Grilovačka

Equilibrie jako karetní hra, divadlo, desková hra atd...

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 529
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Grilovačka

Příspěvek od hemendo »

Vzhledem k tomu, že se toho v poslední době stalo velmi mnoho a velmi mnoho hráčů i DM (i bývalých)
bylo rozhořčeno tím co se stalo, dovolil jsem si založit tento topic.

Pokud jsem tím něco porušil, či někoho urazil, tak mne to velice mrzí a tímto se mu omlouvám.

Chtěl bych tímto topicem poprosit Labira o chvíli jeho drahoceného času, kterou by nám věnoval.
Jelikož si dovolím tvrdit, že je to snad i nutné. Vím, že Labire nemáš moc času a stejně tak vím co
všechno jsi pro tento svět udělal, ovšem kvůli tvému poslednímu rozhodnutí bylo a je rozhořčeno
mnoho lidí.

Nevím do jaké míry jsi informován z dění na fóru, ale není to moc dlouho co tu proběhla konverzace
s Pavlem. viewtopic.php?p=109133&highlight=#109133 ve které,
znovu si troufám tvrdit, se odhalilo hodně věcí.

A proto jsem také nabyl dojmu, že vyhozením CM se nic nevyřešilo, nýbrž si myslím, že spíš zhoršilo,
proto bych chtěl, aby jsi si ten čas našel a odpovídal tu lidem na různé dotazy, jelikož už kolem EQ
je veliká mlha a hodně nejasných věcí a lidi, kteří tu rádi hrají by nějaké informace uklidnily.

Pokud někdo na Labira kontakt máte, prosím kontaktuje ho, aby se na tento topic podíval, děkuji.

Labir:
Myslete si že jsem diktátor, nebo despota, nebo tyran.. to je mi vcelku jedno.
Pevně doufám, že ti není jedno co si hráči myslí a že bys nechtěl, aby si o tobě něco takového mysleli
a že máš zájem na tom, aby to tu dobře fungovalo a tedy rád vyslechneš "náš" názor / pohled,
stejně tak, jako jsi vyslechl Pavla a některé další na "Grilovačce"
Odpovědět