Prodej a nízká int-cha

Moderátoři: World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Prodej a nízká int-cha

Příspěvek od Woxa »

Protože jsme založili takovou "one-shot" tlupu půlorků narazili jsme na jeden problém. Tím je možnost vydělat si. U spousty NPC v dialozích chybí možnost "dej prachy za to z bedny". Hádám, že to bude tím jaké máme hodnoty charismy-inteligence a tak dostáváme jiné dialogy, než ty běžné.

Když jsem na to narazil u kvetinárky v Mithu, tak jsem to povazoval za správné, ale když jsem se tím setkal i u prodeje kůží u půlorků, tak začínám váhat, zda to není trošičku špatně. Když už, tak by neměl fungovat ani nákup.

Nevím zda je to chyba nebo záměr, ale mám pocit, že už jsem dokonce v Mithu u vetešníka i něco prodával (je to dýl a s jinou "blbou" postavou a nepamatuji se přesně).

Nevím zda to je chyba nebo záměr, ale uvítal bych vyjádření.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Re: Prodej a nízká int-cha

Příspěvek od Akruo »

Woxa píše:….
Mam dojem, že až na některé pochopitelné vyjímky jako je ta květinářka se všude dá dopracovat k prodeji... Ale doby co jsem hrál za Dhuna jsou už dávno pryč a tak nevím přesně no...
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Mám takovou zkušenost - některé dialogy prostě hloupým postavám neumožňují některé možnosti - z dialogů vyplývá obvykle, že se s takovým blbečkem dotyčné NPC nechce vybavovat, natož obchodovat.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woxa »

Jo, to bych bral, ale právě u těch půlorků mi to přijde jako takový paradox.
A z toho rozhovoru s Gorikem nevyplývá vůbec nic - překvapive :)
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Odpovědět