Rudý pohled na svět

Máte příhodu, legendu či příběh ze hry? Sem s ním.

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

No tak počkat. Nejdřív jsem si myslel, že to je u Aris doma, pak jsem zjistil, že to je v nějaké ohromné chrámové/hradní knihovně a teĎ se dozvídám, že je Aris po koupeli, což bych v chrámu / na hradě nečekal :) Tak jak to je? :D
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

The_Balrog píše:No tak počkat. Nejdřív jsem si myslel, že to je u Aris doma, pak jsem zjistil, že to je v nějaké ohromné chrámové/hradní knihovně a teĎ se dozvídám, že je Aris po koupeli, což bych v chrámu / na hradě nečekal :) Tak jak to je? :D
To bych ani neřešil. Jen řeknu to, že by to tak s velkou pravděpodobností bylo dnes, nebýt různých událostí. Navíc to vše není jen ze současnosti, kdyby bylo, vypadalo by to úplně jinak. A tak teď chci třeba dělat Aris v roce 1038 p.v.d.
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Asi jsem divný, ale mě to prostě příjde jako pořád ta stejná Lara Croft bez ohledu na datum na Desce :bleh:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

No tak Aris je Lara Croft. Jen má jiné vlasy. Ale to neřež (ž je tam schválně) :biggrin:
Protože Lara Croft je krůček od dokonalosti, což pipi bych řekl, že právě chtěl vyvolat u Aris. Že je tělem téměř dokonalá.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:Asi jsem divný, ale mě to prostě příjde jako pořád ta stejná Lara Croft bez ohledu na datum na Desce :bleh:
Tak to nikdo nezpochybňuje. Kdysi za dob Tvrze jsem hledal konečně nějakou podobu Aris, portréty v NWN, ale i na netu, ale nic neodpovídalo. Navíc rudovlásek je málo. Pak jsem si nějak všiml Underworldu, kde se podobizna Lary docela dost podobala jejímu prvnímu portrétu v NWN (jestli jej někdo pamatuje, snad jen Street, nebo Skarbi s Paem). Jednak se mi vůbec nelíbila jako Lara, protože ta vypadá jinak a pak hlavně zapadala do měřítek Aris. Tak jsem hledal a hledal. Dnes modely nemálo upravuju, edituju a překopávám. Z původních modelů třeba využuju jen něco málo, to, co se mi hodí. Takže jak říkám, Lara to je, jen výrazně překopaná a ten kdo hrál TR 1 až 5, ví, že to je sakra změna.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Skurkaa píše:No tak Aris je Lara Croft. Jen má jiné vlasy. Ale to neřež (ž je tam schválně) :biggrin:
Protože Lara Croft je krůček od dokonalosti, což pipi bych řekl, že právě chtěl vyvolat u Aris. Že je tělem téměř dokonalá.
Tak to nevím. Podle mě nedělá postavu dokonalou jen popis a portrét. Dokonalou postavu dělá hráč tím, jak ji hraje, ne jak se vychloubá a "vylepšuje" si postavu. Je to o charu, hře skutcích, které vykonává. Ale asi každý mluvíme o něčem jiným.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Pipi_CZ píše:
Skurkaa píše:No tak Aris je Lara Croft. Jen má jiné vlasy. Ale to neřež (ž je tam schválně) :biggrin:
Protože Lara Croft je krůček od dokonalosti, což pipi bych řekl, že právě chtěl vyvolat u Aris. Že je tělem téměř dokonalá.
Tak to nevím. Podle mě nedělá postavu dokonalou jen popis a portrét. Dokonalou postavu dělá hráč tím, jak ji hraje, ne jak se vychloubá a "vylepšuje" si postavu. Je to o charu, hře skutcích, které vykonává. Ale asi každý mluvíme o něčem jiným.
Asi ano já mluvil o těle.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Skurkaa píše:
Pipi_CZ píše:
Skurkaa píše:No tak Aris je Lara Croft. Jen má jiné vlasy. Ale to neřež (ž je tam schválně) :biggrin:
Protože Lara Croft je krůček od dokonalosti, což pipi bych řekl, že právě chtěl vyvolat u Aris. Že je tělem téměř dokonalá.
Tak to nevím. Podle mě nedělá postavu dokonalou jen popis a portrét. Dokonalou postavu dělá hráč tím, jak ji hraje, ne jak se vychloubá a "vylepšuje" si postavu. Je to o charu, hře skutcích, které vykonává. Ale asi každý mluvíme o něčem jiným.
Asi ano já mluvil o těle.
No tak to pak ano, každý vybírá portréty podle toho, jak postava má vypadat a ne jak nemá, žejo.

