Několik připomínek a nápadů

Pokud vás napadlo jak něco zlepšit, nebo chcete něco naopak zkritizovat

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Která EQ vás bavila nejvíc?

EQ1.
6
10%
EQ2.
17
29%
EQ3.
7
12%
To je jedno.
3
5%
Znám jen EQ3, nedokážu zhodnotit.
25
43%
 
Celkem hlasů: 58

Woxa
Příspěvky: 3698
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Mourisson1 píše:No...ty systémy jak se to vezme...vezmi si situaci kdy třeba skupinka začne prohledávat celou místnost zda je někdo nesleduje.….
Mág: jakmile se někdo dost přiblíží tak ho uvidí i v invisu
Dexař : díky vysoké obratnosti a akrobacii jim může všelijak uskakovat a uhýbat a neuvidí ho ani na sebemenší blízkost
Jo, uz na zacatku jsem psal, ze kazde ma sve pro a proti, ale zkratka u toho invisu shledavam vic vyhod, nez nevyhod, u hidu presne naopak.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Woxa píše:
Mourisson1 píše:No...ty systémy jak se to vezme...vezmi si situaci kdy třeba skupinka začne prohledávat celou místnost zda je někdo nesleduje.….
Mág: jakmile se někdo dost přiblíží tak ho uvidí i v invisu
Dexař : díky vysoké obratnosti a akrobacii jim může všelijak uskakovat a uhýbat a neuvidí ho ani na sebemenší blízkost
Jo, uz na zacatku jsem psal, ze kazde ma sve pro a proti, ale zkratka u toho invisu shledavam vic vyhod, nez nevyhod, u hidu presne naopak.
Je to subjektivní, ale já naopak... s invisem nedosáhnu ani čtvrtiny toho, co hidem (a to i při základním použití bez jakéhokoli vyhazování z hidu jakoukoli činností). Z tohoto pohledu je (pouze krátkodobě) lepší jen GS (lepší útočiště).

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

Můžu se zpětně zeptat k hlasování, kdo hlasoval pro EQ1? Protože vím, že takových lidí tu moc není... Ještě před nějakým časem bych se nedivil, ale teď tu TAK starých hráčů moc není a k tomu si nejsem jistý důvodem takové volby. Pokud tím dané jedince nějak neruším, rád bych si to poslechl.. Klidně i po PM, díky.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Akruo píše:Můžu se zpětně zeptat k hlasování, kdo hlasoval pro EQ1? Protože vím, že takových lidí tu moc není... Ještě před nějakým časem bych se nedivil, ale teď tu TAK starých hráčů moc není a k tomu si nejsem jistý důvodem takové volby. Pokud tím dané jedince nějak neruším, rád bych si to poslechl.. Klidně i po PM, díky.
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1049
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: re

Příspěvek od Akruo »

Vugi píše:
Akruo píše:Můžu se zpětně zeptat k hlasování, kdo hlasoval pro EQ1? Protože vím, že takových lidí tu moc není... Ještě před nějakým časem bych se nedivil, ale teď tu TAK starých hráčů moc není a k tomu si nejsem jistý důvodem takové volby. Pokud tím dané jedince nějak neruším, rád bych si to poslechl.. Klidně i po PM, díky.
A v čem ti tedy přišla nejlepší? Co měla narozdíl od EQ2 a EQ3 a tak?
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Zažila jsem EQ1 a to docela dlouho. Lepší mi přišla pouze v mém nadšení pro hru, partou lidí kolem sebe, novotou, kterou jsem objevovala na každém kroku a zasvěcování do tajů RP (nikdy před tím jsem nic takového nehrála). Jinak nevidím nic extra lepšího co bylo předtím, spíše teď.
A ano...vetešnictví, dalo se dostat k unikátnějším kouskům a když se kouklo do té truhličky, bylo to vždy plné překvápek ( a nebo otravy - kytek, mušlí, jídla...)
Jinak je EQ3 dobrá, v hodně věcech, v nových systémech a doufám, že i v nových hráčích, určitě to brzy okouknu :)
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

Winonne píše:Zažila jsem EQ1 a to docela dlouho. Lepší mi přišla pouze v mém nadšení pro hru, partou lidí kolem sebe, novotou, kterou jsem objevovala na každém kroku a zasvěcování do tajů RP (nikdy před tím jsem nic takového nehrála).
Pod to bych se také podepsal, hlavně ta parta lidí a čerstvá DM se supr nápady, která ještě nebyla znechucená prasením/flamy atd. z řad hráčů a v neposlední řadě aktivní WB :clover: :clover:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Ghost
Příspěvky: 767
Registrován: 22. 2. 2006 14.20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od Ghost »

