ISA IP BAN

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Mereii
Příspěvky: 2
Registrován: 17. 9. 2011 13.14

ISA IP BAN

Příspěvek od Mereii »

Ahoj,

prosím o pomoc, nevím jak to, ale dostal jsem ISA IP BAN. U vás jsem hral jen jednou, po delší době jsem se opět připojil a opět ISA IP BAN, nejsem si vědom, že bych porušil pravidla. Prosím, prosím, pěkně prosím, pokud jsem se ničeho nedopustil, jestli mohu poprosit a zrušení banu.

jedná se o učet Noriko102030

děkuju mockrát :-)
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Kdy se můžeš připojiít do hry? Napiš sem čas, kdy se můžeš začít připojovat a já se na to podívám.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Mereii
Příspěvky: 2
Registrován: 17. 9. 2011 13.14

Příspěvek od Mereii »

Ahoj,

mohl bych se připojit dnes tak od 12:00 do nevidím :-).
liuk
Příspěvky: 35
Registrován: 18. 2. 2006 20.49
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od liuk »

Dobrý den,
mám podobný problém s BANem na IP adresu.
Připojit se mohu po domluvě kdykoliv.
Uživatelský avatar
Arto
Příspěvky: 4113
Registrován: 19. 2. 2006 14.35
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arto »

liuk píše:Dobrý den,
mám podobný problém s BANem na IP adresu.
Připojit se mohu po domluvě kdykoliv.
Vyřešeno.
Wanting something does not give you the right to have it.
Ankar
Příspěvky: 44
Registrován: 6. 2. 2012 20.31

Ankar

Příspěvek od Ankar »

Ahoj, ještě jsem u vás nehrál a dostal jsem BAN na IP, můžete mi ho prosím odendat? IP - 192.168.0.40 Dík moc.
Woxa
Příspěvky: 3737
Registrován: 19. 1. 2011 0.18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ankar

Příspěvek od Woxa »

Ankar píše:Ahoj, ještě jsem u vás nehrál a dostal jsem BAN na IP, můžete mi ho prosím odendat? IP - 192.168.0.40 Dík moc.
Toto bude zřejmě tvá IP adresa v domácí síti, použij například odkaz níže, ať získáš tvoji "venkovní IP"
http://www.whatismyip.com/
Aktivní: Febrilia Jr'eile, pořezaná kráska
Srdcovka: Caled Nailo, elfský bard a strážný z Amfiberai
Občasní: Grik, Lainathiel Nesseldë, Siriand Tir'ein, Jednoručka Cyrus, Neotesanec Lutz
Bonus: Knihovna v Amfiberai
Uživatelský avatar
The_Balrog
Příspěvky: 5038
Registrován: 3. 8. 2006 7.37
Bydliště: (ಠ_ృ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od The_Balrog »

Myslím, že DM snad nepotřebuje vědět IP adresu, stačí mu ukázat na jeho postavu udělátkem (než ji to odpojí) a vypnout to. To jen tak na okraj O:)
„Jmenuju se Natalie. A dělám si, co chci.“
Ankar
Příspěvky: 44
Registrován: 6. 2. 2012 20.31

Ankar

Příspěvek od Ankar »

Aha, tak postava se jmenuje Tasslehoff Třístka, nevím co je udělátko. =(
Naposledy upravil(a) Ankar dne 25. 2. 2012 16.52, celkem upraveno 1 x.
Ankar
Příspěvky: 44
Registrován: 6. 2. 2012 20.31

Prosím o odbanování

Příspěvek od Ankar »

Ahoj, založil jsem si novou postavu a při obarvování oblečení jsem si zaboha nemohl vzpomenout na to jak namíchat zlatou barvu, tak jsem si předal 2 zlaté barvy a hra mi dala BAN, prosím o odbanování...
Uživatelský avatar
Akruo
Příspěvky: 1069
Registrován: 29. 9. 2007 9.02
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od Akruo »

:-) Snad tě odbanují, ovšem aspoň vidíš, že přestože si třeba nechtěl podvádět, systém tě při podvodu vždycky chytí... Tvůj ban byl úplně zbytečný.
"Nesouhlasím. To je individuální názor. Mnozí ho s tebou možná sdílí, ale věř, že mnozí ne." - Pavel Urban ©
Rangarog Dragobir - zakladatel Západoříšské obchodní společnosti, kupec, kovář a kovkop ...padl a byl Durminem přijat do Věčných síní
Brambor
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Ahoj, zdá se, že jsi dostal PLACOS BAN, který je trestem za podvod (přendávání itemů).

Budeš muset počkat tři dny, odbanovat to nejde.

Výhodou je, že je ten BAN pouze na tu postavu (můžeš hrát jinou).

Jo, a mimochodem, dopustil jsi se podvodu, příště už to budeš vědět :clover: :excl:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Ankar
Příspěvky: 44
Registrován: 6. 2. 2012 20.31

Příspěvek od Ankar »

Aha, tak nehrát celé prázdniny, tak to asi ahoj equilibrie... =/
Ankar
Příspěvky: 44
Registrován: 6. 2. 2012 20.31

Příspěvek od Ankar »

Aefar píše:Ahoj, zdá se, že jsi dostal PLACOS BAN, který je trestem za podvod (přendávání itemů).

