Rýžování, sbíraní a tak..

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jak psal Alfray.. nejlepší je hrát a s*át na PlaCoS. Ono to nějak dopadne. Jsou tu lidi, co maj PlaCoS ve skvělých plusových hodnotách, ale nepříjde mi, že by hráli nějak skvěle a tak. A jsou tu lidi co mají hodnocení obvykle v mínusu a hraje se s nimi skvěle. :smile:

Navíc ten systém je nepředvídatelný..já jsem +1 dostal po výpravě do skřetí jeskyně, kde jsme pobíjeli nepřátele celkem ve velkém. :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Sonnyx
Příspěvky: 217
Registrován: 15. 1. 2011 6.06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sonnyx »

No, tak mám další otázku, nechci zakládat další topic, tak se zeptám ještě tady..
Jak nastavím tu ISA ochranu? Ano, umím používat tlačítko hledat, ale po zadání ISA, mi naběhlo 10 topiců s banama a nevím čím a návod, jak to nastavit, jsem stejně nenašel.. :D
Tvou šlechetnost poznají tví nepřátelé dříve, než se s nimi utkáš.
Gwynn Mediviere - Navrácen ze ztracena.
Nový portrét - http://www.ulozto.cz/10301739/gwyn-rar
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Sonnyx píše:No, tak mám další otázku, nechci zakládat další topic, tak se zeptám ještě tady..
Jak nastavím tu ISA ochranu? Ano, umím používat tlačítko hledat, ale po zadání ISA, mi naběhlo 10 topiců s banama a nevím čím a návod, jak to nastavit, jsem stejně nenašel.. :D
Há! Konečne jsem to našel!

Je to přes "gesta a emoce" -> ostatní možnosti a informace :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Gesta a Emoce (runa či feat) - úplně dole je něco jako "další možnosti" - ISA ochrana

a bacha na klíče :bigwink:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Hehe :-D chtěl jsem to napsat.. kouknu se :-D Balrog prostě :-D .. a k tomu ještě Nalk :-D tady člověk nikomu nemůže poradit! :no::megalol: :megalol:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Odpovědět