7. setkání hráčů Equilibrie i jiných sfér - 20.11.2010

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Za neznalce Prahy - šla by napsat nějaká vhodná nejbližší stanice metra/šaliny/něčeho podobně výhodného, aby šlo snadno zjistit, čím to tam vlastně pojedu? :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
drake127
Příspěvky: 1753
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

Hlavák a pak pěšky nebo tramvají (5, 9, 26) na Lipanskou. Je nakonec možný i někde udělat sraz.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

drake127 píše:Hlavák a pak pěšky nebo tramvají (5, 9, 26) na Lipanskou. Je nakonec možný i někde udělat sraz.
To by nebylo uplně od věci, jsou tu i pražáci, co jsou rádi, že trefí do školy :biggrin:
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Jop, určitě po výletě tam bude hromadný přesun. Bližší info rozhodně přijde až budem aktuálně vědět, kdy, odkud a kam se půjde - tzn jak bude trochu jisté počasí.

A zároveň tu uvítám možné nápady na výlet:) Zatím tu je Prokopské údolí u Prahy a ještě mě napadla bílá Hora a letohrádek Hvězda, ale nevím na jak dlouho ty parky jsou.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Ghost píše:
drake127 píše:Hlavák a pak pěšky nebo tramvají (5, 9, 26) na Lipanskou. Je nakonec možný i někde udělat sraz.
To by nebylo uplně od věci, jsou tu i pražáci, co jsou rádi, že trefí do školy :biggrin:
A co ta mapka v prvním příspěvku, lenoši, google mapka, ta má i zabudované malé obrázky šalinek, na které kliknete a ony vám řeknou nejen číslo, ale i jméno zastávky!
camelie
Příspěvky: 497
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Ubytování

Příspěvek od camelie »

Až budete vědět kdo bude ubytovaný u mě a bude chtít přijet v pátek, spojte se se mnou PM abychom se domluvili jak se sem dostanete. Doprava je trochu složitější páč je to za hranicí velké Prahy ale není problém pro vás dojet autem.
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

Braenn píše:
Ghost píše:
drake127 píše:Hlavák a pak pěšky nebo tramvají (5, 9, 26) na Lipanskou. Je nakonec možný i někde udělat sraz.
To by nebylo uplně od věci, jsou tu i pražáci, co jsou rádi, že trefí do školy :biggrin:
A co ta mapka v prvním příspěvku, lenoši, google mapka, ta má i zabudované malé obrázky šalinek, na které kliknete a ony vám řeknou nejen číslo, ale i jméno zastávky!
Mapka je fajn, ale cesta ubíhá rychleji, když člověk nejede sám... navíc má pak na koho svádět případné zjištění, že je uplně někde jinde, než zamýšlel :bigwink:
Bratrstvo zabanovaných!
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Vzhledem k nepredviatelmnym a celkem zasadnim okolnostem dorazim pravdepodobne az pozdeji vecer.
Kapik
Příspěvky: 400
Registrován: 29. 9. 2007 14.07
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kapik »

Tak já nakonec asi nedorazim, bohužel mi do toho něco vlezlo
Střízlivý nás nedostanou.
A vožralí se nedáme!


Elen - Mladá elfí lučištnice, vítězka turnaje tirínského r.1119 p.v.d.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Já bych ale asi přišel, jestli se ještě berou přihlášky... nicméně tak na 50 %.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Street_cz
Příspěvky: 1136
Registrován: 10. 3. 2008 15.36
Bydliště: v koši (nejnižší patro)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Street_cz »

Vždyt je ta hospoda naproti naší škole? paráda :)
Safira Isil - 3.1.1121 popravena katovou sekyrou
Ramone, syn Anarchův - 27.10.1129 zemřel nepřízní osudu
ostatní upadli v zapomnění
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Street_cz píše:Vždyt je ta hospoda naproti naší škole? paráda :)
Takže tam budeš naloženej od pátku? :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

S určitou pravděpodobností bych se mohla zjevit.
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Roma
Příspěvky: 426
Registrován: 21. 5. 2008 17.39

