Těžká zranění a chrámy

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Těžká zranění a chrámy

Příspěvek od Pipi_CZ »

Po utržení několika těžkých zranění, přesněji poranění těla znemožňující používání zbrojí, poranění hlavy znemožňující používání helmic ani kápí a poranění levé ruky se při vyléčení u kněze v chrámě vyléčí všechna těžká zranění, i když kněz sám říká, že je léčba náročná a za určitý poplatek vyléčí jedno z těžkých zranění.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Divné, mně se nedávno s Alkaran vyléčilo jen jedno a ze tří zranění jsem si to musel naklikat třikrát...
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Puti
Příspěvky: 133
Registrován: 17. 2. 2010 16.15
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Puti »

Třeba ta zranění nebyla zas tak těká.. Zlomená ruka budiž.. ale ostatní.. inu nemá být ten tvůj char takový papírák :biggrin:

srry za spam :blush:
Robert Stratham - šťastně ženat se Zlatuškou a otec malé Katie a Toma Strathamových

Pleš +5 k přesvědčování
sircervic
Příspěvky: 224
Registrován: 5. 3. 2007 22.45
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sircervic »

No kneží v chrámu jsou budto lepší kněží než PC kněží..

protože u toho popisku kouzla co napravuje zlomeniny.. atd. stojí něco jinýho.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2616
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Většinou jsem tyhle zranění jako kněz zvládl tak, že když bylo jedno, tak jsem léčil okamžitě. Když bylo víc, tak se to nějak "rozdělilo" asi, protože jsem musel léčit vícekrát (aneb jak měl Van zlomené dvě ruce atd. atd.). A jednou, když Pavel zmrzačil skrz DM možnosti Galliho, tak jsem mu ruku léčil asi třikrát.

Za knězem jsem byl jen jednou, to měl Edward "naseklou" ruku (kostlivec halapartník je pěkný parchant) a kněz to dal hned napoprvé. *pokrčí rameny*

Někteří knězi jsou hold lepší léčitelé než jiní :ermm: :shades:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2096
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:Většinou jsem tyhle zranění jako kněz zvládl tak, že když bylo jedno, tak jsem léčil okamžitě. Když bylo víc, tak se to nějak "rozdělilo" asi, protože jsem musel léčit vícekrát (aneb jak měl Van zlomené dvě ruce atd. atd.). A jednou, když Pavel zmrzačil skrz DM možnosti Galliho, tak jsem mu ruku léčil asi třikrát.

Za knězem jsem byl jen jednou, to měl Edward "naseklou" ruku (kostlivec halapartník je pěkný parchant) a kněz to dal hned napoprvé. *pokrčí rameny*

Někteří knězi jsou hold lepší léčitelé než jiní :ermm: :shades:
Tohle bylo myslím to nejhorší zranění ruky, co je. Je tam víc druhů poranění. Víc k tomu může říct Zuzu.
Odpovědět