Dílna Camelie

Vše co nejde zařadit jinam

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Plácám, je to vážně pěkné...vybavily se mi vzpomínky na to, jak mi maminka šila šatičky na barbie, abych měla ve školní družině ty nejlépe oblékané. Škoda, že jsem tehdá nefandila fantasy...no rozhodně si pamatuju, jak jsem onehdá smolila svojí Hogwarts barbie :D

Skládám poklonu, tohle je vážně piplačka...zvlášť aby to fakt vypadalo v zmenšeném dobře.
:clap_1:
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Ty jo tak to teda vypadá hodně dobře :-) a nico v plnoplátovce? na to bych se taky těšil :DD dobrá práce ;)

A kdybyste třeba chtěli nějaký návody na zbroje tak řekněte mám toho doma hodně :D sice v reálný velikosti ale to by šlo upravit :DD
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Mourisson1 píše:Ty jo tak to teda vypadá hodně dobře :-) a nico v plnoplátovce? na to bych se taky těšil :DD dobrá práce ;)

A kdybyste třeba chtěli nějaký návody na zbroje tak řekněte mám toho doma hodně :D sice v reálný velikosti ale to by šlo upravit :DD
na kroužkované? chtěla bych, nic takového jsem ještě nedělala, já jen šperkuju :)
Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Vždycky jsem obdivovala lidi, kteří tohle tak hezky umí a mají s tím trpělivost. Tohle se ti totiž moc povedlo:) Kdyby se ti chtělo udělat náhodou fialového zakuklence (no spíš zakuklenkyni) tak se hlásím:)
Uživatelský avatar
Ondrasman
Příspěvky: 506
Registrován: 5. 4. 2010 17.21
Bydliště: Ostrov vyvrženů

Příspěvek od Ondrasman »

Moc pěkné :) Asi bych s tím neměl takovou trpělivost.. máš můj obdiv :yes: :bigwink:
Chard
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

No..pokud jde o výrobu kroužkový zbroje doporučuju tuhle stránku: http://curiavitkov.cz/clanek1_1.html
Sám jsem se na ni dost inspiroval :-) a návody poskytnu nejenom na kroužkovku :-) kožený zbroje,možná i pláty...cokoliv ;)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Mourisson1 píše:No..pokud jde o výrobu kroužkový zbroje doporučuju tuhle stránku: http://curiavitkov.cz/clanek1_1.html
Sám jsem se na ni dost inspiroval :-) a návody poskytnu nejenom na kroužkovku :-) kožený zbroje,možná i pláty...cokoliv ;)
Nedoporučuješ doufám Camelii, aby se na barbie panenky pustila do výroby nýtované kroužkovky? :megalol: Navíc na jejich velikost? Ale jestli jsi schopný takové kroužky kvalitně vyrobit, měla bych zájem a zajímala by mě zhruba tvá cena, klidně do PM.

Mezi námi, Cami, já bych doporučila jít na to jako Monty Python ve Svateém grálu. Šedá vlna a uplést. Nebo látka s potiskem.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Winonne píše:
Mourisson1 píše:Ty jo tak to teda vypadá hodně dobře :-) a nico v plnoplátovce? na to bych se taky těšil :DD dobrá práce ;)

A kdybyste třeba chtěli nějaký návody na zbroje tak řekněte mám toho doma hodně :D sice v reálný velikosti ale to by šlo upravit :DD
na kroužkované? chtěla bych, nic takového jsem ještě nedělala, já jen šperkuju :)
proto jsem napsal :-) jednou jsem kroužkovku zkoušel :D udělal jsem plošku 10x10cm a pak mi trpělivost došla :D vlastnost který moc nemám :-)

Ale : http://www.fantasyobchod.cz/krouzkova-k … -1214.html tahle špatně nevypadá ;)

A kdyby jsi měla zájem třeba jenom o kroužky tak : http://www.fantasyobchod.cz/krouzky-08- … -1125.html
Naposledy upravil(a) Mourisson1 dne 12. 2. 2011 14.30, celkem upraveno 1 x.
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
anurin
Příspěvky: 1736
Registrován: 27. 9. 2006 23.11

Příspěvek od anurin »

:dribble: Hned si ji koupím na mého Kena!

Uh, kdo na tohle má trpělivost? Fakt zírám.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Uh, kdo na tohle má trpělivost? Fakt zírám.
Taky jsem si při pletení těch kroužků řikal :DD
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
camelie
Příspěvky: 497
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Příspěvek od camelie »

Mourisson1 píše:
Winonne píše:
Mourisson1 píše:Ty jo tak to teda vypadá hodně dobře :-) a nico v plnoplátovce? na to bych se taky těšil :DD dobrá práce ;)

A kdybyste třeba chtěli nějaký návody na zbroje tak řekněte mám toho doma hodně :D sice v reálný velikosti ale to by šlo upravit :DD
na kroužkované? chtěla bych, nic takového jsem ještě nedělala, já jen šperkuju :)
proto jsem napsal :-) jednou jsem kroužkovku zkoušel :D udělal jsem plošku 10x10cm a pak mi trpělivost došla :D vlastnost který moc nemám :-)

Ale : http://www.fantasyobchod.cz/krouzkova-k … -1214.html tahle špatně nevypadá ;)

A kdyby jsi měla zájem třeba jenom o kroužky tak : http://www.fantasyobchod.cz/krouzky-08- … -1125.html[/quote

