Total War

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Nalk píše:Néééééééééééééééééééé já jsem mezi Dronem a červem... to bude heb.. Lórien asi bude brzy poskřetěn :megalol:
Co mam řikat já, ke mě na jich tečou ty gondorské splašky :crazy:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Naylun
Příspěvky: 3240
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Já věděl, že nakonec skončim jako potrava pro Little Pony :megalol:
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Fryn
Příspěvky: 635
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Hrmm *zabručí pod vousy nad zjištěním, kdo že se to vlastně stal novým skřetím náčelníkem*
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Jinak diplomacii předpokládám vyhodnocuje zásadně hráč vůči hráči, nikoliv hráč vůči AI :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Nalk píše:Jinak diplomacii předpokládám vyhodnocuje zásadně hráč vůči hráči, nikoliv hráč vůči AI :shades:
Předpokládám, že s AI můžeš klidně uzavírat spojenectví i smlouvy, jen bys měl dodržet pouze s light stranou. Nic ti nebrání tedy udělat spojeneckou smlouvu s High Elves a Eriadorem. Oni pak na mě budou posílat armády, protože nemají nikoho jiného v dosahu :biggrin:
Já zase budu muset uzavřít spojenectví s Gundabadem, abych se plně mohl věnovat trpaslíkům. Jediná nevýhoda je, že to musím vzít přes Mirkwood :biggrin:
sircervic
Příspěvky: 213
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Dron píše:
Nalk píše:Jinak diplomacii předpokládám vyhodnocuje zásadně hráč vůči hráči, nikoliv hráč vůči AI :shades:
Předpokládám, že s AI můžeš klidně uzavírat spojenectví i smlouvy, jen bys měl dodržet pouze s light stranou. Nic ti nebrání tedy udělat spojeneckou smlouvu s High Elves a Eriadorem. Oni pak na mě budou posílat armády, protože nemají nikoho jiného v dosahu :biggrin:
Já zase budu muset uzavřít spojenectví s Gundabadem, abych se plně mohl věnovat trpaslíkům. Jediná nevýhoda je, že to musím vzít přes Mirkwood :biggrin:
Chceš pomoct? já tam mám zrovna kouzelníka myslim :biggrin:
stejně si s gondorem počkám na harad at je to správná cikánksá férovka :D
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Dron píše:
Nalk píše:Jinak diplomacii předpokládám vyhodnocuje zásadně hráč vůči hráči, nikoliv hráč vůči AI :shades:
Předpokládám, že s AI můžeš klidně uzavírat spojenectví i smlouvy, jen bys měl dodržet pouze s light stranou. Nic ti nebrání tedy udělat spojeneckou smlouvu s High Elves a Eriadorem. Oni pak na mě budou posílat armády, protože nemají nikoho jiného v dosahu :biggrin:
Já zase budu muset uzavřít spojenectví s Gundabadem, abych se plně mohl věnovat trpaslíkům. Jediná nevýhoda je, že to musím vzít přes Mirkwood :biggrin:
Mě jde o to, že když nabídneš někomu spojenectví atd. atd., tak se tam pořád aplikuje ten systém, že AI chce na tom vydělat (nebo je musí diplomat ukecat, že na tom vydělají). Kdežto jestli jde jednat s hráčem, tak ten to uváží trošku jinak.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Dobře nám to odsejpá. :thumbup:
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

darmian píše:Dobře nám to odsejpá. :thumbup:
Taky koukám, snad až ráno přijedu dom z noční, tak budu mít save v mailu k odehrání :smile: Jinak je vyloženě rasismus, že Harad a Rhun hrajou jako poslední ! Co máte proti lépe opáleným?! :megalol: :megalol: :megalol:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Fryn
Příspěvky: 635
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Jestli se nám povede udržet nastavené tempo, tak Dron nemá ani šanci stíhat měnit podle aktuálnosti status "NA TAHU".
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Fryn píše:Jestli se nám povede udržet nastavené tempo, tak Dron nemá ani šanci stíhat měnit podle aktuálnosti status "NA TAHU".
Tak první tahy jdou dycky rychle.. horší to bude, až začnou bitvy a taktické přesuny a plány apod. :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
sircervic
Příspěvky: 213
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Nalk píše:
Fryn píše:Jestli se nám povede udržet nastavené tempo, tak Dron nemá ani šanci stíhat měnit podle aktuálnosti status "NA TAHU".
Tak první tahy jdou dycky rychle.. horší to bude, až začnou bitvy a taktické přesuny a plány apod. :biggrin:
Nevim o čem mluvíš.. já už jsem natebe vyrazil :D a doufám že Dron taky na nic nebude čekat :D
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

