Sedmé Chlébské aneb … ? 20-22. květen

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

Takže jsem poslal první lástočky...na Librouše s Kohenem zbývá vyšetřující soudce a šlechtická vdova.

Upozornění! zprávy, které jsem poslal jsou přísně interní a nesmí se dostat ven!

Edit: Odesláno všem....Libra vdova, Kohen vyšetřující soudce
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Samuel píše: i mně se to začíná komplikovat, pivo sice zabezpečit zvládnu, ale nakonec nevím, jestli se na chleba dostanu sám...
ale jak jsem psal, jsem schopný bačovat pivo jen v pátek (ve čt makám do sedmi v praze), takže leda bych to domluvil a sjednal schůzku s člověkem, u kterého by to Kohen vyzvedl - pokud by ho chtěl vyzvedávat už ve čt.

Takže jen abych se k tomu vyjádřil a zeptal se tedy zda bude zájem o odvoz…

Pár otázek hlavně k Samuelovi :

První a asi nejdůležitější je zda jedeš či ne…o tom budou asi další otázky….

Jak to tedy vypadá, bude zájem o to abych ty věci v Brně vyzvednul či ne?

Jedu z Prahy ve čtvrtek přibližně po poledni, takže bych v Brně mohl vyzvednout ty sudy i když to nemám cestou a najedu tak cca 60Km (30+30) navíc. Každopádně by bylo fajn to pak zaúčtovat do celkového vyúčtování platby na sudy.

Sudy neplatím doufám..., ani žádné zálohy za jiné věci doufám... (jelikož to nezařizuji já sám a nechci se do toho nějak zamotat).

Byl bych rád, aby to již bylo připravené jen k naložení. Čas je drahý.

V Brně bych mohl být čtvrtek 14:30-15h pak už ne (nerad bych byl celej čtvrtek na-sucho) a pátek určitě nemohu :ermm: .
Můžu vzít jak tebe tak sudy tak pípu.. (Myrpa by snad pomohl a jel se mnou, jak předtím psal).

V neděli (nebo cesta zpět) nemohu obstarat odvoz, nejedu stejným směrem a jak se znám budu mít co dělat se dopravit domů rovnou.

Zkus na ty otázky odpovědět co nejdříve, ať vím (vlastně všichni víme) na čem jsem (jsme)…
A bylo by to třeba vědět pokud možno na jisto, ať pak neměníme vše na poslední chvilku, případně ať nezařizujeme vše od znova dva dni před srazem…

Dik
Kohen
Naposledy upravil(a) kohen dne 10. 5. 2011 22.54, celkem upraveno 4 x.
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Já bych se spíš zeptala, jestli je někdo z východňanů ochoten, až pojede zpět domů, vzít to přes Brno, hodit tam prázdný sudy piva a pípu. . Jen odevzdat na místě, nic víc..

Prachy na pivo vyberu zároveň s ubytkem zase někdy v pátek (so ráno). Mimochodem cena ubytování by měla být zase 110kč/noc, jak je na tom studentská sleva nevím, minule už to bylo komplikovaný.

Od Sama (potažmo Dohana, jestli to zařizuje on?) bychom potřebovali s Kohenem znát celkovou sumu za to pivo a také zálohu. Osobně jsem klidně za to, jestli není pozdě, vyměnit dražšího Bernarda (Aefar ho prosazoval a ted nejede) za stejně dobré Svijany 11ku, takže 2x Svijany + pípa, ať se to nekomplikuje.

A Same, ty koukej jet:)
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Braenn píše: Osobně jsem klidně za to, jestli není pozdě, vyměnit dražšího Bernarda (Aefar ho prosazoval a ted nejede) za stejně dobré Svijany 11ku, takže 2x Svijany + pípa, ať se to nekomplikuje.
Očekával jsem Svijanskej Máz, vždyť o tom zde byla řeč.. nebo ne?
Kombinovat jeden druh s druhým (v jeden den) bych žaludkům nedoporučoval.
Naposledy upravil(a) kohen dne 10. 5. 2011 22.41, celkem upraveno 2 x.
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Takže 2x svijany.
Samuel
Příspěvky: 137
Registrován: 15. 1. 2008 14.14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

ok, tak ja to rozcisnu.

pivo je domluveny - 2x svijany 11°, k tomu hlava a kostka.

bude to k vyzvednuti v Eneu ve ct odpo v Brne, detaily upresnim.

penouze se budou platit pri vraceni vercajku a sudu, zjistim jestli bude nejaka zaloha nebo ne, snad ne.

ja nakonec skutecne neprijedu, bohuzel, vlezla mi do toho akce "srdcovka", takze to budu jenom takhle menezovat zdalky.

tudiz - pocitam s tim, ze Kohena nasmeruju kam ma ve ct prijet (clovece, jsi flexibilita sama, ale zmakneme to) vyzvednout nadobi, stejne tak ze jej tam v ne vratite - jeste zjistim, jak to bude.

hm... tak dumam, jestli jsem na neco zapomnel, ale asi ne... elektrina na Chlebskem co pamatuju je, ne? (aby ta kostka byla do ceho zapojit)

jste nekdo schopny to obacovat technologicky? (vite jak s tim zarabat?)
The Almighty says this must be a fashionable fight. It's drawn the finest people.