:megalol: Košile je náramná, ale na panenku o velikosti 30 cm by musely být kroužky 6x menší - takže asi tak velikost velmi jemného řetízku na krk - to si teda fakt neumím představit. Ale už jsem okoukla Nicovu zbroj a nápad mám - zatím neprozradím, ale snad někdy v létě se o to pokusím. Je v pořadí :yes:
camelie
Příspěvky: 497
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Příspěvek od camelie »

Braenn píše:
Mourisson1 píše:No..pokud jde o výrobu kroužkový zbroje doporučuju tuhle stránku: http://curiavitkov.cz/clanek1_1.html
Sám jsem se na ni dost inspiroval :-) a návody poskytnu nejenom na kroužkovku :-) kožený zbroje,možná i pláty...cokoliv ;)
Nedoporučuješ doufám Camelii, aby se na barbie panenky pustila do výroby nýtované kroužkovky? :megalol: Navíc na jejich velikost? Ale jestli jsi schopný takové kroužky kvalitně vyrobit, měla bych zájem a zajímala by mě zhruba tvá cena, klidně do PM.

Mezi námi, Cami, já bych doporučila jít na to jako Monty Python ve Svateém grálu. Šedá vlna a uplést. Nebo látka s potiskem.
:megalol: Napadla mě i drátěnka na nádobí :biggrin:
Ale o tom to všechno je - udělat to tak aby to vypadalo "jako". Navíc my, odchovanci bolševika jsem v tom cvičení :yes:
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Já mám kroužků opravdu zásobu velkou, od velkých až drobných, kroužkování prostě miluju :)
Kroužečky mám takové, které mají vnitřní průměr 2,5mm, z těch dělám nejraději :)

Ale musím říct že taková velká košla za 3tis? Ehm, to by mě i materiál stál o hodně víc :).
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Nico v pořadí?A kdo bude po něm?Chrian by určitě taky toužil po zvěčnění :P
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
camelie
Příspěvky: 497
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Poděkování a vysvětlení pro zájemce

Příspěvek od camelie »

Všem děkuji za slova chvály :clover: . Mám radost, že se vám panenky líbí a dodává mi to i chuť k dalšímu tvoření. Ale pro ty z vás, kteří mají zájem abych i podle jejich postavičky udělala panenku, krátké vysvětlení.
Jak už jsem psala, je to časově velmi náročné. Není to ale jen o tom podívat se na postavičku a ušít obleček. Musím v té panence tu danou postavu vidět - např. Silmelinda - když jsem tu panenku viděla, nebylo se o čem rozhodovat. Nebo v případě Deada jsem hledala panáka, který by typově odpovídal. Podařilo se to kupodivu dost brzy, ale než jsem mu udělala vlásky, trvalo dost dlouho - vlásky jsou přibližně ze 600-700 pramínků. Abych v té které panence viděla danou postavu, musím ji znát. Snažím se dodržet její vzhled tak jak je ve hře, včetně popisku. Proto budu nejdřív dělat postavičky, se kterýma hraju dlouho a jsou mi blízké (např. Zlatka) a pak ty, které jsou odlišné, jiné - např. Serbitara nelze přehlédnout a zaměnit s jinou postavou. A pak jsou tu pro mě i výzvy, jako např. Nico. Nevím, jestli se mi zbroj podaří stvořit, ale chci se o to pokusit.
Další věc, kterou musím ke každé panence udělat je stojánek - taky práce na několik hodin, protože originální stojánky se jednak špatně shání a jsou i dost drahé. A cena samotných panenek také není zanedbatelná a panáků obzvlášť. Panenek mám sice plnou krabici, ale jsou to často jen torza, která musím zrenovovat, ale jsou mezi nimi i panenky za 600,-. Zkrátka je to koníček a jako většina koníčků je časově i finančně náročný.
Volný čas má každý z nás nějak omezený a já ho dělím mezi hru a výrobu postaviček. A hra mě pořád baví, takže o to je čas na tvoření kratší. :yes: :smile:
Uživatelský avatar
NiamCK
Příspěvky: 917
Registrován: 2. 3. 2008 21.27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od NiamCK »

Co se týká zbroje klasické (ne kroužkovky) mohla bych zkusit nějak poradit. Teď jsem si vyráběla masku přes celou hlavu a testovala různé hmoty.
Jako zbroj by se dala, ale zabrala by sama o sobě hodně času tvarováním, schnutím atd...
Smrt je jen začátek druhého dějství.
Myrpa
Příspěvky: 208
Registrován: 25. 2. 2010 15.34

Příspěvek od Myrpa »

Až bude někdo se zbrojí, tak vemem plyšovýho medvěda a uděláme loutkovej quest! Medvěd někomu vyrve pár vlasů a Camelie ho vzteky upíchá pletací jehlicí (kopím).
camelie
Příspěvky: 497
Registrován: 12. 6. 2010 19.56

Příspěvek od camelie »

Konečně se mi podařilo po několika týdnech dodělat další postavičku. Galli mi dal zatím nejvíc práce, snad se bude líbit :smile: i když jeho hráč má asi jinou představu :bigwink:
Obrázek
Obrázek
Naposledy upravil(a) camelie dne 5. 3. 2011 13.07, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Hehe, ale náhodou - jóó :)) Je šik :) Chi
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Páni, to musela být piplačka. Moc pěkný... sice asi Gali o pár let mladší s elixírem krásy (ikdyž ted nechci urážet, nevím jak na tom vlastně je :D)
No moc pěkný! Hned bych si s ním hrál! :biggrin:
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Odpovědět