Pár otázek k zodpovězení

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

dotaz

Příspěvek od Vugi »

Chtěl bych se zeptat, zdali je možno doplnit nějaké předměty do pronajatého pokoje a udělat je perzistetní. Samozřejmě po IC snažení postavy .. Kdysi jsem tu četl nějaký topic od Labira, že je plná toolset paleta či co .. :helpsmilie:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Ono je snad i nějaké IC pravidlo, že při zaplaceném pronájmu na 3+ roky dopředu lze změny provádět. Otázka je, jestli se jedná jen o perzistenci nebo rovnou wb zásah (a jestli je to vůbec ještě platné).
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

WB zásah a za zrovna dvakrát platné bych to (zatím) nepovažoval.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Aha … tak hold na kus papíru do ** napíšu, že tam něco stojí … :smile: Ještě .. je nějaký fígl, jak postavit svíčku s podstavcem na stojato … ?
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Mít popis atmosféry, nebo lístek vhodně položený a tam měj info o celém pokoji. Jen lístek doporučuji mít i někde v texťáku, nebo ho nezapomenout uskladnit :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Nalk píše:Mít popis atmosféry, nebo lístek vhodně položený a tam měj info o celém pokoji. Jen lístek doporučuji mít i někde v texťáku, nebo ho nezapomenout uskladnit :biggrin:
No tak "já" nakoupil nabuzen vybavení pokoje a pak jsem zjistil, že nic z toho nejde položit tak jak by logickys jít položit mělo … :megalol: :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: re

Příspěvek od Akruo »

Vugi píše:
Nalk píše:Mít popis atmosféry, nebo lístek vhodně položený a tam měj info o celém pokoji. Jen lístek doporučuji mít i někde v texťáku, nebo ho nezapomenout uskladnit :biggrin:
No tak "já" nakoupil nabuzen vybavení pokoje a pak jsem zjistil, že nic z toho nejde položit tak jak by logickys jít položit mělo … :megalol: :megalol:
stojany na svíčky, když chytneš do ruky a pak dáš použít, tak by měly fungovat...
nebo ne? :megalol: :clover:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

T*l to mě nenapadlo, zkusím :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
klika
Příspěvky: 23
Registrován: 1. 4. 2007 15.29
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od klika »

Akruo píše:
Vugi píše:
Nalk píše:Mít popis atmosféry, nebo lístek vhodně položený a tam měj info o celém pokoji. Jen lístek doporučuji mít i někde v texťáku, nebo ho nezapomenout uskladnit :biggrin:
No tak "já" nakoupil nabuzen vybavení pokoje a pak jsem zjistil, že nic z toho nejde položit tak jak by logickys jít položit mělo … :megalol: :megalol:
stojany na svíčky, když chytneš do ruky a pak dáš použít, tak by měly fungovat...
nebo ne? :megalol: :clover:
a já si dycky myslel že takové věci je lepší si objevovat ve hře...pamatuji se že jeden kněz chtěl před rituálem po svém famulusovi rozmístit svíčky kolem pentagramu a hláška "to se tady nenajde nikdo kdo umí rozložit svíčky" mě dostala málem ze židle....ale nakonec se nám to nějak povedlo...a tomu říkám úspěch
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Ahoj, chci se zeptat, jestli už se někomu při rybaření stalo tohle:

http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/2/2154 … .jpg?ver=2

Nejdřív jsem *zbledl* a dostal zranění. Čtyřicet životů není málo, proto se ptám. Odpor jsem u nikoho neměl.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1340
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

A tys snědl nějakou rybu? Některé sou jedovaté a tohle dělaj.
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Alfray píše:Ahoj, chci se zeptat, jestli už se někomu při rybaření stalo tohle:

http://img5.rajce.idnes.cz/d0510/2/2154 … .jpg?ver=2

Nejdřív jsem *zbledl* a dostal zranění. Čtyřicet životů není málo, proto se ptám. Odpor jsem u nikoho neměl.
A zranění jsi dostal jednou, nebo vícekrát? Trvaly ty hlášky o "je ti zle" déle?

Ta jedovatá ryba, jak by mohla povídat Akira blahé paměti, dávala ty zranění mnohokrát za sebou. Zda přitom bledla si nepamatuji. Ale chápu to tak, že jsi nic neulovil ani nesnědl, ale přesto se ti to stalo?
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Neuplné info, moje chyba:). Zranění jsem dostal jen jednou a hlášku "Je ti zle,…" taky jen jednou, pak už nic. Takže jako nemoc, nebo třeba blechy, se to taky dle mého nechovalo. A nic jsem nesnědl.
(Ono jsem ani nic neulovil :D)
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Narazili jsme na to při rozovoru ve hře. Záleží to na tom, jak to asi kdo hraje, ale i tak. Jak je to s měňavci, když se například promění do minotaura a sekeru mu někdo vezme. Při proměně zpět bude chybět měňavci kus těla?
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Alfray píše:Narazili jsme na to při rozovoru ve hře. Záleží to na tom, jak to asi kdo hraje, ale i tak. Jak je to s měňavci, když se například promění do minotaura a sekeru mu někdo vezme. Při proměně zpět bude chybět měňavci kus těla?
Já bych nedovoloval někomu vzít sekeru, to bude asi nejlepší... nedojde k takovému problému. :-)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1177
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

To mi dost pomohlo ;). Ve hře mě to zas tak netíží, spíš mi jde o to, jak měňavci fungují.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Calcathea
Příspěvky: 114
Registrován: 11. 12. 2006 22.33

Příspěvek od Calcathea »

Alfray píše:To mi dost pomohlo ;). Ve hře mě to zas tak netíží, spíš mi jde o to, jak měňavci fungují.
Doporučuju si to bud najít na DnD viki nebo si stáhnout players handbook DnD 3.5. Tam by to mělo být hezky vysvětleno. Se zbraněma je to tam trochu jinak tušim. Přecejen NwN je systém který z tohoto vychází.
Nějaké ty věci týkající se těchto IC problémů by tam být měly.
Calcath: Bývalý otrok poznamenaný Ostrovem.
Vallador: "Jsem lovec. Luk pasti a tak."


Každý z nás žije ne každý ale skutečně umírá!
Jesper
Příspěvky: 627
Registrován: 17. 12. 2008 15.30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jesper »

Alfray píše:Narazili jsme na to při rozovoru ve hře. Záleží to na tom, jak to asi kdo hraje, ale i tak. Jak je to s měňavci, když se například promění do minotaura a sekeru mu někdo vezme. Při proměně zpět bude chybět měňavci kus těla?
Nevím, jak moc je tomu NWN systém nakloněn s featem Odzbrojení, ale já bych byl ochoten uvažovat i o tom, že takto proměněnému měňavci sekera jednoduše vzít nejde.
Naposledy upravil(a) Jesper dne 18. 2. 2013 13.26, celkem upraveno 1 x.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

Příspěvek od Mini »

Alfray píše:Narazili jsme na to při rozovoru ve hře. Záleží to na tom, jak to asi kdo hraje, ale i tak. Jak je to s měňavci, když se například promění do minotaura a sekeru mu někdo vezme. Při proměně zpět bude chybět měňavci kus těla?
Byla ta otázka vůbec myšlena k systému?
Nebo přímo ke hře... jako že ho nějak udoláš, abys mu ji prostě vzít "jako" mohl?
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Jak píše TT, postavě by předmět neměl být uzmutelný, je součástí jejího těla. Pokud se to stane, považoval bych to za bug. IC bych na to nereagoval a OOC bych dané postavě předmět vrátil.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Odpovědět