Palm beach

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Inu víš jak.. dobrodruzi vynikají ve všem.. i v přirozené kráse :biggrin:

S lidma nic nenaděláš... málokdo chce, aby jeho virtuální alter ego bylo ohyzdné a tak dále. Aspoň poznáš, kdo má podobné smýšlení jako ty už podle popisku postavy :bigwink: Je to prostě věc lidské psychiky, že postavičky mívají sklony k dosahování dokonalosti.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

https://www.equilibrie.cz/zaklady_sveta_spolecnost.php píše:Společenský život
Společenský život je značně rozvinutý, velký důraz je kladen na vztahy. Hygienické návyky se u většiny obyvatelstva berou jako samozřejmost, u vyšších kruhů jako nutnost. To je odraženo i v architektuře, kdy prakticky každý dům má nějakou koupelnu či místo určené pro očistu těla, dokonce i u většiny hostinců. Velká pozornost je věnována ve většině oblastí oděvům. I prostý sedlák, má někde v truhle pro zvláštní příležitosti lepší šaty.
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

*Hlásí se* Já teda nemám krásnou žádnou postavu... a ten nejcharismatičnější je nejhnusnější ze všech :biggrin:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Ja si zatim vsiml tri typu :)
1) sexbomby a krasavci
2) neskutecne tajemne existence
3) zadny, nebo naprosto nic nerikajici popisek

no a pak samozrejme tech par vyjimek potvrzujicich pravidlo, ale tech je vazne malo :)
Uživatelský avatar
Jon
Příspěvky: 2513
Registrován: 2. 4. 2007 10.28
Bydliště: Thalie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jon »

No, to my, co v reálu žijem na Palm Beach, si občas rádi zahrajem pořádnýho nechuťáka :))
Kraki Skengdrang
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Jon píše:No, to my, co v reálu žijem na Palm Beach, si občas rádi zahrajem pořádnýho nechuťáka :))
Přesně tak.. až na Freda jsou všichny mé postavy tak trošku exoti a ne zrovna pohlední... Možná to bude mou zálibou v půlorčích charakterech a trpaslících...

EDIT: :megalol: :megalol: :megalol: .. to, že jsem napsal "přesně tak" jsem si ani nevšiml... :bleh: :bigwink: Ale dostalo mne to :biggrin: .
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Ungo píše:
The_Balrog píše:
Co to má společného s tím, že se tu rojí jen samé sexbomby?
Přímo s tím úplně ne, ale:
  • Poukázal jsem na to, že tenhle svět má nějaké reálie a nějakou atmosféru/společnost, která není nutně stejná jako nwn, nebo obecná představa o středověku.
  • Co vím, tak se pohybujete kolem Tirianu, což je (i když se mi to příčí říct) nejcivilizovanější město. Amfiberai pak druhé, plné cingrlajících elfů. Všimněte si, kolik NPC chodí po Tiru v pseudomoderních kabátcích. Existují líčidla, každý dům má koupelnu, jsou kouzla a lektvary na krásu...
  • Pohledů na fantasy je spousta, od těch, kde se všichni válí v blátě, po jiné, třebaa... třeba co Lineage? :))) Tak to jsou taky všechno hezký tvářičky a blátíčko tam není snad nikde. (Možná v Cruma marshlands :D) :) Equilibrie nepatří přímio mezi tu "špinavou". Grafika to moc nepodporuje a důraz je na to kladen málokde. Samozřejmě se tu setkávají hráči s rúznými pohledy a je fajn, když někdo chce mít tu víc středověkou a přízemní postavu. Žádný z těch pohledů na svět podle mne není špatně.
  • Tak nějak jsem hlavně nepochopil, k čemu měl ten příspěvek sloužit. Svět, který běží pět let, tenhle jeden kratičký apel těžko změní :) jediný, co z toho vznikne, bude chvíli debata, jak kdo co hraje a kdo je lepší, což za pár stránek končí remízou (možná se někdo pohádá) a vše se vrátí ke starému = každý si bude hrát, co ho baví. :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Lidi nezměníte... mnozí chtějí mít dokonalé postavičky - ať je mají. To co říká zuzu jsem defakto řešil jen tak mezi řečí s Nifredil/Miell před srazem a je to prakticky stejné i třeba na Thalii. Defakto většina ženských postav mají dokonalou postavu, nádhernou tvář a ještě něco tajemného kolem sebe :biggrin: a většinou za nima sedí chlap :megalol:

