Total War: ME2 - rozehraná britská kampaň

Vše co přímo nesouvisí s hrou na Equilibrii

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Odehráno a posláno Darmianovi.

Tímto taky děkuji Balrogovi za účast v této kampani. Myslím, že to co ze začátku prováděl v Irsku bylo víc než úctyhodné (navíc proti stále rostoucí přesile). Kdyby měl nějakého pořádného spojence (o AI se nedá příliš mluvit), kdoví jak by to celé ještě probíhalo.

EDIT: Alespoň pro mě, zůstane Balrog v této kampani zapsán jako bezkonkurenční král vrahů (vrah králů) :biggrin: .
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Posláno skarbimu.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

:) Díky, fryne. :) Dělal jsem, co jsem mohl. Irsko má na začátku dost silnou ekonomiku (aspoň mi to tak přišlo) tak jsem měl pořád peněz jako želez. A kdybyste se proti mně nespikli všichni, kdo ví, jak by to dopadlo :)

Trochu mne mrzí, že mi v posledních kolech nevyšly moje další královraždy - holt jen 4 × 5% šance...

Tak aspoň doufám, že se vám v Irsku zase všechno vzbouří :) Muhaha
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Balrogu neboj, za chvíli se přidám do "tvé" řady :D. Posláno Frynovi.

Obležení města Dublin bylo Norskými obránci proraženo a rozehnáno. Zbylé jednotky Baronů se navrátily do hradu Trim. Ale mluví se o tom, že Nory teď bolí jakékoli boje, ať už vítězné, nebo prohrané.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Škoda, že jsem u toho nebyl od začátku. Docela by mě zajímalo, jak se Frynovi podařilo přesvědčit Norsko a SKotsko, aby bojovali za něj. :megalol:
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Já osobně se Skotem jako spojencem neměl moc na výběr a co jsem se motal kolem Irska, kde už doráželi právě Skotové, se Fryn jevil jako jedinná možnost :D
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Odehráno.

Anglické loďstvo se dalo do pohybu a první armády jeho veličenstva Godwina stanuli na Irském pobřeží poblíž Dublinu. Povídá se, že kromě výkvětu šlechty a welškých žoldáků sebou přinesli i pekelné obléhací stroje, před kterými prý ani ty nejsilnější zdi opevnění neobstojí.
darmian píše:Škoda, že jsem u toho nebyl od začátku. Docela by mě zajímalo, jak se Frynovi podařilo přesvědčit Norsko a SKotsko, aby bojovali za něj. :megalol:
Mno, určitými ústupky a pomocí (třebaže nakonec, jsem z toho asi nejspíš nejvíc těžil já :smile: ).
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Skotské armády se blíží k poslední vzdorující pevnosti na irských ostrovech - Trimu. Říká se, že jejich velitel, Vilém z Angu, žene své vojsko velmi rychlým tempem. Prý, protože chce mít tu čest zasadit v této vleklé válce poslední úder.

Odehráno.
Uživatelský avatar
Alfray
Příspěvky: 1189
Registrován: 15. 8. 2006 20.59
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alfray »

Zkusím odehrát ještě dnes, omlouvám se.
acc.:skarbi
postavy: Luthor Waldenn
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Odehráno.

Angličané v Irsku obsadili jednu ze svých starých pevnůstek a upevňují pozice ke konečnému útoku na Trim.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Odehráno.

Skotské armády pod velením Viléme z Angu porazily spojená vojska lorda Leofwina, která tábořila severo-západně od Trimu. Říká se, že po bitvě poslal Vilém dopis anglickému veliteli invazní armády, ve kterém jej žádá o přednost při prvním útoku na Trim.

U Dublinu se zatím vylodil i lord Ruadri spěchající pánovi z Angu na pomoc. Proti takové přesile už Baroni těžko mohou zvítězit.
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Odehráno.
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Omlouvám se, minulý týden jsem měl docela rušno (nové zaměstnání a ještě ke všemu hned odpolední), pak návštěva doma, takže na odehrání tahu se nedostalo, napravím to ještě dnes nebo nejpozději zítra.

Save z Thirdage kampaně nemám.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Odehráno.
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Odehráno (budu se snažit být v tomto teď důslednější, u Third Age kampaně asi nechám většinu tahů na Nalkovi - snad bude chtít - tuto kampaň si ale pohlídám).

Aliance baronů byla definitivně poražena, na Irském ostrově zůstaly už jen menší a nepříliš výrazné skupinky lapků a nepatrné hrstky irských vzbouřenců, kteří se ještě stále nevzdali své marné představy samostatného království.

Povídá se také, že Skotsko na důkaz věrného přátelství věnovalo Anglii čerstvě dobytou pevnost Trim.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Ach booože, to jsme to dopadli :(
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Odehráno.
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Posláno dál.

Z Anglického dvora prosakují zprávy, že se schyluje ke snaťku dvou vysoce postavených lidí. Někteří se odvažují tvrdit, že by se dokonce snad mohlo jednat i o prvorozenou dceru krále Godwina.
Povídá se také o pozvání krále a významné části šlechty na jakousi slavnost odehrávající se ve Skotsku. Nelze se pak ani příliš divit tomu, že se najde nemálo lidí, kteří si tyto dvě zprávy spojují dohromady.


Tah od Balroga k Third Age kampani jsem obdržel, pokud neodehraju dnes, instruoval jsem Nalka, aby tah odehrál za mě (doufám, že Balrog poslal ten tah i jemu).
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
darmian
Příspěvky: 1166
Registrován: 22. 7. 2006 18.40

Příspěvek od darmian »

Odehráno.
Fryn
Příspěvky: 636
Registrován: 31. 7. 2006 21.39

Příspěvek od Fryn »

Posláno skotům.

I když už válka v Irsku skončila, boje přetrvávají. Anglické armády, které se v Irsku vylodily a nezažili ani jednu větší bitvu, i nadále zůstávají a rozhánějí poslední zbytky a pozůstatky možné rebélie.
"Asi zase zastřelím televizi, Featherstoneová..." Herr Starr, Preacher
Odpovědět