Edit: No a tady si taky myslím, že tady to má právem. Na sobě prostě maká jen co může. Ta to má vydřené. Jednou jí někdo řekl, že je tlustá a ona ho málem sežrala. :megalol:
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Ale nesežrala, protože dobře věděla, že pak by tlustá byla doopravdy :)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3507
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Pipi_CZ píše:Edit: No a tady si taky myslím, že tady to má právem. Na sobě prostě maká jen co může. Ta to má vydřené. Jednou jí někdo řekl, že je tlustá a ona ho málem sežrala. :megalol:
To sem byl prosím já, ale neřekl sem, že je tlustá, jen že začíná dostávat ty správné tvary :biggrin: Když ona vypadala že se z toho, jak přibírá na váze, bude každou chvilku hroutit a trpaslík ji chtěl povzbudit, jen má prostě trochu jiná měřítka ženské krásy :biggrin:
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Osobně jsem hrál 1-3 (joo na starých 486 to byla pařba.. a pak ještě na Widlách 95 taky) a předpokládám, že to co vidím, je její design z pětky apod.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Nalk píše:Osobně jsem hrál 1-3 (joo na starých 486 to byla pařba.. a pak ještě na Widlách 95 taky) a předpokládám, že to co vidím, je její design z pětky apod.
Tak to předpokládáš špatně.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

zuzuPD píše:
Pipi_CZ píše:Edit: No a tady si taky myslím, že tady to má právem. Na sobě prostě maká jen co může. Ta to má vydřené. Jednou jí někdo řekl, že je tlustá a ona ho málem sežrala. :megalol:
To sem byl prosím já, ale neřekl sem, že je tlustá, jen že začíná dostávat ty správné tvary :biggrin: Když ona vypadala že se z toho, jak přibírá na váze, bude každou chvilku hroutit a trpaslík ji chtěl povzbudit, jen má prostě trochu jiná měřítka ženské krásy :biggrin:
No … jo no … :megalol:
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Obrázek
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Dokáže někdo odvyprávět část příběhu?
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

A tak Aris sžíraná teplem pouště se rozhodla že navštíví holiče a nechala si zkrátit vlasy. Nakonec se vydala na poušť, kde si vrazila do ruky velkou třísku po střelbě z nekvalitního luku. Bohužel hodila jedničku a zlomila si nehet. Tudíž teď´ sedí uprostřed pouště a snaží se to spravit.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Skurkaa píše:A tak Aris sžíraná teplem pouště se rozhodla že navštíví holiče a nechala si zkrátit vlasy. Nakonec se vydala na poušť, kde si vrazila do ruky velkou třísku po střelbě z nekvalitního luku. Bohužel hodila jedničku a zlomila si nehet. Tudíž teď´ sedí uprostřed pouště a snaží se to spravit.
Ne, a není to ani Nalkův odhad ala "Jsem EMO a řežu se".
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pipi_CZ »

Galerie postav Euilibrie píše:

  • • Začíná rok 1041 a Aris se dostává do rukou obyčejný luk. Líbí se jí a chce se jej naučit ovládat. Sama se začíná učit na základě toho, co viděla od beduínů.
    • V poušti žije doslova jako divoška. Žije z toho, co uloví, nebo najde …
  • Jen nevěděla, že tětiva umí být ostrá. Luk držela poprvé v rukou a zkoušela to na základě toho, co viděla u beduínů. Neměla učitele jako jiní.
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 4924
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Tááákže to nejsou rozšlapaní škorpioni, ale krev z pacičky?
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

sakra, a ja v tom take videl skorpionky :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Odpovědět