Nový hráč

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Uživatelský avatar
Tomyn
Příspěvky: 2642
Registrován: 12. 11. 2007 10.10
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomyn »

ha další maso do mlejnku :D
Dungo Dar - Sférální cestovatel a badatel
Bujón syn Krutóna - já sů Cechmistr Černého draka, kovářisko, vobchodník, žoldák ha krakenobijec Bujón Syn Krutóna (je to Bujný Kruťák ne polívka)
Narilyn - princezna z kanálu
Frory Bulínková - mamonínské čerstvě vykvetlé poupě
Ryta Splinter - milá, citlivá, chápavá občas potřeštěná elfka stále zrající - MIN(Missed in Nature)
Brumla Bulldozer(Bejkoun) - milý, krásný a přátelský trpaslík - MIA(Missed in Action)
Angelina
Příspěvky: 17
Registrován: 26. 5. 2011 16.37

Příspěvek od Angelina »

Hele, je normální, že na mně nejsou vidět boty?!
Naposledy upravil(a) Angelina dne 1. 6. 2011 0.20, celkem upraveno 1 x.
sircervic
Příspěvky: 213
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Angelina píše:Hele, je normální, že na mě nejsou vidět boty?!
Videt jdou jen věci co jdou vybavit(uchopit) do rukou, oblečení(brnění,apod.),helmice(kapuce),Pláště + módní doplnky jako jsou batohy(kabely.. atd.)

Ale nemusí si zoufat mužeš klidně hrát že *nemá boty, je bosa* :)
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1808
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Boty jako samostatný item neovlivňují vzhled postavy, musíš si koupit nebo nechat předělat stávající oblečení pokud chceš jiný vzhled

//edit: pozdě...
Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Angelina
Příspěvky: 17
Registrován: 26. 5. 2011 16.37

Příspěvek od Angelina »

Heh já si akorát říkám, jestli se nad tím lidi nebudou pozastavovat, páč já boty mám...:-( A neplánuju jakože chodit bosá:-P
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Angelina píše:Heh já si akorát říkám, jestli se nad tím lidi nebudou pozastavovat, páč já boty mám...:-( A neplánuju jakože chodit bosá:-P
Věřím, že nejlepší bude buď popis, nebo hvězdičky... NEBO (pokud bys to plánovala na delší dobu) napsat DMku ve hře, věřím, že bude někdo tak strašně ochotnej a ty boty ti tam přidá vzhledem k tomu, že je IC máš. :clover: (Nevěřím, ale můžeš to zkusit)
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Mate00
Příspěvky: 16
Registrován: 25. 5. 2011 22.13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mate00 »

The_Balrog píše:Vítej na Equilibrii

:D
hehe, každá hra má jiné způsoby jak přimět své nové hráče, aby na ni nezapomněli a znova se do ní vraceli:D
Uživatelský avatar
Morgie
Příspěvky: 545
Registrován: 24. 4. 2009 18.19
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morgie »

Angelino, když si koupíš jiné oblečení, boty u něj budou. Vyzkoušej si ho klidně u krejčové v krámku.

"Tinve"
Soví pírko
Morgie †

Tilia Cordata
Angelina
Příspěvky: 17
Registrován: 26. 5. 2011 16.37

Příspěvek od Angelina »

Což to jo, ale já jsem teďka začala a nemám zrovna peněz na rozhazování :)
sircervic
Příspěvky: 213
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

Angelina píše:Což to jo, ale já jsem teďka začala a nemám zrovna peněz na rozhazování :)
Nato je jednoduchá odpověd :D sbalit někoho bohatýh.. nebo si sehnat otroka … a nebo pracovat :)
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

sircervic píše:
Angelina píše:Což to jo, ale já jsem teďka začala a nemám zrovna peněz na rozhazování :)
Nato je jednoduchá odpověd :D sbalit někoho bohatýh.. nebo si sehnat otroka … a nebo pracovat :)
Nebo okouzlit Tamirona, to je nejvýhodnější! :devil_2:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

No počkej počkej, Silmelinde ani Alkaran od Tamirona nic nedostaly!

