Total War

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Já tu naši TH hru odehrávám těžce zenchuceně už, protože od minule uběhne taková doba, že zapomenu co jsem vlastně chtěl dělat no :D
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Nalk píše:Uvidíme jak to dopadne...
Mimochodem Pao nebo někdo takový tu zmiňoval nějakou novější verzi... s tou máte nějaké zkušenosti?
On psal, že čeká na verzi 3.0, kde by už měli být vymodelováný města, aby na mapě bitvy vypadaly jako z filmů (což zatím nevypadají, protože to snad neumožňuje engine (?)), nicméně tahle verze venku ještě není a kdo ví, jestli vůbec bude...
Vugi píše: Já tu naši TH hru odehrávám těžce zenchuceně už, protože od minule uběhne taková doba, že zapomenu co jsem vlastně chtěl dělat no :D
Tak to zkusíme zrychlit, ne? Já se snažím odehrávat okamžitě jakmile mi to od Lindy přijde. Jenom vyjímečně mi to trvá déle než Dronem stanovený den (do půlnoci po obdržení).
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Taky bych byl pro zrychlení, nebo alespoň dodržování stanovené lhůty. Takhle bychom to hráli ještě rok.
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

sircervic píše:Hej tak jako třeba já netušim vo co tam vubec jde :D já ani nevim co se děje :D to vždycky mezi hospodama zapnu :D koukám tam chvíli naty panáčky a města pak kliknu natu lebku uložim a pošlu Naylunovi :D :D
Takhle jsem psal své nejlepší slohové výtvory pro školní časopis :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Zrovna u tohoto typu multiplayeru je potřeba se obrnit dostatečnou dávkou trpělivosti. Nedá se to brát jako "hlavní herní náplň", prostě jednou za čas se tah odehraje a někdy zase přijde. Relativní svižnost hraní bývá obvykle u prvních tahů nebo u kampaní s menším počtem hráčů.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Fryn píše:Zrovna u tohoto typu multiplayeru je potřeba se obrnit dostatečnou dávkou trpělivosti. Nedá se to brát jako "hlavní herní náplň", prostě jednou za čas se tah odehraje a někdy zase přijde. Relativní svižnost hraní bývá obvykle u prvních tahů nebo u kampaní s menším počtem hráčů.
no mě odehrát trvá tak 10 s :D protože stejně netušim co mám dělat nebo co se děje okolo :D protože než příjde další tah dávno to zapomenu
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Technická - přešel jsem z Win XP na Win 7. Hru jsem neinstaloval znova, protože ji mám na jiném disku než systém. Problém je, že mi spouštěcí menu teď jaksi nechce vyhodit nabídku na datadisky (Teutons etc.). Někdo nějaký nápad jak na to? :crazy:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Nalk píše:Technická - přešel jsem z Win XP na Win 7. Hru jsem neinstaloval znova, protože ji mám na jiném disku než systém. Problém je, že mi spouštěcí menu teď jaksi nechce vyhodit nabídku na datadisky (Teutons etc.). Někdo nějaký nápad jak na to? :crazy:
Klikni na ikonu pravým -> spustit jako správce. Mohlo by to pomoct.
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Tak už mám docela jasno, který další mód si vyzkouším.

http://www.youtube.com/watch?v=hpozzpMx … re=related
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

A rozdíly oproti Rome? Předpokládám ve volbě frakcí, ale jinak jednotky atd. vypadají podezřele podobně... :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Já stále hledám chytlavou strategii která by se dala pařit po netu .. hry proti AI už mě neba :blink:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Naylun
Příspěvky: 3275
Registrován: 16. 5. 2008 20.54
Bydliště: Neverland

Příspěvek od Naylun »

Starcraft :-)
Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč.
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Starcarft BW jsem hrál jako progamer, takže to už mam bohužel ohrané a nevydržím u toho déle než pár her :/ Ty nové jsou good, ale peníze za origoš to nestojí
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Nalk píše:A rozdíly oproti Rome? Předpokládám ve volbě frakcí, ale jinak jednotky atd. vypadají podezřele podobně... :shades:
V podstatě je to "jen" Rome: Total War převedený do enginu Medievalu 2.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
PAO_CZ
Příspěvky: 260
Registrován: 7. 1. 2008 20.07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAO_CZ »

Jestli tu nekdo hraje starcraft 2 tak by si rad jeste nekdy docela zahral :) mam acc vaclav.kotyk@seznam.cz a nick Puppy
Victor Gall - 3x proklet, ...upálen 1121
člověk časem lituje všech svých hříchů, ale hlavně těch, které zapomněl spáchat.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Fryn píše:
Nalk píše:A rozdíly oproti Rome? Předpokládám ve volbě frakcí, ale jinak jednotky atd. vypadají podezřele podobně... :shades:
V podstatě je to "jen" Rome: Total War převedený do enginu Medievalu 2.
Teď budu za lamu, ale: ony jsou nějaké zásadní rozdíly mezi Rome a Medieval 2? :biggrin:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Nalk píše:
Fryn píše:
Nalk píše:A rozdíly oproti Rome? Předpokládám ve volbě frakcí, ale jinak jednotky atd. vypadají podezřele podobně... :shades:
V podstatě je to "jen" Rome: Total War převedený do enginu Medievalu 2.
Teď budu za lamu, ale: ony jsou nějaké zásadní rozdíly mezi Rome a Medieval 2? :biggrin:
Grafika. O to v tomhle modu jde.
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

od včera hraji Shoguna 2, má vše nej z TW+ konečně dobrá AI
edit: zatraceně dobrá AI na nej. obtížnost je to skoro nehratelné :D
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Vugi
Příspěvky: 859
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Máte někdo nějaké zkušenosti s touto hrou, stává se mi, že po cca 30m se sekne celé PC a je potřeba hardreset ..
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Je to dobrá hra, mohli bychom vyzkoušet ten multiplayer tam.
Odpovědět