Balrog poukazuje na to, že oproti středověku, tu je vyšší úroveň péče o zdraví - jednak zásady hygieny apod. (teď by se hodila Luelle, aby nám tu hodila historický přehled) a v léčitelství (díky božské moci), takže nejsou časté takové ty různé velké epidemie čehokoliv, co nechává hnusné rány a jizvy.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:Lidi nezměníte... mnozí chtějí mít dokonalé postavičky - ať je mají. To co říká zuzu jsem defakto řešil jen tak mezi řečí s Nifredil/Miell před srazem a je to prakticky stejné i třeba na Thalii. Defakto většina ženských postav mají dokonalou postavu, nádhernou tvář a ještě něco tajemného kolem sebe :biggrin: a většinou za nima sedí chlap :megalol:

Balrog poukazuje na to, že oproti středověku, tu je vyšší úroveň péče o zdraví - jednak zásady hygieny apod. (teď by se hodila Luelle, aby nám tu hodila historický přehled) a v léčitelství (díky božské moci), takže nejsou časté takové ty různé velké epidemie čehokoliv, co nechává hnusné rány a jizvy.
To je tak, když Aris nevěří, ale Bolthorma nahání, aby jí opravil to a pak to :D
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Ungo píše:Aha ok, tak jsem se zasmál. Pokdu Vám stavající situace přijde v pořádku, tak není co řešit. Prostě se smířím s tím že na EQ proběhla úprava genofondu .
Tak i na EQ jsou "hnusáci" :-) jak říkal Jon... :-)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Ungo píše:
The_Balrog píše:
A znovu se budu msue zeptat. Co to s tím má společného? Nemluvil jsem o oblečení ale o vzhledu postavy. O tom že EQ skoro nezná obyčejné postavy (z toho co jsem potkal) ale jen ty krásně, dokonalé, sexy. Co se popisku týká!
Bod ohledně lineage jsem ani trochu nepochopil, jak jsme se od popisku dostali přes šaty až ke grafice mi je važně záhadou.
Argumentoval jsi tím, že na to má vliv prostředí.

Když uvážím, že NwN je zasazeno do doby cca středověku, přijde mi až udivující že 80 % těch co jsem potkal jsou:…

Ale je vážně normální aby v dobách, kdy se pomalu kálí z okna na ulici …
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
zlaticko71
Příspěvky: 138
Registrován: 26. 6. 2010 14.46
Bydliště: MB

Příspěvek od zlaticko71 »

Tak to jsi asi nepotkal mě například Zlatka je průměrná žena ani krásná a ani ošklivá...ikdyž její muž o ní říká něco jiného :biggrin:, dokonce když přišla na desku byla trochu boubelatá než jí jeden nejmenovaný kamarád pomohl pohybem zhubnout...vlastně jsem do ní dala kus sebe no..nebo kousek :shades: :megalol:
Megan dcera Rumbala
Zlatuška
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Tak vyběhni s kudlou do města a dej se do "opravování" :)
Sonnyx
Příspěvky: 217
Registrován: 15. 1. 2011 6.06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sonnyx »

Já bych hlavně řekl, že se to odvijí i od zvyků doby.
Takže ta žena, která je tady krásná, by v naší moderní době byla velice podprůměrně hodnocená.
Když se podívám na fotky ženských, které žily před 100 lety, taky tam těžko hledám pěknou ženskou, a to byly třeba před 100 lety nejhezčí ženské. A i tu jsou určitě na dnešní zvyky škaredé ženské, třeba na farmách nebo tak, ale kdo by hrál farmářku?
Když by jsi bral NPC i hráče jako jedno a to samé, o což se RP hra trochu i snaží, pak se dá říct, že tady jsou hezké i škaredé postavy a je jich zhruba stejně..
Navíc, když tu někdo hraje bojovnici nebo bůhví co, tak se počítá s tím, že má často i nějakou fyzickou námahu a tou se tělo dost mění. Průměrná žena, když začne trochu cvičit, třeba i chodit do posilovny a trochu spěvní tělo, tak je pak také o dost hezčí...
Tvou šlechetnost poznají tví nepřátelé dříve, než se s nimi utkáš.
Gwynn Mediviere - Navrácen ze ztracena.
Nový portrét - http://www.ulozto.cz/10301739/gwyn-rar
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