A hráči, kteří nebyli znechucení DM... jen dodávám.
Bratrstvo zabanovaných!
Uživatelský avatar
Rodrigo
Příspěvky: 378
Registrován: 29. 10. 2006 9.48
Bydliště: Zleazná řise sever,Tvrz

Příspěvek od Rodrigo »

Akruo píše:Můžu se zpětně zeptat k hlasování, kdo hlasoval pro EQ1? Protože vím, že takových lidí tu moc není... Ještě před nějakým časem bych se nedivil, ale teď tu TAK starých hráčů moc není a k tomu si nejsem jistý důvodem takové volby. Pokud tím dané jedince nějak neruším, rád bych si to poslechl.. Klidně i po PM, díky.
Já zažil EQ1 a EQ3.
EQ1 byla větší sranda.
90% elfů jsou rasisté.
Zbraň není předmět ale stav mysli válečníka.
Term jediný elfí čaroděj v plné plátové zbroji.
Istar blia vesela bardka
Adria rudokabatnice
Winonne
Příspěvky: 668
Registrován: 20. 2. 2007 12.21
Bydliště: Plzeň, Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Winonne »

Já bych k tomu jen dodala, že je fuk, jestli hráč začíná na EQ1, 2, 3.… Důležité jsou ty začátky. A když máte nadšení ze začátku, tak nepotřebujete ani aktivní WB a DM.
Uživatelský avatar
hemendo
Příspěvky: 522
Registrován: 5. 5. 2009 15.18

Příspěvek od hemendo »

Mě přišla lepší EQ bez DM Pavla.
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Mě přišla lepší bez hemenda. A Nalkovi zcela jistě beze mě. :biggrin: atd...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
cybermisa
Příspěvky: 6078
Registrován: 20. 2. 2006 2.46

Příspěvek od cybermisa »

Aefar píše:Mě přišla lepší bez hemenda. A Nalkovi zcela jistě beze mě. :biggrin: atd...
Mne prisla EQ nejlepsi, nez jsem se stal DS. Pak me bavilo obdobi, kdy do tymu vstoupil Naylun a nasledne Jon. S technickou strankou veci to nemelo moc co delat. EQ je, byla a vzdy bude o lidech …
kokosak
Příspěvky: 2954
Registrován: 17. 8. 2007 18.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokosak »

Mě přišla EQ nejlepší s Asar & spol. Pak už to šlo do kopru a zlo bylo vytlačeno plyšem.
Eternal chaos comes with chocolate rain, you guys. CHOCOLATE RAIN!
Vugi
Příspěvky: 836
Registrován: 25. 10. 2007 14.14
Bydliště: Luštěnice - Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vugi »

kokosak píše:Mě přišla EQ nejlepší s Asar & spol. Pak už to šlo do kopru a zlo bylo vytlačeno plyšem.
Tak Tak Asar a její milenky :clover:
EQ screeny: http://vugi.xf.cz/
Aefar
Příspěvky: 3162
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Jo, tu dobu s Asar bych chtěl zažít... a chtěl bych hrát v té době trpaslíka...

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

Aefar píše:Jo, tu dobu s Asar bych chtěl zažít... a chtěl bych hrát v té době trpaslíka...
Možná proto mě v té době ta hra tolik bavila...hony na Asar :)
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Lassair
Příspěvky: 492
Registrován: 3. 3. 2009 22.59

Příspěvek od Lassair »

Ungo píše:Dovolím si využít topic. Jako obvykle předesílám, že nemířím na žádnou konkrétní postavu ani hráče.

Povězte, myslíte, že je obtížné pořídit své postavě popisek a naopak číst popisky ostatních? Já uznávám, že ne vždy člověka napadne si popisek přečíst, a ne vše se dá pamatovat, ale docela mě vytáčí, když hraju půl roku postavu a po půl roce se někdo diví, že postava má na sobě něco zvláštního.

Jsem vážně zvědavý jestli jsem opět založil semínko flame topicu, zdá se že na to mám nechtěný talent :smile:
Není ale je pohodlnější na to prdět (fakt je, že občas člověk někdy zapomene popisek změnit)
LordAladar
Příspěvky: 137
Registrován: 5. 8. 2009 20.39
Bydliště: sever
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LordAladar »

chtel bych zazit dobu starych dobrych brachu
Bas
Příspěvky: 271
Registrován: 10. 9. 2007 20.59
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bas »

LordAladar píše:chtel bych zazit dobu starych dobrych brachu
EQ1-EQ2 :smile:
Govan syn Thora ("Oh fun and games!")

Adept Magnus - Jeho posledním kouskem je přístroj, který by měl údajně z jablek udělat mošt - a naopak.
Prý by to jednou mohlo fungovat i na chmel.

Kobold Kruul - Vyčistí i ten největší magický blivajz.
Odpovědět