ISA IP BAN

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

phonerx
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 5. 2012 18.05

ban

Příspěvek od phonerx »

Cau,

dneska jsem se zaregistroval doma, ale zaroven jsem se s Dartmisem potom prihlasily a neneachalo nas to hrat zaroven. Ted jsem u nej doma a ja mam ban ohledne stejne IP jako ma Dartmis a taky mam ve svym vyberu postavy z nejakyho duvodu i jeho postavu Ervand Went..
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Re: ban

Příspěvek od Aefar »

Ahoj, museli jsme kvůli vám restartovat server. Budeš si muset zajistit jiný druh připojení. Můžeš mi detailněji popsat, jakým způsobem jste připojeni k internetu a odkud jste hráli? (Zda ze stejné IP nebo jiné.)

Díky

Neodbanujeme tě, dokud se to nevyřeší, protože bychom teď ohrozili stabilitu serveru.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
phonerx
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 5. 2012 18.05

Příspěvek od phonerx »

Kdy bylo treba to restartovat? ted nebo predtim? Pac ted zase hrajeme spolu, teda chteli jsme :D z jiny IP ale meli by jsme ted na noc zase stejnou potom uz by jsme meli kazdej jinou.. Kdyz jsme hrali kazdej z jiny tak to fungovalo.. dali by se to jinak nejak spravit?

Jinak promin za poblemy..
phonerx
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 5. 2012 18.05

Příspěvek od phonerx »

Pripojeni bylo pres WiFI ADSL.… A hrajeme ze Stockholmu ted docasne..
luciferkoo
Příspěvky: 2
Registrován: 11. 9. 2010 13.38

Příspěvek od luciferkoo »

Problém byl ten prvně že jsme se snažili lognout ze stejné IP na wifine u phonerx. To způsobovalo problém že to vždy toho druhého kicknulo. Práve že jsem se den před tím ptal Pavla jestly to bude problém a on říkal že problém by to být neměl. Když nás to kicknulo vytvořilo to dvojníka naší postavy jako NPC. POtom jsme hráli každý z oddělené IP kde to fungovalo bez problémů. Ted když phonerx přijel ke me chteli jsme zkusit zda li to bude jeste problém. Tady jsme zjistili že má phonerx BAN. Je neco co by jsme mli udělat my aby byl problém vyřešen?
Díky za pomoc...Dartmis
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Nehrejte tam ze stejné IP adresy, prosím.

Jinak ať phonerx loguje, zrušíme ten BAN.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
labir
Příspěvky: 6774
Registrován: 18. 12. 2005 1.27
Bydliště: Sídlo u Amfiberai, sféra Equilibrie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od labir »

Server jsem restartoval, ale na poslední IP adresu jsem vám chtě nechtě musel dát BAN. Tyhle přístupy nesmírně zatěžují svět - od časových problémů po poškozování databáze. Nejhorší variantou, která může nastat, je poškození postav libovolného hráče nalogovaných na server běžící s problémy po vašem nalogování.

Hrát v N lidech z jedné IP adresy lze, ale je třeba správně nakofigurovat router - speciálně ty levné mají standardně vynutou volbu rozlišující více hráčů hrajících ten samý server. Ta volba se ale určitě bude jmenovat pokaždé jinak. Takže pokud máte přístup do nastavení routeru tak sedněte k manuálu a pomocí strýčka Googla najděte a nastavte správné nastavení a pak to můžeme nějak vyzkoušet (nejlepší je to vyzkoušet na lokální server spuštěný na jednom z vašich počítačů). Až to budete mít bez problémů tak se zase ozvěte a vyzkoušíme to na serveru Equilibrie v nějakém kontrolovaném režimu.
Když něco chcete, nevynucujte si to od okolí. Ptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
Uživatelský avatar
placidity
Příspěvky: 1846
Registrován: 13. 1. 2011 22.19
Bydliště: Pod hromadou knih

Příspěvek od placidity »

Pokud by bylo potřeba doplnit ztracené knihy do knihovny, dejte vědět do PM.

Aktivní: Alariel Erna
Bejvávalo: Te'lyn (by Balrog) (by Niam - NSFW) | Ulrika | Ignatz
Ostatní: Ukládání logů a konverze screenshotů | Jak vyrobit portrét | Knihovna v Amfiberai
Luna
Příspěvky: 1
Registrován: 30. 3. 2013 15.12

Příspěvek od Luna »

Dobrý den,

mám stejný problém jako byl řešen v úvodu, na mou IP adresu je uvalen ISA IP BAN. Účet se jmenuje luna.

Děkuji za vyřešení.
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Mourisson1 »

Dneska jsme kámošovi zkoušeli nainstalovat EQ (což šlo bez problémů) Ale po připojení to hlásilo ISA IP BAN. Šlo by to kdyžtak nějak řešit, kdybyste si někdo našel naš? Dík
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3712
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Alquist »

Jaký má účet ?
RIP
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Mourisson1 »

Ondrelord, tuším
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
Alquist
Příspěvky: 3712
Registrován: 11. 2. 2012 10.47

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Alquist »

v 20:20 jdu na DS tak se na to podívám jestli se bude chtít lognout :-)
RIP
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1735
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Mourisson1 »

Okay, díky :)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Bruciacullo
Příspěvky: 242
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Bruciacullo »

Zdarec,

mám BAN z nějakeho tajemneho duvodu nemohl by na to prosím někdo mrknout? Nic jsem neprovedl krom zločinů proti lidství a dobremu vkusu :D

prosim prosím :clover:
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Bruciacullo
Příspěvky: 242
Registrován: 28. 12. 2008 2.37
Kontaktovat uživatele:

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Bruciacullo »

Účet Bruciacullo
Gallinacio - Hrebogův válečník, otec Arminie, šťastně ovdovělý
Vanessa Raumo - Emocionálně labilní mrcha

http://www.youtube.com/watch?v=rrtpOVTX5NA
Shan
Příspěvky: 13
Registrován: 4. 2. 2013 17.45

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Shan »

Ahoj, po delší době jsem si konečně vzpoměl na dávno zapomenuté heslo na Shana. Můj problém se týká ochrany ISA, kterým jsem měl jištěný účet. NWN jsem instaloval opětovně z jiné kopie a ISA mě nepustí do hry.
(Když se lognu, ocitnu se na prvotním kameni a za 30 sec mě to vyhodí s odkazem na kontaktování DM.)
Chtěl bych tedy poprosit nějaké DM, aby mi zrušilo ochranu ISA, pak to snad pošlape už bez problémů...
Díky Shan
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Wolf »

Teď budu nějaký čas ve hře, tak mužeš lognout.
Pokud si to přečteš později, napiš mi do PM na tebe nějaký kontakt, ať se mužeme dohodnout na čase.
(nebo pokud nechceš posílat kontakt, můžeme se dohodnout i po PM - akorát to bude asi zdlouhavější)
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Woxa »

Ehm... jakože heslo k hernímu účtu a nebo heslo k účtu na fóru?
Já jen, že to první není vůbec potřeba a to druhé lze snadno resetovat.
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4080
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ISA IP BAN

Příspěvek od Wolf »

Už vyřešeno.
Shan měl zkrátka po té době, co netušil heslo do hry, nainstalované nové NWN.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Odpovědět