Windows 7

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Windows 7

Příspěvek od NiamCK »

Než se pustím do instalace nwn...to se určitě ozvu znovu jak se znám... bych se chtěloa optat na tradu v trochu jiném směru.

Mám tablet Trust TB-4200 a problém je ten, že drahá společnost se rozhodla že pro 64 verzi win prostě ovladače dělat nebude. Takže mi to nefachá a kurzor hopsá tam a sem ...no prostě se s tím nedá pracovat.
Našla jsem radu o nainstalování si ovladačů pro visty 64, ale bohužel mi to nezabralo. Pokud někoho ještě napadá jak to obejít budu ráda, protože na nový tablet ani perační systém orpavdu nemám.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
sircervic
Příspěvky: 213
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Re: Windows 7

Příspěvek od sircervic »

NiamCK píše:Než se pustím do instalace nwn...to se určitě ozvu znovu jak se znám... bych se chtěloa optat na tradu v trochu jiném směru.

Mám tablet Trust TB-4200 a problém je ten, že drahá společnost se rozhodla že pro 64 verzi win prostě ovladače dělat nebude. Takže mi to nefachá a kurzor hopsá tam a sem ...no prostě se s tím nedá pracovat.
Našla jsem radu o nainstalování si ovladačů pro visty 64, ale bohužel mi to nezabralo. Pokud někoho ještě napadá jak to obejít budu ráda, protože na nový tablet ani perační systém orpavdu nemám.
Tak zkusíme http://driverscollection.com/?H=TB-4200 … ta%2064bit
nebo taky ovladače pro Visty 64, tušim že by to mělo fungovat aspon jsem se to dočet na nějakym tom zahraničním foru, ozkoušet to musíš sama :smile:
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Nechápu to ...ne nechápu.
Přesně tuhle verzi jen z oficiálních stránek Trustu jsem dneska stahovala a instalovala a nic.
Pak se na to vybodnu, kouknu na tři díly anime, zanadávám si, naposledy to zkusím s odkazem od tebe a ta potvora začne poslouchat :D
Buď máš magickou auru nebo kdo ví čím to je, ale máš moje neskonalé díky...ať už byl problém v čemkoliv.
(jsem zvědavá jestlit o bude fungovat i zítra ráno )
Smrt je jen začátek druhého dějství.
sircervic
Příspěvky: 213
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Hehe jsem rád že to funguje, debatě o auře bych se radši vyhnul :biggrin: :biggrin:
Odpovědět