Příspěvek od Roma »

Spolu s tím jak se blíží sraz, se jistě i hromadí dotazy jak se na takových samočistících toaletách chovat...
Toto Youtube video ukazuje jak ne
Roma Spouštěč pro Equilibrii 2.0 NWN Camera mod Listování v PM

Get the ability to choose: (.Y.) (oYo) (.)(.) (*)(*) (o)(0)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

:megalol: Děkujeme soudružce Romě z MUNI za podnětnou radu, která jistě ušetří mnohému z účastníků EQ srazu nepříjemné překvapení, pokud se rozhodne použít samočistící záchod k podobnému účelu.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

*píše si "Nafetovat se předem, nebo založit na místě stůl feťáků"*
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Tak bohužel nedorazím. Časová tíseň mi to nedovolí. Tímto uvolnuji místo u sciorpa, promiň :-)
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Aktivity před srazem:
Počasí vypadá, že by mělo být polojasno a snad i bez srážek. http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-predpoved-pocasi/ V případě že tak skutečně bude, a nebude to vypadat na déšt, varianta je Prokopské údolí. Sraz by se asi udělala cca ve 12:00 na stanici metra Luka, linka B. Bude upřesněno.

Pokud by pršelo, a nebo by se shodla většina, jsou tu tyto varianty:

Padl tu návrh jít do kina na Harryho (:D) čemuž se z principu nebráním, ale utrácet takhle před srazem má své mouchy.
Další návrh by byl sejít se třeba u nějakého dobrého filmu v něčí domácnosti na takový předpokec, osobně číhám na nekamerovou verzi Já Padouch:)

Taky mě napadlo udělat týmovou soutěž v minigolfu, v Praze mají dokonce krytou halu - http://www.kudyznudy.cz/cs/premiery/200 … aha-4.html ale mají vlezné 130 korun na hodinu. Což je dost, když vezmu jak dlouho se tak jedno hřiště hraje.
našla jsem ještě minigolf ještě tady - http://www.volny.cz/mini-golf/ nutno předem ověřit zda bude otevřeno

Případně jsme byli kdysi před srazem na kulečníku A nevyšlo to, rozpočítáno, nijak draze.
Ten kulečník byl přímo na Žižkově, tady: http://www.billiard-ripska.cz/?page=billiard&lang=cs&
Nebo celkem slušné ceny her, taky žižkov, tady, i s bowlingem : http://www.bowbar.cz/bowling

Pokusím se najít další alternativy, ale rozhodně bych zde ocenila od všech zájemců na "výlet" případně jakoukoli jinou aktivitu (ala minigolf, kulečník, film) radu, názor, vyjádření, prostě krátký text na téma "já bych šel.…" a "nebo navrhuji... ", ať vím o co je zájem:) anketa vzhledem k tomu, že není vidět kdo jak hlasoval nepřipadá v úvahu.

Abych to řekla jmenovitě, tak s poznámkou výlet tam mám: Ghost, Magnumik, Anade, Drake127, Kokosak, Myrpa, Rina, Alex, Sciorp, Kapik?, Camelie?, Fryn?, Onyx, Thildon - takže čekám vyjádření:) Aspon do PM
Naposledy upravil(a) Braenn dne 16. 11. 2010 14.03, celkem upraveno 5 x.
Onyx
Příspěvky: 1484
Registrován: 20. 12. 2005 4.25
Bydliště: Někde pod Hag Hargol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Onyx »

Ahoj,

moc rád se v sobotu budu účastnit jak srazu tak i výletu v 12.00. Jinak co se toho minigolfu týče, tak cca 200 m od stanice metra B Luka je veřejné a neplacené minigolfové hřiště. Nevím jestli bude v tuhle roční dobu otevřené, ale pokud ano a máte vlastní hole, tak se tam dá bez problémů hrát.
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

No, teoreticky by nám stačil jeden pár holí, nebo dva pro dva týmy, ale já jejich vlastníkem tedy nejsem.. :ermm:
Odpovědět