Pokud teda nepočítám výprask...

(edit: myslím od nového Tamirona, ne tu miliardu dárečků, co od něj Alky má z dřívějška :))
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

A chrian taky ne :ermm: a to to byli takový kamarádi.…
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

The_Balrog píše:No počkej počkej, Silmelinde ani Alkaran od Tamirona nic nedostaly!

Pokud teda nepočítám výprask...

(edit: myslím od nového Tamirona, ne tu miliardu dárečků, co od něj Alky má z dřívějška :))
Myslím, že Alkaran si nemůže stěžovat. Dokonce jí byl darován domácí mazlíček, ale nějak jej nedokázala pokárat..


A Chrian taky od něj dostal, tak co si stěžujete. :megalol:
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Pipi_CZ píše:
The_Balrog píše:No počkej počkej, Silmelinde ani Alkaran od Tamirona nic nedostaly!

Pokud teda nepočítám výprask...

(edit: myslím od nového Tamirona, ne tu miliardu dárečků, co od něj Alky má z dřívějška :))
Myslím, že Alkaran si nemůže stěžovat. Dokonce jí byl darován domácí mazlíček, ale nějak jej nedokázala pokárat..


A Chrian taky od něj dostal, tak co si stěžujete. :megalol:
Co od něj dostal?nějak si nevzpomínám :angry:

EDIT:vlastně od něj dostal postup v turnaji... nojo vlastně na tu jsem uplně zapoměl
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Mourisson1 píše:
Pipi_CZ píše:
The_Balrog píše:No počkej počkej, Silmelinde ani Alkaran od Tamirona nic nedostaly!

Pokud teda nepočítám výprask...

(edit: myslím od nového Tamirona, ne tu miliardu dárečků, co od něj Alky má z dřívějška :))
Myslím, že Alkaran si nemůže stěžovat. Dokonce jí byl darován domácí mazlíček, ale nějak jej nedokázala pokárat..


A Chrian taky od něj dostal, tak co si stěžujete. :megalol:
Co od něj dostal?nějak si nevzpomínám :angry:

EDIT:vlastně od něj dostal postup v turnaji... nojo vlastně na tu jsem uplně zapoměl
Na prdel dostal
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Pipi_CZ píše:
Mourisson1 píše:
Pipi_CZ píše: Myslím, že Alkaran si nemůže stěžovat. Dokonce jí byl darován domácí mazlíček, ale nějak jej nedokázala pokárat..


A Chrian taky od něj dostal, tak co si stěžujete. :megalol:
Co od něj dostal?nějak si nevzpomínám :angry:

EDIT:vlastně od něj dostal postup v turnaji... nojo vlastně na tu jsem uplně zapoměl
Na prdel dostal
Hmm...kdy...nějak si ...nemůžu..vzpomenout :bigwink:
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3507
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Koukám že máte utkvělou potřebu si pokecat v "Radách a řešení problémů"…
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Pro začátek můžeš třeba zkusit sbírat ovoce, nebo kamínky v bezpečné oblasti. Ono i takto se vydělat na to co potřebuješ postupně dá neboj:) Navíc i když nebudeš lítat zatím v krásných šatech tak na EQ se dá přežít i bez peněz.
Uživatelský avatar
Dron
Příspěvky: 322
Registrován: 18. 2. 2009 15.41
Bydliště: Orlová

Příspěvek od Dron »

Lassair píše:Pro začátek můžeš třeba zkusit sbírat ovoce, nebo kamínky v bezpečné oblasti. Ono i takto se vydělat na to co potřebuješ postupně dá neboj:) Navíc i když nebudeš lítat zatím v krásných šatech tak na EQ se dá přežít i bez peněz.
Já myslím, že se tak vydělat nedá, pokud ti někdo nepomůže, tak je to sotva na jídlo...
Odpovědět