ISA

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Necrooo
Příspěvky: 13
Registrován: 17. 3. 2011 1.59
Kontaktovat uživatele:

ISA

Příspěvek od Necrooo »

Dobrý den, mám menší problém, zkoušel jsem emoce, až jsem došel k ISA ochraně. Někde na foru jsem si přečetl že je důležité to míti zapnuté.
Problém ale nastal až poté co jsem si to zapl a koukl, že se to váže na CD-keye. Problém je takový, že jsme doma dva a já si tam klíč svůj nedával, bo jsem si povšiml toho, že na EQ je jedno na jakých cd-key hrajete. Zapne se Vám to vždy.
Chtěl jsem se optat, spíše poprosit, zda by nějaké Dm bylo tak hodné a vyplo mi to? Abych si to mohl zapnout pak na těch svojích.

Předem díky moc.

Acc. Necrooo
Postava: Gard Allom
Gard Allom
Necrooo
Příspěvky: 13
Registrován: 17. 3. 2011 1.59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Necrooo »

Chtěl bych se jen připomenout. Zda se to dá s někým řešit tedy? Ve hře se píše o Dm, je vás tu vela hodně, nevím kdo je jak aktivní. Klidně dohodu po pm, jen bych rád aby se to vyřešilo prosím. Každej máme s bratrem svoje keye a já mu ted ty jeho díky tomu obsadil.
Gard Allom
cybermisa
Příspěvky: 6118
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Trpelivost, on se te snad nekdo z kolegu ujme. Ja budu ve hre snad od patku, takze prinejhorsim poresime pak.
Eve
Příspěvky: 83
Registrován: 8. 8. 2006 23.52

Příspěvek od Eve »

Z nostalgie jsem nainstalovala po dlouhé době NWN, všechno nainstalovala atd. kouknu do hry a prej, že jsem změnila CD klíče a že jsem nějaký hacker a že je vše posláno na příslušná místa nebo co :) tak nevím. Mám doma dvoje NWN jedno obyč a jedno platinum, tak jsem asi dala jiné klíče … tak a teď babo, i ostatní, raď :)
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2097
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Eve píše:Z nostalgie jsem nainstalovala po dlouhé době NWN, všechno nainstalovala atd. kouknu do hry a prej, že jsem změnila CD klíče a že jsem nějaký hacker a že je vše posláno na příslušná místa nebo co :) tak nevím. Mám doma dvoje NWN jedno obyč a jedno platinum, tak jsem asi dala jiné klíče … tak a teď babo, i ostatní, raď :)
Myslím, že se tě Pavel, nebo když bude Polednice hodná, ujmou. ISU ti vypnou. Pak by sis ji mohla zapnout znovu na současné klíče. Prostě napiš DX.
zdech
Příspěvky: 1228
Registrován: 25. 3. 2009 15.17

Příspěvek od zdech »

Nebo v mezičase zkusit přepsat v nwncdkey.ini první trojici klíčů tou druhou. Pokud nemá ISA nějaké automatické blokování při zjištění rozdílných klíčů, mohlo by to postačit. A i kdyby ne, nic se tím nedá pokazit, tak proč nezkusit.
Serbitar Draga - Služebník Říše 1124 - 1199
Torwald Seveřan - cestu hledající
Odpovědět