Bílé ikonky předmětů

Různé rady a řešené problémy a návrhy

Moderátoři: Dungeon Servant, World Builder, Dungeon Master

Odpovědět
Strigo
Příspěvky: 175
Registrován: 22. 7. 2011 23.22
Bydliště: Ostrava, Výškovická 136

Bílé ikonky předmětů

Příspěvek od Strigo »

Zdravím, mám takový problém na PC, u některý předmětů mám místo jejich klasické ikonky, ikonku bílou.

Nezobrazuje se mi prostě ikona daného předmětu tak jak má a je tam bílé místo.

Instaloval jsem NWN na noťas, tam mi to šlape, pak jsem přeinstaloval Windows, ale nwn jsem si poctivě zalohoval a znova jej pouštím, bez opětovné instalace (tudíž není hra zapsaná v registrech Windowsu).

Po chvíli jsem si takhle nainstalovanou hru přetáhl i do stolního PC a najednou začaly ty problémy s ikonkami věcí, mám to jenom na stolním PC.

nevíte co s tím?
Elnor Lethi - zdrcen společností
Zeerith'Zakn Olath
Teldrin De'Thein
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Já tohle mám když se odpojím a připojím několikrát za sebou bez vypnutí hry. Je to mám pocit blbě načtený CEP, ale jistej si nejsem.
Uživatelský avatar
Skurkaa
Příspěvky: 600
Registrován: 21. 2. 2009 8.14

Příspěvek od Skurkaa »

Já tohle mám když se odpojím a připojím několikrát za sebou bez vypnutí hry. Je to mám pocit blbě načtený CEP, ale jistej si nejsem.
Strigo
Příspěvky: 175
Registrován: 22. 7. 2011 23.22
Bydliště: Ostrava, Výškovická 136

Příspěvek od Strigo »

Skurkaa píše:Já tohle mám když se odpojím a připojím několikrát za sebou bez vypnutí hry. Je to mám pocit blbě načtený CEP, ale jistej si nejsem.
Já vypínám NWN klasicky jak se má
Elnor Lethi - zdrcen společností
Zeerith'Zakn Olath
Teldrin De'Thein
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Projevuje se to u nějaké sorty itemů konkrétně?


Jinak osobně - měl jsem NWN na PC, to jsem přetáhl do notebooku a šla hra v poho. Pak se mi rozesrali windows, přešel jsem na jiné, hru opět jen přetáhl a pořád funguje skvěle. Nemyslím si, že to bude v tomto.
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Strigo
Příspěvky: 175
Registrován: 22. 7. 2011 23.22
Bydliště: Ostrava, Výškovická 136

Příspěvek od Strigo »

Nalk píše:Projevuje se to u nějaké sorty itemů konkrétně?


Jinak osobně - měl jsem NWN na PC, to jsem přetáhl do notebooku a šla hra v poho. Pak se mi rozesrali windows, přešel jsem na jiné, hru opět jen přetáhl a pořád funguje skvěle. Nemyslím si, že to bude v tomto.
Projevuje se to tak různě třeba u run při zakládání postavy, nebo u plášťů jsem si všiml, i magion mi to dělá... nevím čím to je.
Elnor Lethi - zdrcen společností
Zeerith'Zakn Olath
Teldrin De'Thein
Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 4056
Registrován: 25. 4. 2008 16.37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Mě se to stává výjmečně taky, v případě, kdy se odlognu ze hry, nechám NWN běžet a po chvilce znova lognu do hry (asi jak psal Deadrok). V tom případě vypínám NWN uplně a znovu zapínám a vždy už pak mám ty ikonky správně.
Neutral Good Dungeon Master :clover:
Strigo
Příspěvky: 175
Registrován: 22. 7. 2011 23.22
Bydliště: Ostrava, Výškovická 136

Příspěvek od Strigo »

Wolf píše:Mě se to stává výjmečně taky, v případě, kdy se odlognu ze hry, nechám NWN běžet a po chvilce znova lognu do hry (asi jak psal Deadrok). V tom případě vypínám NWN uplně a znovu zapínám a vždy už pak mám ty ikonky správně.
No já zapínám nwn přes ikonku equilibrie a vypínám to tak že dám Esc - Hlavní menu - ukončit Neverwinter nights a kliknu na Ano … po té se mi to vypne
Elnor Lethi - zdrcen společností
Zeerith'Zakn Olath
Teldrin De'Thein
Uživatelský avatar
Nalk
Příspěvky: 2560
Registrován: 12. 2. 2007 18.50
Bydliště: Jižní Morava - Znojmo a Brno - stále 100% jižan
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nalk »

Runy a magion jsou asi EQ itemy se specifickými systémy, asi závislé na EQ hacích (???).

Jinak se mi to párkrát stalo, ale nic co by nevyřešilo jedno zapnutí a vypnutí. Používám na EQ stejně jako strigo jen EQ ikonku. :smile:
"Compared to the "righteous" greed of the rulers, the villains of the world seem much more honorable. When scum rules the world, only more scum is born... You don't even understand that?"
- Eustass Kid (One Piece)

Van, kněz Hrebogův, vyznavač Vyšší cesty
acc.: Nalkanar
Uživatelský avatar
Mourisson1
Příspěvky: 1688
Registrován: 27. 11. 2010 17.39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mourisson1 »

Tohle mám já trvale ale nějak jsem to nehrotil, a spouštím přes "ikonku" (vlastně vyrobený spouštěč)
Lothias Cys'variana

"...býval tady hráčem, ale spáchal ten největši hřích, creepil proti zkorumpovaným spoluhráčům. Snažili se ho zabanovat. Misto toho mu nedali staršího sráče, kterého tak chtěl. Obviněn z metagamu nyní creepi na Equilibrii. Creeper, který loví creepery. Potížista. Mourisson..." - Woxa 22. 10. 2015
Uživatelský avatar
George
Příspěvky: 1652
Registrován: 29. 6. 2007 23.58
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od George »

Pokud vím, tak by to mělo být na 100% (100% vážně?? to asi ne ;)) Hakama... stáhni znovu haky (teď nevím, jestli EQ nebo CEP nebo obojí) a mělo by se to vyřešit.
Sell drugs. Run guns. Nail sluts and fuck the law.
Odpovědět