Ban na účet

Prohřešky hráčů a jiných subjektů.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Karel Smeja
Příspěvky: 3
Registrován: 2. 10. 2010 14.11

Ban na účet

Příspěvek od Karel Smeja »

Zdrávas, chtěl bych se zeptat pro mi byl udělen BAN na účet a jsem po nalogování do 30s vykopnut ze hry.
kokosak
Příspěvky: 2998
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Re: Ban na účet

Příspěvek od kokosak »

Karel Smeja píše:Zdrávas, chtěl bych se zeptat pro mi byl udělen BAN na účet a jsem po nalogování do 30s vykopnut ze hry.
Řekl bych by pomohlo, kdybys napsal účet ve hře a postavu.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Domluv se s někým aktivním z týmu na určitý čas, kdy bude ve hře, zkontroluje tvoje záznamy a případně tě odbanuje.
Naposledy upravil(a) Naylun dne 6. 10. 2010 14.03, celkem upraveno 1 x.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Karel Smeja
Příspěvky: 3
Registrován: 2. 10. 2010 14.11

Re: Ban na účet

Příspěvek od Karel Smeja »

kokosak píše:
Karel Smeja píše:Zdrávas, chtěl bych se zeptat pro mi byl udělen BAN na účet a jsem po nalogování do 30s vykopnut ze hry.
Řekl bych by pomohlo, kdybys napsal účet ve hře a postavu.
ACC Karel Smeja
Postavy /Wesna, Gorad/
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jen mě tak napadá, že v poslední době je toho nějak víc najednou... víc lidí tu psalo, že se loglo a byl tam nějaký BAN za ISA ochranu, kterou nezapnuli... PlaCoS přebírá vládu nad EQ?
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Nalk píše:Jen mě tak napadá, že v poslední době je toho nějak víc najednou... víc lidí tu psalo, že se loglo a byl tam nějaký BAN za ISA ochranu, kterou nezapnuli... PlaCoS přebírá vládu nad EQ?
Asi proto, že lidé mají pirátské kopie NWN... a někdo jiný s pirátským klíčem už má ISA ochranu zapnutou. Pokud se to staně někomu, kdo má originální hru, tak se budu divit, ale pokud je někdo pirát, není se co divit.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Karel Smeja
Příspěvky: 3
Registrován: 2. 10. 2010 14.11

Příspěvek od Karel Smeja »

Aefar píše:
Nalk píše:Jen mě tak napadá, že v poslední době je toho nějak víc najednou... víc lidí tu psalo, že se loglo a byl tam nějaký BAN za ISA ochranu, kterou nezapnuli... PlaCoS přebírá vládu nad EQ?
Asi proto, že lidé mají pirátské kopie NWN... a někdo jiný s pirátským klíčem už má ISA ochranu zapnutou. Pokud se to staně někomu, kdo má originální hru, tak se budu divit, ale pokud je někdo pirát, není se co divit.
Já mám třeba originál, je sice fakt, že nevím co je ISA ochrana každopádně ACC mám řádně registrovany na strankách výrobce i s ACC.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Nalk píše:Jen mě tak napadá, že v poslední době je toho nějak víc najednou... víc lidí tu psalo, že se loglo a byl tam nějaký BAN za ISA ochranu, kterou nezapnuli... PlaCoS přebírá vládu nad EQ?
To byl můj případ a šlo o to, že se mi někdo nahackoval na účet a zapl mi ochranu na své CD keye, ale myslím že tady bude spíš problém v něčem jiném, hráč je nováček a typuju že dostal nějaký placos ban.

Co jsi s postavou dělal předtím než jsi dostal ban? :)
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Karel Smeja píše:
Aefar píše:
Nalk píše:Jen mě tak napadá, že v poslední době je toho nějak víc najednou... víc lidí tu psalo, že se loglo a byl tam nějaký BAN za ISA ochranu, kterou nezapnuli... PlaCoS přebírá vládu nad EQ?
Asi proto, že lidé mají pirátské kopie NWN... a někdo jiný s pirátským klíčem už má ISA ochranu zapnutou. Pokud se to staně někomu, kdo má originální hru, tak se budu divit, ale pokud je někdo pirát, není se co divit.
Já mám třeba originál, je sice fakt, že nevím co je ISA ochrana každopádně ACC mám řádně registrovany na strankách výrobce i s ACC.
Vyborne. Pokud to s tebou nikdo do te doby neporesi, tak bych se vecer tomu mohl venovat. Originalni cd klic vse zjednodusi.

O PLACOS BAN se nejedna - kvuli nemalo hrisnikum z poslendi doby bylo zabanovano spoustu IP adres a to vcetne nekterych rozsahu. Je mozne, ze shodou nahod jsi do toho padl i ty.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Taky tipuju, že tady jde spíš o nějaký prohřešek, ba dokonce IP.
Ghost
Příspěvky: 770
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Aefar píše:
Nalk píše:Jen mě tak napadá, že v poslední době je toho nějak víc najednou... víc lidí tu psalo, že se loglo a byl tam nějaký BAN za ISA ochranu, kterou nezapnuli... PlaCoS přebírá vládu nad EQ?
Asi proto, že lidé mají pirátské kopie NWN... a někdo jiný s pirátským klíčem už má ISA ochranu zapnutou. Pokud se to staně někomu, kdo má originální hru, tak se budu divit, ale pokud je někdo pirát, není se co divit.
Za sebe můžu potvrdit, že se může klidně stát i někomu s originálkou a kdo má zapnutou ISA ochranu a nic neprovedl :)
Bratrstvo zabanovaných!
Odpovědět