placidity píše:Tak vyběhni s kudlou do města a dej se do "opravování" :)
takový Jack "Napravovač" :-)
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Akruo píše:
placidity píše:Tak vyběhni s kudlou do města a dej se do "opravování" :)
takový Jack "Napravovač" :-)
:megalol:

No, co se toho co vidíš týče, EQ není tak moc reálná, jak by se zdálo. Je to prostě o reáliích EQ, jak psal Balrog. Je to fantasy, hra na hrdiny a tak. Někteří to berou doslovně, někteří přidávají a realitě, asi jako ty. Je to různé, ale převažuje asi právě to, co ty vidíš.
Uživatelský avatar
zlaticko71
Příspěvky: 138
Registrován: 26. 6. 2010 14.46
Bydliště: MB

Příspěvek od zlaticko71 »

Ungo píše:
zlaticko71 píše:Tak to jsi asi nepotkal mě například Zlatka je průměrná žena ani krásná a ani ošklivá...ikdyž její muž o ní říká něco jiného :biggrin:, dokonce když přišla na desku byla trochu boubelatá než jí jeden nejmenovaný kamarád pomohl pohybem zhubnout...vlastně jsem do ní dala kus sebe no..nebo kousek :shades: :megalol:
No dobře možná jsem tu množinu udělal mco velkou :-) Nechci tvrdit že jsou tu jen božské tvářičky, spíš to, že je jich tu na muj vkus moc :-)
Ano máš pravdu je jich tu hodně a většinou za tou postavičkou je muž :biggrin: ...ale zase proč nemít krásnou a dokonalou postavičku? Já třeba obdivuji Putiho že si vytvořil plešatého muže s plnovousem a hodně hlubokým hlasem až tak že mě na první pohled odrazoval... člověk by se neměl koukat jen na zevnějšek ale na to co má v sobě :bigwink:
Megan dcera Rumbala
Zlatuška
zdech
Příspěvky: 1218
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Příspěvek od zdech »

Víc než funkční Magie + Čarodějky = Hromady zázračných zkrášlujících prostředků. Hodně bych se divil, kdyby magicky aktivní dámy nesáhly po všem co se jim nabízí. Možnosti trhu se šminkami budou asi o pár řádů jinde než v naší nudné, nemagické realitě. Přidejte k tomu bezjizvové hojení (aby se nezapomínalo na lepé válečnice) a dokonalost je tak jen otázkou času, chuti a peněz. Nelámal bych si s tím hlavu.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Nesmíš zapomínat na to, že to hrajeme my, moderní lidé s dnešním uvažováním, které by nebavilo hrát realisticky takovou dobu, jaká byla.… a můžeš se zamyslet nad jakoukoliv částí toho tehdejšího života a zjistíš, že to není jen o kráse, ale např. o tom, co považujeme dnes za slušné a cudné...
Na EQ není nijak zvláštní potkat postavu oblečenou.. dost odvážně, za to by měla ve středověku problémy.
Ale prostě jsme moderní lidi, uvažujeme jinak a podle toho se odvíjí ta hra.
Takže pokud chceš změnit tohle, změň celou hru včetně toho, že zrušíš magii, dobrodruhy no.. a nakonec ta hra bude vypadat tak, že budeš za postavu celej den psát *ryje* *kope* *nese vědro* apod. ;)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

A koneckonců... většina se považuje za dobrodruhy, nikoliv za řadové občany...a dobrodruzi mají vyčnívat z davu. :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Odpovědět