CEP hlavy

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

CEP hlavy

Příspěvek od Akruo »

Zdravím všechny! :bigwink: Mám na vás dotaz. Kamarád si nainstaloval EQ všechno proběhlo v pohodě a může hrát, ale když se snažíme zprovoznit CEPové hlavy - ty navíc, např. trpaslíci s dlouhými vousy a tak - tak ať je stahujeme z nwnvaultu či z různých českých servrů, po rozbalení v override je stejně nemá v nabídce při tvorbě postavy.… Už nevíme co s tím. Nesetkali jste se s tím, někdo? Předem díky. :clover:
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ghost »

No, override je občas dsot divný. Já pro změnu ať dělám, co dělám, nemůžu do hry dostat barevné oči a rty.

Zkontrolujte, jestli jsou hlavy opravdu přímo v override a ne v nějaké podsložce.
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Ghost píše:No, override je občas dsot divný. Já pro změnu ať dělám, co dělám, nemůžu do hry dostat barevné oči a rty.

Zkontrolujte, jestli jsou hlavy opravdu přímo v override a ne v nějaké podsložce.
no zkoušeli jsme i podsložky právě :-D … už nevíme.. Ani jeden nejsem na počítače nějak zvlᚍ zaměření.. takže to dělá problémy docela.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Re: CEP hlavy

Příspěvek od Aefar »

Akruo píše:Zdravím všechny! :bigwink: Mám na vás dotaz. Kamarád si nainstaloval EQ všechno proběhlo v pohodě a může hrát, ale když se snažíme zprovoznit CEPové hlavy - ty navíc, např. trpaslíci s dlouhými vousy a tak - tak ať je stahujeme z nwnvaultu či z různých českých servrů, po rozbalení v override je stejně nemá v nabídce při tvorbě postavy.… Už nevíme co s tím. Nesetkali jste se s tím, někdo? Předem díky. :clover:
Setkal jsem se s tím, ale už jsem zapomněl, kdo mi co poradil a jak jsem to vyřešil.

Je na to ale finta.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3507
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Když měl Lizna tenhle problém, tak sem mu prostě poslal část override.
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

zuzuPD píše:Když měl Lizna tenhle problém, tak sem mu prostě poslal část override.
Oukej, vyzkoušíme přendat mé override do jeho NWN a je to...
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Akruo píše:
zuzuPD píše:Když měl Lizna tenhle problém, tak sem mu prostě poslal část override.
Oukej, vyzkoušíme přendat mé override do jeho NWN a je to...

Aha.. tak fail.. nahradili jsme jeho override mým a *PRD* :-) Furt při starém.. tak pokud byste někdo věděli jak na to, tak se prosím ozvěte. Asi založíme postavu u mne na počítači a bude to.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Sonnyx
Příspěvky: 217
Registrován: 15. 1. 2011 6.06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sonnyx »

No, tohle by taky nemusel být ale úplně radostný krok. Záleží na tom, jestli ta hra o těch hlavách ví a ignoruje je jen při zakládání postav nebo je ignoruje i ve hře. Pak by mu hlava nechyběla jen u postavy, ale i u půlky serveru..
Tvou šlechetnost poznají tví nepřátelé dříve, než se s nimi utkáš.
Gwynn Mediviere - Navrácen ze ztracena.
Nový portrét - http://www.ulozto.cz/10301739/gwyn-rar
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Sonnyx píše:No, tohle by taky nemusel být ale úplně radostný krok. Záleží na tom, jestli ta hra o těch hlavách ví a ignoruje je jen při zakládání postav nebo je ignoruje i ve hře. Pak by mu hlava nechyběla jen u postavy, ale i u půlky serveru..
nikoliv, cepove hlavy - resp. ty ktere jsou na EQ doporucene … i kdyz je nemas...
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Mno,mám tenhle problém taky...u elfek...když tvořím elfku v modulu tak není problém,výběr hlav je rozmanitý,je tam toho dost, jenže když zapnu EQ a tvořím elfku tam tak mi vyjede omezený výběr cca 8mi hlav, nevíte někdo co s tím?
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
allekoo
Příspěvky: 671
Registrován: 16. 1. 2007 0.52
Bydliště: SR - ČR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od allekoo »

stiahni si prastarej 1,6 cep head override z nwn vaultu

http://nwvault.ign.com/View.php?view=Ha … il&id=4519

až an Photterovsku elfku budeš mat cepove hlavy k vyberu aj na EQ
Because I'm Batman !!!
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Díky :bigwink:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Odpovědět