Povídka I.

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Povídka I.

Příspěvek od Mourisson1 »

Skupinka banditů rozložila tábor.Několik jich stavělo stany, několik prohlédlo blízké okolí a pár se jich věnovalo zajatcům.Oba zajatci měli přes hlavy pytle.Jedna z nich byla, podle postavy , elfka, měla celkem pěknou postavu.Druhý, nejspíš elf , byl dobře stavěný a na elfa svalnatý.Jeden z banditů odešel od vězňů a prohodil pár slov s velitelem.Pomalu vytáhl dýku a vydal se k vězňům.
Toto pozorovaly další oči, o kterých neměl nikdo ani tušení.V podřepu klečela osoba v bílé kápi, s černobílou zbrojí.Nespouštěl oči ze dvou zajatců a pomalu , skoro beze zvuku , vytáhl katanu a připravil štít.Napravo od něj se ozvalo slabé zavrčení, on natáhl ruku a pohladil obrovského tygra.Zkontroloval ostří katany, bylo stále dokonale ostré jako když ji koupil.Pronesl šeptem modlitbu ke své bohyni a znovu obrátil pohled k zajatcům.Bandita se k nim pomalu přibližoval s dýkou.Útočník mohl zaútočit ve dvě různé doby , aby získal moment překvapení.Buď až se bude bandita chystat podřezat elfa, nebo elfku.Bandita přikročil k elfovi , a útočník sevřel pevně katanu.
Lesem se rozlehl výkřik a dýka se zakousla do elfova krku.Vše ztichlo a byl slyšet pouze pláč elfky.
Útočníkům obličej se pod kápí zkroutil do zlého úšklebku.Napnul svaly a vyrazil.Vyběhl z křoví a rychlým pohybem ruky hodil hvězdici na banditu s dýkou.Bandita se zhroutil dozadu.Útočník roztančil s katanou tanec smrti.Jeho katana rozsévala smrt a zděšení v řadách banditů.Jeden z banditů se připlížil s dýkou v ruce k zajaté elfce a napřáhl se k smrtícímu úderu.V tom se za ním objevil tygr a skokem ho porazil.Útočník čelil více a více banditům.Kryl se štítem,bodl pod ním a usmrtil banditu.Ránou štítem usmrtil dalšího.Odmrštil štít od sebe a rychlým pohybem sundal ze zad druhou katanu.Zle se zasmál a pustil se do dalšího tance smrti.Ani tygr nezaostával za svým pánem.Trhal bandity a srážel je na zem v ohromujícím počtu.Útočník se rozmáchl katanou a nůžkovým úderem usekl hlavu dalšímu banditovi.Udělal bleskovou otočku a další dvě těla se sesunula na zem.Banditi ho začali obkličovat.Jako vždy se přecenil.Banditům se podařilo uštědřit mu dvě rány do rukou a seknutí přes hruď.Ani tygr na tom nebyl nejlíp.Jeho srst se pomalu ale jistě barvila rudou krví.Z útočníkova hrdla se ozvala prosba.Najednou se jeho tělo začalo měnit a získávat zelenou barvu.Najednou tu stál na jeho místě lesní trol.Zachechtal se a pustil se do banditů.Jeho zranění se sama zacelila a on ničil bandity.Trhal hlavy , lámal vazy.Jeden se k němu dostal zezadu a bodl ho do ramene.Trol se zachechtáním dýku vytrhl a banditu odmrštil.Najednou se ze stanu ozvalo zaklínání.Tygr i jeho pán se snažili dostat ke stanu ale byli příliš pomalí.Najednou útočník dostal zpět svou podobu.Pomalu začal ustupovat a kryl více elfku než sebe.Dostal další rány a pomalu klekal pod tíhou úderů.
Najednou začaly z útesů létat šípy.Co šíp , to smrt.Začaly působit neskutečnou paniku v řadách banditů.Jakmile se bandité s luky zaměřili na elfku s lukem, zmizela jim a šípy začaly lítat z opačné strany.Útočník s katanou pronesl tichou modlitbu a nejtěžší z jeho zranění se zacelila.S novým elánem se pustil do boje.Během pár minut spojeným silám střelkyně a útočníka podlehly všichni zbylí bandité.Když vše skončilo, elfka slezla ze skály a prohlédla tábor.
„Mohl jsi ho zachránit“šeptla a ukázala na mrtvolu elfa.
„Mohl“přikývnul útočník.Pak ukázal katanou na zajatou , ale živou , elfku. „Jí to ale neříkej“
Střelkyně přikývla ,a když viděla že zajatkyně se snaží strhnout si pytel z hlavy, zmizela v lese.Útočník zůstal stát, prsty setřepl krev z jedné katany a schoval si ji na záda.Mlčky došel ke svému úkrytu, a něco vytáhl z batohu.Došel zpět do tábora a mlčky elfce podal maso a chleba.Poté se otočil a posadil se na zem.Překontroloval si brnění a pak mlčky pozoroval elfku.Elfka se hladově, ale způsobile , pustila od jídla.Stále ji pozoroval , a pod kápí jeho škleb roztál do zbožňujícího úsměvu.Pomalu si obvazoval rány.
„Vy…vy jste ná…mne … zachránil?“zeptala se elfka a vzlykla.
Mlčky jí kývnul, a dál si obvazoval rány.
Elfka se zadívala na mrtvolu elfa „J…jeho jste ne..nemohl zachránbit?“
Mlčky zavrtěl hlavu.
Elfka se mu zadívala na ruce , zatajila dech a rychle vstala a strhla mu kápi z hlavy.Hleděl na ni obličej se zelenýma očima, rudými vlasy a velkou spáleninou na levé tváři.
„Vy?“vzdychla elfka.
Mlčky jí kývnul , natáhl si kápi a vstal.Přešel k tygrovi a začal prohlížet jeho zranění.Zajatá se ho začala ptát na spoustu otázek , ale on mlčel a ošetřoval tygra.Poté vstal, sbalil věci a vyrazil s elfkou k jejímu domovu.Celou cestu mlčel a ona z něj nebyla schopna dostat jediné slovo.
Před jejím domovem se smutně usmál, pohladil ji po tváři a vytáhl něco z batohu.Zlehka jí položil na hlavu klobouček s pérkem, a s tichým „promiň“ na rtech…. Odešel.
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Docela vostrá povídka :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1340
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Pekne :bigwink:
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Díky ;)


