Sedmé Chlébské aneb … ? 20-22. květen

Vše ohledně plánovaných akcí, srazů a srázků.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Kdy bude dalsi Chleba?.) Jsem zapomel na prihodu s Olikem a jednou postely :bigwink:
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Uživatelský avatar
Olik
Příspěvky: 83
Registrován: 6. 4. 2007 18.02
Bydliště: Hobitín

Příspěvek od Olik »

Hrozně jste mě odradili, příště už nikam nepojedu... :megalol:

Ne vážně, taky se mi líbilo, spokojenost.

Poznal jsem spousty nových lidí, co mohl vypil... co viděl rozbil. Ostudy bylo dost, takže řekl bych splnil jsem quest na výbornou. :yes:

A cesta zpátky byla opravdu nudná... *zívne si*
Perido Kapsička
Raldo Lísteček
Uživatelský avatar
Mini
Příspěvky: 262
Registrován: 24. 5. 2010 15.22

díky

Příspěvek od Mini »

Také moc děkuji Braen za organizaci, Kohenovi za dobrého člověka, který je v něm ať je v jakémkoli stavu. Všem ostatním za příjemné povídání, hraní a krásný víkend.
Nejsem si úplně jistá, jestli jsem se loučila se všemi. Jestli ne, moc moc se omlouvám a doháním nyní.
Papa a někdy doufám zase nashle... Jitka :clover:
Mad Lay
Laura Boo
Rozy
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Taky moc díky za chleba,kohenovo vyprávění jak 30let u stráže tahá lucernu, voodooovy poznámky o jeho překlikách a DSkování, deskovky, pipimu za rychlou ukázku šestirychlostního vysavače ETA...a tak dále a tak dále ;) prostě díky všem kdo tam byli:-)
Moc se těším na příště
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Libra
Příspěvky: 319
Registrován: 21. 2. 2006 19.45
Bydliště: Rodná hrouda

Příspěvek od Libra »

Musím moc poděkovat mamce, za epesní DrD. Vzhledem k tomu jak moc byl příběh promyšlený a pečlivě nachystaný mi vůbec nevadilo, že neskončil tak jak mohl. Atmosféra byla luxusní a to i přes jistou indispozici některých hráčů, která ale perfekně seděla k roli a charakteru postavy. Je sice pravda že díky naší špatné kooperaci jsme se připravili o dost zajímavejch momentů a odhalení v průběhu hry, nicméně myslím že díky tomu vzniklo zase spousty jiných. Moc se těším na další pokud nás nezhodnotíš jako zoufalou ztrátu času :dribble: Abych nezapoměl na našeho "PCI Expres" …. parádní hra, nečekal jsem to. :bigwink:

Jinak pár věcí mě samozřejmě mrzí … jako třeba ...že jsem Vás nedostal vůbec šanci obrat v pokeru … nebo střílení z luku … či možnost vyfotit Anadeho jak slejvá do dvoulitrového džbánu Burgunské a kolu dohromady …. ale tak to jsou skutečně jen takové detaily. …. Jak to vůbec vypadá s fotkama ? Má někdo něco ?
Kde čert nic nezmůže, tam nastčí krávu … nebo dvě kozy.
magnumik
Příspěvky: 1700
Registrován: 1. 12. 2006 1.10
Bydliště: Nejjižnější Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od magnumik »

díky, byl to pěkný relax :)
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Díky všem, co se mnou něco zahráli nebo se mnou pokecali.
Speciální dík šéfové, že to všechno ošéfovala a skoro ujela s naší vlajkou :biggrin:

A mimochodem není to pouze chlastací akce, aneb jak si to každý zařídí, takové to má.
Já poznal spoustu nových lidí, zahrál několik her, pár jich naučil, dozvěděl jsem se zajímavosti ze soukromých i herních životů a domluvil se na dalších setkání i mimo sraz. Bylo toho hodně a na alkohol ani nedošlo :shades:
morfeus1234
Příspěvky: 22
Registrován: 9. 1. 2009 17.25
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od morfeus1234 »