Bartoloměj, syn Dumův
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Samuel píše:ok, tak ja to rozcisnu.

pivo je domluveny - 2x svijany 11°, k tomu hlava a kostka.

bude to k vyzvednuti v Eneu ve ct odpo v Brne, detaily upresnim.

penouze se budou platit pri vraceni vercajku a sudu, zjistim jestli bude nejaka zaloha nebo ne, snad ne.

ja nakonec skutecne neprijedu, bohuzel, vlezla mi do toho akce "srdcovka", takze to budu jenom takhle menezovat zdalky.

tudiz - pocitam s tim, ze Kohena nasmeruju kam ma ve ct prijet (clovece, jsi flexibilita sama, ale zmakneme to) vyzvednout nadobi, stejne tak ze jej tam v ne vratite - jeste zjistim, jak to bude.

hm... tak dumam, jestli jsem na neco zapomnel, ale asi ne... elektrina na Chlebskem co pamatuju je, ne? (aby ta kostka byla do ceho zapojit)

jste nekdo schopny to obacovat technologicky? (vite jak s tim zarabat?)
Mluvíš o chlazení?
kohen
Příspěvky: 460
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Neber to nějak zle, já to napsal dost neflexibilně, jenže tak to prostě je…nic moc s tím neudělám. Škoda že to nevezme někdo kdo frčí přes Brno, bylo by to jednodušší.

Elektrika je OK. Nemám problém sestavit komplet, hlavice snad bude ta pravá…hadice k propojení tam asi taky bude...Nějaký kovový spojky vezmu...
Je to jen chlapák, či kompresor-chlaďák, nebo +bomba…huštění… atd.…

Problém je kdo to tedy vrátí… každopádně napiš cenu předem, ať se to vybere správně…
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
Samuel
Příspěvky: 137
Registrován: 15. 1. 2008 14.14
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Samuel »

Pipi_CZ píše:Mluvíš o chlazení?
Jop.
kohen píše:Neber to nějak zle, já to napsal dost neflexibilně, jenže tak to prostě je…nic moc s tím neudělám. Škoda že to nevezme někdo kdo frčí přes Brno, bylo by to jednodušší.

Elektrika je OK. Nemám problém sestavit komplet, hlavice snad bude ta pravá…hadice k propojení tam asi taky bude...Nějaký kovový spojky vezmu...
Je to jen chlapák, či kompresor-chlaďák, nebo +bomba…huštění… atd.…

Problém je kdo to tedy vrátí… každopádně napiš cenu předem, ať se to vybere správně…
easy.

půjde jen o "kostku", tj. bez bomby, ještě pozjišťuju přesně, co tím kamarád myslel.

cajky by tam měly být všechny, tak snad nebude problém...

jak budu vědět cenu, tak ji napíšu, ale mělo by jít o kačky za ty dvě bečky, chlaďák nám prý půjčí zadarmo.
The Almighty says this must be a fashionable fight. It's drawn the finest people.

Bartoloměj, syn Dumův
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

K tomuhle

Libra, Sciorp, Mourisson, - pátek, po 15:00, vlak, Praha

moc se omlouvám nejspíše jsem to napsal nesrozumitelně takže to bylo špatně pochopeno, ale jedu vlakem z Kutné Hory stejně jako Jelen ;(

Moc se za to omlouvám
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

pánové a dámy, s největší pravděpodobností přijedu jen na sobotu a neděli :/ nevím jestli to koliduje s Akirovou hrou, do které sem se přihlásil, kdyžtak prostě tu roli pustím...
Uživatelský avatar
Braenn
Příspěvky: 4909
Registrován: 5. 1. 2007 12.12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Braenn »

Ještě nějaké malé info pro nováčky i stávající:

Sebou:

Spacák
Krígl pro pivaře
Něco na opečení oheň (Serin jako vždy doveze náš tradiční opékací grilrošt)
Kuřáci! Něco do čeho budou moci odhazovat vajgly, protože každý jinam odhozený vajgl (a neschovaný) se pak musí ručně sbírat!!! Většinou bývá na stole petka na zmíněné zbytky, ale prosím, myslete na to a neházejte nic, nic nic na zem, co to půjde.
Jídlo, neboť v dosahu chůze není obchod. Zato plně vybavená kuchyně včetně spotřebičů.
Jakékoli společenské hry a věci včetně míče, luků a spol.
Kytaru, zpěvníky..
Flašku nějakého moku, neboť na ni vždy dojde.


