Jak napsat popis postavy

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zlofas
Příspěvky: 508
Registrován: 29. 6. 2011 13.57

Jak napsat popis postavy

Příspěvek od Zlofas »

Zdravím, chtěl bych se zeptat zda by mi prosím někdo poradil jak si vytvořit popis postavy když jsem ho omylem přeskočil na začátku hry. Prohledal jsem snad všechno ovládání a nemůžu to najít jak přepsat ten základní popis.

PS : Ještě jestli by mi někdo prosím poradil jak založit oheň, už týden tomu nemůžu přijít na kloub. Mám troud, kámen i nejrůznější druhy dřeva ale nemůžu přijít na způsob jak to zkombinovat. Děkuji.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Re: Jak napsat popis postavy

Příspěvek od Skurkaa »

Zlofas píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat zda by mi prosím někdo poradil jak si vytvořit popis postavy když jsem ho omylem přeskočil na začátku hry. Prohledal jsem snad všechno ovládání a nemůžu to najít jak přepsat ten základní popis.

PS : Ještě jestli by mi někdo prosím poradil jak založit oheň, už týden tomu nemůžu přijít na kloub. Mám troud, kámen i nejrůznější druhy dřeva ale nemůžu přijít na způsob jak to zkombinovat. Děkuji.
Popis vytvoříš pomocí /pc* <popis> (tímto ale smažeš stávající)
/pc+ <popis>přidá další odstavec popisu
/pc- smaže poslední přidaný odstavec popisu

Ohniště můžeš založit jen pokud jsi hraničář je to zvláštní schopnost jinak založit oheň můžeš na jakémkoliv ohništi,kliknutím na něm.
Naposledy upravil(a) Skurkaa dne 29. 6. 2011 15.02, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pipi_CZ
Příspěvky: 2052
Registrován: 7. 2. 2009 14.33
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak napsat popis postavy

Příspěvek od Pipi_CZ »

Zlofas píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat zda by mi prosím někdo poradil jak si vytvořit popis postavy když jsem ho omylem přeskočil na začátku hry. Prohledal jsem snad všechno ovládání a nemůžu to najít jak přepsat ten základní popis.

PS : Ještě jestli by mi někdo prosím poradil jak založit oheň, už týden tomu nemůžu přijít na kloub. Mám troud, kámen i nejrůznější druhy dřeva ale nemůžu přijít na způsob jak to zkombinovat. Děkuji.
Příkaz pro editaci popisu postavy je:
/pc* (nahradí celý)
/pc+ (-) (připíše na konec další odstavec)


Oheň může zakládat kde se mu zlíbí jen a pouze hraničář a to přes pokročilé ovládání postavy.

EDIT: Rychlejší
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

viewtopic.php?p=98335#98335

A ode mě malá vsuvka - co v popisu mít a co nemít
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Hastrman
Příspěvky: 4
Registrován: 12. 1. 2010 10.33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hastrman »

Na krchově, tam je zima,
nebožtíci klepou kosu.
Už je jaro, to je prima,
nebude jim kapat z nosu.
Odpovědět