Balrog: mozná bys poznal kde jsem čerpal inspiraci? :P

A nějak mne nenapadlo jméno pro povídku tak kdyby někoho něco napadlo pište ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Osobně nevím, co si o tom mám myslet. Pokud jsem pochopil všechny postavy, příjde mi to strašně... ale strašně divné. Nevím, jestli to vyprávíš ve hře, nebo jak, ale prostě se mi to moc nelíbí. Teď koukám, že je to v OOC … no, já nevím, jsem z toho trochu puk.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Já jsem to psal tak že jsem večer neměl co dělat... a tohle mně napadlo... a jak mne to napadalo tak jsem to psal :-) ani jsem nedoufal že to bude nějaká pěkná povídka :-)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Pipi_CZ píše:Osobně nevím, co si o tom mám myslet. Pokud jsem pochopil všechny postavy, příjde mi to strašně... ale strašně divné. Nevím, jestli to vyprávíš ve hře, nebo jak, ale prostě se mi to moc nelíbí. Teď koukám, že je to v OOC … no, já nevím, jsem z toho trochu puk.
No máš tam podle mě čtyři postavy z EQ, pár NPC z EQ... ale jinak je to poněkud neEQ :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

čtyři postavy z eq? :D jmenuj :-) zajímalo mně jestli někdo pozná všechny čtyři :D ale dost činama se od svejch protějšků na eq lišej...spíš jsem si půjčil jenom vizualitu :P
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

IMHO Chrian a Aris jsou jasní.. a pak předpokládám Alkaran a Tamiron jako zajatce :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Aris tam není :P

A spolužák si myslel že ten útočník je nico když viděl že bojuáje s katanou :D ale ten zbytek... správnej tip ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

pak tedy Anadra

BTW: tu katanu tuším nemáš v popisku :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Myslíš v popisku postavy?

tam jsem to nestihl dát protože jsem si katanu sehnal a o den později začala moje tvrdá abstinence :P
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Však.. jen to tak říkám... a je to teda Anadra? :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

no … ta postava neni nikdo z EQ ale vzhled je prebranej od An to je pravda :bleh:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Nevím proč.. ale spíš si myslím, že by to ve skutečnosti vypadalo tak, že by tam na místě věznů seděl Chrian a Tamiron a zachraňovala by je Alkaran s Anadrou :-D
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

:D no...jak se to vezme :-) neví se kdo pomáhal těm banditům je zajmout :P

a ono ty postavy se chovaj a maj trošku jiný dovednosti než jejich předlohy z desky :-) protože kdyby chriana obklíčilo pár banditů tak jde k zemi do pár vteřin :P
Naposledy upravil(a) Mourisson1 dne 12. 2. 2011 12.37, celkem upraveno 1 x.
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

A Alky by nechala podříznout chriana :D
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

:-) proč podříznout? :-)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Tamiron: Nejspíš by padl dřív, než by se ho podařilo zajmout :D
Anadra: Ta by myslím nepomáhala
Chrian: Ten by do nich katanou nešel, šel by rovnou v proměně
Alkaran: Ta by to tam seřezala do jednoho pletací jehlou
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Tamiron:rána do hlavy a už by se nebránil ;)
Anadra:jak jsem říkal z ní jediný co mám je vizuál :-)
Chrian:máš pravdu :-) ale to by bylo pak ošklivý a nevkusný
Alkaran:pletací jehlu jí vzali ;) (doufám) :-)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Odpovědět