Doména zvíře + kniha vyvolání

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Doména zvíře + kniha vyvolání

Příspěvek od Mourisson1 »

Nevíte někdo jak vzájemně se u klerika ovlivňuje doména?Má totiž schopnost že vyvolané zvíře je o kruh vyšší než normálně.. pokud si k tomu koupim knihu vyvolávání tak jestli vůbec bude fungovat?A pokud jo tak jestli někdo nevíte jak se to bude nastavovat?Předem díky za odpovědi.
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Funguje to. Prostě se ti správně vyvolá správné zvíře (tedy o kruh vyšší)… jen tam někde byl na jednom kruhu nějaký bug, zkusím ho najít...

Ovládání knihy je snadné a až ji dostaneš, pochopíš :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

No :-) s knihou umím jenom mi slo o to ze když je ten posun tak jestli třeba:Když mám kouzlo 4.kruhu ale vyvolává pátej kruh zvíře tak jestli v knize mam nastavovat ten pátej nebo čtvrtej kruh :-)

A ten bug.. nebude to devátej kruh? :-) zajímalo by mě totiž jaký lepší zvíře bude tam :P
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Mourisson1 píše:No :-) s knihou umím jenom mi slo o to ze když je ten posun tak jestli třeba:Když mám kouzlo 4.kruhu ale vyvolává pátej kruh zvíře tak jestli v knize mam nastavovat ten pátej nebo čtvrtej kruh :-)

A ten bug.. nebude to devátej kruh? :-) zajímalo by mě totiž jaký lepší zvíře bude tam :P
Nemůžu to teď najít. Nicméně...

Nastavíš si zvíře na čtvrtém kruhu, a když sesíláš kouzlo, které ti má vyvolat zvíře na čtvrtém kruhu podle domény animal, tak ti ho vyvolá.

Pro jistotu ti to, až přijdu domů, vyzkouším. :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Ok díky :shades:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Pavel Urban
Příspěvky: 5860
Registrován: 30. 4. 2007 16.38

Příspěvek od Pavel Urban »

Mám pocit, že to někdo kdysi řešil. Ta kniha tenkrát nefungovala správně (tedy fungovala tak, jak by měla fungovat bez posunu za doménu). Ale nevím, zda to Labir opravoval nebo ne.
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují.
The cup is full.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Pavel Urban píše:Mám pocit, že to někdo kdysi řešil. Ta kniha tenkrát nefungovala správně (tedy fungovala tak, jak by měla fungovat bez posunu za doménu). Ale nevím, zda to Labir opravoval nebo ne.
Přesně tak, a jelikož to už budou skoro dva roky, tak večer provedu praktickou zkoušku... snad mne to nesežere :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Zek
Příspěvky: 10
Registrován: 27. 9. 2010 18.54

Příspěvek od Zek »

Nevím jestli je to bug, ale funguje to takhle:
Když ovládáš 4. okruh a chceš vyvolat z 5. okruhu díky doméně Animal třeba Pantera (5. orkuh),
tak ikdyž si přes knihu ten 5. okruh nastavíš na Pantera (aniž bys 5. orkuh ovládal), tak Pantera nevyvoláš.
Doména Animal se vztahuje pouze na "Standartní tvor - XXX"
Takže pokud si nastavíš v knize na 5. okruhu standartní tvor a vyvoláš zvíře 4. okruhu, vyvolá ti to toho litého medvěda, který je na tom 5. okruhu jako standartní tvor.
Asi tak, snad je to pochopitelný :smile:
Zekanthar Avtek Morandi
Alfrin Narwa
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Jojo pochopitelny to je.. diky všem.. :-) a bacha na to sežrání :P
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Aha, dobře - tak to tedy pak nemusím nic zkoušet. Díky, Alfrin! ;)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Pavel Urban píše:Mám pocit, že to někdo kdysi řešil. Ta kniha tenkrát nefungovala správně (tedy fungovala tak, jak by měla fungovat bez posunu za doménu). Ale nevím, zda to Labir opravoval nebo ne.
Jen doplním, že to byla Xantipa, kdysi dávno. A jinak to je jak "Alfrin" říká.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Zek
Příspěvky: 10
Registrován: 27. 9. 2010 18.54

Příspěvek od Zek »

No... Alfrin to jen ověřila... ale to na Forum píšu já! :biggrin:
Ts... takový hráči a nezanjí rozdíl mezi IC a OOC :biggrin:
Ne jasný =) chápu. No není zač.
Zekanthar Avtek Morandi
Alfrin Narwa
Odpovědět