Odpojení po 30s

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2091
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Odpojení po 30s

Příspěvek od Niko »

Zdravim,

máme zavedený nový internet... jenže když se chci dostat do hry píše mi to že mám zaBANovaou IP adresu (zřejmě poskytovatel :dntknw: ). Proto se ptám jestli je nějaká možnost přímo pro mě IP adresu povolit?

účet ve hře: lukasaspire
IP adresa: 89.176.202.46
Hostname: ip-89-176-202-46.net.upcbroadband.cz

díky za odpovědi
Moruse
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 2. 2011 18.00

Příspěvek od Moruse »

Zdravím, když vlezu do hry, tak je tam psané něco ve smyslu, ovládaní odpojeno, a že na mou IP adresu byl uvalen ISA IP ban, protože ji sdílím s nějakým hříšníkem. Internet mám od UPC, doma mám akorát router a připojené dva počítače a pokud si pamatuju na serveru Equilibrie jsem nikdy nehrál. Díky za odpověď.
doplňuji to jméno - Moruse (jestli to je to co se píše po vstupu do hry: Moruse se připojil)
Naposledy upravil(a) Moruse dne 13. 2. 2011 18.05, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Kdyžtak sem radši i dej (doedituj) acc do hry... mnohdy nebývá stejný jako fórový, tak aby až se na to někdo mrkne, aby to šlo raz dva :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Podle zaznamu je ip 89.176.*.* zabanovano kvuli jednomu hrisnikovi. Neni problem udelit z BANu vyjimku, ale je treba zastihnout DM ve hre.
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2091
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko »

cybermisa píše:Podle zaznamu je ip 89.176.*.* zabanovano kvuli jednomu hrisnikovi. Neni problem udelit z BANu vyjimku, ale je treba zastihnout DM ve hre.
to by bylo skvělý :smile: ted hraju přes internet v mobilu a to není zrovna luxus :clover:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

lukasaspire píše:
cybermisa píše:Podle zaznamu je ip 89.176.*.* zabanovano kvuli jednomu hrisnikovi. Neni problem udelit z BANu vyjimku, ale je treba zastihnout DM ve hre.
to by bylo skvělý :smile: ted hraju přes internet v mobilu a to není zrovna luxus :clover:
A to jde hrat? Ja mel zato, ze GSM site jsou na tom spatne s odezvou.
Uživatelský avatar
Anade
Příspěvky: 947
Registrován: 20. 8. 2008 23.54
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Anade »

cybermisa píše:
lukasaspire píše:
cybermisa píše:Podle zaznamu je ip 89.176.*.* zabanovano kvuli jednomu hrisnikovi. Neni problem udelit z BANu vyjimku, ale je treba zastihnout DM ve hre.
to by bylo skvělý :smile: ted hraju přes internet v mobilu a to není zrovna luxus :clover:
A to jde hrat? Ja mel zato, ze GSM site jsou na tom spatne s odezvou.
Při výpadku netu jsem taky hrál přes mobil párkrát. A odezva je horší a při hře znatelná. Hrát to jde, ale jen RP; bojovat jde taky, ale je tu zvýšené riziko…
Anade Be'lein – rozporuplná, (pro některé) nevypočitatelná, nedůvěřivá elfka za půl druhé platinky
We do what we must because we can.
O papoušcích…
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Záleží na lokalitě. Na slušné 3G je hratelné snad cokoliv krom akčních her ála Quake. (minimálně Warhammer Online jsem tak hrál, a to je podstatně drsnější "bojovka" než nwn)
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Niko
Příspěvky: 2091
Registrován: 10. 3. 2010 15.29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Niko »

No hraju přes 3G v Praze od O2, celkem to jde...občas je to celkem hardcore :) třeba při válce se zlobry :smile:
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

lukasaspire píše:No hraju přes 3G v Praze od O2, celkem to jde...občas je to celkem hardcore :) třeba při válce se zlobry :smile:
Co se valky se zlobry tyce, tak se do ted divim, ze to server vubec utahl :biggrin:
Moruse
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 2. 2011 18.00

ban na IP adresu

Příspěvek od Moruse »

Zdravím, už jsem tu jednou psal, bylo by tedy možné udělit jedné ip adrese vyjímku? Podle rady mám kontaktovat DM ve hře, to ale během těch 30 sekund nejde stihnout. Jméno účtu ve hře je Moruse, nevím co víc potřebujete vědět. Děkuji.
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Dnes ve 20:00 budu ve hře. Loguj se opakovaně, dokud to nezačne fungovat, někdy to nestihnu naklikat napoprvé.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Odpovědět