Mass Effect 3

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Naylun píše:. Je taky možný ho zabít sniperkou na jednu ránu s maxnutým Assassination a modama 2x Rail Extension a Výbošné ammo s +% damage (vygeneruje to sice okamžitý overheat, ale zabije skoro všechno na 1 ránu).
Potvrzuji, ja to resil taky assassination :smile:
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

No mě většinu věcí vyřešila ta zpomalovací technika (Adrenalin Rush) se stabilní útočnou puškou a pak zlaté lifty se zahazováním. :biggrin:
Složení party jsem měl snad všeho druhu nejoblíbenější byli asi Katsumi (ten její zákeřňák je prostě kouzelný) a pak kdokoliv se schopností concussive shot, případně biotičtí zahazovači.

Zkoušel jste někdo kariéru vanguarda (ten s biotikou a s brokovnicí) ? Pořád s tím koketuji, ale nějak jsem se k tomu ještě nepřiměl.

A Legion v ME3 prostě musí být. :biggrin:
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

BTW kdyz uz jsme u toho ME, cetli jste nekdo Zjeveni od D. Karpyshyna? Jak to na vas pusobilo? :smile:
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Vanguarda jsem hrál..a popravdě mi moc nevyhovuje ten boj na krátkou vzdálenost. Ve dvojce s tím spešl útokem sice napálíš do nepřítele, ale když to blbě trefíš, tak jsi odkrytý a celkem rychle příjdeš o štít a obvykle i o zdraví. Nutno dodat, že ale jinak mě docela bavil. :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Ha... teď mi došlo, co je špatně se zlobry! Je za nima jeden představitel podstatně vyvinutější rasy, který je ovládá a dodává jim upgrady! :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Nalk píše:Ha... teď mi došlo, co je špatně se zlobry! Je za nima jeden představitel podstatně vyvinutější rasy, který je ovládá a dodává jim upgrady! :megalol:
Nalku... nepodlézej těm DM tak okatě … I když označení vyvinutější rasa je tu na snadě … :-D
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Odpovědět