Mithalir - kovář

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
katevena
Příspěvky: 30
Registrován: 1. 6. 2010 15.27

Mithalir - kovář

Příspěvek od katevena »

Když donesete věci na opravu a nemáte je v rukou, tak nic neopravuje. I když ho požádáte aby vzal i to z batohu, tak nereaguje.

Opravuje jedině to, co je právě v rukou.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Re: Mithalir - kovář

Příspěvek od Aefar »

katevena píše:Když donesete věci na opravu a nemáte je v rukou, tak nic neopravuje. I když ho požádáte aby vzal i to z batohu, tak nereaguje.

Opravuje jedině to, co je právě v rukou.
To se mi zdá podivné. Pravidelně tam opravuji své vybavení... u obou dvou kovářů... a nemívám problémy.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
LindacpAG
Příspěvky: 162
Registrován: 15. 2. 2010 17.06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LindacpAG »

Není to dlouho, co jsem tam chodíval nechat opravovat meč a taky to šlo bez problému.

EDIT: Odzkoušeno, zbrojíř bez problému opraví i vybavení v inventáři.
Thildon Mellvin
<i>"That's not a test! That's asbestos." </i>
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Mithalir - kovář

Příspěvek od Akruo »

Taky jsem si toho přednedávnem všiml, ale tuším, že to vážně někdy předtím asi šlo, protože jsem tam chodil opravovat...
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
katevena
Příspěvky: 30
Registrován: 1. 6. 2010 15.27

Příspěvek od katevena »

Tak asi nemá v lásce vidláky... nebo netuším. Dneska jsem raděj zašel opravovat za platnéřem. Ten to sfoukne raz dva a má tam příjemnější prostředí a pohovku na který se dá posedět a počkat než to spraví.

Příště zase skočím za kovářem a uvidím co z toho vyleze.
katevena
Příspěvky: 30
Registrován: 1. 6. 2010 15.27

Příspěvek od katevena »

Tak nevím... když jsem za ním zašel, tak bez řečí vše opravil... divné, předtím na mě 2x kašlal a tentokrát opravil. Asi se lekl hlášení :smile:
Odpovědět