sircervic píše:
Nalk píše:
Fryn píše:Jestli se nám povede udržet nastavené tempo, tak Dron nemá ani šanci stíhat měnit podle aktuálnosti status "NA TAHU".
Tak první tahy jdou dycky rychle.. horší to bude, až začnou bitvy a taktické přesuny a plány apod. :biggrin:
Nevim o čem mluvíš.. já už jsem natebe vyrazil :D a doufám že Dron taky na nic nebude čekat :D
Hlavně na něj pošli všechno co máš. Já teďka potřebuju dobýt Barad Dur, tak abys mi tam nepřekážel...
Naposledy upravil(a) darmian dne 14. 6. 2011 20.31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

darmian píše:
sircervic píše:
Nalk píše: Tak první tahy jdou dycky rychle.. horší to bude, až začnou bitvy a taktické přesuny a plány apod. :biggrin:
Nevim o čem mluvíš.. já už jsem natebe vyrazil :D a doufám že Dron taky na nic nebude čekat :D
Hlavně na něj pošli všechno, co máš. Já teďka potřebuju dobýt Barad Dur, tak abys mi tam nepřekážel...
Že bych to dokázal tak dlouho držet, ten Lothlórien? :biggrin: No obávám se, že tak dobrý nejsem, zvlášť až za mé elfí legie bude hrát AI, takže ti dávám darmiane, starý mistře, tři tahy na dobytí Mordoru :megalol:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Nalk píše:
darmian píše:
sircervic píše: Nevim o čem mluvíš.. já už jsem natebe vyrazil :D a doufám že Dron taky na nic nebude čekat :D
Hlavně na něj pošli všechno, co máš. Já teďka potřebuju dobýt Barad Dur, tak abys mi tam nepřekážel...
Že bych to dokázal tak dlouho držet, ten Lothlórien? :biggrin: No obávám se, že tak dobrý nejsem, zvlášť až za mé elfí legie bude hrát AI, takže ti dávám darmiane, starý mistře, tři tahy na dobytí Mordoru :megalol:
Kdyby něco, tak to jistěj moje upravený soubory... :shades: :bleh:
sircervic
Příspěvky: 213
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

darmian píše:
Nalk píše:
darmian píše: Hlavně na něj pošli všechno, co máš. Já teďka potřebuju dobýt Barad Dur, tak abys mi tam nepřekážel...
Že bych to dokázal tak dlouho držet, ten Lothlórien? :biggrin: No obávám se, že tak dobrý nejsem, zvlášť až za mé elfí legie bude hrát AI, takže ti dávám darmiane, starý mistře, tři tahy na dobytí Mordoru :megalol:
Kdyby něco, tak to jistěj moje upravený soubory... :shades: :bleh:
Smola že je tam nemám nahraný :megalol: :bleh:

No.. možná by ses měl nejdřív starat o ten Osgiliath co jsem dobil :megalol:

*kouká na jih... jak daleko je Harad*
darmian
Příspěvky: 1159
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

sircervic píše:
darmian píše:
Nalk píše: Že bych to dokázal tak dlouho držet, ten Lothlórien? :biggrin: No obávám se, že tak dobrý nejsem, zvlášť až za mé elfí legie bude hrát AI, takže ti dávám darmiane, starý mistře, tři tahy na dobytí Mordoru :megalol:
Kdyby něco, tak to jistěj moje upravený soubory... :shades: :bleh:
Smola že je tam nemám nahraný :megalol: :bleh:

No.. možná by ses měl nejdřív starat o ten Osgiliath co jsem dobil :megalol:

*kouká na jih... jak daleko je Harad*
Zatím ho jenom obléháš, ale to ti nevydrží dlouho, věř mi! :diablo:
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Už běžím :clover: :biggrin:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Začal jsem hrát single hru s new configem a vyskytl se mi problém, že armáda, bez generála o 6ti oddílech, najednou sama zmizela … :no:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Re: re

Příspěvek od Dron »

Vugi píše:Začal jsem hrát single hru s new configem a vyskytl se mi problém, že armáda, bez generála o 6ti oddílech, najednou sama zmizela … :no:
Zmizela nebo zběhla? Někdy se stane, že dezertuje, změní se na rebely a na mapě místo, kam viděla pro tebe ztmavne, takže jakoby zmizí. A než tam dojdeš, tak ona někam odejde např.
Odpovědět