Budeš muset počkat tři dny, odbanovat to nejde.

Výhodou je, že je ten BAN pouze na tu postavu (můžeš hrát jinou).

Jo, a mimochodem, dopustil jsi se podvodu, příště už to budeš vědět :clover: :excl:
Tak jsem zjistil že je to na všechny postavy a ne na 3 dny, ale na 7 dní... A jestli nejde odstranit, tak asi ahoj, hrálo se s váma docela dobře. ;-)
Uživatelský avatar
Selvagion
Příspěvky: 1255
Registrován: 30. 8. 2011 10.14
Bydliště: Praha

Příspěvek od Selvagion »

Nechat se zabanovat kvůli barvě, jejíž recept se dal najít, když ne pokus omyl, tak IC dotazem, je hodně krátkozraké.

Ale chtít takovýhle ban zrušit, a pokud to nejde odcházet - zkus nést svoje kiksy jako chlap :bigwink:
Ankar
Příspěvky: 44
Registrován: 6. 2. 2012 20.31

Příspěvek od Ankar »

Selvagion píše:Nechat se zabanovat kvůli barvě, jejíž recept se dal najít, když ne pokus omyl, tak IC dotazem, je hodně krátkozraké.

Ale chtít takovýhle ban zrušit, a pokud to nejde odcházet - zkus nést svoje kiksy jako chlap :bigwink:
Tak recept se najít dal, už minule jsem ho našel... Ale teď v tý knížce prostě nebyl... A navíc lidi online nebyli... A navíc o tomhle systému banů jsem nevěděl... Fakt jsem netušil že mi to dá ban za 2 barvy... Ale to už je jedno, když to nejde odstranit.
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Jednak tyto automatické BANY opravdu zrušit nejdou a jednak vůbec nezáleží na tom, že jsi o tom systému nevěděl a "jen za dvě barvy". Přendávání itemů je naprosto cílené obcházení systému a pravidel, je to na stránkách i v trestníku popsané, je to proti pravidlům a proti celé podstatě hry na EQ. Takže pokud tady chceš hrát, všechno si přečti, dívej se na hru očima postavy a budeme se na tebe těšit, až tvůj BAN vyprší. EQ je stejně záležitost dlouhodobá a sedm dní tady nic neznamená :smile:

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Ankar
Příspěvky: 44
Registrován: 6. 2. 2012 20.31

Příspěvek od Ankar »

Aefar píše:Jednak tyto automatické BANY opravdu zrušit nejdou a jednak vůbec nezáleží na tom, že jsi o tom systému nevěděl a "jen za dvě barvy". Přendávání itemů je naprosto cílené obcházení systému a pravidel, je to na stránkách i v trestníku popsané, je to proti pravidlům a proti celé podstatě hry na EQ. Takže pokud tady chceš hrát, všechno si přečti, dívej se na hru očima postavy a budeme se na tebe těšit, až tvůj BAN vyprší. EQ je stejně záležitost dlouhodobá a sedm dní tady nic neznamená :smile:
Tak teď jsi mě pobavil... Já myslel že se tu dává na zdravý rozum než na "ale stejně je to porušování" :DD :D Ikdyž o tom co jsem slyšel že tady DMko Pavel Urban dokázal za magistra univerzity zavřít postavu, z nelogického důvodu (měla se popasovat s démonem, takže jí v tom ještě zamezila) a z pravého důvodu toho že to byl prostě moc hustej kouzelník? Tak se asi ničemu nedivím. ;-)
Uživatelský avatar
zuzuPD
Příspěvky: 3528
Registrován: 18. 4. 2009 23.44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zuzuPD »

Tvůj zdravý rozum ti říká, že pokud ti přijde případ banální, můžeš pravidla porušit?
Hyperaktivní hlavně MUNI.
ICQ: 345081919
Aefar
Příspěvky: 3237
Registrován: 9. 12. 2008 17.31

Příspěvek od Aefar »

Je to jako ukrást pět stovek nebo půl milionu. Já mezi tím opravdu rozdíl nevidím. Už to, že ses odhodlal krást, je pro mě nepřípustné. A Elnora s démonem bych do toho nemíchal, pokud nevíš, oč jde. Zrovna ten si to zasloužil.

Takže PLACOS zafungoval na výbornou a přesně tak, jak má. Chytil podvodníka, udělil mu BAN a informoval DM. Pokud to nehodláš respektovat a hodláš se bavit tímto způsobem, tak za mě běž klidně jinam.

Mám totiž pocit, že vůbec nelituješ toho, že jsi udělal něco špatně a že ses pokusil o podvod (ach, tak malý), ale že tě štve, že ti na něho přišli a že jsi dostal trest. Vidím tě pak jako člověka, který nebude mít zábrany udělat něco jiného "malého" podobného i jindy a s takovým si já hrát nechci.

* Catigern
* Albrecht Prskotřesk
† Bolthorm syn Thrudgelmův
Odpovědět