Na chatě jsou takřka nové sprchy i záchody, rychlovarka..

co se týče ceny za ubytko:
je tu někdo, komu vadí že nebudeme topit? Pokud se vás sejde dost, můžeme udělat jednu topící chatku. Ta pak zvedne cenu (těm v chatce) o 10 kč na noc.

Jinak je to 110kč/noc
Slevu mají studenti POD 18 let - 90kč. Nějaká snad sleva je prý i možná, pokud zvolíte místo chatek spaní na matracích nad kuchyní, v tajném prostoru kde jsme ještě nikdy nebyli. Pak je možné platit 90kč i nad 18 let, je tam cca 10 míst, ale jestli nám to otevřou se dozvíme až na místě, počítejte proto prosím předběžně všichni nad 18 s 110kč/noc

Peníze za ubytování i pivo (od pivařů) bude vybíráno nejspíš v sobotu ráno. Ocením, pokud budete mít drobné:)

Chatky
Ta blíž ke kuchyni je pařanská. Kdo tam spí, dává souhlas s tím, že může být buzen a otravován a že jít spát v 7 večer je n jeho vlastní riziko.
Ta dál od kuchyně, blíž k vesnici je pro ty, kteří se chtějí vyspat, chtějí mít klid a jistotu ničím nerušeného spánku (za hluk od sousední chatky neručíme:))


Uklízení
Protože nás tam bude letos vážně hodně, opět prosím o ideálně okamžité umývání všeho po sobě - byť to je jen jeden talířek a jeden hrneček, nebo jeden krígl, nožík.. protože když se pak ve dřezu nahromadí 30 nožů, kríglů, hrnečků a mastných talířků, musí přijít jeden chudák, co to nevydrží a celou tu už zaschlou hromadu umyje sám.

Tedy, umývejte a uklízejte po sobě své nádobí (a sporák!) hned! Ušetří čas ostatním i sobě,

To se týče i odpadků. Zvlášt patří petky a zvlášt patří krmný odpad, zvlášť ostatní bordel.
Krmný odpad se háže do kyblíčku (bude na místě ukázáno). Měly by to být jen věci, co jsou prasata schopna sežrat.
Na petky bude u nástěnky nebo někde poblíž pytel (bude na místě ukázáno), do kterého přijdou sešlapané PEtky. A plast. Nic jiného.…
Skleněné lahve rovnat venku u zdi.

Při odjezdu
dochází k takovému všeobecnému úklidu. Tak nějak se počítá s všeobecným zapojením. Obyvatelé každé chatky odpovídají za její vymetení (Knoflíček kouká i pod rohožku :D) a vytření.
Zbytek se tak nějak rozdělí, poslední dvě chlébský to proběhlo příjemně, ale je potřeba pochopitelně stáhnout a vytřít všechny místnosti, vysbírat odpadky venku i vevnitř, totéž vajgly, umýt a uklidit všechno nádobí, linky, veškerý odpad odnosit ke kontejneru... a tak dále.

No, doufám že jsem vás nezahltila:))
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1340
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Mam ted nejaky problem:( V Pondeli vecer napisu! Snad pojedu.
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Akira
Příspěvky: 883
Registrován: 16. 10. 2007 11.31

Příspěvek od Akira »

dyt říkám, že s začnou lidi odhlašovat.
Magnum: budu to hrát nejspíš v sobotu večer...ale je potřeba přesný počet lidí
Milujte se a množte se..zabijte je pak všechny, Bůh už si je nahoře přebere!
Přiznání je polehčující okolnost, ale jistý trest - od léta páně 1992 MERLIN
Mrtvý manga avatar, dobrý manga avatar!
Fryn
Příspěvky: 635
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

A já budu mezi dalšími, Braenn vyškrtni mě prosím ze seznamu účastníků.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
magnumik
Příspěvky: 1692
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

Akira: ok, tak to semnou počítej
Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Omlouváme se, ale na Chlebské se nakonec nedostanem:( Ale příště snad ahoj
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Amatéři.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

George píše:Amatéři.
To sedí od bezstarostného a líného studenta. :smile:
Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Njn amatéři se starají o nemocné dítě *krčí rameny*
Odpovědět