejsem hůlkoznalec v praxi, jen jsem to tak doposud chápal z nastavení světa.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2139
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko »

Jojo já pochopil že by měl zároveň dobít i náboje...
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Jak pise Aefar, jde o fyzickou opravu hulky, nikoli dobiti naboju. Po vybiti hulky je treba koupit novou - z neceho MUNI zit musi :smile:
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2139
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko »

OK, já si jí koupil stejně jen na otestování a kdyby to funguvalo koupil bych si pak dražší :smile:
Geralt
Příspěvky: 1
Registrován: 20. 7. 2010 21.54
Bydliště: Praha

Příspěvek od Geralt »

Kdyby to fungovalo... to znamená, že nefunguje? :smile:
[font=Calibri]"Master Rahl guide us. Master Rahl teach us. Master Rahl protect us. In your light we thrive.
In your mercy we are sheltered. In your wisdom we are humbled. We live only to serve. Our lives are yours."
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

lukasaspire píše:OK, já si jí koupil stejně jen na otestování a kdyby to funguvalo koupil bych si pak dražší :smile:
hele nechci ti kecat, ale já mám dojem, že velké hole nabíjet jdou, malé nikoli. Alespon u té hole léčení to tak .. fungovalo. Kdysi. Asi. Už to je nějakej pátek, co jsem ji měla..
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Braenn píše:
lukasaspire píše:OK, já si jí koupil stejně jen na otestování a kdyby to funguvalo koupil bych si pak dražší :smile:
hele nechci ti kecat, ale já mám dojem, že velké hole nabíjet jdou, malé nikoli. Alespon u té hole léčení to tak .. fungovalo. Kdysi. Asi. Už to je nějakej pátek, co jsem ji měla..
Jestli se nepletu, tak velké hole mají počet kouzel/rest.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 989
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

Aefar píše:
Braenn píše:
lukasaspire píše:OK, já si jí koupil stejně jen na otestování a kdyby to funguvalo koupil bych si pak dražší :smile:
hele nechci ti kecat, ale já mám dojem, že velké hole nabíjet jdou, malé nikoli. Alespon u té hole léčení to tak .. fungovalo. Kdysi. Asi. Už to je nějakej pátek, co jsem ji měla..
Jestli se nepletu, tak velké hole mají počet kouzel/rest.
Ano, krom té léčící. Léčící hůl má omezený počet použití (dle popisu, netestoval jsem).
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4943
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Anade píše:Ano, krom té léčící. Léčící hůl má omezený počet použití (dle popisu, netestoval jsem).
ano, vybíjí se..
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2139
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko »

Braenn píše:
Anade píše:Ano, krom té léčící. Léčící hůl má omezený počet použití (dle popisu, netestoval jsem).
ano, vybíjí se..

Dík :clover:
Odpovědět