:thumbsup:
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Paradni akce jako vzdy, nejlepsi ctvrtek a patek, pak uz jsem byl dost unaveny akorad :clover: . Taky diky za deskovky na ty se tesim vzdy vic nez na alkohol, ikdyz letos vedl teda bohuzel ten alkohol :) Taky se trochu omlouvam za woodoa :D on den predtim byl na odberu plazmy a tak ten alkohol snim delal divy, muzu rict ze jsem ho jeste nikdy takoveho nevidel :bigwink:
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

neomlouvej se byla to sranda když vyprávěl jak s euklikl a zabíjel jako DS s vysvětlením: zakopl jsi o pařez :DD
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Kohene doufam ze mas to video cos natacel:) Docela me zajima ta treti tretina :bleh:
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
kohen
Příspěvky: 461
Registrován: 21. 2. 2006 16.57
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kohen »

Chtěl bych poděkovat za hezký sráz, omluvit se všem na které jsem při své pouti padl.

Tentokrát to bylo opravdu až moc, příště budu pít více mléka raději.
Doufám, že jsem moc nováčků na sraze neodradil a doufám, že nakonec spoluhráči odpustí mou velkou indispozici ve DrD hře.

Jinak vše co bylo staženo z foťáku jsem dal drakovi, takže něco zde asi brzy bude.
Poslední třetina ovšem určitě chybí, foťák jsem zatím nikde nenalezl.
Seržant Tiriánské Stráže Tonny Signerr

Zákon a Pořádek -Pomáhat a Chránit

Sláva Tirianu
LindacpAG
Příspěvky: 162
Registrován: 15. 2. 2010 17.06
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LindacpAG »

Tak já taky přihodím:

Děkuji za organizaci, nedá se na nic stěžovat (až na vlastní hloupost náhodného cestovatele).
Děkuji Akirovi za skvělou hru a samozřejmě i spoluhráčům, ač jsme nedopadli nejlépe, přesto jsem si to skvěle užil. Musím přiznat, myslel jsem že se nechytnu, ale nakonec to šlo celkem snadno. :smile:
No a pak děkuji všem náhodným kolemjdoucím, diskutujicím, hrajícím a tak dále..
Thildon Mellvin
<i>"That's not a test! That's asbestos." </i>
drake127
Příspěvky: 1787
Registrován: 20. 9. 2006 14.39
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od drake127 »

A už máme také fotky z foťáku kohena, jenž prozřetelně stáhl většinu fotek a videí dříve, než se mu podařilo jej ztratit.

Fotky jsou k prohlédnutí zde: http://braenn.rajce.idnes.cz/VII._Chlebske_kveten_2011/
Videa si pak organizátoři ponechávají bezpečně u sebe a budou použity pouze pro účely vydírání znelíbivších se.
Als sie mich holten, gab es keinen mehr, der protestieren konnte.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jen musím dodat, že jsem na místě nechal svůj zelený cestovní sprcháč, ale od toho byl cestovní, abych ho jednou někde zapomněl. :ermm:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Lomylith
Příspěvky: 1350
Registrován: 13. 8. 2008 12.28
Bydliště: Druhá strana

Příspěvek od Lomylith »

Ja bych rad mel to video:)
Za´cho Detyr - Oběšen a upálen(21.Vodomrzen 1133 7:16)Zotročit a ničit!
Evana Ver Letha - Uvařena(25.Brzomráz 1146)
Drathir'Cryso Olath - Uzavřen v železné panně(26. Brzomráz 1152)
Aw´rixel Jednooký- Rozřezán (17. Obrozen 1154)
Victor Shawer - Odsouzen k utrpení (3. Vinobran 1161)
https://www.youtube.com/watch?v=jPU63WAnrSE



Je tažké byť debilom, pretože konkurencia je veliká.
Odpovědět